Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/17 11:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK PT
PORTILLO, I.
DE LA TORRE, G.
ADISKIDE
ZIARSOLO, A.
IRURETAGOIENA, B.
9 - 22 Akta
2022/09/18 HARTZAK B LEA A 0 - 22 Akta
2022/09/18 17:00 1 LEZAMA LEZAMA
ASTOBIETA, X.
CABELLO, M.
GURE KIROLA
EGUILLOR , A.
EGUILLOR, I.
12 - 22 Akta
2022/09/18 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 2 MUNITIBAR LEA A
ALBIZU, K.
MURUAGA, A.
LEZAMA
CABELLO, M.
ASTOBIETA, X.
22 - 8 Akta
2022/09/23 18:30 2 BARAKALDO GURE KIROLA
EGUILLOR , A.
EGUILLOR, I.
BIDE BIETA
SOBRON, G.
PEÑA, I.
22 - 11 Akta
2022/09/23 18:45 1 GALDAKAO ADISKIDE
IRURETAGOIENA, B.
ZIARSOLO, A.
HARTZAK B
GARAITA, M.
ASTIGARRAGA, A.
22 - 9 Akta
2022/09/25 Atsedena DANOK LAGUNAK PT -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 1 LEZAMA LEZAMA
ASTOBIETA, X.
CABELLO, M.
ADISKIDE
ZIARSOLO, A.
IRURETAGOIENA, B.
5 - 22 Akta
2022/09/30 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
PEÑA, I.
SOBRON, G.
LEA A
ALBIZU, K.
MURUAGA, A.
10 - 22 Akta
2022/10/01 11:30 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK B
URIBE, E.
GARAITA, M.
DANOK LAGUNAK PT
PORTILLO, I.
DE LA TORRE, G.
22 - 3 Akta
2022/10/02 GURE KIROLA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/06 19:15 2 MUNITIBAR LEA A
ALBIZU, K.
MURUAGA, A.
GURE KIROLA
EGUILLOR, I.
EGUILLOR , A.
22 - 10 Akta
2022/10/07 18:30 2 GALDAKAO ADISKIDE
IRURETAGOIENA, B.
ZIARSOLO, A.
BIDE BIETA
PEÑA, I.
SOBRON, G.
22 - 13 Akta
2022/10/08 11:30 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK PT
PORTILLO, I.
DE LA TORRE, G.
LEZAMA
ASTOBIETA, X.
CABELLO, M.
22 - 18 Akta
2022/10/09 Atsedena HARTZAK B -
Jardunaldia: 5
2022/10/11 18:15 1 LEZAMA LEZAMA
ASTOBIETA, X.
CABELLO, M.
HARTZAK B
GARAITA, M.
ASTIGARRAGA, A.
4 - 22 Akta
2022/10/11 18:15 3 LEZAMA BIDE BIETA
SOBRON, G.
ZARRAGA, E.
DANOK LAGUNAK PT
DE LA TORRE, G.
ALLENDE, O.
16 - 22 Akta
2022/10/14 19:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA
EGUILLOR , A.
EGUILLOR, I.
ADISKIDE
IRURETAGOIENA, B.
ZIARSOLO, A.
22 - 20 Akta
2022/10/16 LEA A Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/18 20:15 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK PT
DE LA TORRE, G.
DEL PRADO, L.
GURE KIROLA
EGUILLOR , A.
EGUILLOR, I.
17 - 22 Akta
2022/10/22 11:00 2 LEIOA - SAKONETA HARTZAK B
ASTIGARRAGA, A.
URIBE, E.
BIDE BIETA
PEÑA, I.
SOBRON, G.
22 - 5 Akta
2022/10/23 ADISKIDE LEA A 0 - 22 Akta
2022/10/23 LEZAMA Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/27 19:00 2 BARAKALDO GURE KIROLA
EGUILLOR , A.
EGUILLOR, I.
HARTZAK B
ASTIGARRAGA, A.
ASTIGARRAGA, G.
12 - 22 Akta
2022/10/29 11:00 3 ISPASTER LEA A DANOK LAGUNAK PT 22 - 0* Akta
2022/10/30 17:00 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
PEÑA, I.
ZARRAGA, E.
LEZAMA
CABELLO, M.
ASTOBIETA, X.
10 - 22 Akta
2022/10/30 Atsedena ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LEA A 12 6 6 0 0 132 28
2 GURE KIROLA 10 6 4 2 0 110 104
3 ADISKIDE 9 6 4 2 1 108 80
4 HARTZAK B 9 6 4 2 1 97 68
5 DANOK LAGUNAK PT 7 6 2 4 1 73 122
6 LEZAMA 7 6 1 5 0 69 120
7 BIDE BIETA 6 6 0 6 0 65 132
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/17 10:00 2 MUNITIBAR LEA B
ALBIZU, G.
