Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GS
G, X.
S, L.
LEZAMA
G, G.
P, E.
0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
2023/01/21 LEA JZ (Ret.) ARKUPE MO 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/21 16:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, U.
B, A.
OLARRETA GM
B, G.
L, M.
2 - 1
(4-10) (10-7) (5-2)
Akta
2023/01/22 LAGUN ONAK AB Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 7 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO
M, E.
O, X.
MUNGIA
A, U.
B, A.
2 - 0
(10-9) (10-1)
Akta
2023/01/27 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA GM
B, G.
L, M.
USANSOLO GS
G, X.
S, L.
2 - 1
(10-4) (9-10) (5-3)
Akta
2023/01/29 10:00 1 LEZAMA LEZAMA
G, G.
P, E.
LAGUN ONAK AB
B, I.
A, S.
2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2023/01/29 Atsedena LEA JZ (Ret.) -
Jardunaldia: 3
2023/02/10 17:45 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GS
G, X.
S, L.
ARKUPE MO
M, E.
O, X.
0 - 2
(9-10) (9-10)
Akta
2023/02/11 16:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, U.
B, A.
LEA JZ (Ret.) 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/11 18:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AB
A, S.
B, I.
OLARRETA GM
B, G.
L, M.
2 - 1
(9-10) (10-5) (5-2)
Akta
2023/02/12 LEZAMA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/24 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA GM
L, M.
B, G.
LEZAMA
P, E.
G, G.
0 - 2
(8-10) (6-10)
Akta
2023/02/24 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO
M, E.
O, X.
LAGUN ONAK AB
B, I.
A, S.
2 - 1
(10-2) (8-10) (5-3)
Akta
2023/02/26 LEA JZ (Ret.) USANSOLO GS -
2023/02/26 Atsedena MUNGIA -
Jardunaldia: 5
2023/03/10 18:00 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GS
G, X.
S, L.
MUNGIA
A, U.
B, A.
0 - 2
(6-10) (7-10)
Akta
2023/03/12 LAGUN ONAK AB LEA JZ (Ret.) -
2023/03/12 16:30 1 LEZAMA LEZAMA
G, G.
P, E.
ARKUPE MO
M, E.
O, X.
2 - 0
(10-2) (10-0)
Akta
2023/03/12 OLARRETA GM Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/17 18:00 6 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO
M, E.
O, X.
OLARRETA GM
B, G.
L, M.
2 - 1
(9-10) (10-4) (5-3)
Akta
2023/03/18 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, U.
B, A.
LAGUN ONAK AB
A, S.
B, I.
1 - 2
(7-10) (10-7) (2-5)
Akta
2023/03/19 LEA JZ (Ret.) LEZAMA -
2023/03/19 USANSOLO GS Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/31 18:30 1 LEZAMA LEZAMA MUNGIA 2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
2023/04/01 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AB USANSOLO GS 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/04/02 OLARRETA GM LEA JZ (Ret.) -
2023/04/02 Atsedena ARKUPE MO -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEZAMA 10 5 5 0 0 10 0
2 ARKUPE MO 9 5 4 1 0 8 4
3 LAGUN ONAK AB 8 5 3 2 0 7 6
4 MUNGIA 7 5 2 3 0 5 7
5 OLARRETA GM 6 5 1 4 0 5 9
6 USANSOLO GS 4 5 0 5 1 1 10
7 LEA JZ (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
2 - 0
(10-7) (10-3)
Akta
2023/01/21 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
F, E.
F, M.
USANSOLO GB
B, B.
G, A.
2 - 1
(10-2) (8-10) (5-4)
Akta
2023/01/21 16:30 1 BALMASEDA BALMASEDA AE
L, O.
E, E.
GALLARTA
A, A.
A, A.
0 - 2
(3-10) (3-10)
Akta
2023/01/21 17:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
USANSOLO JB
B, U.
J, E.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GB
B, B.
G, A.
DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
0 - 2
(2-10) (0-10)
Akta
2023/01/27 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO JB
B, U.
J, E.
SANTURTZI J
F, E.
F, M.
2 - 0
(10-4) (10-6)
Akta
2023/01/27 18:15 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
BALMASEDA AE
A, I.
E, E.
2 - 0
(10-9) (10-1)
Akta
2023/01/28 17:30 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
A, A.
A, A.
UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/10 17:30 5 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
SANTURTZI J
F, E.
F, M.
