Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK D 1.AZPITALDEA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:30 4 GALDAKAO ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
URRETXINDORRA 1 1 - 4
(4-6) (6-3) (2-6) (1-6) (4-6)
Akta
2024/01/19 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 2 URRETXINDORRA 3 3 - 4
(4-6) (6-0) (2-6) (6-3) (0-6) (6-2) (4-6)
Akta
2024/01/19 18:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A
S, L.
S, I.
KAMARAKA NLH
B, N.
G, L.
4 - 1
(2-6) (6-1) (6-0) (6-2) (6-0)
Akta
2024/01/20 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
H, A.
O, G.
SESTAO D
I, U.
R, H.
4 - 0
(6-1) (6-3) (6-3) (6-4)
Akta
2024/01/20 16:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
G, A.
M, M.
SANTURTZI L
M, O.
U, A.
4 - 3
(2-6) (6-3) (6-1) (4-6) (4-6) (6-5) (6-5)
Akta
2024/01/21 11:00 1 GALDAKAO ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
3 - 4
(6-5) (6-4) (4-6) (6-4) (3-6) (5-6) (0-6)
Akta
2024/01/21 BERANGOKO ZUTIK GG Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:15 1 GALDAKAO ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
3 - 4
(6-5) (6-3) (2-6) (2-6) (6-4) (1-6) (2-6)
Akta
2024/01/26 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLH
C, H.
G, L.
BERANGOKO ZUTIK GG
G, I.
G, B.
4 - 1
(6-1) (6-2) (6-2) (2-6) (6-3)
Akta
2024/01/26 18:30 3 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 3 SANTURTZI I
H, A.
O, G.
0 - 4
(0-6) (3-6) (3-6) (2-6)
Akta
2024/01/26 18:30 5 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 1 SANTURTZI J
G, A.
G, P.
4 - 1
(6-2) (4-6) (6-5) (6-1) (6-3)
Akta
2024/01/27 16:30 2 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO D
I, U.
R, H.
ZALLA A
S, L.
S, I.
3 - 4
(6-2) (4-6) (1-6) (6-3) (6-2) (1-6) (3-6)
Akta
2024/01/27 17:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI L
M, O.
U, A.
URRETXINDORRA 2 0 - 4
(1-6) (4-6) (1-6) (5-6)
Akta
2024/01/28 Atsedena ADISKIDE AV -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 17:30 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GG
G, I.
G, B.
SESTAO D
I, U.
R, H.
0 - 4
(3-6) (4-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/02/02 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 2 URRETXINDORRA 1 4 - 1
(6-4) (6-3) (4-6) (6-2) (6-5)
Akta
2024/02/03 16:15 1 GALDAKAO ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
ADISKIDE AV
V, O.
A, G.
2 - 4
(1-6) (2-6) (1-6) (6-4) (6-2) (2-6)
Akta
2024/02/03 16:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A
S, L.
S, I.
URRETXINDORRA 3 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/03 17:15 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
G, A.
G, P.
ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
1 - 4
(4-6) (2-6) (6-5) (4-6) (1-6)
Akta
2024/02/03 17:15 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
H, A.
O, G.
SANTURTZI L 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/04 KAMARAKA NLH Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/09 17:00 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 3 BERANGOKO ZUTIK GG
G, I.
G, B.
4 - 1
(3-6) (6-4) (6-3) (6-4) (6-3)
Akta
2024/02/09 17:00 4 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 1 SANTURTZI I
H, A.
O, G.
2 - 4
(5-6) (4-6) (6-2) (5-6) (6-3) (5-6)
Akta
2024/02/09 17:45 2 GALDAKAO ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
SANTURTZI J 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/09 17:45 3 GALDAKAO ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
URRETXINDORRA 2 0 - 4
(5-6) (3-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/02/09 18:00 1 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO D
I, U.
R, H.
KAMARAKA NLH
B, N.
C, H.
