Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:30 3 IURRETA IURRETA IA
INUNCIAGA, J.
ROMERO , U.
LEA
ENBEITA, K.
ARRIZABALAGA, U.
2 - 22 Akta
2022/09/16 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
IGLESIAS , E.
ALORZ , A.
GURE KIROLA
VILLA, A.
URBANEJA, X.
22 - 10 Akta
2022/09/18 DANOK LAGUNAK CL (Ret.) ADISKIDE 0 - 22 Akta
2022/09/18 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/21 19:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA
VILLA, A.
URBANEJA, X.
BIDE BIETA
CASTILLO, A.
AZKONA, R.
22 - 4 Akta
2022/09/23 18:00 1 MUNITIBAR LEA
ENBEITA, K.
UPO MENDI
IGLESIAS , E.
ALORZ , A.
10 - 22 Akta
2022/09/23 18:45 2 GALDAKAO ADISKIDE
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
IURRETA IA
INUNCIAGA, J.
ROMERO , U.
22 - 14 Akta
2022/09/25 Atsedena DANOK LAGUNAK CL (Ret.) -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA BIDE BIETA
CASTILLO, A.
AZKONA, R.
LEA
ENBEITA, K.
ARRIZABALAGA, U.
6 - 22 Akta
2022/09/30 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
ALORZ , A.
IGLESIAS , E.
ADISKIDE
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
22 - 4 Akta
2022/10/01 16:30 3 IURRETA IURRETA IA DANOK LAGUNAK CL (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/10/02 GURE KIROLA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/06 19:15 1 MUNITIBAR LEA
ARRIZABALAGA, U.
ENBEITA, K.
GURE KIROLA
URBANEJA, X.
VILLA, A.
22 - 3 Akta
2022/10/07 18:30 3 GALDAKAO ADISKIDE
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
BIDE BIETA
AZKONA, R.
CASTILLO, A.
22 - 3 Akta
2022/10/09 DANOK LAGUNAK CL (Ret.) UPO MENDI -
2022/10/09 Atsedena IURRETA IA -
Jardunaldia: 5
2022/10/14 GURE KIROLA ADISKIDE 0 - 22 Akta
2022/10/14 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
IGLESIAS , E.
ALORZ , A.
IURRETA IA
INUNCIAGA, J.
SAN ANTON, I.
22 - 3 Akta
2022/10/16 BIDE BIETA DANOK LAGUNAK CL (Ret.) -
2022/10/16 LEA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/21 19:00 2 GALDAKAO ADISKIDE
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
LEA
ENBEITA, K.
ARRIZABALAGA, U.
20 - 22 Akta
2022/10/21 19:30 2 IURRETA IURRETA IA
ATUTXA, I.
ROMERO , U.
BIDE BIETA
AZKONA, R.
CASTILLO, A.
22 - 11 Akta
2022/10/23 DANOK LAGUNAK CL (Ret.) GURE KIROLA -
2022/10/23 UPO MENDI Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/27 19:00 1 BARAKALDO GURE KIROLA
VILLA, A.
URBANEJA, X.
IURRETA IA
ATUTXA, I.
INUNCIAGA, J.
9 - 22 Akta
2022/10/28 19:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
AZKONA, R.
CASTILLO, A.
UPO MENDI
IGLESIAS , E.
ALORZ , A.
6 - 22 Akta
2022/10/30 LEA DANOK LAGUNAK CL (Ret.) -
2022/10/30 Atsedena ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 UPO MENDI 10 5 5 0 0 110 33
2 LEA 9 5 4 1 0 98 53
3 ADISKIDE 8 5 3 2 0 90 61
4 IURRETA IA 7 5 2 3 0 63 86
5 GURE KIROLA 5 5 1 4 1 44 92
6 BIDE BIETA 5 5 0 5 0 30 110
7 DANOK LAGUNAK CL (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 19:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
JIMENEZ, J.
SAINZ DE LA MAZA, M.
LAGUN ONAK PA
ARRIEN, L.
