Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B BAXUA 1.AZPITALDEA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:00 4 DIMA TXUMULUXUETA GL
G, U.
L, Y.
IGORRE E
S, L.
E, A.
3 - 4
(6-4) (4-6) (6-3) (5-6) (3-6) (6-2) (4-6)
Akta
2024/01/19 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA LAGUN ONAK ABS 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/01/20 16:30 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, U.
P, A.
HORI HORI GU
A, A.
B, G.
4 - 1
(6-4) (6-3) (2-6) (6-5) (6-4)
Akta
2024/01/21 ZALDUA MLG Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:00 3 IGORRE IGORRE E
E, A.
S, L.
HORI HORI AE
A, U.
P, A.
2 - 4
(6-3) (6-4) (4-6) (4-6) (3-6) (5-6)
Akta
2024/01/26 19:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR LAGUN ONAK ABS
A, A.
S, A.
ZALDUA MLG
L, M.
M, J.
4 - 2
(6-5) (6-2) (6-4) (4-6) (5-6) (6-4)
Akta
2024/01/27 16:30 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GU
A, A.
B, G.
ARGUIA
A, G.
M, A.
3 - 4
(6-5) (4-6) (6-4) (5-6) (6-4) (2-6) (5-6)
Akta
2024/01/28 Atsedena TXUMULUXUETA GL -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 17:30 1 ZEBERIO ARGUIA
A, G.
M, A.
IGORRE E
E, A.
S, L.
3 - 4
(5-6) (6-5) (2-6) (6-4) (2-6) (6-5) (5-6)
Akta
2024/02/02 18:00 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, U.
P, A.
TXUMULUXUETA GL
G, U.
L, Y.
4 - 2
(6-2) (6-0) (1-6) (6-4) (3-6) (6-5)
Akta
2024/02/02 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA MLG
L, M.
M, J.
HORI HORI GU
A, A.
B, G.
4 - 3
(1-6) (3-6) (6-0) (6-5) (3-6) (6-4) (6-3)
Akta
2024/02/04 LAGUN ONAK ABS Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/09 17:30 1 IGORRE IGORRE E ZALDUA MLG
G, J.
L, M.
4 - 2
(6-3) (6-3) (6-4) (3-6) (3-6) (6-4)
Akta
2024/02/09 17:30 1 DIMA TXUMULUXUETA GL
G, U.
L, Y.
ARGUIA
A, G.
M, A.
4 - 1
(6-2) (4-6) (6-1) (6-5) (6-0)
Akta
2024/02/09 17:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GU
A, A.
B, G.
LAGUN ONAK ABS
B, A.
S, A.
4 - 3
(5-6) (6-5) (5-6) (6-1) (4-6) (6-3) (6-4)
Akta
2024/02/11 Atsedena HORI HORI AE -
Jardunaldia: 5
2024/02/16 17:30 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA MLG TXUMULUXUETA GL 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2024/02/16 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA
A, G.
M, A.
HORI HORI AE
A, U.
P, A.
1 - 4
(2-6) (3-6) (6-1) (4-6) (3-6)
Akta
2024/02/17 16:30 4 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK ABS
B, A.
S, A.
IGORRE E
E, A.
S, L.
4 - 2
(6-3) (4-6) (5-6) (6-4) (6-2) (6-3)
Akta
2024/02/18 HORI HORI GU Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/02/23 17:00 2 AREATZA IGORRE E
E, A.
S, L.
HORI HORI GU 4 - 3
(6-4) (6-4) (6-3) (4-6) (4-6) (3-6) (6-4)
Akta
2024/02/24 16:00 2 DIMA TXUMULUXUETA GL
L, Y.
G, U.
LAGUN ONAK ABS
A, A.
B, A.
3 - 4
(6-5) (5-6) (6-1) (2-6) (0-6) (6-4) (3-6)
Akta
2024/02/24 16:30 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
P, A.
A, U.
ZALDUA MLG
M, J.
G, J.
4 - 2
(5-6) (4-6) (6-4) (6-3) (6-1) (6-3)
Akta
2024/02/25 ARGUIA Atsedena -
Jardunaldia: 7
2024/03/01 HORI HORI GU TXUMULUXUETA GL 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/01 18:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA MLG
G, J.
L, M.
ARGUIA
A, G.
M, A.
2 - 4
(3-6) (4-6) (6-4) (1-6) (6-4) (3-6)
Akta
2024/03/02 16:30 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ABS
S, A.
B, A.
HORI HORI AE
A, M.
F, E.
4 - 0
(6-3) (6-4) (6-4) (6-5)
Akta
2024/03/03 Atsedena IGORRE E -
Jardunaldia: 8
2024/03/08 17:00 3 IGORRE IGORRE E
E, A.
S, L.
TXUMULUXUETA GL
G, U.
L, Y.
0 - 4
(2-6) (3-6) (3-6) (5-6)
Akta
2024/03/08 17:45 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GU
B, G.
A, A.
HORI HORI AE
P, A.
A, U.
0 - 4
(4-6) (5-6) (3-6) (5-6)
Akta
2024/03/09 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ABS
A, A.
B, A.
ARGUIA
M, A.
A, G.
4 - 1
(4-6) (6-2) (6-2) (6-1) (6-5)
Akta
2024/03/10 Atsedena ZALDUA MLG -
Jardunaldia: 9
2024/03/15 17:45 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, U.
P, A.
IGORRE E
E, A.
S, L.
4 - 1
(6-4) (6-1) (4-6) (6-1) (6-5)
Akta
2024/03/15 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA HORI HORI GU 0 - 0
Akta
2024/03/15 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA MLG
L, M.
M, J.
LAGUN ONAK ABS
A, A.
B, A.
3 - 4
(6-3) (6-5) (6-4) (1-6) (0-6) (0-6) (3-6)
Akta
2024/03/17 TXUMULUXUETA GL Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/03/20 19:00 1 DIMA TXUMULUXUETA GL HORI HORI AE 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/22 17:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GU
B, G.
A, A.
ZALDUA MLG
L, M.
G, J.
1 - 4
(1-6) (5-6) (3-6) (6-4) (4-6)
Akta
2024/03/24 10:30 2 IGORRE IGORRE E ARGUIA 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/24 Atsedena LAGUN ONAK ABS -
Jardunaldia: 11
2024/04/05 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA MLG
G, J.
L, M.
IGORRE E
E, A.
S, L.
2 - 4
(6-3) (1-6) (2-6) (3-6) (6-3) (4-6)
Akta
2024/04/07 ARGUIA TXUMULUXUETA GL 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/07 11:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ABS HORI HORI GU
A, A.
B, G.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/04/07 HORI HORI AE Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/04/12 17:00 2 IGORRE IGORRE E
E, A.
S, L.
LAGUN ONAK ABS
A, A.
S, A.
3 - 4
(6-4) (4-6) (6-3) (4-6) (3-6) (6-3) (3-6)
Akta
2024/04/12 17:30 2 DIMA TXUMULUXUETA GL ZALDUA MLG 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/04/12 18:00 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, U.
P, A.
ARGUIA
A, G.
M, A.
4 - 3
(3-6) (6-0) (3-6) (6-4) (5-6) (6-1) (6-1)
Akta
2024/04/14 Atsedena HORI HORI GU -
Jardunaldia: 13
2024/04/19 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA MLG
L, M.
M, J.
HORI HORI AE
A, U.
P, A.
4 - 3
(6-5) (5-6) (6-1) (5-6) (3-6) (6-2) (6-2)
Akta
2024/04/19 18:00 2 DIMA LAGUN ONAK ABS
B, A.
S, A.
TXUMULUXUETA GL
G, U.
L, Y.
3 - 4
(2-6) (6-2) (5-6) (3-6) (6-5) (6-2) (3-6)
Akta
2024/04/20 16:30 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GU
B, G.
A, A.
IGORRE E
S, L.
E, A.
0 - 4
(3-6) (5-6) (0-6) (1-6)
Akta
2024/04/21 Atsedena ARGUIA -
Jardunaldia: 14
2024/04/26 17:30 3 DIMA TXUMULUXUETA GL HORI HORI GU 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/04/26 18:00 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA
A, G.
M, A.
ZALDUA MLG
M, J.
G, J.
3 - 4
(6-1) (6-5) (3-6) (5-6) (2-6) (6-3) (2-6)
Akta
2024/04/27 17:00 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
P, A.
A, U.
LAGUN ONAK ABS
B, A.
S, A.
2 - 4
(6-4) (6-5) (2-6) (5-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/04/28 IGORRE E Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 HORI HORI AE 19 12 8 4 1 37 28 10
2 IGORRE E 19 12 7 5 0 36 33 21
3 LAGUN ONAK ABS 18 12 8 4 2 38 32 31
4 ZALDUA MLG 18 12 6 6 0 35 34 15
5 HORI HORI GU 16 12 4 8 0 27 31 43
6 ARGUIA 15 12 4 8 1 28 33 -37
7 TXUMULUXUETA GL 11 12 4 8 5 24 34 -74
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B BAXUA 1.AZPITALDEA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2
F, U.
M, A.
MUNGIA
L, E.
R, A.
4 - 1
(6-2) (6-5) (6-5) (5-6) (6-5)
Akta
2024/01/20 16:00 1 SOPELA SOPELA C
H, I.
U, I.
DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
0 - 4
(1-6) (3-6) (2-6) (3-6)
Akta
2024/01/20 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AMZ
A, O.
Z, I.
KAMARAKA
S, M.
U, U.
4 - 0
(6-0) (6-2) (6-0) (6-5)
Akta
2024/01/21 USANSOLO LE Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
E, K.
S, M.
DANOK LAGUNAK 2
F, U.
M, A.
4 - 1
(6-4) (6-2) (4-6) (6-4) (6-5)
Akta
2024/01/27 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
R, A.
L, E.
USANSOLO LE
E, G.
L, M.
2 - 4
(6-2) (2-6) (4-6) (2-6) (6-5) (5-6)
Akta
2024/01/27 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
LAGUN ONAK AMZ
A, O.
Z, I.
4 - 3
(6-1) (6-5) (6-3) (1-6) (3-6) (2-6) (6-3)
Akta
2024/01/28 Atsedena SOPELA C -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LE
E, G.
L, M.
KAMARAKA
E, K.
S, M.
4 - 1
(6-3) (4-6) (6-4) (6-5) (6-2)
Akta
2024/02/02 18:15 5 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2
F, U.
M, A.
DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
3 - 4
(2-6) (6-1) (6-2) (4-6) (3-6) (6-4) (3-6)
Akta
2024/02/03 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AMZ
A, O.
M, M.
SOPELA C
H, I.
U, I.
4 - 2
(6-0) (6-0) (5-6) (6-1) (5-6) (6-5)
Akta
2024/02/04 MUNGIA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/09 SOPELA C DANOK LAGUNAK 2 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/09 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
USANSOLO LE 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/09 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
S, M.
U, U.
MUNGIA
L, E.
R, A.
0 - 4
(2-6) (4-6) (1-6) (3-6)
Akta
2024/02/11 Atsedena LAGUN ONAK AMZ -
Jardunaldia: 5
2024/02/16 17:30 4 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LE SOPELA C 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/16 18:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, E.
R, A.
DANOK LAGUNAK 1
R, G.
F, I.
0 - 4
(3-6) (4-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/02/16 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2
F, U.
M, A.
LAGUN ONAK AMZ 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/18 KAMARAKA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/02/23 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
KAMARAKA
E, K.
U, U.
4 - 2
(6-5) (6-1) (6-1) (5-6) (2-6) (6-0)
Akta
2024/02/24 16:00 3 SOPELA SOPELA C
B, J.
H, I.
MUNGIA 1 - 4
(2-6) (5-6) (2-6) (6-5) (0-6)
Akta
2024/02/24 16:30 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AMZ
A, O.
M, M.
USANSOLO LE
L, M.
E, G.
4 - 0
(6-5) (6-0) (6-2) (6-2)
Akta
2024/02/25 DANOK LAGUNAK 2 Atsedena -
Jardunaldia: 7
2024/03/01 17:45 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LE
E, G.
L, M.
DANOK LAGUNAK 2
M, A.
F, U.
4 - 3
(6-3) (5-6) (4-6) (6-0) (3-6) (6-4) (6-5)
Akta
2024/03/01 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
E, K.
U, U.
SOPELA C
H, I.
U, I.
4 - 0
(6-5) (6-5) (6-2) (6-5)
Akta
2024/03/02 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, E.
A, H.
LAGUN ONAK AMZ
A, O.
Z, I.
4 - 1
(6-3) (6-4) (4-6) (6-5) (6-5)
Akta
2024/03/03 Atsedena DANOK LAGUNAK 1 -
Jardunaldia: 8
2024/03/08 18:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, E.
R, A.
DANOK LAGUNAK 2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/08 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1 SOPELA C 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/03/08 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
S, M.
U, U.
LAGUN ONAK AMZ
M, M.
Z, I.
0 - 4
(1-6) (4-6) (4-6) (1-6)
Akta
2024/03/10 Atsedena USANSOLO LE -
Jardunaldia: 9
2024/03/15 17:15 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2
F, U.
M, A.
KAMARAKA
E, K.
S, M.
2 - 4
(2-6) (6-2) (3-6) (6-1) (2-6) (1-6)
Akta
2024/03/15 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LE
E, G.
L, M.
MUNGIA
L, E.
R, A.
4 - 3
(4-6) (6-5) (6-4) (6-1) (3-6) (3-6) (6-4)
Akta
2024/03/17 10:30 3 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK AMZ
A, O.
Z, I.
DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
2 - 4
(3-6) (2-6) (6-2) (6-3) (1-6) (2-6)
Akta
2024/03/17 SOPELA C Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/03/22 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
DANOK LAGUNAK 2
M, A.
F, U.
4 - 2
(3-6) (6-4) (6-5) (6-4) (5-6) (6-2)
Akta
2024/03/22 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
E, K.
U, U.
USANSOLO LE
E, G.
L, M.
4 - 3
(6-1) (2-6) (6-5) (2-6) (6-1) (4-6) (6-3)
Akta
2024/03/22 19:30 1 SOPELA SOPELA C
U, I.
H, I.
LAGUN ONAK AMZ
A, O.
1 - 4
(4-6) (1-6) (6-3) (5-6) (0-6)
Akta
2024/03/24 Atsedena MUNGIA -
Jardunaldia: 11
2024/04/03 18:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, E.
R, A.
KAMARAKA
S, M.
U, U.
4 - 2
(6-3) (6-2) (4-6) (2-6) (6-2) (6-4)
Akta
2024/04/05 17:00 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LE
L, M.
E, G.
DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
1 - 4
(4-6) (6-4) (1-6) (1-6) (3-6)
Akta
2024/04/05 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2 SOPELA C 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/04/07 LAGUN ONAK AMZ Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/04/12 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
MUNGIA
L, E.
R, A.
4 - 2
(6-2) (5-6) (6-4) (6-4) (3-6) (6-4)
Akta
2024/04/13 16:00 1 SOPELA SOPELA C
H, I.
U, I.
USANSOLO LE
L, M.
E, G.
0 - 4
(5-6) (2-6) (4-6) (4-6)
Akta
2024/04/13 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AMZ
M, M.
Z, I.
DANOK LAGUNAK 2
F, U.
M, A.
3 - 4
(6-3) (4-6) (2-6) (2-6) (6-2) (6-5) (3-6)
Akta
2024/04/14 Atsedena KAMARAKA -
Jardunaldia: 13
2024/04/19 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LE
E, G.
L, M.
LAGUN ONAK AMZ
A, O.
M, M.
4 - 3
(5-6) (2-6) (3-6) (6-2) (6-4) (6-5) (6-5)
Akta
2024/04/19 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
E, K.
S, M.
DANOK LAGUNAK 1
F, I.
R, G.
1 - 4
(3-6) (1-6) (6-1) (2-6) (5-6)
Akta
2024/04/19 18:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, E.
R, A.
SOPELA C
H, I.
U, I.
4 - 1
(6-2) (6-5) (3-6) (6-1) (6-4)
Akta
2024/04/21 Atsedena DANOK LAGUNAK 2 -
Jardunaldia: 14
2024/04/26 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2 USANSOLO LE 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/04/26 19:15 1 BERANGO SOPELA C
U, I.
H, I.
KAMARAKA
E, K.
S, M.
2 - 0
(10-1) (10-0)
Akta
2024/04/28 10:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AMZ
A, O.
Z, I.
MUNGIA
L, E.
R, A.
1 - 4
(3-6) (5-6) (2-6) (6-4) (4-6)
Akta
2024/04/28 DANOK LAGUNAK 1 Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 DANOK LAGUNAK 1 22 12 11 1 1 44 20 67
2 USANSOLO LE 19 12 8 4 1 36 28 47
3 MUNGIA 19 12 7 5 0 36 26 55
4 LAGUN ONAK AMZ 16 12 5 7 1 33 31 9
5 KAMARAKA 16 12 4 8 0 22 36 -57
6 SOPELA C 15 12 4 8 1 19 32 -23
7 DANOK LAGUNAK 2 11 12 3 9 4 23 40 -65
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B BAXUA 1.AZPITALDEA Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:00 1 IGORRE IGORRE B
A, E.
A, A.
IGORRE D
E, I.
Z, I.
4 - 0
(6-3) (6-3) (6-4) (6-3)
Akta
2024/01/19 17:30 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
LEMOA LG
G, U.
L, O.
0 - 4
(3-6) (5-6) (1-6) (3-6)
Akta
2024/01/20 16:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI HI
G, H.
H, I.
HORI HORI AM
A, M.
F, E.
4 - 0
(6-5) (6-3) (6-3) (6-4)
Akta
2024/01/21 OLARRETA EP Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:00 1 IGORRE IGORRE D
E, I.
Z, I.
HORI HORI HI
G, H.
H, I.
4 - 2
(6-5) (5-6) (6-4) (5-6) (6-4) (6-4)
Akta
2024/01/26 17:45 2 LEMOA LEMOA LG OLARRETA EP
M, E.
S, P.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/01/27 16:30 6 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
A, M.
F, E.
ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
4 - 3
(5-6) (4-6) (6-4) (6-2) (1-6) (6-3) (6-1)
Akta
2024/01/28 Atsedena IGORRE B -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EP
M, E.
S, P.
HORI HORI AM 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/02 18:00 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI HI
G, H.
H, I.
IGORRE B
A, E.
A, A.
2 - 4
(5-6) (3-6) (6-4) (6-4) (5-6) (2-6)
Akta
2024/02/03 16:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
IGORRE D
E, I.
Z, I.
2 - 4
(5-6) (3-6) (6-1) (5-6) (6-3) (5-6)
Akta
2024/02/04 LEMOA LG Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/09 17:30 2 IGORRE IGORRE B
A, E.
A, A.
ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
4 - 0
(6-3) (6-5) (6-3) (6-3)
Akta
2024/02/09 17:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM LEMOA LG
G, U.
L, O.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/02/09 17:30 3 IGORRE IGORRE D OLARRETA EP 4 - 3
(6-4) (4-6) (6-3) (4-6) (6-4) (4-6) (6-3)
Akta
2024/02/11 Atsedena HORI HORI HI -
Jardunaldia: 5
2024/02/16 16:45 3 LEMOA LEMOA LG
G, U.
L, O.
IGORRE D
E, I.
Z, I.
4 - 1
(6-1) (6-3) (6-5) (5-6) (6-2)
Akta
2024/02/16 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
HORI HORI HI
G, H.
H, I.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-3) (6-2)
Akta
2024/02/16 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EP
M, E.
S, P.
IGORRE B
A, A.
A, E.
3 - 4
(3-6) (6-4) (6-4) (5-6) (4-6) (6-4) (5-6)
Akta
2024/02/18 HORI HORI AM Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/02/23 17:00 1 AREATZA IGORRE B
A, E.
A, A.
LEMOA LG
A, L.
L, O.
4 - 1
(6-3) (6-4) (6-2) (4-6) (6-4)
Akta
2024/02/23 17:00 3 AREATZA IGORRE D
E, I.
Z, I.
HORI HORI AM 4 - 2
(6-3) (6-3) (6-3) (4-6) (4-6) (6-3)
Akta
2024/02/24 16:30 6 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI HI
H, I.
G, H.
OLARRETA EP
S, P.
M, E.
4 - 3
(6-4) (1-6) (6-3) (2-6) (3-6) (6-5) (6-4)
Akta
2024/02/25 ARKUPE AZ Atsedena -
Jardunaldia: 7
2024/03/01 17:00 1 LEMOA LEMOA LG
G, U.
L, O.
HORI HORI HI
H, I.
G, H.
3 - 4
(6-4) (4-6) (6-2) (4-6) (3-6) (6-5) (4-6)
Akta
2024/03/01 17:45 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
P, A.
A, U.
IGORRE B
A, E.
A, A.
3 - 4
(6-3) (6-3) (3-6) (5-6) (4-6) (6-2) (5-6)
Akta
2024/03/01 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EP
M, E.
S, P.
ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
4 - 0
(6-4) (6-3) (6-5) (6-3)
Akta
2024/03/03 Atsedena IGORRE D -
Jardunaldia: 8
2024/03/08 17:00 2 IGORRE IGORRE D
Z, I.
E, I.
IGORRE B
A, E.
A, A.
1 - 4
(3-6) (4-6) (2-6) (1-6)
Akta
2024/03/08 17:15 3 LEMOA LEMOA LG
G, U.
L, O.
ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
1 - 4
(6-4) (3-6) (4-6) (4-6) (5-6)
Akta
2024/03/08 17:45 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
A, M.
F, E.
HORI HORI HI
G, H.
H, I.
0 - 4
(1-6) (5-6) (4-6) (5-6)
Akta
2024/03/10 Atsedena OLARRETA EP -
Jardunaldia: 9
2024/03/15 17:45 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI HI
G, H.
H, I.
IGORRE D
E, I.
Z, I.
4 - 1
(6-1) (6-4) (6-3) (4-6) (6-4)
Akta
2024/03/15 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
HORI HORI AM 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/15 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EP
M, E.
S, P.
LEMOA LG
G, U.
L, O.
4 - 3
(6-3) (3-6) (6-4) (3-6) (2-6) (6-4) (6-3)
Akta
2024/03/17 IGORRE B Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/03/22 17:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
A, M.
F, E.
OLARRETA EP
S, P.
M, E.
1 - 4
(6-1) (0-6) (1-6) (1-6) (4-6)
Akta
2024/03/24 10:30 3 IGORRE IGORRE D
E, I.
Z, I.
ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
3 - 4
(6-4) (6-4) (6-4) (3-6) (4-6) (2-6) (2-6)
Akta
2024/03/24 10:30 4 IGORRE IGORRE B
A, E.
A, A.
HORI HORI HI
G, H.
H, I.
4 - 0
(6-3) (6-5) (6-3) (6-3)
Akta
2024/03/24 Atsedena LEMOA LG -
Jardunaldia: 11
2024/04/05 17:00 1 LEMOA LEMOA LG
G, U.
L, O.
HORI HORI AM
A, M.
F, E.
4 - 0
(6-3) (6-4) (6-2) (6-5)
Akta
2024/04/05 17:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EP
M, E.
S, P.
IGORRE D 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/05 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
IGORRE B
A, E.
A, A.
3 - 4
(3-6) (6-4) (1-6) (4-6) (6-2) (6-5) (2-6)
Akta
2024/04/07 HORI HORI HI Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/04/12 17:00 1 IGORRE IGORRE D
E, I.
Z, I.
LEMOA LG
L, O.
G, U.
1 - 4
(6-4) (4-6) (4-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/04/12 17:00 3 IGORRE IGORRE B
A, E.
A, A.
OLARRETA EP
M, E.
S, P.
2 - 4
(6-3) (6-3) (4-6) (3-6) (4-6) (4-6)
Akta
2024/04/12 18:00 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI HI
G, H.
H, I.
ARKUPE AZ 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/14 Atsedena HORI HORI AM -
Jardunaldia: 13
2024/04/19 17:30 4 LEMOA LEMOA LG
G, U.
L, O.
IGORRE B
A, E.
A, A.
4 - 2
(6-4) (0-6) (6-4) (4-6) (6-3) (6-5)
Akta
2024/04/19 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EP
M, E.
S, P.
HORI HORI HI
G, H.
H, I.
4 - 0
(6-5) (6-3) (6-0) (6-3)
Akta
2024/04/20 16:30 6 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
F, E.
A, M.
IGORRE D
E, I.
Z, I.
4 - 1
(6-3) (4-6) (6-1) (6-3) (6-3)
Akta
2024/04/21 Atsedena ARKUPE AZ -
Jardunaldia: 14
2024/04/24 18:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AZ
A, A.
Z, M.
OLARRETA EP
M, E.
S, P.
2 - 4
(2-6) (1-6) (4-6) (6-5) (6-4) (0-6)
Akta
2024/04/26 17:15 3 IGORRE IGORRE B HORI HORI AM 4 - 3
(3-6) (6-4) (4-6) (6-4) (2-6) (6-3) (6-5)
Akta
2024/04/27 17:00 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI HI
H, I.
G, H.
LEMOA LG 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/28 IGORRE D Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 IGORRE B 22 12 10 2 0 44 24 51
2 OLARRETA EP 21 12 9 3 0 45 20 75
3 HORI HORI HI 19 12 7 5 0 32 27 25
4 LEMOA LG 16 12 6 6 2 32 28 24
5 IGORRE D 15 12 4 8 1 24 41 -69
6 ARKUPE AZ 15 12 4 8 1 26 36 -32
7 HORI HORI AM 11 12 2 10 3 17 44 -66