Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 1.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 17:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (Ret.)
PEREA, E.
UGALDE, P.
UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
22 - 11 Akta
2022/09/18 11:00 2 MAÑARIA DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
MARKINA
CALVO, M.
EGURROLA, M.
11 - 22 Akta
2022/09/18 11:30 2 IURRETA IURRETA BA
ALVAREZ , J.
BIKANDI, K.
IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
22 - 12 Akta
2022/09/18 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MB (Ret.)
MURILLO , A.
BERECIARTUA, G.
BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
22 - 9 Akta
2022/09/18 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK B
BULLON, U.
BEITIA, B.
LAGUN ONAK A (Ret.)
ALONSO, D.
ARROITAJAUREGI, I.
22 - 0* Akta
2022/09/18 LEZAMA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/21 20:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
9 - 22 Akta
2022/09/23 19:00 1 IURRETA IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
ARKUPE (Ret.)
PEREA, E.
UGALDE, P.
19 - 22 Akta
2022/09/23 20:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
9 - 22 Akta
2022/09/24 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK A (Ret.)
ALONSO, D.
ARROITAJAUREGI, I.
LAGUN ONAK MB (Ret.)
BERECIARTUA, G.
MURILLO , A.
22 - 15 Akta
2022/09/25 16:00 4 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
CALVO, M.
EGURROLA, M.
LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
20 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena LAGUN ONAK B -
Jardunaldia: 3
2022/09/27 19:15 1 IURRETA IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
LAGUN ONAK A (Ret.)
ALONSO, D.
OREGI, B.
22 - 14 Akta
2022/09/27 19:30 1 LEZAMA LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
22 - 3 Akta
2022/09/27 20:15 1 MAÑARIA DURANGO A
ETXEBARRIA, E.
KAREAGA, U.
IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
22 - 8 Akta
2022/09/28 LAGUN ONAK MB (Ret.) LAGUN ONAK B 0 - 22 Akta
2022/09/29 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (Ret.)
PEREA, E.
UGALDE, P.
BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
7 - 22 Akta
2022/09/28 MARKINA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/09/30 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE BIDE BIETA
URRUTIKOETXEA, M.
ETXEBARRIA , U.
DURANGO A
ETXEBARRIA, E.
KAREAGA, U.
19 - 22 Akta
2022/09/30 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
MARKINA
CALVO, M.
EGURROLA, M.
4 - 22 Akta
2022/10/01 10:00 1 IURRETA IURRETA RA LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
0* - 22 Akta
2022/10/02 17:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK A (Ret.)
ALONSO, D.
ARROITAJAUREGI, I.
ARKUPE (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/10/02 17:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK B
BULLON, U.
BEITIA, B.
IURRETA BA
ALVAREZ , J.
BIKANDI, K.
22 - 4 Akta
2022/10/02 Atsedena LAGUN ONAK MB (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/10/07 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (Ret.)
UGALDE, P.
PEREA, E.
LAGUN ONAK B
BEITIA, B.
BULLON, U.
1 - 22 Akta
2022/10/07 19:30 1 LEZAMA LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
22 - 5 Akta
2022/10/07 21:30 1 IURRETA IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
LAGUN ONAK MB (Ret.)
BERECIARTUA, G.
MURILLO , A.
22 - 6 Akta
2022/10/09 12:00 1 MAÑARIA DURANGO A
ETXEBARRIA, E.
KAREAGA, U.
LAGUN ONAK A (Ret.)
OREGI, B.
ALONSO, D.
17 - 22 Akta
2022/10/09 16:00 4 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
CALVO, M.
EGURROLA, M.
IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
22 - 1 Akta
2022/10/09 UPO MENDI Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/12 16:30 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MB (Ret.) ARKUPE (Ret.) 0* - 22 Akta
2022/10/12 16:30 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK A (Ret.)
ALONSO, D.
DIAZ, U.
LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
2 - 22 Akta
2022/10/14 19:00 1 ZEANURI LAGUN ONAK B
BEITIA, B.
BULLON, U.
DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
22 - 7 Akta
2022/10/14 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE BIDE BIETA MARKINA 0* - 22 Akta
2022/10/15 11:30 2 IURRETA IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
22 - 10 Akta
2022/10/16 Atsedena IURRETA BA -
Jardunaldia: 7
2022/10/18 19:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (Ret.)
PEREA, E.
UGALDE, P.
IURRETA BA
ALVAREZ , J.
BIKANDI, K.
9 - 22 Akta
2022/10/18 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
SARATXU, I.
GALAN, A.
BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
5 - 22 Akta
2022/10/18 19:30 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
EGURROLA, M.
CALVO, M.
LAGUN ONAK A (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/10/18 19:45 1 LEZAMA LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
LAGUN ONAK B
BULLON, U.
BEITIA, B.
22 - 19 Akta
2022/10/19 DURANGO A LAGUN ONAK MB (Ret.) -
2022/10/19 IURRETA RA Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/10/20 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE BIDE BIETA
URRUTIKOETXEA, M.
ETXEBARRIA , U.
IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
22 - 14 Akta
2022/10/21 20:00 1 ZEANURI LAGUN ONAK B
BEITIA, B.
BULLON, U.
MARKINA
EGURROLA, M.
CALVO, M.
22 - 10 Akta
2022/10/22 12:00 1 IURRETA IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
22 - 14 Akta
2022/10/22 LAGUN ONAK A (Ret.) UPO MENDI -
2022/10/23 LAGUN ONAK MB (Ret.) LEZAMA -
2022/10/23 Atsedena ARKUPE (Ret.) -
Jardunaldia: 9
2022/10/28 18:15 3 MAÑARIA DURANGO A
ETXEBARRIA, E.
KAREAGA, U.
ARKUPE (Ret.)
PEREA, E.
UGALDE, P.
22 - 16 Akta
2022/10/28 18:30 2 LEZAMA LEZAMA
URIARTE, A.
BARANDIKA, J.
IURRETA BA
ALVAREZ , J.
BIKANDI, K.
22 - 6 Akta
2022/10/28 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
GALAN, A.
ELORZ, O.
LAGUN ONAK B
BEITIA, B.
DIAZ, U.
4 - 22 Akta
2022/10/30 IURRETA RA LAGUN ONAK A (Ret.) -
2022/10/30 MARKINA LAGUN ONAK MB (Ret.) -
2022/10/30 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 10
2022/11/04 18:45 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (Ret.) LEZAMA 0* - 22 Akta
2022/11/06 LAGUN ONAK A (Ret.) BIDE BIETA -
2022/11/06 LAGUN ONAK MB (Ret.) UPO MENDI -
2022/11/06 11:30 1 IURRETA IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
MARKINA
EGURROLA, M.
CALVO, M.
5 - 22 Akta
2022/11/06 18:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK B
BEITIA, B.
BULLON, U.
IURRETA RA 22 - 0* Akta
2022/11/06 DURANGO A Atsedena -
Jardunaldia: 11
2022/11/11 19:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
LAGUN ONAK B
BEITIA, B.
BULLON, U.
8 - 22 Akta
2022/11/11 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
SARATXU, I.
GALAN, A.
IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
6 - 22 Akta
2022/11/12 11:00 1 LEZAMA LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
22 - 2 Akta
2022/11/13 IURRETA RA LAGUN ONAK MB (Ret.) -
2022/11/13 MARKINA ARKUPE (Ret.) -
2022/11/13 Atsedena LAGUN ONAK A (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LEZAMA 14 7 7 0 0 154 55
2 LAGUN ONAK B 13 7 6 1 0 151 55
3 MARKINA 12 7 5 2 0 140 65
4 IURRETA BA 11 7 4 3 0 103 107
5 DURANGO A 10 7 3 4 0 100 124
6 BIDE BIETA 8 7 2 5 1 85 129
7 UPO MENDI 7 7 0 7 0 41 154
8 IURRETA RA 6 7 1 6 2 57 142
9 LAGUN ONAK A (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
10 ARKUPE (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
11 LAGUN ONAK MB (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0