Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK A AZPITALDE BAKARRA Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 17:30 7 LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
SOPELA A
B, J.
R, P.
4 - 0
(6-3) (6-0) (6-1) (6-5)
Akta
2024/01/20 17:00 2 BALMASEDA BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
2 - 4
(3-6) (1-6) (6-2) (3-6) (6-2) (2-6)
Akta
2024/01/20 17:00 4 ZEANURI JOKO ALAI
D, H.
O, A.
IURRETA BA
A, P.
L, D.
1 - 4
(6-1) (1-6) (1-6) (2-6) (4-6)
Akta
2024/01/21 MARKINA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/26 17:30 4 IURRETA IURRETA BA
A, P.
L, D.
BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
4 - 0
(6-1) (6-0) (6-2) (6-5)
Akta
2024/01/26 18:15 3 BERANGO SOPELA A
B, J.
R, P.
JOKO ALAI
D, H.
O, A.
4 - 1
(6-0) (6-1) (6-4) (5-6) (6-2)
Akta
2024/01/27 16:30 1 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
MARKINA
L, O.
U, L.
4 - 1
(6-3) (6-4) (0-6) (6-1) (6-0)
Akta
2024/01/28 Atsedena LEMOA FG -
Jardunaldia: 3
2024/02/02 17:30 6 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
U, L.
L, O.
IURRETA BA
L, D.
A, P.
4 - 0
(6-2) (6-3) (6-1) (6-2)
Akta
2024/02/02 18:00 3 ZEANURI JOKO ALAI
D, H.
O, A.
LEMOA FG
F, J.
G, J.
0 - 4
(3-6) (3-6) (4-6) (1-6)
Akta
2024/02/03 17:00 3 BALMASEDA BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
SOPELA A
B, J.
R, P.
3 - 4
(6-5) (3-6) (6-4) (6-5) (2-6) (4-6) (4-6)
Akta
2024/02/04 LAGUN ONAK Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/23 17:00 7 IURRETA IURRETA BA
A, P.
L, D.
LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
1 - 4
(1-6) (6-4) (1-6) (1-6) (1-6)
Akta
2024/02/23 18:15 3 BERANGO SOPELA A
B, J.
R, P.
MARKINA 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/02/24 16:00 1 LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
4 - 1
(6-4) (6-5) (6-4) (3-6) (6-5)
Akta
2024/02/25 Atsedena JOKO ALAI -
Jardunaldia: 5
2024/03/01 17:45 4 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
L, O.
U, L.
LEMOA FG
F, J.
G, J.
4 - 2
(1-6) (6-5) (6-3) (6-2) (1-6) (6-2)
Akta
2024/03/01 19:00 1 BALMASEDA BALMASEDA GL
L, J.
G, E.
JOKO ALAI
D, H.
O, A.
4 - 0
(6-0) (6-3) (6-4) (6-4)
Akta
2024/03/02 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
SOPELA A
B, J.
R, P.
4 - 0
(6-0) (6-2) (6-5) (6-3)
Akta
2024/03/03 IURRETA BA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2024/03/08 17:15 2 LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
LAGUN ONAK
M, A.
G, I.
1 - 4
(6-5) (4-6) (1-6) (1-6) (0-6)
Akta
2024/03/08 18:00 3 ZEANURI JOKO ALAI
D, H.
O, A.
MARKINA 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/09 15:45 1 SOPELA SOPELA A
R, P.
B, J.
IURRETA BA
A, P.
L, D.
3 - 4
(4-6) (6-5) (1-6) (3-6) (6-4) (6-5) (3-6)
Akta
2024/03/10 BALMASEDA GL Atsedena -
Jardunaldia: 7
2024/03/15 17:00 2 IURRETA IURRETA BA
L, D.
A, P.
LEMOA FG
F, J.
M, L.
4 - 2
(6-4) (1-6) (6-1) (6-0) (1-6) (6-4)
Akta
2024/03/15 18:00 4 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
L, O.
U, L.
BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
4 - 1
(6-3) (3-6) (6-0) (6-2) (6-1)
Akta
2024/03/17 10:30 2 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
JOKO ALAI
D, H.
O, A.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-2) (6-1)
Akta
2024/03/17 Atsedena SOPELA A -
Jardunaldia: 8
2024/03/20 20:30 1 SOPELA SOPELA A LEMOA FG 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/03/21 19:00 2 IURRETA IURRETA BA
A, P.
