Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D 1.AZPITALDEA Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:00 3 IGORRE IGORRE B
G, H.
U, H.
HARTZAK D
E, A.
M, I.
4 - 2
(6-3) (6-3) (6-4) (4-6) (3-6) (6-2)
Akta
2024/01/19 17:30 2 IURRETA IURRETA BD1
E, E.
L, L.
DURANGO PIA
C, P.
M, A.
3 - 4
(6-5) (2-6) (4-6) (6-4) (6-5) (5-6) (5-6)
Akta
2024/01/19 17:30 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
LEMOA GIB
B, B.
I, X.
2 - 4
(6-4) (2-6) (3-6) (6-5) (4-6) (3-6)
Akta
2024/01/19 18:30 2 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
A, A.
S, A.
SOPELA D
A, M.
M, E.
4 - 0
(6-0) (6-1) (6-3) (6-2)
Akta
2024/01/20 16:30 1 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A
A, E.
ARGUIA A
G, L.
L, A.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-4) (6-0)
Akta
2024/01/20 16:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI BP
A, B.
B, P.
IGORRE A
B, I.
F, J.
3 - 4
(6-1) (6-4) (3-6) (3-6) (6-3) (3-6) (2-6)
Akta
2024/01/21 11:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE IBL
I, A.
IGORRE D
F, J.
O, I.
4 - 0
(6-5) (6-4) (6-3) (6-5)
Akta
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:00 2 IGORRE IGORRE A
B, I.
F, J.
ARKUPE IBL
B, A.
I, A.
4 - 2
(6-4) (6-5) (3-6) (4-6) (6-3) (6-2)
Akta
2024/01/26 17:00 4 IGORRE IGORRE D
O, I.
T, U.
DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
4 - 2
(4-6) (4-6) (6-4) (6-3) (6-4) (6-4)
Akta
2024/01/26 17:45 3 LEMOA LEMOA GIB
G, M.
I, X.
SESTAO A
A, E.
4 - 1
(6-5) (6-5) (2-6) (6-3) (6-5)
Akta
2024/01/26 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA A
G, L.
L, A.
MALLABIA I
C, L.
S, A.
0 - 4
(2-6) (3-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/01/26 18:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D HORI HORI BP 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/01/26 18:30 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PIA
C, P.
M, A.
IGORRE B 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/01/27 16:00 1 SOPELA SOPELA D
A, M.
M, E.
IURRETA BD1
E, E.
L, L.
1 - 4
(6-5) (2-6) (3-6) (5-6) (0-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2024/02/01 17:15 1 LEMOA LEMOA GIB
B, B.
I, X.
ARGUIA A
G, L.
L, A.
3 - 4
(3-6) (3-6) (6-4) (6-1) (1-6) (6-3) (3-6)
Akta
2024/02/02 17:00 3 IGORRE IGORRE B
G, H.
U, H.
SOPELA D
A, M.
M, E.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-5) (6-4)
Akta
2024/02/02 17:30 3 IURRETA IURRETA BD1
E, E.
L, L.
MALLABIA I
A, A.
C, L.
1 - 4
(3-6) (2-6) (2-6) (6-3) (3-6)
Akta
2024/02/02 17:45 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
IGORRE A
B, I.
F, J.
1 - 4
(4-6) (0-6) (6-2) (3-6) (2-6)
Akta
2024/02/02 18:00 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI BP
A, B.
B, P.
DURANGO PIA
C, P.
M, A.
1 - 4
(3-6) (4-6) (6-2) (2-6) (5-6)
Akta
2024/02/03 ARKUPE IBL HARTZAK D 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/03 16:30 1 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A
A, E.
IGORRE D
O, I.
T, U.
4 - 2
(6-1) (6-4) (4-6) (6-0) (3-6) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 4
2024/02/23 17:00 2 ARANTZAZU IGORRE D
C, H.
O, I.
LEMOA GIB 4 - 3
(6-5) (6-3) (4-6) (6-4) (4-6) (4-6) (6-4)
Akta
2024/02/23 17:00 4 ARANTZAZU IGORRE A
B, I.
F, J.
