Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA PALETA GOMAZ UMETXOAK B PRESIO GABE Multzoa: TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/23 10:30 1 GETXO - FADURA GETXO B
A, L.
G, A.
IURRETA BB3 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2022/10/23 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI IML
F, I.
S, L.
0 - 2
(4-12) (9-12)
Akta
2022/10/23 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
1 - 2
(9-12) (12-11) (2-6)
Akta
2022/10/23 HORI HORI AM Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/23 10:30 1 GETXO - FADURA IURRETA BB3 HORI HORI AM 0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2022/10/23 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-1) (12-2)
Akta
2022/10/23 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI IML
F, I.
U, M.
GETXO B
A, L.
G, A.
0 - 2
(2-12) (1-12)
Akta
2022/11/06 Atsedena HORI HORI LH -
Jardunaldia: 3
2022/11/06 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI AM
A, A.
2 - 1
(12-1) (5-12) (6-1)
Akta
2022/11/06 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE GETXO B
A, L.
G, A.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
2 - 0
(12-4) (12-1)
Akta
2022/11/06 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IML
F, I.
S, L.
IURRETA BB3
Z, M.
D, H.
0 - 2
(4-12) (7-12)
Akta
2022/11/13 HORI HORI NM (Maddi etxebarria) Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/06 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE IURRETA BB3
D, H.
Z, M.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
1 - 2
(1-12) (12-7) (1-6)
Akta
2022/11/06 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
A, A.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-11) (12-7)
Akta
2022/11/06 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI IML
F, I.
U, M.
2 - 0
(12-6) (12-6)
Akta
2022/11/27 Atsedena GETXO B -
Jardunaldia: 5
2022/11/13 10:30 1 IURRETA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
IURRETA BB3
A, A.
Z, M.
0 - 2
(8-12) (5-12)
Akta
2022/11/13 10:30 2 IURRETA GETXO B
A, L.
A, D.
HORI HORI AM
A, A.
2 - 0
(12-2) (12-7)
Akta
2022/11/13 10:30 3 IURRETA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
0 - 2
(1-12) (0-12)
Akta
2022/12/18 HORI HORI IML Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/11/13 10:30 1 IURRETA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
IURRETA BB3
A, A.
Z, M.
0 - 2
(2-12) (3-12)
Akta
2022/11/13 10:30 2 IURRETA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
GETXO B
A, L.
A, D.
1 - 2
(7-12) (12-11) (2-6)
Akta
2022/11/13 10:30 3 IURRETA HORI HORI AM
A, A.
HORI HORI IML
F, I.
S, L.
2 - 1
(9-12) (12-8) (6-2)
Akta
2023/01/15 Atsedena HORI HORI NL -
Jardunaldia: 7
2022/11/27 10:30 1 IURRETA GETXO B
A, L.
A, D.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-3) (12-1)
Akta
2022/11/27 10:30 2 IURRETA HORI HORI IML
F, I.
U, M.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
0 - 2
(10-12) (10-12)
Akta
2022/11/27 10:30 3 IURRETA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI AM
A, A.
2 - 0
(12-8) (12-10)
Akta
2023/01/22 IURRETA BB3 Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/11/27 10:30 1 IURRETA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
2 - 0
(12-9) (12-10)
Akta
2022/11/27 10:30 2 IURRETA HORI HORI IML
S, L.
U, M.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 1
(9-11) (11-2) (6-5)
Akta
2022/11/27 10:30 3 IURRETA IURRETA BB3
A, A.
D, H.
GETXO B
A, L.
A, D.
0 - 2
(7-12) (3-12)
Akta
2022/11/27 Atsedena HORI HORI AM -
Jardunaldia: 9
2022/12/18 10:30 1 IURRETA HORI HORI AM
A, A.
IURRETA BB3
D, H.
Z, M.
0 - 2
(3-12) (5-12)
Akta
2022/12/18 10:30 2 IURRETA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
0 - 2
(3-12) (2-12)
Akta
2022/12/18 10:30 3 IURRETA GETXO B
A, L.
A, D.
HORI HORI IML
F, I.
S, L.
2 - 1
(12-3) (11-12) (6-3)
Akta
2023/02/26 HORI HORI LH Atsedena -
Jardunaldia: 10
2022/12/18 10:30 1 IURRETA HORI HORI AM
A, A.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
0 - 2
(3-12) (5-12)
Akta
2022/12/18 10:30 2 IURRETA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
GETXO B
A, L.
A, D.
1 - 2
(6-12) (12-11) (4-6)
Akta
2022/12/18 10:30 3 IURRETA IURRETA BB3
D, H.
Z, M.
HORI HORI IML
F, I.
S, L.