L, D.
JOKO ALAI
D, H.
O, A.
4 - 0
(6-4) (6-1) (6-2) (6-5)
Akta
2024/03/23 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
4 - 1
(6-2) (6-2) (2-6) (6-4) (6-5)
Akta
2024/03/24 Atsedena MARKINA -
Jardunaldia: 9
2024/04/12 17:30 5 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
L, O.
U, L.
LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
4 - 2
(3-6) (4-6) (6-4) (6-5) (6-0) (6-4)
Akta
2024/04/12 18:00 3 ZEANURI JOKO ALAI
D, H.
O, A.
SOPELA A
B, J.
R, P.
4 - 3
(1-6) (6-5) (6-4) (4-6) (6-4) (1-6) (6-5)
Akta
2024/04/13 17:00 1 BALMASEDA BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
IURRETA BA
A, P.
L, D.
2 - 4
(3-6) (2-6) (6-5) (3-6) (6-3) (3-6)
Akta
2024/04/14 LEMOA FG Atsedena -
Jardunaldia: 10
2024/04/18 19:00 1 LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
JOKO ALAI 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/19 17:00 2 IURRETA IURRETA BA
L, D.
A, P.
MARKINA
L, O.
U, L.
1 - 4
(6-4) (3-6) (4-6) (5-6) (5-6)
Akta
2024/04/19 18:00 3 SOPELA SOPELA A
B, J.
R, P.
BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
3 - 4
(6-3) (5-6) (5-6) (6-4) (3-6) (6-2) (5-6)
Akta
2024/04/21 Atsedena LAGUN ONAK -
Jardunaldia: 11
2024/04/26 17:45 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
L, O.
U, L.
SOPELA A
B, J.
R, P.
4 - 0
(6-2) (6-5) (6-5) (6-2)
Akta
2024/04/27 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
IURRETA BA
A, P.
L, D.
4 - 1
(6-3) (6-1) (4-6) (6-3) (6-1)
Akta
2024/04/27 17:00 1 GALDAMES BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
LEMOA FG 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/04/28 JOKO ALAI Atsedena -
Jardunaldia: 12
2024/05/03 17:00 1 SOPELA SOPELA A
R, P.
B, J.
LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
0 - 4
(2-6) (1-6) (3-6) (4-6)
Akta
2024/05/03 17:00 3 LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
MARKINA
L, O.
2 - 4
(6-3) (1-6) (3-6) (1-6) (6-4) (1-6)
Akta
2024/05/03 18:15 2 ZEANURI JOKO ALAI
D, H.
O, A.
BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
1 - 4
(1-6) (2-6) (4-6) (6-5) (2-6)
Akta
2024/05/05 Atsedena IURRETA BA -
Jardunaldia: 13
2024/05/09 19:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
L, O.
U, L.
JOKO ALAI
D, H.
O, A.
4 - 0
(6-1) (6-5) (6-2) (6-0)
Akta
2024/05/10 18:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
LEMOA FG 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/11 17:00 4 IURRETA IURRETA BA
L, D.
A, P.
SOPELA A
B, J.
R, P.
4 - 0
(6-2) (6-3) (6-5) (6-3)
Akta
2024/05/12 Atsedena BALMASEDA GL -
Jardunaldia: 14
2024/05/17 18:00 1 BALMASEDA BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
MARKINA
L, O.
U, L.
1 - 4
(6-5) (5-6) (1-6) (5-6) (2-6)
Akta
2024/05/17 18:00 1 ZEANURI JOKO ALAI
D, H.
O, A.
LAGUN ONAK
G, I.
M, A.
0 - 4
(2-6) (0-6) (2-6) (1-6)
Akta
2024/05/17 18:00 4 LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
IURRETA BA 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2024/05/19 SOPELA A Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 LAGUN ONAK 23 12 11 1 0 46 11 153
2 MARKINA 19 12 9 3 2 37 21 35
3 IURRETA BA 18 12 7 5 1 31 28 -11
4 BALMASEDA GL 16 12 4 8 0 27 36 -14
5 SOPELA A 16 12 4 8 0 25 36 19
6 LEMOA FG 14 12 5 7 3 27 29 -41
7 JOKO ALAI 13 12 2 10 1 11 43 -126