Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK A BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 4 GALDAKAO ADISKIDE L LAGUN ONAK GM 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/20 18:00 2 ETXEBARRIA MARKINA 2
A, U.
O, I.
LEMOA BI
B, J.
2 - 0
(10-7) (10-9)
Akta
2023/01/21 11:00 1 DIMA TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
2 - 0
(10-7) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 5 LEMOA LEMOA BI
B, J.
I, H.
TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
2 - 0
(10-6) (10-6)
Akta
2023/01/28 16:00 5 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
MARKINA 2
A, U.
O, I.
0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
2023/01/28 16:45 2 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
ADISKIDE L
U, M.
B, J.
1 - 2
(10-8) (4-10) (0-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 18:15 1 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
2 - 1
(4-10) (10-8) (5-4)
Akta
2023/02/03 18:15 2 GALDAKAO ADISKIDE L
U, M.
B, J.
LEMOA BI
B, J.
I, H.
0 - 2
(9-10) (5-10)
Akta
2023/02/04 10:00 3 DIMA TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
MARKINA 2
A, U.
O, I.
0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/17 17:00 4 LEMOA LEMOA BI
B, J.
JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
2 - 1
(9-10) (10-7) (5-3)
Akta
2023/02/17 18:00 4 DIMA TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
2023/02/18 17:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, U.
O, I.
ADISKIDE L
B, J.
U, M.
2 - 0
(10-5) (10-2)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/02/24 17:30 3 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
MARKINA 2
A, U.
O, I.
0 - 2
(1-10) (2-10)
Akta
2023/02/24 17:45 3 GALDAKAO ADISKIDE L
B, J.
U, M.
TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
2 - 0
(10-6) (10-4)
Akta
2023/02/24 18:00 3 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
LEMOA BI
B, J.
I, H.
1 - 2
(10-8) (4-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/03 17:00 6 LEMOA LEMOA BI
B, J.
I, H.
MARKINA 2
A, U.
O, I.
0 - 2
(7-10) (6-10)
Akta
2023/03/03 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
2 - 1
(10-8) (8-10) (5-4)
Akta
2023/03/03 20:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
ADISKIDE L
B, J.
U, M.
1 - 2
(10-7) (6-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 7
2023/03/17 17:45 4 DIMA TXUMULUXUETA EH LEMOA BI 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/03/18 16:30 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
A, U.
O, I.
LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
2 - 0
(10-4) (10-4)
Akta
2023/03/18 17:00 2 GALDAKAO ADISKIDE L
B, J.
U, M.
JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 8
2023/03/24 17:00 8 LEMOA LEMOA BI
B, J.
I, H.
ADISKIDE L
B, J.
U, M.
2 - 1
(10-3) (9-10) (5-4)
Akta
2023/03/25 16:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
2023/03/25 17:45 2 ZIORTZA-BOLIBAR MARKINA 2
A, U.
O, I.
TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
2 - 0
(10-2) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 9
2023/03/31 18:15 2 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
LEMOA BI
B, J.
I, H.
0 - 2
(8-10) (6-10)
Akta
2023/03/31 18:20 3 GALDAKAO ADISKIDE L
B, J.
U, M.
MARKINA 2
A, U.
O, I.
0 - 2
(3-10) (6-10)
Akta
2023/04/02 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK GM
G, A.
TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 10
2023/04/28 17:00 6 LEMOA LEMOA BI
B, J.
I, H.
LAGUN ONAK GM
F, J.
G, A.
2 - 0
(10-9) (10-2)
Akta
2023/04/28 18:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
O, I.
JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
1 - 2
(10-5) (6-10) (2-5)
Akta
2023/04/28 19:00 2 DIMA TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
ADISKIDE L 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA 2 19 10 9 1 0 19 2
2 LEMOA BI 18 10 8 2 0 16 7
3 LAGUN ONAK GM 14 10 4 6 0 11 12
4 JOKO ALAI AL 13 10 3 7 0 8 17
5 ADISKIDE L 12 10 4 6 2 9 14
6 TXUMULUXUETA EH 11 10 2 8 1 5 16
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK A BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 4 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
2 - 0
(10-9) (10-7)
Akta
2023/01/21 10:30 1 ISPASTER LEA GA
A, U.