2 - 0
(12-9) (12-7)
Akta
2023/03/05 Atsedena HORI HORI NM (Maddi etxebarria) -
Jardunaldia: 11
2023/01/15 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LH
A, L.
I, H.
IURRETA BB3
D, H.
A, A.
2 - 1
(12-9) (11-12) (6-5)
Akta
2023/01/15 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
0 - 2
(5-12) (4-12)
Akta
2023/01/15 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IML
F, I.
U, M.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
0 - 2
(5-12) (10-12)
Akta
2023/03/19 GETXO B Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/01/15 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-2) (12-4)
Akta
2023/01/15 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AM
A, J.
A, A.
GETXO B
A, L.
A, D.
0 - 2
(1-12) (6-12)
Akta
2023/01/15 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE IURRETA BB3
A, A.
D, H.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
2 - 1
(5-12) (12-11) (6-5)
Akta
2023/04/02 Atsedena HORI HORI IML -
Jardunaldia: 13
2023/01/22 10:30 1 GETXO - FADURA GETXO B
A, L.
G, A.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
2 - 1
(9-12) (12-8) (6-4)
Akta
2023/01/22 10:30 2 GETXO - FADURA IURRETA BB3 HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
T, M.
0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2023/01/22 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI IML
F, I.
U, M.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
0 - 2
(10-12) (6-12)
Akta
2023/04/23 HORI HORI NL Atsedena -
Jardunaldia: 14
2023/01/22 10:30 1 GETXO - FADURA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
T, M.
GETXO B
A, L.
G, A.
0 - 2
(3-12) (1-12)
Akta
2023/01/22 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI IML
F, I.
S, L.
2 - 0
(12-1) (12-10)
Akta
2023/01/22 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI AM
A, J.
A, A.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
0 - 2
(3-12) (4-12)
Akta
2023/05/07 Atsedena IURRETA BB3 -
Jardunaldia: 15
2023/02/05 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
2 - 1
(11-12) (12-11) (6-4)
Akta
2023/02/05 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI IML
F, I.
U, M.
1 - 2
(12-10) (7-12) (5-6)
Akta
2023/02/05 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE GETXO B
A, L.
A, D.
IURRETA BB3
A, A.
Z, M.
2 - 0
(12-7) (12-7)
Akta
2023/02/05 HORI HORI AM Atsedena -
Jardunaldia: 16
2023/02/05 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE IURRETA BB3
A, A.
Z, M.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
2 - 1
(12-4) (11-12) (6-2)
Akta
2023/02/05 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-2) (12-4)
Akta
2023/02/05 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IML
F, I.
U, M.
GETXO B
A, L.
A, D.
0 - 2
(2-12) (4-12)
Akta
2023/05/21 Atsedena HORI HORI LH -
Jardunaldia: 17
2023/02/26 10:30 1 IURRETA HORI HORI IML
F, I.
U, M.
IURRETA BB3
A, A.
D, H.
0 - 2
(7-12) (6-12)
Akta
2023/02/26 10:30 2 IURRETA GETXO B
A, D.
G, A.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
1 - 2
(12-10) (10-12) (5-6)
Akta
2023/02/26 10:30 3 IURRETA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
2 - 0
(12-7) (12-9)
Akta
2023/05/28 HORI HORI NM (Maddi etxebarria) Atsedena -
Jardunaldia: 18
2023/02/26 10:30 1 IURRETA IURRETA BB3
A, A.
D, H.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
1 - 2
(7-12) (12-11) (3-6)
Akta
2023/02/26 10:30 2 IURRETA HORI HORI AM
A, J.
A, A.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-7) (12-2)
Akta
2023/02/26 10:30 3 IURRETA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI IML
F, I.
U, M.
2 - 0
(12-8) (12-9)
Akta
2023/06/04 Atsedena GETXO B -
Jardunaldia: 19
2023/03/05 10:30 1 GETXO - FADURA GETXO B
A, L.
G, A.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
2 - 0
(12-3) (12-6)
Akta
2023/03/05 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
0 - 2
(4-12) (0-12)
Akta
2023/03/05 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
IURRETA BB3 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/06/11 HORI HORI IML Atsedena -
Jardunaldia: 20
2023/03/05 10:30 1 GETXO - FADURA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
IURRETA BB3 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/03/05 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
GETXO B
A, L.
G, A.
1 - 2
(8-12) (12-6) (3-6)
Akta
2023/03/05 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI AM
A, A.
A, J.
HORI HORI IML
U, M.
F, I.
1 - 2
(12-8) (4-12) (2-6)
Akta
2023/06/18 Atsedena HORI HORI NL -
Jardunaldia: 21
2023/03/19 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IML
F, I.
