Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 1.MAILA LIGAXKA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/16 19:30 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK OB
OREGI, B.
BERECIARTUA, G.
BIDE BIETA
GOMEZ, A.
APARIZIO, M.
30 - 11 Akta
2024/01/21 10:00 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
OLABURU 5
DIEZ, A.
SOLAGUREN, H.
30 - 2 Akta
Jardunaldia: 2
2024/01/26 LAGUN ONAK OB OLABURU 5 30 - 0 Akta
2024/01/28 BIDE BIETA LAGUN ONAK MG 0 - 30 Akta
Jardunaldia: 3
2024/02/17 LAGUN ONAK MG LAGUN ONAK OB 0 - 30 Akta
2024/02/17 OLABURU 5 BIDE BIETA 0 - 30 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ONAK OB 6 3 3 0 0 90 11
2 LAGUN ONAK MG 4 3 2 1 1 60 32
3 BIDE BIETA 3 3 1 2 1 41 60
4 OLABURU 5 1 3 0 3 2 2 90
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 1.MAILA LIGAXKA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/20 10:00 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK TD
GARMENDIA, A.
DIAZ, U.
MARKINA
ARRIOLA, A.
OTXANDIO, B.
30 - 20 Akta
2024/01/21 10:00 3 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LEZAMA DANOK LAGUNAK 30 - 0* Akta
Jardunaldia: 2
2024/01/28 10:00 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA DANOK LAGUNAK
LOPEZ, E.
CORTAZAR, I.
LAGUN ONAK TD
GARMENDIA, A.
DIAZ, U.
19 - 30 Akta
2024/01/28 LEZAMA MARKINA 0 - 30 Akta
Jardunaldia: 3
2024/02/17 10:00 2 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LAGUN ONAK TD
DIAZ, U.
FRAILE, J.
LEZAMA
GIL, U.
SARATXU, I.
23 - 30 Akta
2024/02/18 10:00 1 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA MARKINA
ARRIOLA, A.
OTXANDIO, B.
DANOK LAGUNAK
CORTAZAR, I.
LOPEZ, E.
25 - 30 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ONAK TD 5 3 2 1 0 83 69
2 MARKINA 4 3 1 2 0 75 60
3 LEZAMA 4 3 2 1 1 60 53
4 DANOK LAGUNAK 3 3 1 2 1 49 85