PRIETO, I.
16 - 22 Akta
2022/09/17 10:30 3 LEMOA LEMOA BE KURENE (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/09/17 16:30 3 ZEANURI JOKO ALAI
ARTARAZ, E.
ESTRADA, M.
DANAK BAT
ARANDIA, E.
URLEZAGA, U.
22 - 5 Akta
2022/09/18 DANOK LAGUNAK LV Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/22 20:00 1 LEMOA LAGUN ONAK PA
ARRIEN, L.
PRIETO, I.
LEMOA BE
ETXEBARRIA , M.
17 - 22 Akta
2022/09/24 10:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
ARANDIA, E.
LAGUN ARTEA
JIMENEZ, J.
SAINZ DE LA MAZA, M.
13 - 22 Akta
2022/09/24 11:00 3 SOPELA KURENE (Ret.) DANOK LAGUNAK LV 0* - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena JOKO ALAI -
Jardunaldia: 3
2022/09/29 19:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
JIMENEZ, J.
SAINZ DE LA MAZA, M.
JOKO ALAI
ARTARAZ, E.
ESTRADA, M.
7 - 22 Akta
2022/09/30 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LV
LOPEZ, G.
VEGA, M.
LAGUN ONAK PA
ARRIEN, L.
PRIETO, I.
22 - 14 Akta
2022/10/02 18:00 1 LEMOA LEMOA BE
ERAÑA, I.
ETXEBARRIA , M.
DANAK BAT
URLEZAGA, U.
ARANDIA, E.
22 - 4 Akta
2022/10/02 KURENE (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/06 19:30 2 ZEANURI JOKO ALAI
ARTARAZ, E.
ESTRADA, M.
LEMOA BE
ERAÑA, I.
ETXEBARRIA , M.
19 - 22 Akta
2022/10/08 10:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
URLEZAGA, U.
ELORRIAGA, B.
DANOK LAGUNAK LV
LOPEZ, G.
VEGA, M.
7 - 22 Akta
2022/10/09 LAGUN ONAK PA KURENE (Ret.) -
2022/10/09 Atsedena LAGUN ARTEA -
Jardunaldia: 5
2022/10/13 19:00 1 LEMOA LEMOA BE
ETXEBARRIA , M.
ERAÑA, I.
LAGUN ARTEA
SAINZ DE LA MAZA, M.
JIMENEZ, J.
22 - 13 Akta
2022/10/16 KURENE (Ret.) DANAK BAT -
2022/10/16 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LV
LOPEZ, G.
VEGA, M.
JOKO ALAI
ESTRADA, M.
ARTARAZ, E.
22 - 14 Akta
2022/10/16 LAGUN ONAK PA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/21 18:30 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
SAINZ DE LA MAZA, M.
JIMENEZ, J.
DANOK LAGUNAK LV
LOPEZ, G.
VEGA, M.
15 - 22 Akta
2022/10/22 10:15 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
URLEZAGA, U.
ARANDIA, E.
LAGUN ONAK PA
PRIETO, I.
ARRIEN, L.
14 - 22 Akta
2022/10/23 JOKO ALAI KURENE (Ret.) -
2022/10/23 LEMOA BE Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/28 18:00 4 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LV
LOPEZ, G.
VEGA, M.
LEMOA BE
ERAÑA, I.
BILBAO, J.
22 - 7 Akta
2022/10/30 KURENE (Ret.) LAGUN ARTEA -
2022/10/30 18:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK PA JOKO ALAI 22 - 0* Akta
2022/10/30 Atsedena DANAK BAT -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 DANOK LAGUNAK LV 10 5 5 0 0 110 57
2 LEMOA BE 9 5 4 1 0 95 75
3 LAGUN ONAK PA 8 5 3 2 0 97 74
4 JOKO ALAI 6 5 2 3 1 77 78
5 LAGUN ARTEA 6 5 1 4 0 73 101
6 DANAK BAT 5 5 0 5 0 43 110
7 KURENE (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0