IZAGUIRRE, M.
LEMOA VE
VARELA, A.
ELORZ, A.
16 - 22 Akta
2022/09/17 10:30 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK A
ASTIGARRAGA, G.
LANDA, E.
ARTZA BERMEO
MAURI, A.
INORIZA, J.
13 - 22 Akta
2022/09/18 10:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
AZPIAZU, A.
EGURROLA, M.
KURENE
ARISTONDO, X.
RAMIREZ, U.
7 - 22 Akta
2022/09/18 DANOK LAGUNAK AP Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 19:00 1 BERMEO - ARTZA ARTZA BERMEO
INORIZA, J.
MAURI, A.
LEA B
ALBIZU, G.
IZAGUIRRE, M.
13 - 22 Akta
2022/09/24 11:00 2 SOPELA KURENE
RAMIREZ, U.
ARISTONDO, X.
DANOK LAGUNAK AP
PEREZ, A.
ARAGONES, G.
22 - 21 Akta
2022/09/24 12:00 1 LEMOA LEMOA VE
ELORZ, A.
VARELA, A.
MARKINA
AZPIAZU, A.
EGURROLA, M.
22 - 10 Akta
2022/09/25 Atsedena HARTZAK A -
Jardunaldia: 3
2022/10/01 11:00 1 MUNITIBAR LEA B
ALBIZU, G.
IZAGUIRRE, M.
HARTZAK A
LANDA, B.
LANDA, E.
22 - 7 Akta
2022/10/01 11:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK AP
ARAGONES, G.
PEREZ, A.
LEMOA VE
ETXEBARRIA, A.
VARELA, A.
22 - 13 Akta
2022/10/01 17:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
EGURROLA, M.
AZPIAZU, A.
ARTZA BERMEO
ASTARLOA, A.
MAURI, A.
22 - 6 Akta
2022/10/02 KURENE Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/07 18:15 2 LEIOA - SAKONETA HARTZAK A
LEKUNBERRI, M.
LANDA, B.
MARKINA
EGURROLA, M.
AZPIAZU, A.
22 - 11 Akta
2022/10/07 19:00 1 BERMEO - ARTZA ARTZA BERMEO
INORIZA, J.
MAURI, A.
DANOK LAGUNAK AP
ARAGONES, G.
PEREZ, A.
22 - 21 Akta
2022/10/07 19:00 1 LEMOA LEMOA VE
VARELA, A.
ELORZ, A.
KURENE
RAMIREZ, U.
ARISTONDO, X.
22 - 21 Akta
2022/10/09 Atsedena LEA B -
Jardunaldia: 5
2022/10/15 11:00 1 SOPELA KURENE
ARISTONDO, X.
ARAKISTAIN, O.
ARTZA BERMEO
INORIZA, J.
MAURI, A.
10 - 22 Akta
2022/10/15 DANOK LAGUNAK AP HARTZAK A 22 - 0 Akta
2022/10/15 18:00 2 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA MARKINA
AZPIAZU, A.
EGURROLA, M.
LEA B
ARANGUENA, I.
IZAGUIRRE, M.
13 - 22 Akta
2022/10/16 LEMOA VE Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/19 19:30 1 BERMEO - ARTZA ARTZA BERMEO
INORIZA, J.
MAURI, A.
LEMOA VE
ELORZ, A.
ETXEBARRIA, A.
12 - 22 Akta
2022/10/22 10:30 1 ISPASTER LEA B
ALBIZU, G.
IZAGUIRRE, M.
DANOK LAGUNAK AP
PEREZ, A.
ARAGONES, G.
22 - 10 Akta
2022/10/22 11:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK A
LANDA, B.
LANDA, E.
KURENE
ARISTONDO, X.
RAMIREZ, U.
7 - 22 Akta
2022/10/23 MARKINA Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/28 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK AP
ARAGONES, G.
PEREZ, A.
MARKINA
EGURROLA, M.
AZPIAZU, A.
22 - 8 Akta
2022/10/28 19:00 1 LEMOA LEMOA VE
VARELA, A.
ELORZ, A.
HARTZAK A 22 - 0* Akta
2022/10/29 16:30 1 SOPELA KURENE
ARISTONDO, X.
RAMIREZ, U.
LEA B
ALBIZU, G.
IZAGUIRRE, M.
17 - 22 Akta
2022/10/30 Atsedena ARTZA BERMEO -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LEMOA VE 11 6 5 1 0 123 81
2 LEA B 11 6 5 1 0 126 82
3 ARTZA BERMEO 9 6 3 3 0 97 110
4 KURENE 9 6 3 3 0 114 101
5 DANOK LAGUNAK AP 9 6 3 3 0 118 87
6 MARKINA 7 6 1 5 0 71 116
7 HARTZAK A 5 6 1 5 2 49 121