Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA TRINKETE ESKUZ BANAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA TRINKETE ESKUZ BANAKA GAZTEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/10/29 10:00 1 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA HARITZ SOLAGUREN (OLABURU)
SOLAGUREN, H.
AIMAR GOMEZ (BIDEBIETA)
GOMEZ, A.
30 - 29 Akta
2023/10/29 ANER ARRIOLA (MARKINA) (Ret.) JOANES ARGARATE (ARKUPE) 0 - 30 Akta
Jardunaldia: 2
2023/11/11 16:30 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA HARITZ SOLAGUREN (OLABURU) JOANES ARGARATE (ARKUPE) 30 - 6 Akta
2023/11/11 AIMAR GOMEZ (BIDEBIETA) ANER ARRIOLA (MARKINA) (Ret.) 30 - 0 Akta
Jardunaldia: 3
2023/11/26 JOANES ARGARATE (ARKUPE) AIMAR GOMEZ (BIDEBIETA) 0 - 30 Akta
2023/11/26 ANER ARRIOLA (MARKINA) (Ret.) HARITZ SOLAGUREN (OLABURU) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 HARITZ SOLAGUREN (OLABURU) 4 2 2 0 0 60 35
2 AIMAR GOMEZ (BIDEBIETA) 3 2 1 1 0 59 30
3 JOANES ARGARATE (ARKUPE) 1 2 0 2 1 6 60
4 ANER ARRIOLA (MARKINA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA TRINKETE ESKUZ BANAKA GAZTEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/10/22 16:30 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA OIER MADARIAGA (ARKUPE) ZUHAITZ ETXEBARRIA (MANDOIA) 12 - 30 Akta
2023/10/22 16:30 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA IORITZ ZABALGOGEASKOA (ARKUPE) JOSEBA EREÑO (ADISKIDE) 6 - 30 Akta
2023/10/22 UNAI GIL (BIDEBIETA) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/10/29 10:00 2 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA ZUHAITZ ETXEBARRIA (MANDOIA)
ECHEVARRIA, Z.
IORITZ ZABALGOGEASKOA (ARKUPE)
ZABALGOGEASKOA, I.
30 - 16 Akta
2023/10/29 10:00 3 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA JOSEBA EREÑO (ADISKIDE) UNAI GIL (BIDEBIETA)
GIL, U.
17 - 30 Akta
2023/10/29 Atsedena OIER MADARIAGA (ARKUPE) -
Jardunaldia: 3
2023/11/05 16:15 4 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA IORITZ ZABALGOGEASKOA (ARKUPE) OIER MADARIAGA (ARKUPE) 25 - 30 Akta
2023/11/05 16:15 5 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA UNAI GIL (BIDEBIETA) ZUHAITZ ETXEBARRIA (MANDOIA) 30 - 18 Akta
2023/11/05 JOSEBA EREÑO (ADISKIDE) Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/11/11 16:30 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA ZUHAITZ ETXEBARRIA (MANDOIA) JOSEBA EREÑO (ADISKIDE) 30 - 29 Akta
2023/11/11 OIER MADARIAGA (ARKUPE) UNAI GIL (BIDEBIETA) 0 - 30 Akta
2023/11/12 IORITZ ZABALGOGEASKOA (ARKUPE) Atsedena -
Jardunaldia: 5
2023/11/26 16:15 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA JOSEBA EREÑO (ADISKIDE) OIER MADARIAGA (ARKUPE) 30 - 0* Akta
2023/11/26 UNAI GIL (BIDEBIETA) IORITZ ZABALGOGEASKOA (ARKUPE) 0 - 30 Akta
2023/11/26 Atsedena ZUHAITZ ETXEBARRIA (MANDOIA) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 ZUHAITZ ETXEBARRIA (MANDOIA) 7 4 3 1 0 108 87
2 UNAI GIL (BIDEBIETA) 6 4 3 1 1 90 65
3 JOSEBA EREÑO (ADISKIDE) 6 4 2 2 0 106 66
4 IORITZ ZABALGOGEASKOA (ARKUPE) 5 4 1 3 0 77 90
5 OIER MADARIAGA (ARKUPE) 3 4 1 3 2 42 115