4 - 0
(6-3) (6-5) (6-5) (6-5)
Akta
2024/02/11 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI L
M, O.
U, A.
ZALLA A
S, L.
S, I.
0 - 4
(3-6) (4-6) (0-6) (2-6)
Akta
2024/02/11 Atsedena ADISKIDE OM -
Jardunaldia: 5
2024/02/16 18:00 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GG
G, B.
G, I.
SANTURTZI L 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/16 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLH
B, N.
C, H.
URRETXINDORRA 3 3 - 4
(6-0) (5-6) (5-6) (6-4) (5-6) (6-4) (3-6)
Akta
2024/02/16 18:30 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 2 ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
3 - 4
(6-5) (6-0) (2-6) (5-6) (6-3) (1-6) (3-6)
Akta
2024/02/16 19:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A
S, I.
S, L.
URRETXINDORRA 1 3 - 4
(6-2) (6-3) (6-5) (2-6) (3-6) (0-6) (2-6)
Akta
2024/02/18 16:30 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
G, A.
M, M.
ADISKIDE OM
B, L.
O, I.
4 - 1
(6-1) (6-0) (1-6) (6-4) (6-4)
Akta
2024/02/18 16:30 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
H, A.
O, G.
ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
4 - 2
(6-5) (6-3) (6-1) (5-6) (4-6) (6-3)
Akta
2024/02/18 SESTAO D Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/02/23 17:45 1 GALDAKAO ADISKIDE AV SANTURTZI I 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/23 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 3 SESTAO D
I, U.
R, H.
1 - 4
(2-6) (5-6) (6-2) (1-6) (4-6)
Akta
2024/02/23 18:30 3 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 1 BERANGOKO ZUTIK GG 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/24 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI L
M, O.
U, A.
KAMARAKA NLH
G, L.
C, H.
2 - 4
(2-6) (4-6) (6-1) (6-3) (1-6) (3-6)
Akta
2024/02/24 16:30 2 GALDAKAO ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
URRETXINDORRA 2 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/24 16:30 3 GALDAKAO ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
ZALLA A 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/25 Atsedena SANTURTZI J -
Jardunaldia: 7
2024/03/01 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLH
G, L.
B, N.
URRETXINDORRA 1 4 - 1
(4-6) (6-2) (6-5) (6-3) (6-2)
Akta
2024/03/01 18:30 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GG
G, B.
G, I.
ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
2 - 4
(6-3) (1-6) (6-3) (3-6) (0-6) (3-6)
Akta
2024/03/01 18:30 1 ZALLA - ARANGUREN ZALLA A
S, L.
S, I.
ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
1 - 4
(4-6) (5-6) (6-3) (2-6) (3-6)
Akta
2024/03/01 18:30 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 2 SANTURTZI J 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/02 16:30 3 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO D
R, H.
I, U.
SANTURTZI L
M, O.
U, A.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-4) (6-3)
Akta
2024/03/02 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
H, A.
O, G.
ADISKIDE OM
O, I.
N, U.
4 - 0
(6-4) (6-1) (6-1) (6-4)
Akta
2024/03/03 URRETXINDORRA 3 Atsedena -
Jardunaldia: 8
2024/03/06 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
G, A.
G, P.
SANTURTZI I
H, A.
O, G.
0 - 4
(2-6) (2-6) (1-6) (1-6)
Akta
2024/03/08 18:00 2 GALDAKAO ADISKIDE OM
O, I.
M, L.
ZALLA A 4 - 3
(3-6) (6-1) (2-6) (6-5) (6-4) (3-6) (6-4)
Akta
2024/03/08 18:00 4 GALDAKAO ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
BERANGOKO ZUTIK GG 4 - 3
(5-6) (3-6) (6-4) (6-2) (6-1) (2-6) (6-3)
Akta
2024/03/08 18:30 2 SANTURTZI - MAMARIGA SANTURTZI L URRETXINDORRA 3 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/03/08 18:30 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 1 SESTAO D
I, U.
R, H.