G, A.
SOPELA A
G, B.
M, H.
0 - 2
(4-10) (8-10)
Akta
2023/01/22 MARKINA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
MARKINA 1
O, G.
S, M.
2 - 0
(10-4) (10-9)
Akta
2023/01/28 16:30 1 SOPELA SOPELA A
G, B.
M, H.
ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
2 - 1
(9-10) (10-9) (5-4)
Akta
2023/01/29 Atsedena LEA GA -
Jardunaldia: 3
2023/02/04 16:45 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
O, G.
S, M.
SOPELA A
G, B.
M, H.
2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2023/02/05 12:00 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
LEA GA
A, U.
G, A.
1 - 2
(7-10) (10-5) (1-5)
Akta
2023/02/05 JOKO ALAI GJ Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/17 18:00 1 ISPASTER LEA GA
A, U.
G, A.
MARKINA 1
S, M.
O, G.
2 - 0
(10-8) (10-3)
Akta
2023/02/17 19:00 1 BERANGO SOPELA A
G, B.
M, H.
JOKO ALAI GJ
E, G.
B, J.
0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
2023/02/19 ATXTXIKI 1 Atsedena -
Jardunaldia: 5
2023/02/24 17:30 4 ZEANURI JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
LEA GA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/24 19:30 1 ETXEBARRIA MARKINA 1
O, G.
S, M.
ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
1 - 2
(7-10) (10-6) (4-5)
Akta
2023/02/26 Atsedena SOPELA A -
Jardunaldia: 6
2023/02/28 18:30 1 ZEANURI JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
1 - 2
(9-10) (10-6) (3-5)
Akta
2023/03/03 19:45 2 BERANGO SOPELA A
G, B.
M, H.
LEA GA
G, A.
A, U.
2 - 1
(10-8) (9-10) (5-4)
Akta
2023/03/05 Atsedena MARKINA 1 -
Jardunaldia: 7
2023/03/17 18:30 5 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
V, O.
O, I.
SOPELA A
M, H.
G, B.
1 - 2
(7-10) (10-9) (4-5)
Akta
2023/03/18 16:30 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
O, G.
S, M.
JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
2 - 0
(10-6) (10-5)
Akta
2023/03/19 LEA GA Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/03/24 18:00 2 BERANGO SOPELA A
G, B.
M, H.
MARKINA 1
O, G.
S, M.
2 - 0
(10-2) (10-5)
Akta
2023/03/24 19:00 1 MUNITIBAR LEA GA
A, U.
G, A.
ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
2 - 0
(10-9) (10-5)
Akta
2023/03/26 Atsedena JOKO ALAI GJ -
Jardunaldia: 9
2023/03/31 18:15 3 ZEANURI JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
SOPELA A
G, B.
M, H.
1 - 2
(10-8) (4-10) (1-5)
Akta
2023/04/01 17:45 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
O, G.
S, M.
LEA GA
A, U.
G, A.
1 - 2
(10-7) (3-10) (2-5)
Akta
2023/04/02 Atsedena ATXTXIKI 1 -
Jardunaldia: 10
2023/04/28 18:30 1 MUNITIBAR LEA GA
A, U.
G, A.
JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
2023/04/28 19:00 2 ABADIÑO - MATIENA ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
MARKINA 1
O, G.
S, M.
1 - 2
(5-10) (10-8) (1-5)
Akta
2023/04/30 SOPELA A Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 SOPELA A 14 8 6 2 0 12 8
2 JOKO ALAI GJ 12 8 4 4 0 10 8
3 LEA GA 11 8 4 4 1 9 10
4 MARKINA 1 11 8 3 5 0 8 11
5 ATXTXIKI 1 11 8 3 5 0 10 12
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK A BINAKA (2) Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/11 19:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2 JOKO ALAI GJ 2 - 1
(10-5) (7-10) (5-4)
Akta
2023/05/12 19:30 2 SOPELA SOPELA A LEMOA BI 0 - 2
(6-10) (4-10)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA GAZTETXOAK A BINAKA (2) Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/20 16:30 4 GERNIKA - SANTANAPE MARKINA 2 LEMOA BI 2 - 1
(7-10) (10-4) (5-4)
Akta