Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 2.MAILA LIGAXKA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/19 18:30 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA ADISKIDE
AGUIRRE, G.
AGUIRRE, U.
AXTXIKI 1
UGARTE, U.
VILLANUEVA, O.
16 - 30 Akta
2024/01/19 18:30 1 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA DANOK LAGUNAK
SANCHEZ, A.
LLORENTE, E.
UPO MENDI
MARTIN , U.
MINTEGI, E.
20 - 30 Akta
2024/01/21 DURANGO B (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2024/01/27 AXTXIKI 1 DURANGO B (Ret.) 30 - 0 Akta
2024/01/28 10:00 3 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA UPO MENDI
MINTEGI, E.
MARTIN , U.
ADISKIDE
AGUIRRE, U.
AGUIRRE, G.
28 - 30 Akta
2024/01/28 Atsedena DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 3
2024/02/04 10:00 1 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA ADISKIDE
AGUIRRE, U.
AGUIRRE, G.
DANOK LAGUNAK
LLORENTE, E.
SANCHEZ, A.
30 - 20 Akta
2024/02/04 DURANGO B (Ret.) UPO MENDI -
2024/02/04 AXTXIKI 1 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2024/02/17 10:00 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA UPO MENDI
MINTEGI, E.
MARTIN , U.
AXTXIKI 1
UGARTE, U.
VILLANUEVA, O.
20 - 30 Akta
2024/02/18 DANOK LAGUNAK DURANGO B (Ret.) -
2024/02/18 ADISKIDE Atsedena -
Jardunaldia: 5
2024/02/25 DURANGO B (Ret.) ADISKIDE -
2024/02/25 11:45 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA AXTXIKI 1
UGARTE, U.
VILLANUEVA, O.
DANOK LAGUNAK
LLORENTE, E.
SANCHEZ, A.
30 - 12 Akta
2024/02/25 Atsedena UPO MENDI -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 AXTXIKI 1 6 3 3 0 0 90 48
2 ADISKIDE 5 3 2 1 0 76 78
3 UPO MENDI 4 3 1 2 0 78 80
4 DANOK LAGUNAK 3 3 0 3 0 52 90
5 DURANGO B (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TRINKETE TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 2.MAILA LIGAXKA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2024/01/20 AXTXIKI 2 LEMOA (Ret.) -
2024/01/20 DURANGO A AKARREGI (Ret.) -
2024/01/21 10:00 1 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LAGUN ONAK
ERAUZKIN, I.
ETXEBARRIA, U.
ITSASALDE D
HOCES, I.
LARRAONA, I.
30 - 9 Akta
Jardunaldia: 2
2024/01/28 AKARREGI (Ret.) LAGUN ONAK -
2024/01/28 LEMOA (Ret.) DURANGO A -
2024/01/28 10:00 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA ITSASALDE D
HOCES, I.
LARRAONA, I.
AXTXIKI 2
JAIO, M.
LOBATO, A.
21 - 30 Akta
Jardunaldia: 3
2024/02/04 10:00 2 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LAGUN ONAK
ETXEBARRIA, U.
ERAUZKIN, I.
DURANGO A
ALBERDI, X.
MARTIN, B.
14 - 30 Akta
2024/02/04 AXTXIKI 2 AKARREGI (Ret.) -
2024/02/04 ITSASALDE D LEMOA (Ret.) -
Jardunaldia: 4
2024/02/17 10:00 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA DURANGO A
MARTIN, B.
PEREZ, A.
AXTXIKI 2
JAIO, M.
LOBATO, A.
30 - 0* Akta
2024/02/18 AKARREGI (Ret.) ITSASALDE D -
2024/02/18 LAGUN ONAK LEMOA (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2024/02/24 09:30 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA ITSASALDE D
HOCES, I.
LARRAONA, I.
DURANGO A
MARTIN, B.
PEREZ, A.
6 - 30 Akta
2024/02/25 LEMOA (Ret.) AKARREGI (Ret.) -
2024/02/25 11:45 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA AXTXIKI 2
JAIO, M.
LOBATO, A.
LAGUN ONAK
ETXEBARRIA, U.
ERAUZKIN, I.
25 - 30 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 DURANGO A 6 3 3 0 0 90 20
2 LAGUN ONAK 5 3 2 1 0 74 64
3 AXTXIKI 2 3 3 1 2 1 55 81
4 ITSASALDE D 3 3 0 3 0 36 90
5 LEMOA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
6 AKARREGI (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0