Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA 1.AZPITALDEA Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:30 1 OROZKO OLGETAN 2
Z, P.
A, H.
TXUMULUXUETA B
E, A.
3 - 4
(6-0) (6-5) (4-6) (2-6) (6-5) (5-6) (5-6)
Akta
2024/01/19 18:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
LEMOA GG
G, U.
G, U.
2 - 4
(0-6) (0-6) (6-3) (6-4) (2-6) (0-6)
Akta
2024/01/19 18:00 1 LEZAMA LEZAMA 1
B, L.
B, I.
ARKUPE ZMA
A, E.
M, A.
0 - 4
(0-6) (5-6) (5-6) (2-6)
Akta
2024/01/19 18:00 2 BERMEO - ARTZA BERMEO GL
B, A.
G, L.
JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
4 - 1
(6-3) (6-3) (6-2) (5-6) (6-1)
Akta
2024/01/20 17:00 2 ZEANURI JOKO ALAI TJ
I, T.
M, J.
BERANGOKO ZUTIK ES
S, O.
0 - 4
(1-6) (4-6) (2-6) (3-6)
Akta
2024/01/21 11:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-4) (6-5)
Akta
2024/01/21 SOPELA B Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:15 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA
A, E.
Z, D.
JOKO ALAI TJ
I, T.
M, J.
4 - 2
(4-6) (6-5) (3-6) (6-2) (6-5) (6-3)
Akta
2024/01/26 17:30 1 DIMA TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
LEZAMA 1
B, L.
S, O.
4 - 3
(3-6) (6-4) (2-6) (5-6) (6-2) (6-4) (6-1)
Akta
2024/01/26 17:30 2 BERANGO BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
BERMEO GL
O, G.
G, L.
0 - 4
(2-6) (2-6) (1-6) (3-6)
Akta
2024/01/26 17:45 1 LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
4 - 3
(0-6) (2-6) (6-4) (6-2) (3-6) (6-5) (6-2)
Akta
2024/01/26 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
SOPELA B
A, B.
A, A.
4 - 0
(6-4) (6-5) (6-1) (6-3)
Akta
2024/01/26 18:15 1 ZEANURI JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
1 - 4
(5-6) (5-6) (5-6) (6-5) (4-6)
Akta
2024/01/28 Atsedena OLGETAN 2 -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 17:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO GL
O, G.
B, A.
ARKUPE ZMA
M, A.
Z, D.
4 - 2
(6-2) (6-3) (2-6) (6-3) (4-6) (6-2)
Akta
2024/02/02 17:30 2 ABADIÑO - ZELAIETA AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
0 - 4
(1-6) (3-6) (3-6) (5-6)
Akta
2024/02/02 18:00 4 ZEANURI JOKO ALAI TJ TXUMULUXUETA B 2 - 4
(6-4) (6-1) (3-6) (2-6) (3-6) (3-6)
Akta
2024/02/03 16:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
4 - 0
(6-2) (6-5) (6-3) (6-3)
Akta
2024/02/03 16:30 2 SOPELA SOPELA B
A, A.
P, A.
LEMOA GG
G, U.
G, U.
3 - 4
(4-6) (6-1) (4-6) (6-5) (6-0) (5-6) (3-6)
Akta
2024/02/04 16:30 1 LEZAMA LEZAMA 1
B, I.
S, O.
OLGETAN 2
A, H.
Z, P.
4 - 1
(6-2) (5-6) (6-1) (6-1) (6-1)
Akta
2024/02/04 OLARRETA MU Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/23 17:30 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
ARKUPE GZ 1 - 4
(1-6) (1-6) (6-4) (1-6) (2-6)
Akta
2024/02/23 18:00 1 OROZKO OLGETAN 2
A, H.
Z, P.
JOKO ALAI TJ
M, J.
I, T.
2 - 4
(1-6) (4-6) (4-6) (6-5) (6-5) (2-6)
Akta
2024/02/23 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA
A, E.
