Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 3 IGORRE IGORRE
A, A.
G, A.
LEMOA BE
B, A.
E, U.
2 - 1
(6-10) (10-8) (5-3)
Akta
2023/01/20 17:00 4 LEMOA LEMOA BO
B, M.
O, I.
DURANGO
O, X.
P, A.
0 - 2
(4-10) (2-10)
Akta
2023/01/20 17:00 5 LEMOA LEMOA SG TXUMULUXUETA OA 0* - 2
(0-10) (0-10) (0-0)
Akta
2023/01/20 18:00 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
LEMOA GL
G, M.
L, E.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2023/01/20 MANDOIA UAA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 9 LEMOA LEMOA BE
B, A.
E, U.
BIDEBIETA AGO
A, E.
O, E.
0 - 2
(2-10) (2-10)
Akta
2023/01/27 17:00 10 LEMOA LEMOA GL
G, M.
L, E.
MANDOIA UAA
C, U.
M, A.
2 - 1
(7-10) (10-9) (5-2)
Akta
2023/01/27 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA OA
B, A.
T, O.
LEMOA BO
B, M.
O, I.
2 - 1
(6-10) (10-3) (5-0)
Akta
2023/01/27 18:15 6 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO
O, X.
P, A.
IGORRE
A, A.
G, A.
2 - 0
(10-5) (10-5)
Akta
2023/01/29 Atsedena LEMOA SG -
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:00 1 IGORRE IGORRE
A, A.
G, A.
TXUMULUXUETA OA
T, O.
B, A.
1 - 2
(10-6) (7-10) (4-5)
Akta
2023/02/03 17:00 1 LEMOA LEMOA BO
B, M.
O, I.
LEMOA SG
G, S.
S, I.
0 - 2
(6-10) (2-10)
Akta
2023/02/03 18:00 2 ZEBERIO MANDOIA UAA
C, U.
M, A.
LEMOA BE
B, A.
E, U.
2 - 0
(10-8) (10-8)
Akta
2023/02/04 16:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
DURANGO
O, X.
P, A.
0 - 2
(5-10) (9-10)
Akta
2023/02/05 LEMOA GL Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/17 17:00 1 LEMOA LEMOA BE
B, A.
E, U.
LEMOA GL
G, M.
L, E.
1 - 2
(4-10) (10-3) (1-5)
Akta
2023/02/17 17:00 2 LEMOA LEMOA SG
G, S.
S, I.
IGORRE
A, A.
G, A.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2023/02/17 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA OA BIDEBIETA AGO
A, E.
G, G.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/17 18:15 2 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO
O, X.
P, A.
MANDOIA UAA
E, A.
M, A.
2 - 0
(10-2) (10-4)
Akta
2023/02/19 Atsedena LEMOA BO -
Jardunaldia: 5
2023/02/24 17:00 1 IGORRE IGORRE
A, A.
G, A.
LEMOA BO
B, M.
O, I.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/24 17:00 7 LEMOA LEMOA GL
G, M.
L, E.
DURANGO
O, X.
P, A.
0 - 2
(9-10) (0-10)
Akta
2023/02/24 17:30 4 ZEBERIO MANDOIA UAA
E, A.
M, A.
TXUMULUXUETA OA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/25 17:00 2 BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
LEMOA SG 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/26 LEMOA BE Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/03 17:00 1 LEMOA LEMOA BO
B, M.
O, I.
BIDEBIETA AGO
A, E.
O, E.
0 - 2
(5-10) (1-10)
Akta
2023/03/03 17:00 5 LEMOA LEMOA SG MANDOIA UAA
C, U.
M, A.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/03/03 18:00 4 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO
O, X.
P, A.
LEMOA BE
B, A.
E, U.
2 - 0
(10-2) (10-3)
Akta
2023/03/03 18:45 1 DIMA TXUMULUXUETA OA
B, A.
T, O.
LEMOA GL
G, M.
L, E.
2 - 1
(5-10) (10-4) (5-2)
Akta
2023/03/05 Atsedena IGORRE -
Jardunaldia: 7
2023/03/17 17:00 6 LEMOA LEMOA BE TXUMULUXUETA OA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/17 17:00 7 LEMOA LEMOA GL LEMOA SG 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/03/17 18:00 2 ZEBERIO MANDOIA UAA
C, U.
E, A.
LEMOA BO
B, M.
O, I.
2 - 0
(10-9) (10-6)
Akta
2023/03/17 18:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
IGORRE
A, A.
G, A.
2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
2023/03/19 DURANGO Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/03/24 17:00 2 IGORRE IGORRE
A, A.
G, A.
MANDOIA UAA
C, U.
E, A.
1 - 2
(10-9) (1-10) (4-5)
Akta
2023/03/24 17:00 2 LEMOA LEMOA BO
B, M.