4 - 2
(6-4) (5-6) (6-3) (6-2) (3-6) (6-4)
Akta
2024/03/09 16:30 1 GALDAKAO ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
KAMARAKA NLH
B, N.
C, H.
4 - 1
(6-3) (6-2) (6-3) (2-6) (6-3)
Akta
2024/03/10 Atsedena URRETXINDORRA 2 -
Jardunaldia: 9
2024/03/15 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLH
C, H.
G, L.
ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
3 - 4
(6-2) (6-1) (4-6) (3-6) (4-6) (6-4) (5-6)
Akta
2024/03/15 18:30 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GG
G, I.
G, B.
ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
3 - 4
(4-6) (0-6) (6-3) (1-6) (6-2) (6-4) (4-6)
Akta
2024/03/15 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 3 URRETXINDORRA 1 0 - 4
(2-6) (2-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/03/16 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
H, A.
O, G.
URRETXINDORRA 2 4 - 0
(6-5) (6-1) (6-3) (6-3)
Akta
2024/03/16 16:30 3 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO D
I, U.
R, H.
ADISKIDE AT
T, P.
A, O.
4 - 1
(6-5) (6-2) (5-6) (6-2) (6-3)
Akta
2024/03/16 17:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A
S, L.
S, I.
SANTURTZI J
G, A.
G, P.
4 - 1
(6-2) (1-6) (6-1) (6-1) (6-1)
Akta
2024/03/17 SANTURTZI L Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/03/22 17:00 3 GALDAKAO ADISKIDE OM
M, L.
KAMARAKA NLH
B, E.
B, N.
C, H.
4 - 0
(6-5) (6-4) (6-5) (6-2)
Akta
2024/03/22 17:00 4 GALDAKAO ADISKIDE AV
A, G.
V, O.
SESTAO D
I, U.
R, H.
4 - 3
(1-6) (3-6) (4-6) (6-3) (6-2) (6-3) (6-4)
Akta
2024/03/22 17:00 5 GALDAKAO ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
URRETXINDORRA 3 4 - 2
(6-3) (6-1) (2-6) (6-3) (3-6) (6-3)
Akta
2024/03/22 18:30 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 2 ZALLA A 1 - 4
(5-6) (6-0) (5-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/03/22 18:30 3 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 1 SANTURTZI L 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/24 17:45 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
G, A.
M, M.
BERANGOKO ZUTIK GG
G, I.
G, B.
4 - 0
(6-5) (6-1) (6-3) (6-3)
Akta
2024/03/24 Atsedena SANTURTZI I -
Jardunaldia: 11
2024/04/12 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 3 ADISKIDE AV 4 - 0
(6-4) (6-1) (6-5) (6-0)
Akta
2024/04/12 18:30 3 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GG
G, B.
G, I.
URRETXINDORRA 2 0 - 4
(4-6) (1-6) (2-6) (5-6)
Akta
2024/04/12 18:45 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A
S, L.
S, I.
SANTURTZI I
B, O.
B, J.
0 - 4
(3-6) (2-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/04/13 15:30 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI L
M, O.
U, A.
ADISKIDE AT
A, O.
T, P.
0 - 4
(4-6) (3-6) (2-6) (3-6)
Akta
2024/04/13 16:30 2 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO D
I, U.
R, H.
ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
4 - 1
(6-3) (6-4) (3-6) (6-3) (6-4)
Akta
2024/04/14 10:30 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLH
B, N.
C, H.
SANTURTZI J
G, A.
G, P.
4 - 3
(4-6) (6-4) (5-6) (4-6) (6-5) (6-5) (6-4)
Akta
2024/04/14 URRETXINDORRA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/04/19 17:30 3 GALDAKAO ADISKIDE AV SANTURTZI L 4 - 3
(6-4) (4-6) (6-1) (4-6) (3-6) (6-1) (6-2)
Akta
2024/04/19 17:30 4 GALDAKAO ADISKIDE OM URRETXINDORRA 3 4 - 0
(6-1) (6-2) (6-4) (6-1)
Akta
2024/04/19 17:30 5 GALDAKAO ADISKIDE AT URRETXINDORRA 1 4 - 1
(6-2) (5-6) (6-3) (6-4) (6-3)
Akta
2024/04/19 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 2 KAMARAKA NLH
B, N.