SESTAO A 2 - 4
(6-4) (6-4) (4-6) (3-6) (4-6) (4-6)
Akta
2024/02/23 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D DURANGO PNJ 4 - 0
(6-0) (6-2) (6-2) (6-5)
Akta
2024/02/23 17:45 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PIA ARKUPE IBL 4 - 3
(6-2) (4-6) (3-6) (6-4) (3-6) (6-1) (6-5)
Akta
2024/02/23 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA A IURRETA BD1 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/23 19:00 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
A, A.
C, L.
IGORRE B
A, E.
A, A.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-3) (6-1)
Akta
2024/02/24 16:00 2 SOPELA SOPELA D HORI HORI BP 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2024/03/01 17:00 1 IGORRE IGORRE D
O, I.
T, U.
ARGUIA A
G, L.
L, A.
2 - 4
(6-4) (6-3) (3-6) (2-6) (5-6) (3-6)
Akta
2024/03/01 17:00 2 IGORRE IGORRE B
G, H.
U, H.
IURRETA BD1
L, L.
E, E.
4 - 2
(6-3) (5-6) (6-4) (4-6) (6-3) (6-4)
Akta
2024/03/01 17:00 3 LEMOA LEMOA GIB
G, M.
B, B.
IGORRE A 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/01 17:45 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI BP
B, P.
A, B.
MALLABIA I
A, A.
S, A.
4 - 2
(6-1) (5-6) (2-6) (6-2) (6-5) (6-4)
Akta
2024/03/01 18:30 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
DURANGO PIA
C, P.
D, I.
4 - 2
(4-6) (6-5) (6-3) (6-0) (5-6) (6-2)
Akta
2024/03/02 16:15 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE IBL
B, A.
I, A.
SOPELA D
A, M.
M, E.
4 - 0
(6-5) (6-4) (6-5) (6-0)
Akta
2024/03/02 16:30 2 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A
A, E.
HARTZAK D
E, A.
M, I.
4 - 2
(6-5) (6-2) (6-5) (4-6) (3-6) (6-2)
Akta
Jardunaldia: 6
2024/03/08 17:00 1 IGORRE IGORRE A
B, I.
F, J.
IGORRE D
C, H.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-3) (6-3)
Akta
2024/03/08 17:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA A
L, A.
V, U.
IGORRE B
G, H.
O, I.
4 - 3
(2-6) (6-5) (5-6) (6-5) (6-3) (5-6) (6-5)
Akta
2024/03/08 17:30 1 IURRETA IURRETA BD1
E, E.
L, L.
HORI HORI BP
A, B.
B, P.
0 - 4
(4-6) (2-6) (5-6) (2-6)
Akta
2024/03/08 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D
E, A.
M, I.
LEMOA GIB 4 - 3
(6-0) (6-4) (3-6) (1-6) (6-2) (3-6) (6-1)
Akta
2024/03/08 17:45 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PIA
M, A.
D, I.
SESTAO A
A, E.
0 - 4
(0-6) (0-6) (3-6) (5-6)
Akta
2024/03/08 18:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
C, L.
S, A.
ARKUPE IBL
B, A.
A, A.
4 - 1
(6-1) (4-6) (6-1) (6-1) (6-2)
Akta
2024/03/09 15:45 2 SOPELA SOPELA D
A, M.
M, E.
DURANGO PNJ
M, P.
0 - 4
(2-6) (5-6) (2-6) (2-6)
Akta
Jardunaldia: 7
2024/03/15 17:00 1 IGORRE IGORRE A
B, I.
F, J.
ARGUIA A 4 - 1
(3-6) (6-3) (6-3) (6-4) (6-5)
Akta
2024/03/15 17:00 3 IGORRE IGORRE D HARTZAK D 4 - 0
(6-4) (6-4) (6-3) (6-4)
Akta
2024/03/15 17:30 2 LEMOA LEMOA GIB
G, M.
I, X.
DURANGO PIA
C, P.
D, I.
1 - 4
(6-2) (5-6) (4-6) (5-6) (3-6)
Akta
2024/03/15 17:45 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI BP
A, B.
B, P.
IGORRE B
G, H.
U, H.
1 - 4
(6-3) (5-6) (4-6) (5-6) (5-6)
Akta
2024/03/15 17:45 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
MALLABIA I
C, L.
