Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 4.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:00 3 GETXO - ANDRA MARI GETXO
MENCHACA , J.
ONTALVILLA, E.
ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
GOMEZ, U.
11 - 22 Akta
2022/09/16 18:30 4 ORTUELLA DANOK LAGUNAK MP
MARTINEZ, U.
ADISKIDE 22 - 0* Akta
2022/09/16 19:00 3 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
GARCIA , A.
IRAZABAL, A.
JOKO ALAI
GOTI, M.
ESPARTA, M.
21 - 22 Akta
2022/09/17 11:00 3 SOPELA KURENE
LAPAZARAN, A.
DE BLAS, E.
ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
11 - 22 Akta
2022/09/18 DANAK BAT Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 19:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
DANAK BAT
IMATZ, A.
19 - 22 Akta
2022/09/23 19:00 1 ZEANURI JOKO ALAI
ESPARTA, M.
GOTI, M.
GETXO
MENCHACA , J.
ONTALVILLA, E.
22 - 5 Akta
2022/09/24 15:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
LLORDEN, J.
KURENE
DE BLAS, E.
LAPAZARAN, A.
22 - 9 Akta
2022/09/25 12:00 1 GALDAKAO ADISKIDE
GAZTELU-URRUTIA, A.
MADINA, E.
GALLARTA
GARCIA , A.
2 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena DANOK LAGUNAK MP -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 19:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
GARCIA , A.
LOPEZ DE MURILLAS, I.
DANOK LAGUNAK MP
DEL PRADO, L.
MARTINEZ, U.
22 - 19 Akta
2022/10/01 10:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
ACILLONA, U.
ELORRIAGA, B.
ITSASALDE B
LLORDEN, J.
GOMEZ, U.
22 - 9 Akta
2022/10/01 11:00 3 SOPELA KURENE
DE BLAS, E.
LAPAZARAN, A.
JOKO ALAI
ESPARTA, M.
GOTI, M.
8 - 22 Akta
2022/10/02 GETXO ADISKIDE 22 - 0 Akta
2022/10/02 ERDU Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/06 19:30 1 ZEANURI JOKO ALAI
GOTI, M.
ESPARTA, M.
DANAK BAT
ELORRIAGA, B.
IMATZ, A.
8 - 22 Akta
2022/10/07 18:30 4 GALDAKAO ADISKIDE KURENE 22 - 0* Akta
2022/10/07 20:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK MP
DEL PRADO, L.
REVILLA, X.
GETXO
MENCHACA , J.
ONTALVILLA, E.
22 - 4 Akta
2022/10/08 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
GOMEZ, U.
ERDU
URIEN, U.
MUÑOZ, A.
22 - 18 Akta
2022/10/09 Atsedena GALLARTA -
Jardunaldia: 5
2022/10/14 19:00 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
ACILLONA, U.
OTAZUA, O.
ADISKIDE
GAZTELU-URRUTIA, A.
MADINA, E.
22 - 10 Akta
2022/10/15 10:00 1 ZEANURI ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
JOKO ALAI
GOTI, M.
ESPARTA, M.
22 - 14 Akta
2022/10/15 11:00 2 SOPELA KURENE
DE BLAS, E.
ARAKISTAIN, L.
DANOK LAGUNAK MP
MARTINEZ, U.
DEL PRADO, L.
13 - 22 Akta
2022/10/16 GETXO GALLARTA 0 - 22 Akta
2022/10/16 ITSASALDE B Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/21 19:00 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
GARCIA , A.
IRAZABAL, A.
KURENE
LAPAZARAN, A.
ARAKISTAIN, O.
22 - 7 Akta
2022/10/21 19:00 3 GALDAKAO ADISKIDE
GAZTELU-URRUTIA, A.
MADINA, E.
ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
10 - 22 Akta
2022/10/21 19:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK MP
DEL PRADO, L.
MARTINEZ, U.
DANAK BAT
ELORRIAGA, B.
OTAZUA, O.
17 - 22 Akta
2022/10/22 10:00 1 ZEANURI JOKO ALAI
GOTI, M.
ESPARTA, M.
ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
GOMEZ, U.
22 - 13 Akta
2022/10/23 Atsedena GETXO -
Jardunaldia: 7
2022/10/28 17:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
DANOK LAGUNAK MP
MARTINEZ, U.
DEL PRADO, L.
22 - 17 Akta
2022/10/29 10:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
ACILLONA, U.
ELORRIAGA, B.
GALLARTA
GARCIA , A.
LOPEZ DE MURILLAS, I.
13 - 22 Akta
2022/10/29 11:00 2 SOPELA KURENE
LAPAZARAN, A.
DE BLAS, E.
GETXO
ONTALVILLA, E.
IGARI , K.
22 - 12 Akta
2022/10/29 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE B
GOMEZ, U.
DIAZ DE OTAZU, M.
ADISKIDE
GAZTELU-URRUTIA, A.
MADINA, E.
22 - 8 Akta
2022/10/30 JOKO ALAI Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/11/04 18:00 1 GETXO - ANDRA MARI GETXO
MENCHACA , J.
ONTALVILLA, E.
DANAK BAT
OTAZUA, O.
ACILLONA, U.
4 - 22 Akta
2022/11/04 19:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
GARCIA , A.
LOPEZ DE MURILLAS, I.
ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
22 - 2 Akta
2022/11/04 19:30 2 GALDAKAO ADISKIDE
GAZTELU-URRUTIA, A.
MADINA, E.
JOKO ALAI
ESPARTA, M.
GOTI, M.
8 - 22 Akta
2022/11/05 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK MP
DEL PRADO, L.
MARTINEZ, U.
ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
GOMEZ, U.
22 - 7 Akta
2022/11/06 KURENE Atsedena -
Jardunaldia: 9
2022/11/11 19:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
ACILLONA, U.
OTAZUA, O.
KURENE
LAPAZARAN, A.
ARAKISTAIN, L.
22 - 6 Akta
2022/11/11 20:00 2 ZEANURI JOKO ALAI
ESPARTA, M.
GOTI, M.
DANOK LAGUNAK MP
MARTINEZ, U.
DEL PRADO, L.
15 - 22 Akta
2022/11/12 20:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ERDU
URIEN, U.
MUÑOZ, A.
GETXO
IGARI , K.
ONTALVILLA, E.
22 - 5 Akta
2022/11/13 19:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE B
GOMEZ, U.
LLORDEN, J.
GALLARTA
GARCIA , A.
LOPEZ DE MURILLAS, I.
19 - 22 Akta
2022/11/13 Atsedena ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 GALLARTA 15 8 7 1 0 175 84
2 DANAK BAT 15 8 7 1 0 167 95
3 ERDU 13 8 5 3 0 149 123
4 DANOK LAGUNAK MP 13 8 5 3 0 163 105
5 JOKO ALAI 13 8 5 3 0 147 121
6 ITSASALDE B 12 8 4 4 0 136 134
7 KURENE 8 8 1 7 1 76 166
8 GETXO 8 8 1 7 1 63 154
9 ADISKIDE 7 8 1 7 2 60 154