C, H.
4 - 1
(6-4) (6-2) (6-2) (4-6) (6-2)
Akta
2024/04/21 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
H, A.
O, G.
BERANGOKO ZUTIK GG 4 - 1
(5-6) (6-0) (6-2) (6-0) (6-1)
Akta
2024/04/21 17:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
G, P.
M, M.
SESTAO D
I, U.
R, H.
3 - 4
(6-3) (3-6) (6-4) (0-6) (4-6) (6-3) (2-6)
Akta
2024/04/21 ZALLA A Atsedena -
Jardunaldia: 13
2024/04/26 17:30 3 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO D
I, U.
R, H.
URRETXINDORRA 2 4 - 3
(6-5) (6-4) (3-6) (6-4) (2-6) (5-6) (6-2)
Akta
2024/04/26 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLH
B, E.
G, L.
SANTURTZI I
H, A.
O, G.
0 - 4
(1-6) (2-6) (1-6) (2-6)
Akta
2024/04/26 18:30 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 1 ADISKIDE AV 4 - 3
(6-4) (2-6) (6-2) (3-6) (1-6) (6-0) (6-4)
Akta
2024/04/26 18:30 2 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GG
G, I.
G, B.
ZALLA A
S, I.
S, L.
2 - 4
(6-1) (0-6) (1-6) (6-4) (2-6) (5-6)
Akta
2024/04/26 18:30 5 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA 3 SANTURTZI J 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/27 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI L
M, O.
U, A.
ADISKIDE OM
M, L.
O, I.
2 - 4
(3-6) (1-6) (6-4) (6-5) (1-6) (1-6)
Akta
2024/04/28 Atsedena ADISKIDE AT -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 SANTURTZI I 22 12 11 1 1 44 9 123
2 ADISKIDE AV 21 12 9 3 0 42 30 77
3 SESTAO D 20 12 8 4 0 40 25 49
4 ADISKIDE AT 20 12 8 4 0 38 26 38
5 URRETXINDORRA 1 20 12 8 4 0 37 26 72
6 ADISKIDE OM 19 12 7 5 0 33 31 49
7 ZALLA A 18 12 7 5 1 35 28 -2
8 URRETXINDORRA 2 18 12 6 6 0 34 26 38
9 URRETXINDORRA 3 17 12 6 6 1 27 31 -5
10 KAMARAKA NLH 16 12 4 8 0 25 39 -19
11 SANTURTZI J 12 12 3 9 3 21 40 -85
12 BERANGOKO ZUTIK GG 12 12 1 11 1 17 44 -98
13 SANTURTZI L 8 12 0 12 4 10 48 -172
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK D 1.AZPITALDEA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:30 5 IURRETA IURRETA AD2
A, H.
B, L.
IURRETA AD3
O, U.
T, A.
3 - 4
(1-6) (2-6) (6-5) (6-3) (5-6) (4-6) (6-5)
Akta
2024/01/19 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI 1
A, A.
G, X.
MARKINA 2
A, J.
V, A.
4 - 1
(4-6) (6-2) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/01/19 18:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ASE
A, A.
E, A.
HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
4 - 2
(2-6) (6-3) (6-5) (6-5) (0-6) (6-3)
Akta
2024/01/19 18:00 3 BERMEO - ARTZA BERMEO JM
B, J.
I, M.
BERMEO BG
B, J.
G, M.
4 - 1
(6-3) (4-6) (6-2) (6-3) (6-1)
Akta
2024/01/20 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
I, U.
L, I.
MARKINA 1
A, A.
G, A.
1 - 4
(2-6) (2-6) (5-6) (6-4) (5-6)
Akta
2024/01/20 16:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LI
R, L.
U, I.
HORI HORI PB
F, B.
R, P.
4 - 0
(6-5) (6-4) (6-5) (6-4)
Akta
2024/01/21 BERMEO ID Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:30 3 IURRETA IURRETA AD3
O, U.
T, A.
LAGUN ONAK
I, U.
L, I.
4 - 1
(6-3) (6-0) (1-6) (6-3) (6-5)
Akta
2024/01/26 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO BG
B, J.
G, M.
USANSOLO ASE
A, A.
S, I.
4 - 1
(5-6) (6-5) (6-3) (6-5) (6-1)
Akta
2024/01/26 18:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, J.
V, A.
BERMEO ID
M, D.
O, I.
4 - 2
(5-6) (6-4) (6-5) (4-6) (6-3) (6-0)
Akta
2024/01/27 16:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
A, A.
G, A.
HORI HORI LI
R, L.
U, I.
4 - 3
(5-6) (5-6) (6-5) (6-2) (3-6) (6-2) (6-4)
Akta
2024/01/27 16:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
IURRETA AD2
A, H.
B, L.
0 - 4
(2-6) (3-6) (3-6) (1-6)
Akta
2024/01/27 16:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI PB
F, B.
R, P.
AKARREGI 1
A, A.
G, X.
0 - 4
(3-6) (3-6) (2-6) (3-6)
Akta
2024/01/28 Atsedena BERMEO JM -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ASE
A, A.
E, A.
BERMEO JM
B, J.
I, M.
1 - 4
(2-6) (6-2) (2-6) (4-6) (3-6)
Akta
2024/02/02 17:30 4 BERMEO - ARTZA BERMEO ID
M, D.
O, I.
HORI HORI PB
R, P.
F, B.
4 - 2
(6-3) (2-6) (6-4) (2-6) (6-2) (6-3)
Akta
2024/02/02 17:30 6 IURRETA IURRETA AD2
B, L.
A, H.
BERMEO BG
B, J.
G, M.
2 - 4
(5-6) (6-5) (3-6) (5-6) (6-4) (4-6)
Akta
2024/02/02 18:00 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LI
R, L.
U, I.
IURRETA AD3
O, U.
T, A.
0 - 4
(2-6) (4-6) (5-6) (5-6)
Akta
2024/02/02 19:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI 1
G, X.
U, I.
MARKINA 1
A, A.
G, A.
4 - 3
(6-4) (6-4) (1-6) (6-5) (2-6) (4-6) (6-5)
Akta
2024/02/03 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
I, U.
L, I.
HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
3 - 4
(6-4) (6-3) (3-6) (5-6) (4-6) (6-2) (5-6)
Akta
2024/02/04 MARKINA 2 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/09 17:00 4 IURRETA IURRETA AD3
O, U.
T, A.
AKARREGI 1
A, A.
G, X.
2 - 4
(5-6) (6-4) (2-6) (2-6) (6-5) (1-6)
Akta
2024/02/09 17:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI PB
F, B.
R, P.
MARKINA 2
A, J.
V, A.
4 - 2
(6-4) (4-6) (6-2) (3-6) (6-5) (6-5)
Akta
2024/02/09 17:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
HORI HORI LI
R, L.
U, I.
4 - 1
(3-6) (6-4) (6-5) (6-4) (6-5)
Akta
2024/02/09 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO BG
B, J.
G, M.
LAGUN ONAK
I, U.
L, I.
4 - 1
(6-3) (6-0) (5-6) (6-2) (6-4)
Akta
2024/02/09 18:00 2 BERMEO - ARTZA BERMEO JM
B, J.
I, M.
IURRETA AD2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/09 18:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
A, A.
G, A.
BERMEO ID
A, K.
M, D.
4 - 2
(6-0) (6-0) (1-6) (6-1) (3-6) (6-0)
Akta
2024/02/11 Atsedena USANSOLO ASE -
Jardunaldia: 5
2024/02/16 17:30 2 IURRETA IURRETA AD2
A, H.
B, L.
USANSOLO ASE
E, A.
A, A.
2 - 4
(6-1) (5-6) (3-6) (5-6) (6-4) (3-6)
Akta
2024/02/16 17:45 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LI BERMEO BG 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/02/16 17:45 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, J.
V, A.
MARKINA 1
A, A.
G, A.
2 - 4
(4-6) (6-2) (6-2) (3-6) (4-6) (5-6)
Akta
2024/02/16 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI 1
G, X.
G, X.
HORI HORI LUL
F, U.
D, L.
4 - 1
(6-2) (6-2) (5-6) (6-2) (6-0)
Akta
2024/02/16 18:30 2 BERMEO - ARTZA BERMEO ID
O, I.
M, D.
IURRETA AD3
O, U.
T, A.
0 - 4
(0-6) (3-6) (4-6) (2-6)
Akta
2024/02/17 16:30 2 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK
I, U.
L, I.
BERMEO JM
B, J.
I, M.
0 - 4
(2-6) (5-6) (2-6) (5-6)
Akta
2024/02/18 HORI HORI PB Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/02/23 17:00 6 IURRETA IURRETA AD3
O, U.
T, A.
MARKINA 2
A, J.
V, A.
4 - 1
(6-2) (6-2) (3-6) (6-5) (6-2)
Akta
2024/02/23 17:15 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ASE
E, A.
A, A.
LAGUN ONAK
L, I.
I, U.
4 - 1
(6-2) (4-6) (6-4) (6-0) (6-1)
Akta
2024/02/23 17:30 4 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
A, A.
G, A.
HORI HORI PB
F, B.
R, P.
4 - 0
(6-0) (6-2) (6-2) (6-5)
Akta
2024/02/23 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO BG
G, M.
C, E.
AKARREGI 1
G, X.
U, I.
4 - 1
(3-6) (6-4) (6-3) (6-2) (6-3)
Akta
2024/02/23 18:00 2 BERMEO - ARTZA BERMEO JM
B, J.
I, M.
HORI HORI LI
R, L.
U, I.
4 - 3
(4-6) (6-4) (6-0) (4-6) (6-1) (5-6) (6-3)
Akta
2024/02/24 16:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
BERMEO ID
A, K.
O, I.
4 - 1
(6-4) (3-6) (6-4) (6-5) (6-5)
Akta
2024/02/25 Atsedena IURRETA AD2 -
Jardunaldia: 7
2024/03/01 17:45 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, J.
V, A.
HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
4 - 3
(6-2) (6-2) (6-1) (4-6) (4-6) (5-6) (6-5)
Akta
2024/03/01 17:45 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI PB
R, P.
F, B.
IURRETA AD3
T, A.
O, U.
0 - 4
(4-6) (2-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/03/01 17:45 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LI
R, L.
U, I.
USANSOLO ASE
E, A.
A, A.
4 - 1
(6-1) (2-6) (6-4) (6-1) (6-3)
Akta
2024/03/01 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI 1
U, I.
G, X.
BERMEO JM
B, J.
I, M.
2 - 4
(3-6) (6-4) (3-6) (3-6) (6-1) (2-6)
Akta
2024/03/01 18:00 2 BERMEO - ARTZA BERMEO ID
O, I.
M, D.
BERMEO BG
B, J.
G, M.
2 - 4
(6-4) (4-6) (0-6) (6-2) (1-6) (1-6)
Akta
2024/03/02 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
L, I.
I, U.
IURRETA AD2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/03 MARKINA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 8
2024/03/08 17:30 5 IURRETA IURRETA AD2
A, H.
B, L.
HORI HORI LI
R, L.
U, I.
2 - 4
(6-4) (4-6) (2-6) (5-6) (6-5) (2-6)
Akta
2024/03/08 17:30 7 IURRETA IURRETA AD3
O, U.
