Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/15 20:15 2 GALDAKAO ADISKIDE ZALDUA A
ITURBE, A.
ESCAMEZ, A.
0* - 22 Akta
2022/09/16 18:30 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK ZT
DE LA TORRE, L.
ZENIGAONAINDIA, J.
DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
22 - 9 Akta
2022/09/17 10:30 2 LEMOA LEMOA ZO
ZIARSOLO, A.
ORTIZ, E.
DANAK BAT
LABILLA, A.
LANDA, I.
22 - 8 Akta
2022/09/18 11:30 1 IURRETA IURRETA GO
GURRUTXAGA, P.
ORTIZ DE ZARATE, L.
LEA
KAREAGA, E.
ARANGUENA, I.
22 - 4 Akta
2022/09/18 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK OD
OREGI, B.
DIAZ, U.
LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
22 - 3 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/22 19:30 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A
ESCAMEZ, A.
ITURBE, A.
DANOK LAGUNAK ZT
ZENIGAONAINDIA, J.
DE LA TORRE, L.
17 - 22 Akta
2022/09/23 18:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
LEMOA ZO
ZIARSOLO, A.
ORTIZ, E.
22 - 7 Akta
2022/09/23 18:00 4 MUNITIBAR LEA
ARANGUENA, I.
KAREAGA, E.
LAGUN ONAK OD
OREGI, B.
DIAZ, U.
15 - 22 Akta
2022/09/24 10:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
LABILLA, A.
LANDA, I.
ADISKIDE
EREÑO, J.
MARIN , I.
18 - 22 Akta
2022/09/25 17:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
IURRETA GO
ORTIZ DE ZARATE, L.
GURRUTXAGA, P.
7 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 17:30 3 LEMOA LEMOA ZO
ORTIZ, E.
ZIARSOLO, A.
LEA
KAREAGA, E.
ARANGUENA, I.
12 - 22 Akta
2022/10/01 10:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
LANDA, I.
LABILLA, A.
ZALDUA A
ESCAMEZ, A.
ITURBE, A.
20 - 22 Akta
2022/10/01 16:30 2 IURRETA IURRETA GO
GURRUTXAGA, P.
ORTIZ DE ZARATE, L.
DANOK LAGUNAK ZT
ZENIGAONAINDIA, J.
DE LA TORRE, L.
11 - 22 Akta
2022/10/01 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE
EREÑO, J.
MARIN , I.
LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
18 - 22 Akta
2022/10/01 17:30 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK OD
DIAZ, U.
OREGI, B.
DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
22 - 10 Akta
Jardunaldia: 4
2022/10/04 20:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A IURRETA GO 22 - 0* Akta
2022/10/07 18:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
DANAK BAT
LABILLA, A.
LANDA, I.
22 - 5 Akta
2022/10/07 19:00 1 MUNITIBAR LEA
ARANGUENA, I.
KAREAGA, E.
ADISKIDE
EREÑO, J.
MARIN , I.
22 - 17 Akta
2022/10/08 11:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK ZT
DE LA TORRE, L.
ZENIGAONAINDIA, J.
LAGUN ONAK OD
OREGI, B.
DIAZ, U.
22 - 19 Akta
2022/10/09 DANOK LAGUNAK RC LEMOA ZO 0 - 22 Akta
Jardunaldia: 5
2022/10/14 19:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
LABILLA, A.
LANDA, I.
LEA
ARANGUENA, I.
KAREAGA, E.
5 - 22 Akta
2022/10/14 19:30 1 GALDAKAO ADISKIDE
EREÑO, J.
MARIN , I.
DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
22 - 20 Akta
2022/10/15 10:00 2 IURRETA LAGUN ONAK OD
OREGI, B.
DIAZ, U.
IURRETA GO
GURRUTXAGA, P.
ORTIZ DE ZARATE, L.
22 - 19 Akta
2022/10/16 10:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
ZALDUA A 22 - 0* Akta
2022/10/16 17:00 3 LEMOA LEMOA ZO
ORTIZ, E.
ZIARSOLO, A.
DANOK LAGUNAK ZT
DE LA TORRE, L.
ZENIGAONAINDIA, J.
6 - 22 Akta
Jardunaldia: 6
2022/10/20 19:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A
ESCAMEZ, A.