2 - 0
(10-1) (10-5)
Akta
2023/02/10 18:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
1 - 2
(10-8) (5-10) (2-5)
Akta
2023/02/11 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA AE
A, I.
L, O.
USANSOLO GB
B, B.
G, A.
0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
2023/02/11 18:30 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
A, A.
A, A.
USANSOLO JB
J, E.
B, U.
2 - 0
(10-5) (10-1)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/24 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GB
B, B.
G, A.
UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
1 - 2
(3-10) (10-9) (1-5)
Akta
2023/02/24 17:30 4 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO JB
B, U.
J, E.
DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
0 - 2
(5-10) (8-10)
Akta
2023/02/25 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
F, E.
F, M.
BALMASEDA AE
E, E.
L, O.
1 - 2
(10-9) (8-10) (1-5)
Akta
2023/02/25 17:00 3 BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
GALLARTA
A, A.
A, A.
1 - 2
(10-7) (4-10) (0-5)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/03/10 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
USANSOLO JB
B, U.
J, E.
1 - 2
(10-8) (4-10) (2-5)
Akta
2023/03/11 GALLARTA USANSOLO GB 2 - 0
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/11 17:00 3 BALMASEDA BALMASEDA AE
A, I.
L, O.
DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
0 - 2
(1-10) (1-10)
Akta
2023/03/12 12:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
SANTURTZI J
F, E.
F, M.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/17 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GB
B, B.
G, A.
BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
2 - 0
(10-7) (10-6)
Akta
2023/03/17 17:30 7 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
2 - 0
(10-1) (10-3)
Akta
2023/03/18 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
F, E.
F, M.
GALLARTA
A, A.
A, A.
0 - 2
(3-10) (1-10)
Akta
2023/03/18 17:00 2 BALMASEDA BALMASEDA AE USANSOLO JB 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 7
2023/03/31 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO JB
B, U.
J, E.
USANSOLO GB
B, B.
G, A.
2 - 1
(10-8) (9-10) (5-3)
Akta
2023/03/31 18:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
BALMASEDA AE
A, I.
L, O.
2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/31 20:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
SANTURTZI J
F, E.
F, M.
2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2023/04/01 16:00 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
A, A.
A, A.
DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
0 - 2
(8-10) (7-10)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANOK LAGUNAK 14 7 7 0 0 14 0
2 GALLARTA 13 7 6 1 0 12 3
3 UPO MENDI GL 11 7 4 3 0 9 7
4 BIDEBIETA SY 10 7 3 4 0 8 9
5 USANSOLO JB 9 7 3 4 1 6 10
6 USANSOLO GB 8 7 2 5 1 7 10
7 SANTURTZI J 8 7 1 6 0 3 13
8 BALMASEDA AE 8 7 2 5 1 4 11
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA C
M, P.
P, I.
ATXTXIKI 1
A, O.
I, E.
1 - 2
(10-7) (8-10) (1-5)
Akta
2023/01/20 18:00 3 ETXEBARRIA MARKINA
A, J.
S, E.
ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
2 - 0
(10-7) (10-7)
Akta
2023/01/21 10:30 2 ISPASTER LEA ZB
B, X.
LEA GZ 1 - 2
(9-10) (10-3) (3-5)
Akta
2023/01/21 17:00 2 IURRETA IURRETA ABA
G, K.
S, N.
DURANGO AO
I, A.
S, O.
0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 1 ISPASTER LEA GZ MARKINA
A, J.
S, E.
0 - 2
(7-10) (2-10)
Akta
2023/01/27 18:10 1 MAÑARIA ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
ZALDUA C
P, I.
M, P.
2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2023/01/27 18:15 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO AO
I, A.
S, O.
LEA ZB
B, X.
2 - 1
(10-5) (6-10) (5-1)
Akta
2023/01/27 19:00 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
I, E.
S, P.
IURRETA ABA
G, A.
1 - 2
(10-5) (4-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/10 17:00 2 ETXEBARRIA MARKINA
A, J.
S, E.
LEA ZB 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/02/10 18:00 2 IURRETA IURRETA ABA
G, A.
ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
1 - 2
(10-8) (6-10) (3-5)
Akta
2023/02/10 18:15 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
A, O.
I, E.
DURANGO AO
I, A.
S, O.
0 - 2
(6-10) (9-10)
Akta
2023/02/10 19:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA C
M, P.
P, I.