O, I.
LEMOA GL
G, M.
L, E.
0 - 2
(5-10) (5-10)
Akta
2023/03/24 17:00 5 LEMOA LEMOA SG
G, S.
S, I.
LEMOA BE
B, A.
E, U.
2 - 1
(6-10) (10-6) (5-3)
Akta
2023/03/25 17:30 4 DIMA TXUMULUXUETA OA
B, A.
T, O.
DURANGO
O, X.
P, A.
0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2023/03/26 BIDEBIETA AGO Atsedena -
Jardunaldia: 9
2023/03/31 17:00 1 LEMOA LEMOA BE
B, A.
E, U.
LEMOA BO
B, M.
O, I.
2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
2023/03/31 17:00 3 LEMOA LEMOA GL
G, M.
L, E.
IGORRE
A, A.
G, A.
0 - 2
(5-10) (9-10)
Akta
2023/03/31 18:00 2 ZEBERIO MANDOIA UAA
C, U.
M, A.
BIDEBIETA AGO
O, E.
G, G.
0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
2023/03/31 18:00 7 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO
O, X.
P, A.
LEMOA SG 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/04/02 Atsedena TXUMULUXUETA OA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 DURANGO 16 8 8 0 0 16 0
2 BIDEBIETA AGO 15 8 7 1 0 14 2
3 MANDOIA UAA 13 8 5 3 0 11 7
4 LEMOA GL 10 8 3 5 1 7 12
5 LEMOA BE 10 8 2 6 0 7 12
6 TXUMULUXUETA OA 9 8 4 4 3 8 11
7 LEMOA BO 9 8 1 7 0 3 14
8 IGORRE 9 8 2 6 1 6 13
9 LEMOA SG 8 8 4 4 4 8 9
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 2 GALDAKAO ADISKIDE E
E, M.
A, O.
MUNGIA A
M, A.
A, J.
0 - 2
(2-10) (5-10)
Akta
2023/01/20 18:30 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
H, J.
L, M.
BALMASEDA HF
A, T.
F, P.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
2023/01/20 18:30 6 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
C, A.
C, S.
DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
0 - 2
(1-10) (3-10)
Akta
2023/01/22 10:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
B, Z.
B, S.
HARTZAK
H, I.
L, E.
2 - 0
(10-3) (10-7)
Akta
2023/01/22 17:30 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
B, J.
MUNGIA B
A, J.
S, E.
1 - 2
(10-8) (8-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/26 18:30 1 BALMASEDA BALMASEDA HF
H, U.
A, T.
ADISKIDE E
E, M.
E, A.
2 - 0
(10-1) (10-3)
Akta
2023/01/27 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK
H, I.
L, E.
SESTAO D
C, A.
C, S.
1 - 2
(10-3) (5-10) (4-5)
Akta
2023/01/27 18:15 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
SESTAO E
L, M.
H, J.
2 - 0
(10-8) (10-3)
Akta
2023/01/28 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A
A, J.
A, J.
SANTURTZI I
B, J.
B, L.
2 - 1
(10-6) (8-10) (5-2)
Akta
2023/01/28 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B
A, J.
Z, K.
SESTAO C
B, Z.
B, S.
1 - 2
(9-10) (10-6) (0-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 18:15 1 GALDAKAO ADISKIDE E
A, O.
E, A.
DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
0 - 2
(8-10) (3-10)
Akta
2023/02/03 18:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
B, Z.
B, S.
SANTURTZI I
B, J.
I, B.
2 - 0
(10-2) (10-1)
Akta
2023/02/03 18:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
C, A.
C, S.
MUNGIA B
S, E.
A, J.
2 - 1
(8-10) (10-6) (5-3)
Akta
2023/02/03 18:30 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
H, J.
L, M.
HARTZAK 0 - 2
(3-10) (6-10)
Akta
2023/02/04 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA HF
F, P.
H, U.
MUNGIA A
A, J.
M, A.
0 - 2
(9-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/17 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK ADISKIDE E 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/17 18:15 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BALMASEDA HF 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/17 18:30 1 SANTURTZI - MAMARIGA SANTURTZI I
B, J.
B, L.
SESTAO D
C, A.
C, S.
1 - 2
(10-2) (8-10) (4-5)
Akta
2023/02/18 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B
A, J.
Z, K.
SESTAO E
L, M.
H, J.
2 - 1
(10-4) (9-10) (5-3)
Akta
2023/02/18 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A
M, A.
A, J.
SESTAO C
B, Z.
B, S.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/02/24 17:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
C, A.
C, S.
SESTAO C
B, Z.
B, S.
2 - 1
(8-10) (10-7) (5-1)
Akta
2023/02/24 17:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
H, J.
L, M.
SANTURTZI I
B, J.
B, L.
2 - 0
(10-9) (10-5)
Akta
2023/02/24 18:30 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
MUNGIA A
A, J.
M, A.
0 - 2
(4-10) (1-10)
Akta
2023/02/25 17:00 2 GORDEXOLA - BERASKOLA BALMASEDA HF
F, P.
H, U.
HARTZAK
H, I.
L, E.
0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
2023/02/25 17:00 3 GALDAKAO ADISKIDE E
E, A.
E, M.
MUNGIA B
A, J.
B, A.
0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/03 18:00 1 ORTUELLA HARTZAK
H, I.
L, E.
DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
1 - 2
(10-4) (9-10) (2-5)
Akta
2023/03/03 18:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
B, Z.
B, S.
SESTAO E
L, M.
H, J.
2 - 0
(10-5) (10-4)
Akta
2023/03/03 18:30 3 SANTURTZI - MAMARIGA SANTURTZI I
I, B.
B, J.
ADISKIDE E
A, O.
E, A.
2 - 1
(10-8) (6-10) (5-2)
Akta
2023/03/04 16:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A
A, J.
M, A.
SESTAO D
C, A.
C, S.
1 - 2
(10-9) (3-10) (1-5)
Akta
2023/03/04 16:00 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B
A, J.
B, A.
BALMASEDA HF
A, T.
F, P.
2 - 0
(10-7) (10-1)
Akta
Jardunaldia: 7
2023/03/17 17:30 4 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
MUNGIA B 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/17 18:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK
L, E.
H, I.
MUNGIA A
A, J.
0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta
2023/03/17 18:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
H, J.
L, M.
SESTAO D
C, A.
C, S.
0 - 2
(6-10) (7-10)
Akta
2023/03/18 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE E
A, O.
E, A.
SESTAO C
B, Z.
B, S.
0 - 2
(1-10) (9-10)
Akta
2023/03/18 17:00 3 BALMASEDA BALMASEDA HF SANTURTZI I 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 8
2023/03/24 18:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
C, A.
C, S.
ADISKIDE E 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/24 18:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
B, Z.
B, S.
BALMASEDA HF 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/24 18:30 1 SANTURTZI - MAMARIGA SANTURTZI I
B, J.
I, B.
DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
1 - 2
(10-6) (4-10) (4-5)
Akta
2023/03/24 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B
Z, K.
B, A.
HARTZAK
H, I.
L, E.
2 - 0
(10-6) (10-5)
Akta
2023/03/25 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
H, J.
L, M.
MUNGIA A
A, J.
A, J.
0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 9
2023/03/31 17:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
SESTAO C
B, Z.
B, S.
0 - 2
(2-10) (5-10)
Akta
2023/04/01 17:00 2 BALMASEDA BALMASEDA HF
F, P.
H, U.
SESTAO D
C, A.
C, S.
0 - 2
(2-10) (1-10)
Akta
2023/04/01 17:00 4 GALDAKAO ADISKIDE E SESTAO E 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/04/02 HARTZAK SANTURTZI I 2 - 0
(10-0) (10-0)
Akta
2023/04/02 10:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A
M, A.
A, J.
MUNGIA B
A, J.
Z, K.
2 - 1
(10-5) (8-10) (5-3)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 SESTAO D 17 9 8 1 0 16 7
2 MUNGIA A 17 9 8 1 0 17 4
3 SESTAO C 16 9 7 2 0 15 5
4 DANOK LAGUNAK 16 9 7 2 0 14 6
5 MUNGIA B 13 9 5 4 1 13 10
6 HARTZAK 11 9 3 6 1 8 12
7 ADISKIDE E 10 9 2 7 1 5 14
8 SESTAO E 10 9 2 7 1 5 14
9 BALMASEDA HF 9 9 2 7 2 4 14
10 SANTURTZI I 8 9 1 8 2 6 17
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: FINAL LAURDENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/04/27 17:00 8 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO DANOK LAGUNAK 2 - 1
(10-4) (6-10) (5-2)
Akta
2023/04/28 17:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D LEMOA GL 2 - 0
(10-0) (10-2)
Akta
2023/04/28 18:15 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A MANDOIA UAA 2 - 0
(10-5) (10-4)
Akta
2023/04/28 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA AGO SESTAO C 1 - 2
(10-3) (9-10) (3-5)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/12 17:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D SESTAO C 0 - 2
(9-10) (8-10)
Akta
2023/05/12 17:45 3 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO MUNGIA A 1 - 2
(5-10) (10-7) (2-5)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/20 16:30 1 GERNIKA - SANTANAPE MUNGIA A SESTAO C 1 - 2
(8-10) (10-8) (4-5)
Akta