Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/14 19:00 1 LEMOA LEMOA OE
EGAÑA, H.
ORTUONDO, E.
BIDE BIETA
GIL, U.
GOMEZ, A.
22 - 14 Akta
2022/09/16 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
ORDOÑEZ, J.
LOPEZ, A.
LAGUN ARTEA
IGLESIAS, J.
BERGANTIÑOS, I.
16 - 22 Akta
2022/09/17 12:00 1 PORTUGALETE IZARRA
PUERTO, H.
MIER, J.
KAMARAKA
EGUILUZ, U.
OJEDA, A.
22 - 8 Akta
2022/09/18 ARTZA BERMEO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
IGLESIAS, J.
BERGANTIÑOS, I.
IZARRA
PUERTO, H.
MIER, J.
9 - 22 Akta
2022/09/23 19:30 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
EGUILUZ, U.
OJEDA, A.
LEMOA OE
ZABALGOGEASKOA, I.
ORTUONDO, E.
13 - 22 Akta
2022/09/24 11:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
GOMEZ, A.
GIL, U.
ARTZA BERMEO
CID, M.
HORMAETXEA, H.
22 - 9 Akta
2022/09/25 Atsedena LAGUN ARTEA B -
Jardunaldia: 3
2022/09/29 19:00 2 PORTUGALETE IZARRA LAGUN ARTEA B 22 - 0* Akta
2022/09/30 17:30 2 LEMOA LEMOA OE
EGAÑA, H.
ORTUONDO, E.
LAGUN ARTEA
BERGANTIÑOS, I.
IGLESIAS, J.
22 - 15 Akta
2022/09/30 19:00 1 BERMEO - ARTZA ARTZA BERMEO
CID, M.
HORMAETXEA, H.
KAMARAKA
EGUILUZ, U.
OJEDA, A.
22 - 11 Akta
2022/10/02 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/07 18:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
IGLESIAS, J.
MENDEZ, I.
ARTZA BERMEO
HORMAETXEA, H.
CID, M.
22 - 10 Akta
2022/10/07 20:00 1 ZALLA - MIMETIZ LAGUN ARTEA B
ORDOÑEZ, J.
LOPEZ, A.
LEMOA OE
ORTUONDO, E.
EGAÑA, H.
12 - 22 Akta
2022/10/08 17:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
EGUILUZ, U.
OLEA, E.
BIDE BIETA
GIL, U.
GOMEZ, A.
3 - 22 Akta
2022/10/09 Atsedena IZARRA -
Jardunaldia: 5
2022/10/14 18:30 3 BERMEO - ARTZA ARTZA BERMEO
CID, M.
HORMAETXEA, H.
LAGUN ARTEA B
ORDOÑEZ, J.
LOPEZ, A.
15 - 22 Akta
2022/10/14 19:15 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
GOMEZ, A.
GIL, U.
LAGUN ARTEA
IGLESIAS, J.
BERGANTIÑOS, I.
22 - 11 Akta
2022/10/16 17:00 2 LEMOA LEMOA OE
EGAÑA, H.
ORTUONDO, E.
IZARRA
PUERTO, H.
MIER, J.
22 - 13 Akta
2022/10/16 KAMARAKA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/21 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
MENDEZ, I.
BERGANTIÑOS, I.
KAMARAKA
EGUILUZ, U.
OJEDA, A.
16 - 22 Akta
2022/10/21 19:15 3 ZALLA - MIMETIZ LAGUN ARTEA B
ORDOÑEZ, J.
LOPEZ, A.
BIDE BIETA
GOMEZ, A.
DA COSTA, U.
22 - 15 Akta
2022/10/22 12:30 1 PORTUGALETE IZARRA
PUERTO, H.
MIER, J.
ARTZA BERMEO
CID, M.
HORMAETXEA, H.
11 - 22 Akta
2022/10/23 LEMOA OE Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/28 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA
EGUILUZ, U.
OJEDA, A.
LAGUN ARTEA B
ORDOÑEZ, J.
LOPEZ, A.
3 - 22 Akta
2022/10/28 19:00 1 BERMEO - ARTZA ARTZA BERMEO
CID, M.
HORMAETXEA, H.
LEMOA OE
EGAÑA, H.
ORTUONDO, E.
15 - 22 Akta
2022/10/28 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
GOMEZ, A.
GIL, U.
IZARRA
PUERTO, H.
MIER, J.
22 - 10 Akta
2022/10/30 Atsedena LAGUN ARTEA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LEMOA OE 12 6 6 0 0 132 82
2 BIDE BIETA 10 6 4 2 0 117 77
3 IZARRA 9 6 3 3 0 100 83
4 LAGUN ARTEA 8 6 2 4 0 95 114
5 LAGUN ARTEA B 8 6 3 3 1 94 99
6 ARTZA BERMEO 8 6 2 4 0 93 110
7 KAMARAKA 7 6 1 5 0 60 126