Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/23 10:30 1 AREATZA OLABURU AB2
A, M.
L, J.
AREATZA B 0 - 2
(4-12) (3-12)
Akta
2022/10/23 10:30 2 AREATZA JOKO ALAI SN JOKO ALAI AA 0 - 2
(4-12) (10-12)
Akta
2022/10/23 10:30 3 AREATZA HORI HORI AM
T, M.
L, A.
OLABURU AA1
S, N.
G, K.
2 - 1
(6-12) (12-7) (6-3)
Akta
2022/10/23 10:30 4 AREATZA OLGETAN LI
Q, I.
OLGETAN AM
Z, M.
I, A.
0 - 2
(6-12) (5-12)
Akta
2022/10/23 AREATZA A Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/11/06 10:30 1 OROZKO OLGETAN AM
Z, M.
I, A.
AREATZA A
S, J.
2 - 0
(12-10) (12-2)
Akta
2022/11/06 10:30 2 OROZKO OLABURU AA1
G, K.
S, N.
JOKO ALAI SN
I, S.
A, N.
1 - 2
(8-12) (12-11) (0-6)
Akta
2022/11/06 10:30 3 OROZKO JOKO ALAI AA OLABURU AB2 2 - 0*
(12-0) (12-0) (0-0)
Akta
2022/11/06 10:30 4 OROZKO AREATZA B
N, S.
Z, M.
OLGETAN LI
Z, I.
0 - 2
(10-12) (9-12)
Akta
2022/11/06 Atsedena HORI HORI AM -
Jardunaldia: 3
2022/11/13 10:30 1 ZEANURI OLGETAN LI
Q, I.
Z, I.
JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
0 - 2
(1-12) (2-12)
Akta
2022/11/13 10:30 2 ZEANURI AREATZA B
N, S.
Z, M.
OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
0 - 2
(4-12) (2-12)
Akta
2022/11/13 10:30 3 ZEANURI HORI HORI AM
L, A.
T, M.
AREATZA A
S, J.
2 - 0
(12-6) (12-4)
Akta
2022/11/13 10:30 4 ZEANURI OLABURU AB2
A, M.
L, J.
OLABURU AA1
G, K.
S, N.
0 - 2
(3-12) (6-12)
Akta
2022/11/13 JOKO ALAI SN Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/27 10:30 1 OROZKO OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
HORI HORI AM
L, A.
T, M.
2 - 0
(12-3) (12-6)
Akta
2022/11/27 10:30 2 OROZKO AREATZA A
S, J.
JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
0 - 2
(1-12) (7-12)
Akta
2022/11/27 10:30 3 OROZKO OLABURU AA1
G, K.
S, N.
OLGETAN LI
Q, I.
1 - 2
(10-12) (12-7) (0-6)
Akta
2022/11/27 10:30 4 OROZKO JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
AREATZA B
N, S.
Z, M.
2 - 0
(12-7) (12-3)
Akta
2022/11/27 Atsedena OLABURU AB2 -
Jardunaldia: 5
2022/12/18 10:30 1 ZEANURI JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
HORI HORI AM
L, A.
T, M.
2 - 0
(12-2) (12-7)
Akta
2022/12/18 10:30 2 ZEANURI OLABURU AB2
A, M.
AREATZA A
M, A.
S, J.
0 - 2
(4-12) (7-12)
Akta
2022/12/18 10:30 3 ZEANURI AREATZA B
N, S.
Z, M.
OLABURU AA1
G, K.
S, N.
2 - 0
(12-10) (12-6)
Akta
2022/12/18 10:30 4 ZEANURI JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
1 - 2
(11-12) (12-9) (3-6)
Akta
2022/12/18 OLGETAN LI Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/01/15 10:30 1 AREATZA AREATZA A
M, A.
S, J.
OLGETAN LI
L, L.
Z, I.
1 - 2
(3-12) (12-7) (3-6)
Akta
2023/01/15 10:30 2 AREATZA HORI HORI AM OLABURU AB2 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/01/15 10:30 3 AREATZA OLGETAN AM JOKO ALAI SN 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/01/15 10:30 4 AREATZA OLABURU AA1
G, K.
S, N.
JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
0 - 2
(9-12) (5-12)
Akta
2023/01/15 Atsedena AREATZA B -
Jardunaldia: 7
2023/01/22 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLGETAN LI
Q, I.
Z, I.
HORI HORI AM
L, A.
T, M.
0 - 2
(6-12) (1-12)
Akta
2023/01/22 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLABURU AB2 JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2023/01/22 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLABURU AA1
G, K.
S, N.
OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
0 - 2
(8-12) (7-12)
Akta
2023/01/22 10:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE AREATZA B
N, S.
Z, M.
AREATZA A
M, A.
S, J.
1 - 2
(7-12) (12-9) (3-6)
Akta
2023/01/22 JOKO ALAI AA Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/02/05 10:30 1 AREATZA HORI HORI AM
L, A.
T, M.
AREATZA B
N, S.
Z, M.
2 - 0
(12-9) (12-6)
Akta
2023/02/05 10:30 2 AREATZA JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
OLGETAN LI
L, L.
Q, I.
2 - 0
(12-6) (12-4)
Akta
2023/02/05 10:30 3 AREATZA OLABURU AB2 OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2023/02/05 10:30 4 AREATZA AREATZA A
M, A.
S, J.
JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
1 - 2
(7-12) (12-9) (2-6)
Akta
2023/02/05 Atsedena OLABURU AA1 -
Jardunaldia: 9
2023/02/26 10:30 1 OROZKO OLGETAN LI
L, L.
Z, I.
OLABURU AB2
A, M.
2 - 1
(11-12) (12-10) (6-3)
Akta
2023/02/26 10:30 2 OROZKO AREATZA B
N, S.