A, A.
0 - 4
(3-6) (2-6) (4-6) (2-6)
Akta
2024/03/16 16:15 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE IBL IURRETA BD1 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/16 16:30 1 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A
A, E.
SOPELA D
A, M.
M, E.
4 - 0
(6-0) (6-0) (6-3) (6-3)
Akta
Jardunaldia: 8
2024/04/12 17:00 4 IGORRE IGORRE B
C, H.
G, H.
ARKUPE IBL
I, A.
B, A.
2 - 4
(6-4) (6-3) (4-6) (4-6) (2-6) (5-6)
Akta
2024/04/12 17:30 1 IURRETA IURRETA BD1
E, E.
L, L.
DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
0 - 4
(2-6) (0-6) (4-6) (4-6)
Akta
2024/04/12 17:45 1 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO PIA
D, I.
M, A.
IGORRE D
O, I.
T, U.
4 - 2
(6-4) (6-3) (6-2) (3-6) (2-6) (6-4)
Akta
2024/04/12 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA A HORI HORI BP 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/12 18:15 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
C, L.
SESTAO A
M, A.
4 - 0
(6-1) (6-2) (6-0) (6-2)
Akta
2024/04/12 19:45 1 BERANGO SOPELA D
A, M.
M, E.
LEMOA GIB
I, X.
G, M.
2 - 4
(6-5) (1-6) (3-6) (6-4) (1-6) (1-6)
Akta
2024/04/14 11:00 2 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D
E, A.
O, E.
IGORRE A 0 - 4
(5-6) (5-6) (5-6) (5-6)
Akta
Jardunaldia: 9
2024/04/19 17:30 1 IGORRE IGORRE A
B, I.
F, J.
DURANGO PIA 4 - 2
(4-6) (6-5) (6-5) (6-5) (4-6) (6-4)
Akta
2024/04/19 17:30 2 IGORRE IGORRE D
G, H.
U, H.
SOPELA D 4 - 0
(6-3) (6-3) (6-4) (6-3)
Akta
2024/04/19 17:30 2 LEMOA LEMOA GIB
G, M.
I, X.
MALLABIA I
C, L.
S, A.
4 - 3
(6-3) (3-6) (6-4) (3-6) (6-3) (4-6) (6-4)
Akta
2024/04/19 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D
O, E.
M, I.
ARGUIA A 1 - 4
(6-0) (5-6) (0-6) (5-6) (0-6)
Akta
2024/04/19 18:15 1 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO PNJ IGORRE B 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/19 19:00 1 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A IURRETA BD1 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/20 16:15 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE IBL
B, A.
I, A.
HORI HORI BP 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 10
2024/04/26 17:00 2 IURRETA IURRETA BD1
E, E.
L, L.
LEMOA GIB
I, X.
G, M.
1 - 4
(6-4) (4-6) (3-6) (4-6) (1-6)
Akta
2024/04/26 17:15 2 IGORRE IGORRE B SESTAO A 4 - 2
(6-4) (6-3) (6-5) (4-6) (4-6) (6-5)
Akta
2024/04/26 17:45 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PIA
D, I.
C, P.
HARTZAK D
E, A.
O, E.
2 - 4
(1-5) (6-2) (2-6) (4-6) (6-4) (4-6)
Akta
2024/04/26 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA A
V, U.
G, L.
ARKUPE IBL
B, A.
I, A.
4 - 0
(6-5) (6-3) (6-5) (6-2)
Akta
2024/04/26 18:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
C, L.
S, A.
IGORRE D
B, I.
O, I.
4 - 1
(6-5) (6-3) (4-6) (6-5) (6-3)
Akta
2024/04/26 19:15 4 BERANGO SOPELA D
A, M.
M, E.
IGORRE A
F, J.
B, I.
1 - 4
(1-6) (4-6) (3-6) (6-2) (2-6)
Akta
2024/04/27 17:00 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI BP
B, P.
A, B.
DURANGO PNJ 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 11
2024/05/03 17:00 2 LEMOA LEMOA GIB
G, M.
I, X.
IGORRE B
G, H.
U, H.
