Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 17:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 (Ret.)
OLONDO, M.
OREGI, I.
ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
7 - 22 Akta
2022/09/16 19:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
TXUMULUXUETA GE
GALLASTEGUI, E.
ECHEBARRIA, A.
21 - 22 Akta
2022/09/16 19:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
AZKONA, I.
MARIJUAN, H.
BIDE BIETA
APARIZIO, L.
BERNAL, O.
22 - 11 Akta
2022/09/16 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ELORZA, J.
MONGE, A.
LEZAMA
PEREZ, U.
URIARTE, A.
8 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
LAGUN ARTEA
MONGE, A.
ELORZA, J.
22 - 16 Akta
2022/09/23 18:00 2 LEZAMA LEZAMA
PEREZ, U.
URIARTE, A.
USANSOLO
AZKONA, I.
MARIJUAN, H.
22 - 5 Akta
2022/09/23 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA GE ARKUPE 2 (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/09/23 19:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
SANTAMARIA, M.
BERNAL, O.
TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
12 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA TXUMULUXUETA GE 22 - 0* Akta
2022/09/30 18:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
MARIJUAN, H.
AZKONA, I.
ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
11 - 22 Akta
2022/09/30 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 (Ret.) TXUMULUXUETA AL 0* - 22 Akta
2022/09/30 19:00 2 LEZAMA LEZAMA
URIARTE, A.
PEREZ, U.
BIDE BIETA
SANTAMARIA, M.
APARIZIO, L.
22 - 2 Akta
Jardunaldia: 4
2022/10/07 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
LAGUN ARTEA
ELORZA, J.
MONGE, A.
17 - 22 Akta
2022/10/07 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA GE
ECHEBARRIA, A.
GALLASTEGUI, E.
USANSOLO
AZKONA, I.
MARIJUAN, H.
14 - 22 Akta
2022/10/07 18:00 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
LEZAMA
URIARTE, A.
PEREZ, U.
7 - 22 Akta
2022/10/09 BIDE BIETA ARKUPE 2 (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/10/11 18:45 1 LEZAMA LEZAMA
URIARTE, A.
PEREZ, U.
TXUMULUXUETA GE
ECHEBARRIA, A.
GALLASTEGUI, E.
22 - 5 Akta
2022/10/14 19:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
MARIJUAN, H.
AZKONA, I.
TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
21 - 22 Akta
2022/10/14 20:00 1 DURANGO - SAN FAUSTO ARKUPE 1
ZARRABEITIA, A.
URRUTIKOETXEA, J.
BIDE BIETA
BERNAL, O.
APARIZIO, L.
22 - 2 Akta
2022/10/16 LAGUN ARTEA ARKUPE 2 (Ret.) -
Jardunaldia: 6
2022/10/19 20:30 2 DIMA TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
LEZAMA
PEREZ, U.
URIARTE, A.
8 - 22 Akta
2022/10/21 17:50 2 DIMA TXUMULUXUETA GE
ECHEBARRIA, A.
GALLASTEGUI, E.
ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
12 - 22 Akta
2022/10/21 18:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ELORZA, J.
MONGE, A.
BIDE BIETA
SANTAMARIA, M.
BERNAL, O.
22 - 9 Akta
2022/10/23 ARKUPE 2 (Ret.) USANSOLO -
Jardunaldia: 7
2022/10/26 18:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
APARIZIO, L.
BERNAL, O.
TXUMULUXUETA GE
GALLASTEGUI, E.
ECHEBARRIA, A.
2 - 22 Akta
2022/10/28 17:45 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
ZARRABEITIA, A.
TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
22 - 8 Akta
2022/10/28 19:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
AZKONA, I.
MARIJUAN, H.
LAGUN ARTEA
ELORZA, J.
MONGE, A.
7 - 22 Akta
2022/10/30 LEZAMA ARKUPE 2 (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LEZAMA 12 6 6 0 0 132 35
2 ARKUPE 1 11 6 5 1 0 117 71
3 LAGUN ARTEA 10 6 4 2 0 112 77
4 TXUMULUXUETA AL 8 6 2 4 0 98 121
5 USANSOLO 8 6 2 4 0 88 113
6 TXUMULUXUETA GE 7 6 2 4 1 75 111
7 BIDE BIETA 6 6 0 6 0 38 132
8 ARKUPE 2 (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0