ITURBE, A.
LAGUN ONAK OD
OREGI, B.
DIAZ, U.
8 - 22 Akta
2022/10/21 19:00 1 GALDAKAO DANOK LAGUNAK ZT
ZENIGAONAINDIA, J.
DE LA TORRE, L.
ADISKIDE
EREÑO, J.
MARIN , I.
22 - 12 Akta
2022/10/21 19:30 1 IURRETA IURRETA GO
ORTIZ DE ZARATE, L.
GURRUTXAGA, P.
LEMOA ZO
ZIARSOLO, A.
ORTIZ, E.
18 - 22 Akta
2022/10/22 10:30 2 ISPASTER LEA
KAREAGA, E.
ARANGUENA, I.
LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
22 - 17 Akta
2022/10/22 11:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
DANAK BAT
LANDA, I.
LABILLA, A.
22 - 9 Akta
Jardunaldia: 7
2022/10/28 19:00 1 GALDAKAO ADISKIDE
EREÑO, J.
MARIN , I.
IURRETA GO
ORTIZ DE ZARATE, L.
GURRUTXAGA, P.
6 - 22 Akta
2022/10/28 19:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
LABILLA, A.
LANDA, I.
DANOK LAGUNAK ZT
ZENIGAONAINDIA, J.
DE LA TORRE, L.
6 - 22 Akta
2022/10/28 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
DANOK LAGUNAK RC
REVILLA, X.
CORTAZAR, I.
22 - 18 Akta
2022/10/29 10:30 1 LEMOA LEMOA ZO
ZIARSOLO, A.
ORTIZ, E.
LAGUN ONAK OD
DIAZ, U.
OREGI, B.
8 - 22 Akta
2022/10/29 11:00 2 ISPASTER LEA
ARANGUENA, I.
KAREAGA, E.
ZALDUA A
ESCAMEZ, A.
ITURBE, A.
22 - 11 Akta
Jardunaldia: 8
2022/11/03 19:00 1 LEMOA LEMOA ZO
ZIARSOLO, A.
ORTIZ, E.
ZALDUA A
ESCAMEZ, A.
ITURBE, A.
18 - 22 Akta
2022/11/04 19:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
LEA
KAREAGA, E.
ARANGUENA, I.
22 - 21 Akta
2022/11/04 19:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK ZT
DE LA TORRE, L.
ZENIGAONAINDIA, J.
LAGUN ARTEA
PEREZ, A.
CASTILLO, G.
22 - 20 Akta
2022/11/05 13:00 1 IURRETA IURRETA GO
ORTIZ DE ZARATE, L.
GURRUTXAGA, P.
DANAK BAT
LANDA, I.
LABILLA, A.
22 - 5 Akta
2022/11/05 LAGUN ONAK OD ADISKIDE 22 - 0 Akta
Jardunaldia: 9
2022/11/11 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
LABILLA, A.
LANDA, I.
LAGUN ONAK OD
OREGI, B.
DIAZ, U.
2 - 22 Akta
2022/11/12 17:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA ZALDUA A
ESCAMEZ, A.
ITURBE, A.
DANOK LAGUNAK RC
CORTAZAR, I.
REVILLA, X.
18 - 22 Akta
2022/11/13 ADISKIDE LEMOA ZO 0 - 22 Akta
2022/11/13 11:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
PEREZ, A.
CASTILLO, G.
IURRETA GO 22 - 0* Akta
2022/11/13 12:00 3 ISPASTER LEA
ARANGUENA, I.
KAREAGA, E.
DANOK LAGUNAK ZT
DE LA TORRE, L.
ZENIGAONAINDIA, J.
13 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 DANOK LAGUNAK ZT 18 9 9 0 0 198 113
2 LAGUN ONAK OD 17 9 8 1 0 195 87
3 LAGUN ARTEA 15 9 6 3 0 172 114
4 LEA 14 9 5 4 0 163 150
5 LEMOA ZO 13 9 4 5 0 139 136
6 ZALDUA A 12 9 4 5 1 142 148
7 IURRETA GO 11 9 4 5 2 136 132
8 DANOK LAGUNAK RC 11 9 3 6 1 130 180
9 DANAK BAT 9 9 0 9 0 78 198
10 ADISKIDE 8 9 2 7 3 97 192