Z, M.
JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
0 - 2
(6-12) (8-12)
Akta
2023/02/26 10:30 3 OROZKO JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
HORI HORI AM
L, A.
T, M.
2 - 0
(12-4) (12-8)
Akta
2023/02/26 10:30 4 OROZKO OLABURU AA1
G, K.
S, N.
AREATZA A
M, A.
S, J.
2 - 1
(11-12) (12-4) (6-3)
Akta
2023/02/26 OLGETAN AM Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 OLGETAN AM 16 8 8 0 0 16 1
2 JOKO ALAI AA 15 8 7 1 0 15 3
3 JOKO ALAI SN 13 8 6 2 1 12 5
4 HORI HORI AM 13 8 5 3 0 10 7
5 OLGETAN LI 12 8 4 4 0 8 11
6 AREATZA B 10 8 2 6 0 5 12
7 AREATZA A 10 8 2 6 0 7 13
8 OLABURU AA1 10 8 2 6 0 7 13
9 OLABURU AB2 4 8 0 8 4 1 16
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa UMEAK A
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: UMEAK A
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/03/05 10:30 1 AREATZA JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
2 - 1
(12-11) (8-12) (6-1)
Akta
2023/03/05 10:30 2 AREATZA HORI HORI AM
L, A.
T, M.
OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
0 - 2
(6-12) (6-12)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/03/19 10:30 1 OROZKO JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
1 - 2
(12-10) (7-12) (3-6)
Akta
2023/03/19 10:30 2 OROZKO JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
HORI HORI AM
L, A.
T, M.
2 - 1
(10-12) (12-4) (6-3)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/04/30 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
L, A.
T, M.
JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
0 - 2
(10-12) (7-12)
Akta
2023/04/30 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
1 - 2
(12-10) (2-12) (5-6)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 OLGETAN AM 5 3 2 1 0 5 3 9
2 JOKO ALAI AA 5 3 2 1 0 5 3 3
3 JOKO ALAI SN 5 3 2 1 0 5 4 16
4 HORI HORI AM 3 3 0 3 0 1 6 -28
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa UMEAK B
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: UMEAK B
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/03/05 11:00 1 AREATZA OLABURU AB2
A, M.
L, J.
OLABURU AA1
G, K.
S, N.
1 - 2
(10-12) (12-11) (4-6)
Akta
2023/03/05 11:00 2 AREATZA AREATZA B
N, S.
Z, M.
OLGETAN LI
Q, I.
Z, I.
2 - 0
(12-4) (12-3)
Akta
2023/03/05 Atsedena AREATZA A -
Jardunaldia: 2
2023/03/19 11:00 1 OROZKO AREATZA A
M, A.
S, J.
OLABURU AB2
A, M.
1 - 2
(9-12) (12-5) (5-6)
Akta
2023/03/19 11:00 2 OROZKO OLABURU AA1
G, K.
AREATZA B
Z, M.
N, S.
0 - 2
(10-12) (11-12)
Akta
2023/03/19 OLGETAN LI Atsedena -
Jardunaldia: 3
2023/04/02 11:00 1 IURRETA AREATZA B
N, S.
Z, M.
AREATZA A
M, A.
S, J.
1 - 2
(9-12) (12-3) (4-6)
Akta
2023/04/02 11:00 2 IURRETA OLABURU AA1
G, K.
S, N.
OLGETAN LI
L, L.
Q, I.
2 - 0
(12-10) (12-7)
Akta
2023/04/02 OLABURU AB2 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/04/23 11:00 1 AREATZA OLABURU AB2
A, M.
L, J.
OLGETAN LI
L, L.
Z, I.
1 - 2
(5-12) (12-10) (5-6)
Akta
2023/04/23 11:00 2 AREATZA AREATZA A
M, A.
S, J.
OLABURU AA1
G, K.
S, N.
2 - 0
(12-4) (12-8)
Akta
2023/04/23 Atsedena AREATZA B -
Jardunaldia: 5
2023/04/30 11:00 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE AREATZA B
N, S.
Z, M.
OLABURU AB2 1 - 2
(5-12) (12-7) (4-6)
Akta
2023/04/30 11:00 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE OLGETAN LI
Q, I.
Z, I.
AREATZA A
M, A.
S, J.
0 - 2
(6-12) (4-12)
Akta
2023/04/30 OLABURU AA1 Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 AREATZA A 7 4 3 1 0 7 3 25
2 AREATZA B 6 4 2 2 0 6 4 20
3 OLABURU AB2 6 4 2 2 0 6 6 -8
4 OLABURU AA1 6 4 2 2 0 4 5 -5
5 OLGETAN LI 5 4 1 3 0 2 7 -32
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: FINALERDIAK A TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/07 11:00 3 ZEANURI JOKO ALAI SN
A, N.
I, S.
HORI HORI AM
T, M.
L, A.
2 - 1
(11-12) (12-8) (6-5)
Akta
2023/05/07 11:00 4 ZEANURI JOKO ALAI AA
G, A.
G, A.
OLGETAN AM
I, A.
Z, M.
2 - 0
(12-5) (12-7)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: FINALERDIAK B TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/07 12:00 1 IURRETA AREATZA A OLABURU AA1 2 - 0
(12-8) (12-9)
Akta
2023/05/07 12:00 2 IURRETA AREATZA B OLABURU AB2 0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: FINALAK A
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/13 10:00 3 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA JOKO ALAI SN JOKO ALAI AA 2 - 0
(12-8) (12-5)
Akta
Egutegia inprimatu
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMEAK A (HIRUKI BERDEA) HIRUKI BERDEA Multzoa: FINALES B
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/05/13 10:00 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA AREATZA A OLABURU AB2 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta