Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 1.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:00 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
22 - 5 Akta
2022/09/16 18:30 3 OROZKO OLGETAN
BEASKOETXEA, J.
OLAGUENAGA, A.
DURANGO
IGLESIAS, A.
BUSKET, A.
22 - 16 Akta
2022/09/16 19:00 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
ADISKIDE
AMIAMA, P.
IBARRONDO, G.
21 - 22 Akta
2022/09/17 16:30 4 ZEANURI JOKO ALAI 2
ERKIAGA, A.
EMALDI, M.
JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
22 - 8 Akta
2022/09/18 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BC
CIMADEVILLA, I.
IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, E.
10 - 22 Akta
2022/09/21 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ARBAIZA , J.
3 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/22 20:00 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, E.
HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
17 - 22 Akta
2022/09/23 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ARBAIZA , J.
USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
22 - 13 Akta
2022/09/23 18:00 2 LEZAMA DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
LAGUN ONAK BC
BULLON, U.
19 - 22 Akta
2022/09/23 18:45 3 GALDAKAO ADISKIDE
AMIAMA, P.
IBARRONDO, G.
JOKO ALAI 2
ERKIAGA, A.
EMALDI, M.
12 - 22 Akta
2022/09/24 13:30 1 ZEANURI JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
14 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 5 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
DANAK BAT
FULLAONDO, A.
22 - 16 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/26 19:00 1 OROZKO OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
BEASKOETXEA, J.
JOKO ALAI 2
ETXEITA, B.
EMALDI, M.
6 - 22 Akta
2022/09/27 19:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
MARKINA
MALAXETXEBARRIA, A.
IBARLOZA , A.
18 - 22 Akta
2022/09/28 18:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
22 - 15 Akta
2022/09/28 19:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BC
ARRIEN, L.
JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
22 - 10 Akta
2022/09/28 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
FULLAONDO, A.
OJINAGA, E.
IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, E.
7 - 22 Akta
2022/09/28 20:30 1 DIMA TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ARBAIZA , J.
ADISKIDE
GOROSTIAGA, J.
IBARRONDO, G.
22 - 16 Akta
Jardunaldia: 4
2022/09/29 19:00 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, J.
USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
22 - 1 Akta
2022/09/30 18:00 2 LEZAMA DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
DANAK BAT
URRESTI, E.
FULLAONDO, A.
22 - 7 Akta
2022/10/01 16:30 3 ZEANURI JOKO ALAI 2 LAGUN ONAK BC 22 - 0* Akta
2022/10/01 16:30 4 ZEANURI JOKO ALAI 1 HORI HORI 0* - 22 Akta
2022/10/01 17:00 2 GALDAKAO ADISKIDE
GOROSTIAGA, J.
IBARRONDO, G.
OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
18 - 22 Akta
2022/10/02 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
21 - 22 Akta
Jardunaldia: 5
2022/10/07 18:00 3 DIMA TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
IZARRA
BILBAO, I.
PEREZ, C.
18 - 22 Akta
2022/10/07 18:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
JOKO ALAI 2
EMALDI, M.
ERKIAGA, A.
17 - 22 Akta
2022/10/07 19:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
15 - 22 Akta
2022/10/08 10:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
URRESTI, E.
OJINAGA, E.
JOKO ALAI 1
URIGOITIA, I.
BEITIA, D.
7 - 22 Akta
2022/10/08 18:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BC
ALONSO, D.
BEITIA, X.
OLGETAN
PAGAZAURTUNDUA, A.
OLAGUENAGA, A.
22 - 9 Akta
2022/10/09 16:00 5 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
MALAXETXEBARRIA, A.
IBARLOZA , A.
ADISKIDE
GOROSTIAGA, J.
IBARRONDO, G.
4 - 22 Akta
Jardunaldia: 6
2022/10/13 19:30 1 LEZAMA DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
5 - 22 Akta
2022/10/13 20:00 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
PEREZ, C.
MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
22 - 17 Akta
2022/10/14 19:00 2 ZEANURI JOKO ALAI 2
ETXEITA, B.
EMALDI, M.
DANAK BAT
FULLAONDO, A.
URRESTI, E.
22 - 13 Akta
2022/10/14 19:00 3 ZEANURI JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
BEITIA, D.
USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
18 - 22 Akta
2022/10/14 19:30 2 GALDAKAO ADISKIDE
AMIAMA, P.
IBARRONDO, G.
LAGUN ONAK BC
ALONSO, D.
BEITIA, X.
22 - 13 Akta
2022/10/15 17:30 1 OROZKO OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
22 - 17 Akta
Jardunaldia: 7
2022/10/17 21:00 1 DIMA TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
JOKO ALAI 1
BEITIA, D.
URIGOITIA, I.
22 - 11 Akta
2022/10/18 19:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
22 - 11 Akta
2022/10/19 19:45 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
LAGUN ONAK BC
ALONSO, D.
BEITIA, X.
22 - 9 Akta
2022/10/19 20:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
JOKO ALAI 2
ERKIAGA, A.
EMALDI, M.
20 - 22 Akta
2022/10/19 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
URRESTI, E.
OJINAGA, E.
OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
BEASKOETXEA, J.
3 - 22 Akta
2022/10/20 19:45 1 PORTUGALETE IZARRA
PEREZ, C.
BILBAO, I.
ADISKIDE
IBARRONDO, G.
AMIAMA, P.
22 - 11 Akta
Jardunaldia: 8
2022/10/21 20:00 2 ZEANURI JOKO ALAI 2
ERKIAGA, A.
EMALDI, M.
TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ARBAIZA , J.
22 - 7 Akta
2022/10/21 20:00 3 ZEANURI JOKO ALAI 1
URIGOITIA, I.
MENDIA, B.
MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
22 - 9 Akta
2022/10/22 10:15 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA LAGUN ONAK BC
BEITIA, X.
ALONSO, D.
DANAK BAT
URRESTI, E.
FULLAONDO, A.
22 - 6 Akta
2022/10/22 10:30 2 OROZKO OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
22 - 9 Akta
2022/10/23 12:30 1 GALDAKAO ADISKIDE
ZIARSOLO, A.
IBARRONDO, G.
HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
2 - 22 Akta
2022/10/23 18:15 3 LEZAMA DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
IZARRA
BILBAO, I.
PEREZ, C.
18 - 22 Akta
Jardunaldia: 9
2022/10/28 18:30 1 LEZAMA DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
ADISKIDE
LEGORBURU, J.
IBARRONDO, G.
9 - 22 Akta
2022/10/28 19:15 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
PEREZ, C.
JOKO ALAI 1
ESTRADA, M.
MENDIA, B.
22 - 11 Akta
2022/10/28 19:30 1 ETXEBARRIA MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
JOKO ALAI 2
ETXEITA, B.
EMALDI, M.
0 - 22 Akta
2022/10/29 10:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
IMATZ, A.
OJINAGA, E.
HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
2 - 22 Akta
2022/10/29 10:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
LAGUN ONAK BC
BEITIA, X.
ARRIEN, L.
8 - 22 Akta
2022/10/29 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
22 - 5 Akta
Jardunaldia: 10
2022/11/04 18:00 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
22 - 6 Akta
2022/11/04 19:00 2 ZEANURI JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
ESTRADA, M.
DURANGO
IGLESIAS, A.
BUSKET, A.
9 - 22 Akta
2022/11/05 10:15 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
URRESTI, E.
FULLAONDO, A.
ADISKIDE
AMIAMA, P.
ZIARSOLO, A.
15 - 22 Akta
2022/11/05 17:30 2 OROZKO OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
22 - 2 Akta
2022/11/05 18:15 1 ZEANURI JOKO ALAI 2
ETXEITA, B.
EMALDI, M.
IZARRA
BILBAO, I.
PEREZ, C.
22 - 9 Akta
2022/11/06 18:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BC
ALONSO, D.
BEITIA, X.
TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
17 - 22 Akta
Jardunaldia: 11
2022/11/11 18:00 1 LEZAMA DURANGO
IGLESIAS, A.
BUSKET, A.
JOKO ALAI 2
EMALDI, M.
ERKIAGA, A.
6 - 22 Akta
2022/11/11 19:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
DANAK BAT
URRESTI, E.
FULLAONDO, A.
22 - 7 Akta
2022/11/11 ADISKIDE JOKO ALAI 1 22 - 0 Akta
2022/11/11 20:00 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
PEREZ, C.
OLGETAN
PAGAZAURTUNDUA, A.
OLAGUENAGA, A.
22 - 13 Akta
2022/11/12 16:15 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
CALVO, M.
IBARLOZA , A.
LAGUN ONAK BC
ALONSO, D.
BEITIA, X.
14 - 22 Akta
2022/11/13 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA RA
ARBAIZA , J.
REKALDE, X.
HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
22 - 14 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 JOKO ALAI 2 22 11 11 0 0 242 98
2 IZARRA 20 11 9 2 0 224 150
3 TXUMULUXUETA RA 20 11 9 2 0 223 149
4 HORI HORI 19 11 8 3 0 224 122
5 OLGETAN 18 11 7 4 0 187 167
6 ADISKIDE 17 11 6 5 0 191 172
7 LAGUN ONAK BC 16 11 6 5 1 181 176
8 MARKINA 14 11 3 8 0 138 221
9 DURANGO 14 11 3 8 0 165 207
10 USANSOLO 13 11 2 9 0 155 223
11 JOKO ALAI 1 11 11 2 9 2 125 214
12 DANAK BAT 11 11 0 11 0 86 242