Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ GAZTETXOAK A HIRUKI HORIA Multzoa: TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/23 10:30 1 OROZKO MALLABIA A
A, A.
S, A.
OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
0 - 2
(4-12) (8-12)
Akta
2022/10/23 10:30 2 OROZKO IGORRE A AREATZA-IGORRE 2 - 1
(11-12) (12-5) (6-1)
Akta
2022/10/23 10:30 3 OROZKO OLGETAN I-AA
I, A.
L, A.
MALLABIA B
K, E.
M, E.
2 - 0
(12-2) (12-9)
Akta
2022/10/23 10:30 4 OROZKO OLGETAN I-EK
I, K.
I, E.
IGORRE B 2 - 1
(12-6) (9-12) (6-1)
Akta
2022/10/23 Atsedena OLGETAN I-MMK -
Jardunaldia: 2
2022/11/13 10:30 1 OROZKO MALLABIA B
K, E.
M, E.
OLGETAN I-EK
I, E.
I, K.
0 - 2
(2-12) (4-12)
Akta
2022/11/13 10:30 2 OROZKO AREATZA-IGORRE
I, M.
B, M.
MALLABIA A
S, A.
A, A.
2 - 0
(12-8) (12-9)
Akta
2022/11/13 10:30 3 OROZKO OLGETAN I-MMK
B, K.
G, M.
IGORRE A 0 - 2
(1-12) (5-12)
Akta
2022/11/13 10:30 4 OROZKO OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
OLGETAN I-AA
I, A.
L, A.
2 - 0
(12-8) (12-7)
Akta
2022/11/13 IGORRE B Atsedena -
Jardunaldia: 3
2022/11/27 10:30 1 AREATZA OLGETAN I-AA
I, A.
L, A.
AREATZA-IGORRE
B, M.
I, M.
1 - 2
(4-12) (12-4) (3-6)
Akta
2022/11/27 10:30 2 AREATZA MALLABIA A
A, A.
S, A.
IGORRE A 1 - 2
(12-11) (7-12) (3-6)
Akta
2022/11/27 10:30 3 AREATZA IGORRE B OLGETAN I-MMK
B, K.
I, M.
2 - 0
(12-8) (12-7)
Akta
2022/11/27 10:30 4 AREATZA OLGETAN I-EK
I, K.
I, E.
OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
1 - 2
(5-12) (12-4) (2-6)
Akta
2022/11/27 Atsedena MALLABIA B -
Jardunaldia: 4
2022/12/18 10:30 1 IGORRE MALLABIA B IGORRE B 0 - 2
(6-12) (7-12)
Akta
2022/12/18 10:30 2 IGORRE IGORRE A OLGETAN I-AA 1 - 2
(12-11) (10-12) (3-6)
Akta
2022/12/18 10:30 3 IGORRE AREATZA-IGORRE OLGETAN I-EK 0 - 2
(7-12) (8-12)
Akta
2022/12/18 10:30 4 IGORRE OLGETAN I-MMK MALLABIA A 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2022/12/18 OLGETAN I-AN Atsedena -
Jardunaldia: 5
2023/01/15 10:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA OLGETAN I-AA MALLABIA A 2 - 0
(12-8) (12-3)
Akta
2023/01/15 10:30 2 MALLABIA I. PILOTALEKUA OLGETAN I-EK IGORRE A 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/01/15 10:30 3 MALLABIA I. PILOTALEKUA IGORRE B OLGETAN I-AN 0 - 2
(6-12) (9-12)
Akta
2023/01/15 10:30 4 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA B OLGETAN I-MMK 0 - 2
(8-12) (4-12)
Akta
2023/01/15 Atsedena AREATZA-IGORRE -
Jardunaldia: 6
2023/02/05 10:30 1 OROZKO OLGETAN I-MMK
G, M.
B, K.
OLGETAN I-AA
I, A.
L, A.
1 - 2
(12-5) (9-12) (0-6)
Akta
2023/02/05 10:30 2 OROZKO MALLABIA A
A, A.
S, A.
OLGETAN I-EK
I, E.
I, K.
0 - 2
(5-12) (0-12)
Akta
2023/02/05 10:30 3 OROZKO AREATZA-IGORRE
B, M.