S, L.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
0 - 2
(4-12) (10-12)
Akta
2023/03/19 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
2 - 0
(12-3) (12-4)
Akta
2023/03/19 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE GETXO B
A, L.
A, D.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-5) (12-6)
Akta
2023/06/25 IURRETA BB3 Atsedena -
Jardunaldia: 22
2023/03/19 10:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NL
R, N.
U, L.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
1 - 2
(3-12) (12-10) (5-6)
Akta
2023/03/19 10:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IML
F, I.
S, L.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-9) (12-6)
Akta
2023/03/19 10:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE IURRETA BB3
A, A.
D, H.
GETXO B
A, L.
G, A.
0 - 2
(8-12) (11-12)
Akta
2023/03/19 Atsedena HORI HORI AM -
Jardunaldia: 23
2023/04/02 10:30 1 GETXO - FADURA GETXO B
A, L.
G, A.
HORI HORI IML
U, M.
F, I.
2 - 0
(12-2) (12-6)
Akta
2023/04/02 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
0 - 2
(3-12) (1-12)
Akta
2023/04/02 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI AM
A, J.
A, A.
IURRETA BB3 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/07/09 HORI HORI LH Atsedena -
Jardunaldia: 24
2023/04/02 10:30 1 GETXO - FADURA HORI HORI AM
A, J.
A, A.
HORI HORI LH
A, L.
I, H.
0 - 2
(1-12) (6-12)
Akta
2023/04/02 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI NL
R, N.
U, L.
GETXO B
A, L.
G, A.
1 - 2
(4-12) (12-11) (3-6)
Akta
2023/04/02 10:30 3 GETXO - FADURA IURRETA BB3 HORI HORI IML
U, M.
0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2023/07/16 Atsedena HORI HORI NM (Maddi etxebarria) -
Jardunaldia: 25
2023/04/23 10:30 1 GETXO - FADURA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
IURRETA BB3 2 - 0*
(12-0) (12-0)
Akta
2023/04/23 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
0 - 2
(8-12) (10-12)
Akta
2023/04/23 10:30 3 GETXO - FADURA HORI HORI IML
F, I.
S, L.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
2 - 1
(12-8) (9-12) (6-3)
Akta
2023/07/23 GETXO B Atsedena -
Jardunaldia: 26
2023/04/23 10:30 1 GETXO - FADURA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-4) (12-3)
Akta
2023/04/23 10:30 2 GETXO - FADURA HORI HORI AM
A, J.
A, A.
GETXO B
A, L.
A, D.
1 - 2
(3-12) (12-10) (0-6)
Akta
2023/04/23 10:30 3 GETXO - FADURA IURRETA BB3 HORI HORI NL
R, N.
U, L.
0* - 2
(0-12) (0-12)
Akta
2023/07/30 Atsedena HORI HORI IML -
Jardunaldia: 27
2023/05/07 10:30 1 IURRETA IURRETA BB3
D, H.
Z, M.
HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
2 - 0
(12-1) (12-1)
Akta
2023/05/07 10:30 2 IURRETA GETXO B
A, L.
A, D.
HORI HORI LH
A, L.
0 - 2
(3-12) (9-12)
Akta
2023/05/07 10:30 3 IURRETA HORI HORI IML
F, I.
S, L.
HORI HORI AM
A, J.
A, A.
0 - 2
(1-12) (2-12)
Akta
2023/08/06 HORI HORI NL Atsedena -
Jardunaldia: 28
2023/05/07 10:30 1 IURRETA HORI HORI NM (Maddi etxebarria)
F, N.
GETXO B
A, L.
A, D.
0 - 2
(0-12) (1-12)
Akta
2023/05/07 10:30 2 IURRETA HORI HORI LH
A, L.
I, H.
HORI HORI IML
F, I.
S, L.
2 - 0
(12-3) (12-10)
Akta
2023/05/07 10:30 3 IURRETA HORI HORI AM
A, J.
A, A.
HORI HORI NL
R, N.
U, L.
0 - 2
(9-12) (6-12)
Akta
2023/08/13 Atsedena IURRETA BB3 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ Diferentzia aurka kontra
1 GETXO B 46 24 22 2 0 45 11 228
2 HORI HORI LH 43 24 19 5 0 42 16 195
3 HORI HORI NL 40 24 16 8 0 38 18 118
4 HORI HORI AM 33 24 9 15 0 22 31 -92
5 HORI HORI IML 31 24 7 17 0 16 38 -111
6 HORI HORI NM (Maddi etxebarria) 26 24 2 22 0 6 44 -234
7 IURRETA BB3 24 24 9 15 9 21 32 -104