LEA GZ 2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/24 18:00 1 MUNITIBAR LEA ZB
B, X.
ZALDUA C
M, P.
P, I.
1 - 2
(7-10) (10-9) (4-5)
Akta
2023/02/24 18:00 3 MUNITIBAR LEA GZ IURRETA ABA
G, K.
G, A.
0 - 2
(1-10) (9-10)
Akta
2023/02/24 18:15 1 MAÑARIA ARTATZAGAN AB
Z, E.
A, M.
ATXTXIKI 1
A, O.
S, P.
2 - 0
(10-1) (10-8)
Akta
2023/02/24 18:30 3 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO AO
I, A.
S, O.
MARKINA
A, J.
S, E.
2 - 1
(10-9) (5-10) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/03/10 17:30 3 IURRETA IURRETA ABA
G, K.
S, N.
LEA ZB
B, X.
2 - 0
(10-1) (10-2)
Akta
2023/03/10 18:00 1 MAÑARIA ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
DURANGO AO
I, A.
S, O.
2 - 1
(8-10) (10-3) (5-4)
Akta
2023/03/10 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA C
M, P.
P, I.
MARKINA
A, J.
S, E.
0 - 2
(1-10) (9-10)
Akta
2023/03/10 18:30 1 ABADIÑO - MATIENA ATXTXIKI 1
I, E.
S, P.
LEA GZ 2 - 0
(10-6) (10-2)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/16 19:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
A, J.
S, E.
IURRETA ABA
G, A.
S, N.
2 - 1
(2-10) (10-3) (5-2)
Akta
2023/03/17 18:00 2 MUNITIBAR LEA GZ ARTATZAGAN AB
A, M.
M, I.
0 - 2
(2-10) (4-10)
Akta
2023/03/17 18:00 3 MUNITIBAR LEA ZB ATXTXIKI 1 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/03/17 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA C
M, P.
P, I.
DURANGO AO
I, A.
S, O.
1 - 2
(4-10) (10-5) (1-5)
Akta
Jardunaldia: 7
2023/03/31 17:00 2 IURRETA IURRETA ABA
G, A.
S, N.
ZALDUA C
M, P.
P, I.
2 - 1
(10-4) (9-10) (5-2)
Akta
2023/03/31 18:15 2 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO AO
I, A.
S, O.
LEA GZ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/31 18:30 1 MAÑARIA ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
LEA ZB
B, X.
2 - 0
(10-5) (10-4)
Akta
2023/03/31 19:00 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
A, O.
I, E.
MARKINA
A, J.
S, E.
0 - 2
(9-10) (7-10)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA 13 7 6 1 0 13 3
2 DURANGO AO 13 7 6 1 0 13 5
3 ARTATZAGAN AB 13 7 6 1 0 12 4
4 IURRETA ABA 11 7 4 3 0 10 8
5 ATXTXIKI 1 10 7 3 4 0 7 9
6 ZALDUA C 9 7 2 5 0 7 11
7 LEA GZ 7 7 1 6 1 2 13
8 LEA ZB 5 7 0 7 2 3 14
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA
B, A.
O, I.
DURANGO MU
M, U.
U, M.
1 - 2
(9-10) (10-6) (4-5)
Akta
2023/01/20 18:00 4 ARRANKUDIAGA KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
TXUMULUXUETA EA
Z, A.
A, E.
0 - 2
(6-10) (1-10)
Akta
2023/01/20 18:30 5 DIMA TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
2 - 1
(10-3) (7-10) (5-1)
Akta
2023/01/21 17:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
2 - 1
(10-6) (4-10) (5-1)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 4 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
2 - 0
(10-2) (10-2)
Akta
2023/01/27 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
ARGUIA
B, A.
O, I.
0 - 2
(7-10) (7-10)
Akta
2023/01/27 18:00 6 DIMA TXUMULUXUETA EA
A, E.
Z, A.
UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
2 - 0
(10-3) (10-2)
Akta
2023/01/27 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO MU
M, U.
U, M.
TXUMULUXUETA AM 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/10 17:00 4 DIMA TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
2 - 0
(10-7) (10-5)
Akta
2023/02/10 17:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA
B, A.
O, I.
TXUMULUXUETA EA
A, E.
Z, A.
2 - 0
(10-7) (10-9)
Akta
2023/02/10 18:15 7 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO MU
M, U.
U, M.
UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
2 - 0
(10-2) (10-3)
Akta
2023/02/10 18:30 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI IA
S, A.