1 - 4
(6-2) (3-6) (2-6) (3-6) (0-6)
Akta
2024/05/03 17:15 2 IGORRE IGORRE D IURRETA BD1 4 - 0
(6-3) (6-3) (6-4) (6-4)
Akta
2024/05/03 17:15 3 IGORRE IGORRE A MALLABIA I 4 - 3
(6-3) (4-6) (6-5) (3-6) (6-4) (5-6) (6-2)
Akta
2024/05/03 17:30 2 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A
A, E.
HORI HORI BP 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/03 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D
E, A.
M, I.
SOPELA D 4 - 0
(6-5) (6-4) (6-1) (6-4)
Akta
2024/05/03 18:00 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
ARKUPE IBL
I, A.
4 - 3
(6-4) (2-6) (5-6) (6-5) (1-6) (6-2) (6-2)
Akta
2024/05/03 18:00 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PIA
M, A.
C, P.
ARGUIA A
G, L.
V, U.
4 - 2
(6-4) (4-6) (6-2) (6-5) (1-6) (6-5)
Akta
Jardunaldia: 12
2024/05/10 17:15 1 ARANTZAZU IGORRE B IGORRE D 4 - 2
(6-4) (6-4) (4-6) (4-6) (6-3) (6-3)
Akta
2024/05/10 17:45 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI BP
B, P.
A, B.
LEMOA GIB 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/10 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PNJ
B, N.
M, P.
ARGUIA A
G, L.
V, U.
4 - 0
(6-2) (6-5) (6-1) (6-2)
Akta
2024/05/10 18:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
A, A.
S, A.
HARTZAK D
M, I.
O, E.
4 - 1
(6-4) (6-5) (5-6) (6-4) (6-5)
Akta
2024/05/11 16:15 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE IBL SESTAO A 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/11 17:00 2 IURRETA IURRETA BD1
E, E.
L, L.
IGORRE A
F, J.
B, I.
0 - 4
(1-6) (1-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/05/12 16:00 1 SOPELA SOPELA D DURANGO PIA 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 13
2024/05/17 17:00 1 IGORRE IGORRE A
B, I.
F, J.
IGORRE B
G, H.
U, H.
4 - 1
(6-2) (3-6) (6-4) (6-5) (6-3)
Akta
2024/05/17 17:00 2 IGORRE IGORRE D
O, I.
T, U.
HORI HORI BP
A, B.
B, P.
4 - 2
(6-3) (2-6) (6-5) (3-6) (6-4) (6-2)
Akta
2024/05/17 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK D
E, A.
O, E.
IURRETA BD1 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/17 18:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA A
L, A.
V, U.
SOPELA D
A, M.
M, E.
4 - 0
(6-0) (6-1) (6-5) (6-2)
Akta
2024/05/17 18:00 1 SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A
A, E.
DURANGO PNJ 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/17 18:00 3 LEMOA LEMOA GIB
G, M.
I, X.
ARKUPE IBL
B, A.
I, A.
3 - 4
(3-6) (6-2) (5-6) (6-1) (4-6) (6-4) (5-6)
Akta
2024/05/17 19:15 1 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO PIA
C, P.
D, I.
MALLABIA I
A, A.
C, L.
3 - 4
(3-6) (6-5) (4-6) (6-4) (6-3) (2-6) (2-6)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 IGORRE A 23 13 11 2 1 46 22 43
2 MALLABIA I 23 13 10 3 0 48 19 96
3 SESTAO A 21 13 9 4 1 39 22 86
4 ARKUPE IBL 21 13 8 5 0 41 25 53
5 ARGUIA A 21 13 8 5 0 35 29 57
6 DURANGO PIA 19 13 7 6 1 37 36 -43
7 IGORRE D 19 13 6 7 0 33 35 -13
8 IGORRE B 18 13 7 6 2 34 34 -11
9 HARTZAK D 18 13 6 7 1 30 33 32
10 LEMOA GIB 18 13 6 7 1 38 37 13
11 DURANGO PNJ 17 13 6 7 2 29 33 -8
12 SOPELA D 15 13 2 11 0 12 44 -75
13 HORI HORI BP 12 13 4 9 5 23 38 -38
14 IURRETA BD1 10 13 1 12 4 11 49 -158