Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ GAZTETXOAK B HIRUKI HORIA Multzoa: TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/23 10:30 1 IGORRE IGORRE B IGORRE A 2 - 1
(12-9) (9-12) (6-4)
Akta
2022/10/23 10:30 2 IGORRE OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
OLABURU IA1
A, L.
O, L.
2 - 0
(12-9) (12-1)
Akta
2022/10/23 10:30 3 IGORRE OLABURU IA2 HORI HORI A 0 - 2
(4-12) (4-12)
Akta
2022/10/23 10:30 4 IGORRE DURANGO A HORI HORI IPI ( Paule) 1 - 2
(1-12) (12-3) (1-6)
Akta
2022/10/23 DURANGO B Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/11/13 10:30 1 DURANGO - SAN FAUSTO HORI HORI IPI ( Paule) DURANGO B 1 - 2
(12-5) (7-12) (5-6)
Akta
2022/11/13 10:30 2 DURANGO - SAN FAUSTO OLABURU IA1 IGORRE B 0 - 2
(7-12) (11-12)
Akta
2022/11/13 10:30 3 DURANGO - SAN FAUSTO IGORRE A OLABURU IA2 2 - 0
(12-7) (12-11)
Akta
2022/11/13 10:30 4 DURANGO - SAN FAUSTO HORI HORI A DURANGO A 2 - 0
(12-5) (12-5)
Akta
2022/11/13 Atsedena OLGETAN I-ME -
Jardunaldia: 3
2022/11/27 10:30 1 IGORRE DURANGO A IGORRE A 0 - 2
(7-12) (9-12)
Akta
2022/11/27 10:30 2 IGORRE OLGETAN I-ME DURANGO B 2 - 0
(12-6) (12-9)
Akta
2022/11/27 10:30 3 IGORRE OLABURU IA2 OLABURU IA1 1 - 2
(12-10) (11-12) (4-6)
Akta
2022/11/27 10:30 4 IGORRE HORI HORI A HORI HORI IPI ( Paule) 2 - 0
(12-6) (12-8)
Akta
2022/11/27 IGORRE B Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/12/18 10:30 1 OROZKO HORI HORI IPI ( Paule)
B, I.
H, I.
OLGETAN I-ME
V, E.
L, M.
1 - 2
(5-12) (12-9) (2-6)
Akta
2022/12/18 10:30 2 OROZKO DURANGO B
Z, H.
IGORRE B 1 - 2
(3-12) (12-10) (5-6)
Akta
2022/12/18 10:30 3 OROZKO OLABURU IA1
A, L.
O, L.
DURANGO A
A, G.
A, N.
2 - 0
(12-6) (12-7)
Akta
2022/12/18 10:30 4 OROZKO IGORRE A
O, M.
Z, A.
HORI HORI A
O, A.
F, I.
0 - 2
(6-12) (4-12)
Akta
2022/12/18 Atsedena OLABURU IA2 -
Jardunaldia: 5
2023/01/15 10:30 1 IURRETA OLABURU IA2
E, A.
L, J.
DURANGO B
B, I.
Z, H.
0 - 2
(5-12) (5-12)
Akta
2023/01/15 10:30 2 IURRETA IGORRE B
G, A.
S, M.
OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
0 - 2
(7-12) (6-12)
Akta
2023/01/15 10:30 3 IURRETA HORI HORI A
F, I.
O, A.
OLABURU IA1
A, L.
O, L.
2 - 0
(12-8) (12-9)
Akta
2023/01/15 10:30 4 IURRETA IGORRE A
B, A.
O, M.
HORI HORI IPI ( Paule) 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/01/15 DURANGO A Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/02/05 10:30 1 IGORRE HORI HORI IPI ( Paule) IGORRE B 0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2023/02/05 10:30 2 IGORRE OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
OLABURU IA2
L, J.
E, A.
2 - 0
(12-0) (12-0)
Akta
2023/02/05 10:30 3 IGORRE OLABURU IA1
A, L.
O, L.
IGORRE A
Z, A.
B, A.
0 - 2
(9-12) (10-12)
Akta
2023/02/05 10:30 4 IGORRE DURANGO B
Z, H.
B, I.
DURANGO A
A, G.
A, N.
0 - 2
(10-12) (10-12)
Akta
2023/02/05 Atsedena HORI HORI A -
Jardunaldia: 7
2023/02/24 17:00 8 IGORRE IGORRE A Atsedena -
2023/02/26 10:30 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO A
A, G.
A, N.
OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
0 - 2
(4-12) (8-12)
Akta
2023/02/26 10:30 2 DURANGO - SAN FAUSTO OLABURU IA2 IGORRE B
G, A.
S, M.
0 - 2
(8-12) (8-12)
Akta
2023/02/26 10:30 3 DURANGO - SAN FAUSTO HORI HORI A
F, I.
O, A.
DURANGO B
B, I.
Z, H.
2 - 0
(12-3) (12-8)
Akta
2023/02/26 10:30 4 DURANGO - SAN FAUSTO OLABURU IA1
A, L.
O, L.
HORI HORI IPI ( Paule)
B, I.
H, I.
2 - 1
(12-10) (7-12) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 8
2023/03/05 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLABURU IA2
E, A.
HORI HORI IPI ( Paule) 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/03/05 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE IGORRE B
G, A.
S, M.
DURANGO A
A, G.
A, N.
2 - 1
(12-5) (11-12) (6-3)
Akta
2023/03/05 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
HORI HORI A
F, I.
O, A.
2 - 1
(12-5) (10-12) (6-4)
Akta
2023/03/05 10:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE DURANGO B
B, I.
Z, H.
IGORRE A
B, A.
O, M.
0 - 2
(7-12) (8-12)
Akta
2023/03/05 Atsedena OLABURU IA1 -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 10:30 1 OROZKO IGORRE A
O, M.
Z, A.
OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
0 - 2
(6-12) (7-12)
Akta
2023/04/02 10:30 2 OROZKO HORI HORI A IGORRE B 2 - 1
(8-12) (12-4) (6-1)
Akta
2023/04/02 10:30 3 OROZKO DURANGO A OLABURU IA2 2 - 1
(11-12) (12-4) (6-2)
Akta
2023/04/02 10:30 4 OROZKO OLABURU IA1 DURANGO B 2 - 0
(12-4) (12-4)
Akta
2023/04/02 HORI HORI IPI ( Paule) Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 OLGETAN I-ME 16 8 8 0 0 16 2
2 HORI HORI A 15 8 7 1 0 15 3
3 IGORRE B 14 8 6 2 0 13 7
4 IGORRE A 13 8 5 3 0 11 6
5 OLABURU IA1 12 8 4 4 0 8 10
6 DURANGO A 10 8 2 6 0 6 13
7 DURANGO B 10 8 2 6 0 5 13
8 OLABURU IA2 9 8 1 7 0 4 14
9 HORI HORI IPI ( Paule) 6 8 1 7 3 5 15
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ GAZTETXOAK B HIRUKI HORIA Multzoa: FINALERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/07 11:00 3 IGORRE OLGETAN I-ME
L, M.
V, E.
IGORRE A
B, A.
Z, A.
2 - 0
(12-3) (12-4)
Akta
2023/05/07 11:00 4 IGORRE HORI HORI A
O, A.
F, I.
IGORRE B
S, M.
G, A.
2 - 0
(12-6) (12-7)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ GAZTETXOAK B HIRUKI HORIA Multzoa: FINALAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/13 10:00 4 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA OLGETAN I ME HORI HORI A 2 - 1
(12-6) (11-12) (6-3)
Akta