E, I.
KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
2 - 0
(10-2) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/24 18:00 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
ARGUIA
B, A.
O, I.
0 - 2
(1-10) (4-10)
Akta
2023/02/24 18:00 4 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
DURANGO MU
M, U.
U, M.
0 - 2
(2-10) (5-10)
Akta
2023/02/24 18:00 4 DIMA TXUMULUXUETA EA
A, E.
Z, A.
TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
1 - 2
(10-7) (8-10) (1-5)
Akta
2023/02/24 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
1 - 2
(4-10) (10-6) (3-5)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/03/10 17:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA UPO MENDI IA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/10 17:45 5 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
1 - 2
(10-3) (4-10) (0-5)
Akta
2023/03/10 18:15 6 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO MU
M, U.
U, M.
TXUMULUXUETA EA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/03/10 19:15 6 DIMA TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
2 - 0
(10-4) (10-1)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/17 17:45 3 DIMA TXUMULUXUETA EA
A, E.
Z, A.
KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
2 - 0
(10-5) (10-1)
Akta
2023/03/17 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
DURANGO MU
M, U.
U, M.
0 - 2
(5-10) (5-10)
Akta
2023/03/17 19:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA
B, A.
O, I.
UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
2 - 0
(10-7) (10-8)
Akta
2023/03/17 19:00 4 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
0 - 2
(8-10) (2-10)
Akta
Jardunaldia: 7
2023/03/31 18:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
TXUMULUXUETA EA
Z, A.
A, E.
0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
2023/03/31 18:00 3 DIMA TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
ARGUIA
B, A.
O, I.
2 - 1
(2-10) (10-5) (5-3)
Akta
2023/03/31 18:00 5 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
2 - 0
(10-4) (10-4)
Akta
2023/03/31 18:15 1 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO MU
M, U.
U, M.
UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
2 - 0
(10-3) (10-3)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO MU 14 7 7 0 0 14 1
2 TXUMULUXUETA AM 12 7 6 1 1 12 5
3 ARGUIA 12 7 5 2 0 12 4
4 TXUMULUXUETA EA 10 7 4 3 1 9 6
5 UPO MENDI IA 9 7 3 4 1 6 10
6 UPO MENDI OE 9 7 2 5 0 6 11
7 KAMARAKA MG 8 7 1 6 0 4 12
8 KAMARAKA LA 7 7 0 7 0 0 14
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 5.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 5.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 2 IGORRE IGORRE A
B, O.
O, I.
JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
2 - 1
(9-10) (10-9) (5-3)
Akta
2023/01/20 18:30 4 DIMA TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
0 - 2
(2-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 5 DIMA TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
0 - 2
(5-10) (7-10)
Akta
2023/01/27 19:00 1 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
IGORRE A
B, O.
O, I.
0 - 2
(8-10) (9-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/10 17:00 1 IGORRE IGORRE A
B, O.
O, I.
TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
2 - 1
(10-7) (9-10) (5-2)
Akta
2023/02/10 17:30 1 ZEANURI JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
2 - 1
(6-10) (10-5) (5-4)
Akta
Jardunaldia: 4
2023/02/24 18:30 4 DIMA LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
2 - 0
(10-2) (10-7)
Akta
2023/02/26 JOKO ALAI AO IGORRE A 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2023/03/10 17:00 2 IGORRE IGORRE A
B, O.
O, I.
LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
2023/03/12 JOKO ALAI AO TXUMULUXUETA EU 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 6
2023/03/31 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
IGORRE A
B, O.
O, I.
2 - 0
(10-6) (10-8)
Akta
2023/04/01 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE A 11 6 5 1 0 10 4
2 LAGUN ONAK ZE 9 6 3 3 0 7 6
3 TXUMULUXUETA EU 8 6 2 4 0 5 8
4 JOKO ALAI AO 6 6 2 4 2 5 9
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 6.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 6.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 6 ZEBERIO MANDOIA BI
G, B.
S, I.
ZALDUA D
B, L.
O, D.
0 - 2
(1-10) (6-10)
Akta
2023/01/21 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK EE
E, J.
E, M.
IGORRE B
P, I.
I, E.
2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2023/01/21 17:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO OA
E, O.
O, A.
LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
2023/01/22 TXUMULUXUETA UO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 5 IGORRE IGORRE B
I, E.
P, I.
DURANGO OA
E, O.
