Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA LIGAXKA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/09/14 20:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ZALDUA (Ret.)
AGUIRREBEITIA, J.
MARIJUAN, H.
ARKUPE ZU
ZARRABEITIA, A.
URRUTIKOETXEA, J.
6 - 22 Akta
2023/09/15 18:15 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA A
ELORZA, J.
MONGE, A.
LAGUN ARTEA B
BEDIA, M.
BASAURI, Z.
22 - 16 Akta
2023/09/16 10:00 1 DIMA TXUMULUXUETA LE
LAMADRID, M.
ETXENAUSIA, M.
TXUMULUXUETA GLE
GALLASTEGUI, E.
ECHEBARRIA, A.
22 - 11 Akta
2023/09/17 12:00 1 LEMOA LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
LEMOA MG
MENA, M.
GASTON, M.
22 - 7 Akta
2023/09/17 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/09/21 18:30 1 DIMA TXUMULUXUETA GLE
GALLASTEGUI, E.
LATATU, A.
BIDE BIETA
APARIZIO, L.
BERNAL, O.
22 - 5 Akta
2023/09/23 11:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZU
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
22 - 11 Akta
2023/09/23 17:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
BASAURI, Z.
BEDIA, M.
TXUMULUXUETA LE
ETXENAUSIA, M.
LAMADRID, M.
9 - 22 Akta
2023/09/24 10:30 3 LEMOA LEMOA MG
MENA, M.
GASTON, M.
LAGUN ARTEA A
MONGE, A.
ELORZA, J.
7 - 22 Akta
2023/09/24 Atsedena ZALDUA (Ret.) -
Jardunaldia: 3
2023/09/29 18:00 2 LEMOA LEMOA AU
URIARTE, N.
AZKONA, I.
ZALDUA (Ret.)
MARIJUAN, H.
AGUIRREBEITIA, J.
21 - 22 Akta
2023/09/29 18:30 2 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA A
ELORZA, J.
MONGE, A.
ARKUPE ZU
ZARRABEITIA, A.
URRUTIKOETXEA, J.
22 - 17 Akta
2023/09/29 TXUMULUXUETA LE LEMOA MG 22 - 0 Akta
2023/09/29 19:00 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
MARTINEZ, E.
BERNAL, O.
LAGUN ARTEA B
BEDIA, M.
BASAURI, Z.
22 - 16 Akta
2023/10/01 TXUMULUXUETA GLE Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/10/05 20:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZU
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
TXUMULUXUETA LE
ETXENAUSIA, M.
LAMADRID, M.
22 - 8 Akta
2023/10/06 19:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA (Ret.)
AGUIRREBEITIA, J.
MARIJUAN, H.
LAGUN ARTEA A
ELORZA, J.
MONGE, A.
22 - 21 Akta
2023/10/07 10:30 1 LEMOA LEMOA MG
GASTON, M.
MENA, M.
BIDE BIETA
APARIZIO, L.
MARTINEZ, E.
20 - 22 Akta
2023/10/08 10:00 2 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA B
BEDIA, M.
BASAURI, Z.
TXUMULUXUETA GLE
ECHEBARRIA, A.
LATATU, A.
17 - 22 Akta
2023/10/08 Atsedena LEMOA AU -
Jardunaldia: 5
2023/10/10 20:00 1 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA A
ELORZA, J.
MONGE, A.
LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
22 - 17 Akta
2023/10/11 20:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
APARIZIO, L.
BERNAL, O.
ARKUPE ZU
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
5 - 22 Akta
2023/10/12 11:00 1 DIMA TXUMULUXUETA LE
ETXENAUSIA, M.
LAMADRID, M.
ZALDUA (Ret.) 22 - 0* Akta
2023/10/12 11:00 2 DIMA TXUMULUXUETA GLE
ECHEBARRIA, A.
LATATU, A.
LEMOA MG
GASTON, M.
MENA, M.
21 - 22 Akta
2023/10/15 LAGUN ARTEA B Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/10/20 18:45 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA (Ret.)
AGUIRREBEITIA, J.
MARIJUAN, H.
BIDE BIETA
MARTINEZ, E.
BERNAL, O.
22 - 21 Akta
2023/10/20 20:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZU
ZARRABEITIA, A.
URRUTIKOETXEA, J.
TXUMULUXUETA GLE
ECHEBARRIA, A.
LATATU, A.
22 - 5 Akta
2023/10/21 10:30 1 LEMOA LEMOA MG
GASTON, M.
MENA, M.
LAGUN ARTEA B
BEDIA, M.
BASAURI, Z.
22 - 15 Akta
2023/10/21 10:30 2 LEMOA LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
TXUMULUXUETA LE
LAMADRID, M.
ETXENAUSIA, M.
19 - 22 Akta
2023/10/22 Atsedena LAGUN ARTEA A -
Jardunaldia: 7
2023/10/27 19:00 1 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA B
BEDIA, M.
BASAURI, Z.
ARKUPE ZU
ZARRABEITIA, A.
URRUTIKOETXEA, J.
9 - 22 Akta
2023/10/27 19:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
MARTINEZ, E.
BERNAL, O.
LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
12 - 22 Akta
2023/10/29 10:00 1 DIMA TXUMULUXUETA LE
LAMADRID, M.
ETXENAUSIA, M.
LAGUN ARTEA A
ELORZA, J.
MONGE, A.
19 - 22 Akta
2023/10/29 10:00 2 DIMA TXUMULUXUETA GLE ZALDUA (Ret.) 22 - 0* Akta
2023/10/29 LEMOA MG Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/11/01 10:00 3 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA A
MONGE, A.
ELORZA, J.
BIDE BIETA
MARTINEZ, E.
BERNAL, O.
22 - 11 Akta
2023/11/03 19:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA (Ret.) LAGUN ARTEA B -
2023/11/04 10:30 1 LEMOA LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
TXUMULUXUETA GLE
ECHEBARRIA, A.
GALLASTEGUI, E.
22 - 14 Akta
2023/11/04 18:15 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZU
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
LEMOA MG
GASTON, M.
MENA, M.
22 - 7 Akta
2023/11/05 TXUMULUXUETA LE Atsedena -
Jardunaldia: 9
2023/11/10 19:00 1 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA B
BEDIA, M.
BASAURI, Z.
LEMOA AU
AZKONA, I.
URIARTE, N.
12 - 22 Akta
2023/11/10 19:30 1 DIMA TXUMULUXUETA GLE
ECHEBARRIA, A.
GALLASTEGUI, E.
LAGUN ARTEA A
ELORZA, J.
MONGE, A.
1 - 22 Akta
2023/11/10 20:00 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
APARIZIO, L.
BERNAL, O.
TXUMULUXUETA LE
ETXENAUSIA, M.
LAMADRID, M.
7 - 22 Akta
2023/11/12 LEMOA MG ZALDUA (Ret.) -
2023/11/12 Atsedena ARKUPE ZU -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ARTEA A 14 7 7 0 0 154 88
2 ARKUPE ZU 13 7 6 1 0 149 67
3 TXUMULUXUETA LE 12 7 5 2 0 137 90
4 LEMOA AU 11 7 4 3 0 135 111
5 TXUMULUXUETA GLE 9 7 2 5 0 96 132
6 BIDE BIETA 9 7 2 5 0 84 146
7 LEMOA MG 8 7 2 5 1 85 146
8 LAGUN ARTEA B 7 7 0 7 0 94 154
9 ZALDUA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0