M, A.
AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
4 - 2
(6-1) (1-6) (6-5) (5-6) (6-4) (6-5)
Akta
2024/02/23 18:00 4 ZEANURI JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
SOPELA B
A, B.
P, A.
4 - 3
(1-6) (6-2) (0-6) (6-1) (1-6) (6-2) (6-4)
Akta
2024/02/24 16:00 1 DIMA TXUMULUXUETA B BERMEO GL 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/24 18:00 1 LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
4 - 0
(6-4) (6-2) (6-5) (6-4)
Akta
2024/02/25 Atsedena LEZAMA 1 -
Jardunaldia: 5
2024/03/01 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO GL
B, P.
G, L.
OLGETAN 2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/01 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
4 - 0
(6-4) (6-3) (6-3) (6-5)
Akta
2024/03/01 JOKO ALAI TJ LEZAMA 1 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/01 19:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
4 - 3
(5-6) (5-6) (6-5) (6-4) (6-4) (3-6) (6-5)
Akta
2024/03/02 16:15 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
ARKUPE ZMA
A, E.
Z, D.
4 - 3
(6-4) (5-6) (6-2) (6-4) (5-6) (5-6) (6-4)
Akta
2024/03/02 16:30 1 SOPELA SOPELA B
P, A.
A, B.
BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
2 - 4
(6-1) (1-6) (6-5) (3-6) (1-6) (5-6)
Akta
2024/03/03 LEMOA GG Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/03/08 17:15 2 DIMA TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
0 - 4
(4-6) (1-6) (3-6) (0-6)
Akta
2024/03/08 17:30 1 ZEANURI JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
LEMOA GG
G, U.
G, U.
2 - 4
(2-6) (4-6) (1-6) (6-3) (6-3) (0-6)
Akta
2024/03/08 17:30 1 LEZAMA LEZAMA 1 BERMEO GL 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/03/08 17:30 1 OROZKO OLGETAN 2
A, H.
Z, P.
AXTXIKI 3
A, G.
4 - 2
(6-3) (1-6) (6-4) (6-5) (3-6) (6-2)
Akta
2024/03/08 17:30 2 BERANGO BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
4 - 3
(6-4) (4-6) (6-2) (3-6) (6-3) (4-6) (6-2)
Akta
2024/03/08 18:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA
A, E.
M, A.
SOPELA B
A, A.
P, A.
0 - 4
(3-6) (2-6) (1-6) (3-6)
Akta
2024/03/10 Atsedena JOKO ALAI TJ -
Jardunaldia: 7
2024/03/15 17:30 3 LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
4 - 3
(4-6) (6-5) (6-5) (4-6) (4-6) (6-4) (6-5)
Akta
2024/03/15 AXTXIKI 3 LEZAMA 1 4 - 0
Akta
2024/03/15 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO GL
O, G.
G, L.
JOKO ALAI TJ
M, J.
I, T.
4 - 1
(6-4) (5-6) (6-3) (6-3) (6-3)
Akta
2024/03/15 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
ARKUPE ZMA
M, A.
A, E.
4 - 2
(6-3) (6-2) (3-6)
Akta
2024/03/15 19:00 1 BERANGO SOPELA B
A, A.
P, A.
TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
4 - 2
(5-6) (6-1) (4-6) (6-0) (6-3) (6-4)
Akta
2024/03/16 16:15 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
OLGETAN 2
A, H.
Z, P.
4 - 0
(6-1) (6-2) (6-4) (6-2)
Akta
2024/03/17 JOKO ALAI MN Atsedena -
Jardunaldia: 8
2024/04/12 17:30 1 DIMA TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
OLARRETA MU
L, M.
U, Z.
1 - 4
(3-6) (2-6) (6-3) (4-6) (1-6)
Akta
2024/04/12 18:00 1 LEZAMA LEZAMA 1
B, I.
S, O.
ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
1 - 4
(4-6) (0-6) (6-5) (2-6) (1-6)
Akta
2024/04/12 18:00 1 OROZKO OLGETAN 2
A, H.
