Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 ETXEBARRIA MARKINA 1
F, T.
L, E.
LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
2023/01/20 18:00 5 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
J, M.
U, U.
UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
1 - 2
(10-8) (7-10) (3-5)
Akta
2023/01/20 19:00 2 MAÑARIA DURANGO XA
A, X.
E, A.
ARKUPE LP
L, A.
P, A.
2 - 0
(10-8) (10-3)
Akta
2023/01/21 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK JS
S, U.
J, L.
MARKINA 2
I, J.
M, J.
0 - 2
(2-10) (9-10)
Akta
2023/01/21 17:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
IGORRE
A, E.
I, A.
2 - 0
(10-5) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
I, J.
M, J.
MARKINA 1
F, T.
L, E.
0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2023/01/27 17:00 6 IGORRE IGORRE
A, E.
I, A.
ATXTXIKI 2
J, M.
L, A.
2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2023/01/27 17:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
DURANGO XA
A, X.
E, A.
1 - 2
(10-7) (7-10) (2-5)
Akta
2023/01/27 17:30 8 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LP
L, A.
P, A.
LAGUN ONAK JS
S, U.
J, L.
2 - 0
(10-8) (10-8)
Akta
2023/01/27 19:00 3 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
2 - 1
(4-10) (10-4) (5-4)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:00 5 IGORRE IGORRE
A, E.
I, A.
UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
2 - 0
(10-8) (10-6)
Akta
2023/02/03 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
MARKINA 2
I, J.
M, J.
0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta
2023/02/04 16:45 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
F, T.
L, E.
ARKUPE LP
L, A.
P, A.
2 - 0
(10-7) (10-6)
Akta
2023/02/05 10:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
DURANGO XA
A, X.
E, A.
0 - 2
(8-10) (2-10)
Akta
2023/02/05 12:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
L, A.
U, U.
LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/17 17:45 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/17 18:15 3 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO XA
A, X.
E, A.
MARKINA 1
F, T.
L, E.
2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
2023/02/17 18:45 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
I, J.
M, J.
ATXTXIKI 2
U, U.
L, A.
2 - 0
(10-1) (10-8)
Akta
2023/02/17 18:45 2 DIMA LAGUN ONAK VG IGORRE 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/17 20:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LP UPO MENDI AE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/02/24 17:00 7 IGORRE IGORRE
A, E.
I, A.
MARKINA 2
I, J.
M, J.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/24 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
DURANGO XA
A, X.
E, A.
2 - 0
(10-6) (10-4)
Akta
2023/02/24 19:00 3 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
J, M.
L, A.
ARKUPE LP
L, A.
P, A.
0 - 2
(6-10) (8-10)
Akta
2023/02/25 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
F, T.
L, E.
LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
2 - 0
(10-4) (10-4)
Akta
2023/02/26 LAGUN ONAK VG UPO MENDI ME 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/02 20:00 1 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
2023/03/03 18:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
I, J.
M, J.
LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
2 - 0
(10-1) (10-4)
Akta
2023/03/03 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LP IGORRE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/03 18:00 5 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO XA
A, X.
E, A.
ATXTXIKI 2
J, M.
U, U.
2 - 1
(10-4) (9-10) (5-2)
Akta
2023/03/05 12:15 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
MARKINA 1
F, T.
L, E.
0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 7
2023/03/17 17:00 4 IGORRE IGORRE
A, E.
I, A.
DURANGO XA
A, X.
E, A.
1 - 2
(10-9) (8-10) (4-5)
Akta
2023/03/17 18:00 5 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
ARKUPE LP
P, A.
L, A.
2 - 1
(10-8) (5-10) (5-1)
Akta
2023/03/17 18:30 4 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
L, A.
U, U.
LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
2 - 0
(10-7) (10-9)
Akta
2023/03/17 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
MARKINA 1
F, T.
L, E.
1 - 2
(10-6) (3-10) (0-5)
Akta
2023/03/18 16:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
I, J.
M, J.
UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
2 - 0
(10-6) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 8
2023/03/24 17:45 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO XA
A, X.
E, A.
LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
2 - 0
(10-8) (10-2)
Akta
2023/03/24 20:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LP
L, A.
P, A.
MARKINA 2
I, J.
M, J.
0 - 2
(2-10) (7-10)
Akta
2023/03/25 17:45 1 ZIORTZA-BOLIBAR MARKINA 1
F, T.
L, E.
ATXTXIKI 2
J, M.
L, A.
2 - 0
(10-4) (10-6)
Akta
2023/03/26 10:00 6 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
IGORRE
A, E.
I, A.
0 - 2
(7-10) (8-10)
Akta
2023/03/26 12:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE UPO MENDI ME 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 9
2023/03/31 17:00 6 IGORRE IGORRE
A, E.
I, A.
MARKINA 1
F, T.
L, E.
0 - 2
(4-10) (5-10)
Akta
2023/03/31 18:00 4 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
ARKUPE LP
L, A.
P, A.
2 - 0
(10-7) (10-3)
Akta
2023/03/31 18:15 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
I, J.
M, J.
DURANGO XA
A, X.
E, A.
2 - 1
(10-5) (8-10) (5-2)
Akta
2023/03/31 19:00 3 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
J, M.
U, U.
UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
0 - 2
(8-10) (8-10)
Akta
2023/04/01 16:00 6 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK VG
V, A.
G, A.
LAGUN ONAK JS
J, L.
S, U.
0 - 2
(8-10) (9-10)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 MARKINA 1 17 9 8 1 0 16 3
2 MARKINA 2 17 9 8 1 0 16 3
3 DURANGO XA 16 9 7 2 0 15 7
4 UPO MENDI ME 14 9 5 4 0 11 9
5 ARKUPE LP 13 9 4 5 0 9 10
6 IGORRE 11 9 4 5 2 9 10
7 ATXTXIKI 2 11 9 2 7 0 6 14
8 LAGUN ONAK JS 10 9 2 7 1 4 14
9 UPO MENDI AE 10 9 3 6 2 8 12
10 LAGUN ONAK VG 9 9 2 7 2 4 16
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 3 ARRIGORRIAGA ARGUIA TV
V, I.
T, E.
ARGUIA EG
E, O.
G, A.
0 - 2
(9-10) (9-10)
Akta
2023/01/20 18:00 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/20 18:00 5 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX
F, X.
T, L.
SANTURTZI G
G, A.
D, I.
0 - 2
(5-10) (8-10)
Akta
2023/01/21 16:00 6 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK FE
E, U.
M, A.
UPO MENDI JAE
H, A.
M, E.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
2023/01/22 OLGETAN I JO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ LAGUN ONAK FE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/27 17:30 5 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JAE
H, A.
M, E.
OLARRETA LX
F, X.
T, L.
0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
2023/01/27 18:45 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA EG
E, O.
G, A.
BIDEBIETA AS
S, I.
A, J.
0 - 2
(7-10) (9-10)
Akta
2023/01/28 16:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G
D, I.
G, A.
OLGETAN I JO
G, O.
Z, J.
2 - 0
(10-7) (10-2)
Akta
2023/01/29 Atsedena ARGUIA TV -
Jardunaldia: 3
2023/02/03 18:00 1 OROZKO OLGETAN I JO UPO MENDI JAE 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/03 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/04 16:15 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
ARGUIA TV
V, I.
T, E.
2 - 1
(4-10) (10-9) (5-0)
Akta
2023/02/05 10:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK FE
E, U.
M, A.
ARGUIA EG
E, O.
G, A.
2 - 0
(10-1) (10-4)
Akta
2023/02/05 SANTURTZI G Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/17 17:45 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JAE
H, A.
U, J.
SANTURTZI G
D, I.
G, A.
0 - 2
(3-10) (1-10)
Akta
2023/02/17 17:45 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ
A, M.
U, J.
OLGETAN I JO
G, O.
Z, J.
2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/17 19:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA TV
T, E.
V, I.
LAGUN ONAK FE
E, U.
M, A.
0 - 2
(3-10) (4-10)
Akta
2023/02/17 19:00 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA EG
E, O.
G, A.
OLARRETA LX
F, X.
T, L.
0 - 2
(9-10) (3-10)
Akta
2023/02/19 Atsedena BIDEBIETA AS -
Jardunaldia: 5
2023/02/24 18:00 1 OROZKO OLGETAN I JO ARGUIA EG 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/02/24 18:00 4 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK FE
M, A.
E, U.
BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
2 - 0
(10-5) (10-3)
Akta
2023/02/24 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX ARGUIA TV 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/25 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G
D, I.
G, A.
UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/26 UPO MENDI JAE Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/03 18:30 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA TV OLGETAN I JO 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/03 18:30 3 ARRIGORRIAGA ARGUIA EG
E, O.
G, A.
SANTURTZI G
D, I.
G, A.
0 - 2
(4-10) (5-10)
Akta
2023/03/03 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
OLARRETA LX
F, X.
T, L.
0 - 2
(4-10) (1-10)
Akta
2023/03/05 12:15 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ
A, M.
G, O.
UPO MENDI JAE
M, E.
U, J.
1 - 2
(10-8) (7-10) (1-5)
Akta
2023/03/05 Atsedena LAGUN ONAK FE -
Jardunaldia: 7
2023/03/17 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX
F, X.
T, L.
LAGUN ONAK FE
E, U.
M, A.
0 - 2
(3-10) (7-10)
Akta
2023/03/17 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JAE
H, A.
M, E.
ARGUIA EG
E, O.
G, A.
2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
2023/03/18 16:00 1 OROZKO OLGETAN I JO
G, O.
Z, J.
BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
0 - 2
(8-10) (8-10)
Akta
2023/03/18 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G
D, I.
G, A.
ARGUIA TV 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/19 UPO MENDI MOJ Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/03/24 19:15 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA TV UPO MENDI JAE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/24 19:15 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA EG UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/25 16:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA LAGUN ONAK FE
E, U.
M, A.
OLGETAN I JO
G, O.
Z, J.
2 - 0
(10-2) (10-6)
Akta
2023/03/25 18:15 1 BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
SANTURTZI G
D, I.
0 - 2
(7-10) (7-10)
Akta
2023/03/26 OLARRETA LX Atsedena -
Jardunaldia: 9
2023/03/31 17:00 1 OROZKO OLGETAN I JO
G, O.
Z, J.
OLARRETA LX
F, X.
T, L.
0 - 2
(4-10) (2-10)
Akta
2023/03/31 18:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JAE
M, E.
U, J.
BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
2 - 0
(10-1) (10-4)
Akta
2023/03/31 18:00 5 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ
A, M.
G, O.
ARGUIA TV
T, E.
V, I.
2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
2023/04/01 16:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G
D, I.
LAGUN ONAK FE
E, U.
M, A.
1 - 2
(10-7) (2-10) (4-5)
Akta
2023/04/02 Atsedena ARGUIA EG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 SANTURTZI G 15 8 7 1 0 15 2
2 LAGUN ONAK FE 14 8 7 1 1 14 3
3 OLARRETA LX 14 8 6 2 0 12 4
4 BIDEBIETA AS 12 8 4 4 0 8 9
5 UPO MENDI JAE 11 8 4 4 1 8 9
6 ARGUIA EG 11 8 3 5 0 6 10
7 ARGUIA TV 8 8 2 6 2 5 12
8 UPO MENDI MOJ 7 8 3 5 4 7 10
9 OLGETAN I JO 4 8 0 8 4 0 16
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: FINAL LAURDENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/04/28 18:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2 OLARRETA LX 2 - 1
(10-8) (7-10) (5-2)
Akta
2023/04/28 18:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 BIDE BIETA AS 2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
2023/04/29 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G UPO MENDI ME 2 - 0
(10-5) (10-0)
Akta
2023/04/29 16:30 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK FE DURANGO XA 2 - 1
(10-9) (6-10) (5-1)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/13 16:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 LAGUN ONAK FE 1 - 2
(4-10) (10-7) (4-5)
Akta
2023/05/13 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G MARKINA 2 2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/20 16:30 3 GERNIKA - SANTANAPE SANTURTZI G LAGUN ONAK FE 0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta