Frontoiak

EMAKUMEZKOEN LARRUZKO PALETAKO BIZKAIKO TXAPELKETA EMAKUMEZKOAK NAGUSI

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
EMAKUMEZKOEN LARRUZKO PALETAKO BIZKAIKO TXAPELKETA EMAKUMEZKOAK NAGUSI EMAKUMEZKOAK 1.MAILA LIGAXKA Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/04/21 17:45 1 GETXO - ANDRA MARI GETXO
GARAYALDE, O.
ITURBE, U.
OLARRETA 1
LANDAJO, M.
ZULAIKA, N.
22 - 35 Akta
2023/04/21 17:45 2 GETXO - ANDRA MARI OLGETAN 2
CISNEROS, E.
LAZKANO, U.
LEA
ANITUA, E.
SOLATXI, I.
35 - 27 Akta
2023/04/21 19:00 1 OROZKO OLGETAN 1
RODRIGUEZ, M.
UGARRIZA, N.
OLARRETA 2
ZUGAZA, N.
ISUSI, N.
25 - 35 Akta
2023/04/23 OLGETAN 3 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/04/25 20:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 2
ZUGAZA, N.
ISUSI, N.
OLGETAN 2
CISNEROS, E.
LAZKANO, U.
35 - 31 Akta
2023/04/26 19:00 1 OROZKO LEA
ANITUA, E.
ITURBE, N.
GETXO
GARAYALDE, O.
ITURBE, U.
14 - 35 Akta
2023/04/29 18:30 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 1
ZULAIKA, N.
LANDAJO, M.
OLGETAN 3
SAEZ, N.
ETXEBARRIA, U.
35 - 31 Akta
2023/04/30 Atsedena OLGETAN 1 -
Jardunaldia: 3
2023/05/06 18:00 1 OROZKO OLGETAN 2
CISNEROS, E.
LAZKANO, U.
OLGETAN 1
RODRIGUEZ, M.
UGARRIZA, N.
35 - 24 Akta
2023/05/06 18:00 2 OROZKO GETXO
GARAYALDE, O.
ITURBE, U.
OLARRETA 2
ISUSI, N.
ZUGAZA, N.
35 - 23 Akta
2023/05/07 11:30 1 OROZKO OLGETAN 3
ETXEBARRIA, U.
SAEZ, N.
LEA
SOLATXI, I.
ANITUA, E.
35 - 20 Akta
2023/05/07 OLARRETA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/05/12 19:00 1 OROZKO OLARRETA 2
ISUSI, N.
ZUGAZA, N.
OLGETAN 3
SAEZ, N.
ETXEBARRIA, U.
20 - 35 Akta
2023/05/12 19:00 1 OROZKO OLGETAN 1
RODRIGUEZ, M.
UGARRIZA, N.
GETXO
ITURBE, U.
GARAYALDE, O.
21 - 35 Akta
2023/05/13 17:00 1 MUNITIBAR LEA
ITURBE, N.
ANITUA, E.
OLARRETA 1
ZULAIKA, N.
LANDAJO, M.
16 - 35 Akta
2023/05/14 Atsedena OLGETAN 2 -
Jardunaldia: 5
2023/05/19 18:00 1 GETXO - ANDRA MARI GETXO
GARAYALDE, O.
ITURBE, U.
OLGETAN 2
LAZKANO, U.
CISNEROS, E.
34 - 35 Akta
2023/05/19 18:00 1 OROZKO OLGETAN 3
SAEZ, N.
ETXEBARRIA, U.
OLGETAN 1
RODRIGUEZ, M.
UGARRIZA, N.
35 - 17 Akta
2023/05/19 OLARRETA 1 OLARRETA 2 35 - 0 Akta
2023/05/21 LEA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/05/26 18:00 1 OROZKO OLGETAN 2
LAZKANO, U.
CISNEROS, E.
OLGETAN 3
SAEZ, N.
ETXEBARRIA, U.
35 - 31 Akta
2023/05/26 18:00 2 OROZKO OLGETAN 1
RODRIGUEZ, M.
UGARRIZA, N.
OLARRETA 1
ZULAIKA, N.
LANDAJO, M.
15 - 35 Akta
2023/05/27 11:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 2
ZUGAZA, N.
ISUSI, N.
LEA
ITURBE, N.
ANITUA, E.
35 - 23 Akta
2023/05/28 GETXO Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/06/02 OLARRETA 1 OLGETAN 2 35 - 0 Akta
2023/06/03 11:00 1 MUNITIBAR LEA
ANITUA, E.
SOLATXI, I.
OLGETAN 1
UGARRIZA, N.
RODRIGUEZ, M.
35 - 25 Akta
2023/06/03 11:30 1 OROZKO OLGETAN 3
ETXEBARRIA, U.
SAEZ, N.
GETXO
GARAYALDE, O.
ITURBE, U.
24 - 35 Akta
2023/06/04 Atsedena OLARRETA 2 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 OLARRETA 1 12 6 6 0 0 210 84
2 GETXO 10 6 4 2 0 196 152
3 OLGETAN 2 9 6 4 2 1 171 186
4 OLGETAN 3 9 6 3 3 0 191 162
5 OLARRETA 2 8 6 3 3 1 148 184
6 LEA 7 6 1 5 0 135 200
7 OLGETAN 1 6 6 0 6 0 127 210