I, M.
IGORRE B
A, I.
B, E.
2 - 1
(9-12) (12-8) (6-4)
Akta
2023/02/05 10:30 4 OROZKO OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
MALLABIA B
K, E.
M, E.
2 - 0
(12-4) (12-2)
Akta
2023/02/05 IGORRE A Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/02/26 10:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA B
L, N.
M, E.
AREATZA-IGORRE
I, M.
B, M.
0 - 2
(6-12) (7-12)
Akta
2023/02/26 10:30 2 MALLABIA I. PILOTALEKUA IGORRE B
A, I.
B, E.
IGORRE A
A, A.
O, A.
2 - 0
(12-8) (12-6)
Akta
2023/02/26 10:30 3 MALLABIA I. PILOTALEKUA OLGETAN I-EK
I, K.
I, E.
OLGETAN I-AA
I, A.
L, A.
1 - 2
(7-12) (12-11) (3-6)
Akta
2023/02/26 10:30 4 MALLABIA I. PILOTALEKUA OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
OLGETAN I-MMK
I, M.
B, K.
2 - 0
(12-5) (12-6)
Akta
2023/02/26 Atsedena MALLABIA A -
Jardunaldia: 8
2023/03/05 10:30 1 OROZKO OLGETAN I-EK
I, K.
I, E.
OLGETAN I-MMK
G, M.
I, M.
2 - 0
(12-10) (12-11)
Akta
2023/03/05 10:30 2 OROZKO MALLABIA A
A, A.
S, A.
IGORRE B
B, E.
A, I.
1 - 2
(12-6) (4-12) (4-6)
Akta
2023/03/05 10:30 3 OROZKO IGORRE A
O, A.
A, A.
MALLABIA B
K, E.
M, E.
2 - 0
(12-10) (12-3)
Akta
2023/03/05 10:30 4 OROZKO AREATZA-IGORRE
B, M.
I, M.
OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
1 - 2
(11-12) (12-10) (3-6)
Akta
2023/03/05 OLGETAN I-AA Atsedena -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 10:30 1 IGORRE IGORRE B
A, I.
B, E.
OLGETAN I-AA
I, A.
L, A.
1 - 2
(12-6) (8-12) (1-6)
Akta
2023/04/02 10:30 2 IGORRE OLGETAN I-MMK
B, K.
G, M.
AREATZA-IGORRE
B, M.
I, M.
0 - 2
(7-12) (6-12)
Akta
2023/04/02 10:30 3 IGORRE OLGETAN I-AN
C, N.
I, A.
IGORRE A
A, A.
O, A.
2 - 1
(12-7) (8-12) (6-2)
Akta
2023/04/02 10:30 4 IGORRE MALLABIA B
K, E.
L, N.
MALLABIA A
A, A.
M, M.
0 - 2
(8-12) (8-12)
Akta
2023/04/02 Atsedena OLGETAN I-EK -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 OLGETAN I-AN 16 8 8 0 0 16 3
2 OLGETAN I-AA 14 8 6 2 0 13 8
3 OLGETAN I-EK 14 8 6 2 0 14 5
4 AREATZA-IGORRE 13 8 5 3 0 12 8
5 IGORRE B 12 8 4 4 0 11 9
6 IGORRE A 11 8 4 4 1 10 10
7 OLGETAN I-MMK 10 8 2 6 0 5 12
8 MALLABIA A 8 8 1 7 1 4 14
9 MALLABIA B 8 8 0 8 0 0 16
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ GAZTETXOAK A HIRUKI HORIA Multzoa: FINALERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/07 11:00 1 IGORRE OLGETAN I-AA
I, A.
OLGETAN I-EK
I, K.
I, E.
0 - 2
(5-12) (9-12)
Akta
2023/05/07 11:00 2 IGORRE OLGETAN I-AN
I, A.
C, N.
AREATZA-IGORRE
I, M.
B, M.
2 - 0
(12-11) (12-4)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ GAZTETXOAK A HIRUKI HORIA Multzoa: FINALAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/13 10:00 5 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA OLGETAN I AN OLGETAN I EK 0 - 2
(8-12) (6-12)
Akta