T, A.
MARKINA 1
G, A.
A, A.
3 - 4
(6-4) (2-6) (6-2) (6-3) (4-6) (3-6) (5-6)
Akta
2024/03/08 17:45 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LUL
F, U.
D, L.
HORI HORI PB
F, B.
R, P.
4 - 2
(5-6) (6-5) (6-3) (6-4) (3-6) (6-5)
Akta
2024/03/08 18:00 2 BERMEO - ARTZA BERMEO BG
C, E.
G, M.
MARKINA 2
V, A.
A, J.
4 - 0
(6-0) (6-4) (6-3) (6-0)
Akta
2024/03/09 16:45 1 BERMEO - ARTZA BERMEO JM
B, J.
I, M.
BERMEO ID
O, I.
M, D.
4 - 1
(6-1) (6-5) (6-5) (1-6) (6-2)
Akta
2024/03/10 12:00 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ASE
A, A.
E, A.
AKARREGI 1
G, X.
A, A.
2 - 4
(6-2) (2-6) (2-6) (3-6) (6-5) (3-6)
Akta
2024/03/10 Atsedena LAGUN ONAK -
Jardunaldia: 9
2024/03/15 17:45 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LI
U, I.
R, L.
LAGUN ONAK
I, U.
4 - 2
(2-6) (6-5) (6-2) (6-3) (5-6) (6-5)
Akta
2024/03/15 17:45 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI PB
R, P.
F, B.
BERMEO BG
B, J.
G, L.
0 - 4
(0-6) (3-6) (4-6) (4-6)
Akta
2024/03/15 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI 1
G, X.
U, I.
IURRETA AD2 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2024/03/15 18:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
V, A.
A, J.
BERMEO JM
A, I.
I, M.
1 - 4
(4-6) (6-1) (0-6) (2-6) (1-6)
Akta
2024/03/15 18:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
G, A.
A, A.
HORI HORI LUL
D, L.
F, U.
4 - 2
(6-5) (6-4) (6-1) (2-6) (5-6) (6-3)
Akta
2024/03/15 18:00 3 BERMEO - ARTZA BERMEO ID
O, I.
M, D.
USANSOLO ASE
A, A.
E, A.
2 - 4
(6-1) (3-6) (4-6) (2-6) (6-3) (3-6)
Akta
2024/03/17 IURRETA AD3 Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/03/22 17:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LUL
F, U.
D, L.
IURRETA AD3 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/22 18:00 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ASE
A, A.
E, A.
MARKINA 2
A, J.
V, A.
4 - 2
(3-6) (5-6) (6-4) (6-1) (6-0) (6-5)
Akta
2024/03/22 19:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO JM
B, J.
G, M.
HORI HORI PB 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/22 19:30 2 BERMEO - ARTZA BERMEO BG
B, J.
G, M.
MARKINA 1
A, A.
G, A.
4 - 0
(6-3) (6-3) (6-2) (6-3)
Akta
2024/03/23 15:45 2 IURRETA IURRETA AD2 BERMEO ID
O, I.
M, D.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/03/23 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
L, I.
I, U.
AKARREGI 1
G, X.
U, I.
1 - 4
(3-6) (6-2) (4-6) (1-6) (3-6)
Akta
2024/03/24 Atsedena HORI HORI LI -
Jardunaldia: 11
2024/04/12 17:30 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, J.
V, A.
IURRETA AD2
A, H.
B, L.
4 - 1
(6-4) (5-6) (6-3) (6-4) (6-5)
Akta
2024/04/12 17:30 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
A, A.
G, A.
BERMEO JM
B, J.
I, M.
1 - 4
(5-6) (2-6) (6-2) (4-6) (5-6)
Akta
2024/04/12 17:30 4 IURRETA IURRETA AD3
O, U.
T, A.
BERMEO BG
B, J.
G, M.
2 - 4
(4-6) (4-6) (3-6) (6-2) (6-3) (3-6)
Akta
2024/04/12 18:00 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI PB
F, B.
R, P.
USANSOLO ASE
E, A.
A, A.
0 - 4
(3-6) (4-6) (3-6) (2-6)
Akta
2024/04/12 18:00 3 BERMEO - ARTZA BERMEO ID LAGUN ONAK
I, U.
1 - 4
(2-6) (2-6) (2-6) (6-5) (4-6)
Akta
2024/04/12 18:30 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI 1
G, X.
U, I.
HORI HORI LI 4 - 0
(6-1) (6-1) (6-2) (6-2)
Akta
2024/04/14 HORI HORI LUL Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/04/19 17:00 1 IURRETA IURRETA AD2
A, H.
B, L.
HORI HORI PB
F, B.
R, P.
4 - 0
(6-1) (6-5) (6-2) (6-1)
Akta
2024/04/19 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ASE
A, A.
E, A.
MARKINA 1
A, A.
G, A.
2 - 4
(6-5) (2-6) (5-6) (2-6) (6-2) (4-6)
Akta
2024/04/19 18:00 1 DIMA LAGUN ONAK
I, U.
L, I.
MARKINA 2
A, J.
V, A.
2 - 4
(6-4) (4-6) (3-6) (3-6) (6-1) (5-6)
Akta
2024/04/19 18:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO JM
B, J.
I, M.
IURRETA AD3
O, U.
T, A.
4 - 1
(6-3) (6-3) (5-6) (6-4) (6-3)
Akta
2024/04/19 18:30 2 BERMEO - ARTZA BERMEO BG
B, J.
G, M.
HORI HORI LUL
F, U.
D, L.
4 - 0
(6-3) (6-4) (6-2) (6-3)
Akta
2024/04/20 16:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LI
U, I.
R, L.
BERMEO ID
M, D.
O, I.
4 - 1
(6-3) (4-6) (6-4) (6-1) (6-5)
Akta
2024/04/21 AKARREGI 1 Atsedena -
Jardunaldia: 13
2024/04/26 18:30 3 BERMEO - ARTZA BERMEO ID
O, I.
M, D.
AKARREGI 1
A, A.
G, X.
0 - 4
(0-6) (1-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/04/26 19:00 2 IURRETA IURRETA AD3
O, U.
T, A.
USANSOLO ASE 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/27 16:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, J.
V, A.
HORI HORI LI
U, I.
R, L.
1 - 4
(2-6) (3-6) (6-5) (1-6) (3-6)
Akta
2024/04/27 16:15 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
G, A.
A, A.
IURRETA AD2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/27 17:00 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI PB
R, P.
F, B.
LAGUN ONAK
I, U.
4 - 3
(5-6) (6-2) (3-6) (6-3) (6-1) (3-6) (6-4)
Akta
2024/04/27 17:00 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LUL
F, U.
D, L.
BERMEO JM
B, J.
I, M.
1 - 4
(6-1) (5-6) (2-6) (5-6) (4-6)
Akta
2024/04/28 Atsedena BERMEO BG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 BERMEO JM 24 12 12 0 0 48 12 99
2 BERMEO BG 23 12 11 1 0 45 13 131
3 AKARREGI 1 22 12 10 2 0 41 18 104
4 MARKINA 1 21 12 9 3 0 40 27 65
5 IURRETA AD3 18 12 7 5 1 36 25 34
6 HORI HORI LUL 17 12 5 7 0 29 35 -29
7 HORI HORI LI 17 12 6 6 1 31 31 -20
8 USANSOLO ASE 17 12 6 6 1 31 33 -22
9 MARKINA 2 16 12 4 8 0 26 40 -38
10 LAGUN ONAK 14 12 2 10 0 23 41 -29
11 BERMEO ID 14 12 2 10 0 20 42 -80
12 HORI HORI PB 13 12 2 10 1 12 45 -100
13 IURRETA AD2 9 12 2 10 5 18 38 -83