Z, P.
SOPELA B
A, A.
P, A.
0 - 4
(2-6) (2-6) (1-6) (0-6)
Akta
2024/04/12 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI TJ AXTXIKI 3 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2024/04/12 18:30 2 BERANGO BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
4 - 2
(6-0) (4-6) (6-1) (6-2) (5-6) (6-3)
Akta
2024/04/13 16:15 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA
M, A.
Z, D.
LEMOA GG
G, U.
G, U.
0 - 4
(2-6) (3-6) (3-6) (1-6)
Akta
2024/04/14 Atsedena BERMEO GL -
Jardunaldia: 9
2024/04/19 17:30 1 LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
4 - 1
(6-5) (6-3) (6-4) (2-6) (6-3)
Akta
2024/04/19 17:40 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
JOKO ALAI TJ
I, T.
M, J.
4 - 0
(6-2) (6-2) (6-2) (6-1)
Akta
2024/04/19 18:00 1 ZEANURI JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
ARKUPE ZMA
A, E.
Z, D.
2 - 4
(2-6) (6-4) (3-6) (6-2) (1-6) (2-6)
Akta
2024/04/19 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
OLGETAN 2
Z, P.
A, H.
4 - 0
(6-5) (6-4) (6-4) (6-3)
Akta
2024/04/19 18:00 2 SOPELA SOPELA B
A, A.
P, A.
LEZAMA 1
B, L.
B, I.
4 - 2
(6-1) (6-3) (3-6) (6-1) (5-6) (6-1)
Akta
2024/04/19 18:30 2 ABADIÑO - ZELAIETA AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
BERMEO GL
G, L.
O, G.
2 - 4
(2-6) (5-6) (1-6) (6-5) (6-5) (1-6)
Akta
2024/04/21 BERANGOKO ZUTIK ES Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/04/26 17:30 1 LEZAMA LEZAMA 1
B, L.
S, O.
OLARRETA MU
D, D.
E, A.
4 - 2
(6-2) (3-6) (6-5) (5-6) (6-4) (6-3)
Akta
2024/04/26 17:30 1 DIMA TXUMULUXUETA B
E, A.
P, A.
JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
1 - 4
(6-5) (3-6) (4-6) (2-6) (3-6)
Akta
2024/04/26 18:00 1 OROZKO OLGETAN 2
Z, P.
A, H.
LEMOA GG
G, U.
G, U.
0 - 4
(1-6) (4-6) (3-6) (3-6)
Akta
2024/04/26 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI TJ
I, T.
M, J.
SOPELA B
A, B.
A, A.
0 - 4
(2-6) (2-6) (5-6) (4-6)
Akta
2024/04/26 18:30 2 BERMEO - ARTZA BERMEO GL
O, G.
B, A.
ARKUPE GZ
G, A.
Z, M.
3 - 4
(6-2) (6-3) (0-6) (3-6) (1-6) (6-4) (1-6)
Akta
2024/04/27 16:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA
M, A.
A, E.
BERANGOKO ZUTIK ES
S, O.
E, P.
4 - 3
(6-3) (4-6) (6-3) (6-5) (3-6) (4-6) (6-4)
Akta
2024/04/28 Atsedena AXTXIKI 3 -
Jardunaldia: 11
2024/05/01 17:30 2 SOPELA SOPELA B
A, A.
P, A.
BERMEO GL
B, A.
G, L.
4 - 3
(6-1) (4-6) (6-5) (6-3) (3-6) (5-6) (6-5)
Akta
2024/05/03 17:00 1 LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
LEZAMA 1
B, I.
B, L.
4 - 2
(6-1) (6-1) (3-6) (6-4) (3-6) (6-0)
Akta
2024/05/03 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GZ
Z, M.
AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-0) (6-4)
Akta
2024/05/03 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
JOKO ALAI TJ 4 - 2
(6-4) (6-2) (3-6) (6-2) (5-6) (6-3)
Akta
2024/05/03 18:15 1 ZEANURI JOKO ALAI MN
I, M.
OLGETAN 2
Z, P.
A, H.
3 - 4
(6-5) (5-6) (4-6) (6-2) (6-1) (1-6) (5-6)
Akta
2024/05/03 18:30 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK ES TXUMULUXUETA B 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/05 ARKUPE ZMA Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/05/10 17:00 1 ZEANURI JOKO ALAI TJ
I, T.
M, J.
LEMOA GG
G, U.
G, U.
0 - 4
(2-6) (1-6) (2-6) (5-6)
Akta
2024/05/10 17:00 1 LEZAMA LEZAMA 1
B, L.
S, O.
JOKO ALAI MN
A, K.
A, N.
4 - 0
(6-4) (6-0) (6-5) (6-5)
Akta
2024/05/10 17:45 1 ABADIÑO - ZELAIETA AXTXIKI 3
A, G.
Z, O.
SOPELA B
A, B.
A, A.
0 - 4
(2-6) (1-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/05/10 18:00 1 OROZKO OLGETAN 2
A, H.
Z, P.
BERANGOKO ZUTIK ES
E, P.
S, O.
2 - 4
(1-6) (6-5) (2-6) (0-6) (0-6) (6-5)
Akta
2024/05/10 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA B
P, A.
E, A.
ARKUPE ZMA
M, A.
Z, D.
1 - 4
(6-4) (4-6) (5-6) (4-6) (2-6)
Akta
2024/05/10 18:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO GL
B, A.
G, L.
OLARRETA MU
Z, M.
U, Z.
4 - 2
(6-3) (6-3) (6-4) (1-6) (4-6) (6-5)
Akta
2024/05/12 ARKUPE GZ Atsedena -
Jardunaldia: 13
2024/05/17 17:30 1 ZEANURI JOKO ALAI MN
A, N.
I, M.
JOKO ALAI TJ
I, T.
M, J.
1 - 4
(4-6) (3-6) (5-6) (6-3) (5-6)
Akta
2024/05/17 17:30 2 BERANGO SOPELA B
A, A.
P, A.
ARKUPE GZ
Z, D.
G, A.
1 - 4
(1-6) (4-6) (4-6) (6-5) (5-6)
Akta
2024/05/17 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA OLGETAN 2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/17 18:00 1 LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
BERMEO GL
G, L.
B, A.
2 - 4
(6-4) (6-3) (2-6) (3-6) (2-6) (0-6)
Akta
2024/05/17 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
AXTXIKI 3
A, O.
A, G.
4 - 0
(6-0) (6-2) (6-4) (6-3)
Akta
2024/05/18 16:30 1 SOPELA BERANGOKO ZUTIK ES
S, O.
E, P.
LEZAMA 1
B, L.
B, I.
4 - 1
(6-3) (6-4) (5-6) (6-4) (6-1)
Akta
2024/05/19 Atsedena TXUMULUXUETA B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 LEMOA GG 23 12 11 1 0 46 20 60
2 ARKUPE GZ 23 12 11 1 0 47 13 149
3 BERMEO GL 20 12 9 3 1 42 22 71
4 BERANGOKO ZUTIK ES 20 12 8 4 0 39 26 65
5 OLARRETA MU 19 12 7 5 0 35 25 38
6 SOPELA B 19 12 7 5 0 37 27 67
7 ARKUPE ZMA 19 12 7 5 0 35 30 3
8 AXTXIKI 3 16 12 4 8 0 24 36 -23
9 TXUMULUXUETA B 15 12 4 8 1 25 40 -49
10 JOKO ALAI TJ 14 12 3 9 1 19 39 -56
11 JOKO ALAI MN 14 12 2 10 0 20 44 -62
12 LEZAMA 1 13 12 3 9 2 21 39 -96
13 OLGETAN 2 12 12 2 10 2 16 45 -147