Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA TRINKETEA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA TRINKETEA UMETXOAK ESKUZ A MAILA IZEN EMATEA Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/02/19 10:00 1 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LAGUN ONAK IA IURRETA A 0* - 12 Akta
2023/02/19 10:00 2 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA MARKINA 2 TXUMULUXUETA GHA 8 - 12 Akta
2023/02/19 10:00 7 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA OLARRETA MARKINA 1 3 - 12 Akta
2023/02/19 LAGUN ONAK GA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/02/19 10:00 5 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA TXUMULUXUETA GHA OLARRETA 8 - 12 Akta
2023/02/19 10:00 6 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA IURRETA A MARKINA 2 4 - 12 Akta
2023/02/19 10:00 9 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA MARKINA 1 LAGUN ONAK GA 12 - 10 Akta
2023/02/19 Atsedena LAGUN ONAK IA -
Jardunaldia: 3
2023/02/19 10:00 3 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA OLARRETA IURRETA A 12 - 11 Akta
2023/02/19 10:00 4 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA MARKINA 2 LAGUN ONAK IA 12 - 0* Akta
2023/02/19 10:00 8 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LAGUN ONAK GA TXUMULUXUETA GHA 12 - 10 Akta
2023/02/19 MARKINA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/03/12 10:00 10 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK IA OLARRETA 12 - 3 Akta
2023/03/12 10:00 11 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA IURRETA A LAGUN ONAK GA 4 - 12 Akta
2023/03/12 10:00 15 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA TXUMULUXUETA GHA MARKINA 1 7 - 12 Akta
2023/03/12 Atsedena MARKINA 2 -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 10:00 12 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA OLARRETA MARKINA 2 6 - 12 Akta
2023/03/12 10:00 13 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK GA LAGUN ONAK IA 5 - 12 Akta
2023/03/12 10:00 14 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA MARKINA 1 IURRETA A 12 - 3 Akta
2023/03/12 TXUMULUXUETA GHA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/04/23 10:00 3 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA MARKINA 2 LAGUN ONAK GA 12 - 7 Akta
2023/04/23 10:00 4 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK IA MARKINA 1 10 - 12 Akta
2023/04/23 10:00 6 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA IURRETA A TXUMULUXUETA GHA 0* - 12 Akta
2023/04/30 OLARRETA Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/23 10:00 1 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA LAGUN ONAK GA OLARRETA 12 - 3 Akta
2023/04/23 10:00 2 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA MARKINA 1 MARKINA 2 12 - 7 Akta
2023/04/23 10:00 3 ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA TXUMULUXUETA GHA LAGUN ONAK IA 4 - 12 Akta
2023/04/30 Atsedena IURRETA A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 MARKINA 1 12 6 6 0 0 72 40
2 MARKINA 2 10 6 4 2 0 63 41
3 LAGUN ONAK GA 9 6 3 3 0 58 53
4 OLARRETA 8 6 2 4 0 39 67
5 TXUMULUXUETA GHA 8 6 2 4 0 53 56
6 LAGUN ONAK IA 7 6 3 3 2 46 48
7 IURRETA A 6 6 1 5 1 34 60