O, A.
0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
2023/01/27 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA D
B, L.
O, D.
LAGUN ONAK EE
E, M.
E, J.
1 - 2
(10-9) (7-10) (2-5)
Akta
2023/01/27 19:00 2 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
TXUMULUXUETA UO
C, U.
S, O.
2 - 0
(10-9) (10-4)
Akta
2023/01/29 Atsedena MANDOIA BI -
Jardunaldia: 3
2023/02/10 17:00 3 DIMA TXUMULUXUETA UO
C, U.
S, O.
IGORRE B
I, E.
P, I.
2 - 1
(10-7) (8-10) (5-3)
Akta
2023/02/10 18:15 8 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO OA
E, O.
O, A.
ZALDUA D
B, L.
O, D.
2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
2023/02/11 18:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK EE
E, J.
E, M.
MANDOIA BI
G, B.
S, I.
2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
2023/02/12 LAGUN ONAK ZL Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/24 17:00 5 IGORRE IGORRE B
I, E.
P, I.
LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
1 - 2
(5-10) (10-5) (3-5)
Akta
2023/02/24 17:30 3 ZEBERIO MANDOIA BI
G, B.
S, I.
DURANGO OA
E, O.
O, A.
0 - 2
(5-10) (3-10)
Akta
2023/02/24 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA D
B, L.
O, D.
TXUMULUXUETA UO
C, U.
S, O.
1 - 2
(6-10) (10-6) (2-5)
Akta
2023/02/26 Atsedena LAGUN ONAK EE -
Jardunaldia: 5
2023/03/10 18:15 2 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO OA
E, O.
O, A.
LAGUN ONAK EE
E, J.
E, M.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2023/03/10 19:15 5 DIMA TXUMULUXUETA UO
C, U.
S, O.
MANDOIA BI
G, B.
S, I.
2 - 1
(10-6) (8-10) (5-2)
Akta
2023/03/11 17:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
ZALDUA D
B, L.
O, D.
2 - 0
(10-2) (10-5)
Akta
2023/03/10 IGORRE B Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/17 18:00 4 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK EE
E, J.
E, M.
TXUMULUXUETA UO
C, U.
S, O.
0 - 2
(2-10) (9-10)
Akta
2023/03/17 18:00 4 ZEBERIO MANDOIA BI
G, B.
S, I.
LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
2 - 0
(10-9) (10-6)
Akta
2023/03/17 18:00 4 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA D
B, L.
O, D.
IGORRE B
I, E.
P, I.
1 - 2
(8-10) (10-2) (1-5)
Akta
2023/03/19 DURANGO OA Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/31 17:00 2 IGORRE IGORRE B
I, E.
P, I.
MANDOIA BI
G, B.
S, I.
2 - 0
(10-1) (10-1)
Akta
2023/04/01 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
LAGUN ONAK EE
E, J.
E, M.
2 - 0
(10-3) (10-6)
Akta
2023/04/01 17:00 1 DIMA TXUMULUXUETA UO DURANGO OA 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/04/02 Atsedena ZALDUA D -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO OA 12 6 6 0 0 12 0
2 LAGUN ONAK ZL 10 6 4 2 0 8 5
3 TXUMULUXUETA UO 9 6 4 2 1 8 7
4 LAGUN ONAK EE 9 6 3 3 0 6 7
5 IGORRE B 8 6 2 4 0 6 9
6 ZALDUA D 7 6 1 5 0 5 10
7 MANDOIA BI 7 6 1 5 0 3 10
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: FINAL LAURDENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/04/27 17:00 6 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO MU MARKINA 2 - 1
(4-10) (10-7) (5-4)
Akta
2023/04/27 17:00 7 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO OA GALLARTA 2 - 0
(10-8) (10-6)
Akta
2023/04/28 17:30 2 LEZAMA LEZAMA IGORRE A 1 - 2
(10-4) (7-10) (0-5)
Akta
2023/04/28 17:30 4 ORTUELLA DANOK LAGUNAK DURANGO AO 2 - 0
(10-9) (10-4)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/12 17:45 2 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO OA IGORRE A 2 - 0
(10-2) (10-8)
Akta
2023/05/12 18:15 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK DURANGO MU 2 - 1
(10-1) (7-10) (5-4)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/20 10:15 3 GERNIKA - SANTANAPE DANOK LAGUNAK DURANGO OA 2 - 0
(10-7) (10-7)
Akta