Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/15 19:00 1 IURRETA IURRETA VD
DIEZ, A.
VALIER, E.
LEA
BENGOETXEA, A.
PEREZ, A.
7 - 22 Akta
2022/09/16 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI
LO, K.
URKIDI, I.
GURE KIROLA (Ret.)
CARBAJOSA, U.
SOLAR , A.
22 - 14 Akta
2022/09/16 18:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BM
BARAÑANO, A.
MAGDALENO, A.
BIDE BIETA GC
CARRASCO, J.
LLORENTE, E.
7 - 22 Akta
2022/09/18 KURENE Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 5 MUNITIBAR LEA
BENGOETXEA, A.
PEREZ, A.
DANOK LAGUNAK BM
BARAÑANO, A.
MAGDALENO, A.
22 - 1 Akta
2022/09/23 18:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA (Ret.)
CARBAJOSA, U.
SOLAR , A.
KURENE
URRUTIA, E.
ZUBELDIA, H.
22 - 14 Akta
2022/09/23 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA GC
LLORENTE, E.
CARRASCO, J.
AKARREGI
TXOPITEA, A.
LO, K.
9 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena IURRETA VD -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI
LO, K.
TXOPITEA, A.
LEA
BENGOETXEA, A.
PEREZ, A.
20 - 22 Akta
2022/09/30 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BM IURRETA VD 22 - 0* Akta
2022/10/01 11:00 1 SOPELA KURENE
ZUBELDIA, H.
URRUTIA, E.
BIDE BIETA GC
LLORENTE, E.
CARRASCO, J.
22 - 18 Akta
2022/10/02 GURE KIROLA (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/07 19:00 2 MUNITIBAR LEA
PEREZ, A.
BENGOETXEA, A.
KURENE
ZUBELDIA, H.
URRUTIA, E.
22 - 9 Akta
2022/10/07 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA GC
LLORENTE, E.
CARRASCO, J.
GURE KIROLA (Ret.)
CARBAJOSA, U.
SOLAR , A.
17 - 22 Akta
2022/10/08 16:30 1 IURRETA IURRETA VD
DIEZ, A.
VALIER, E.
AKARREGI
TXOPITEA, A.
LO, K.
19 - 22 Akta
2022/10/09 Atsedena DANOK LAGUNAK BM -
Jardunaldia: 5
2022/10/14 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI DANOK LAGUNAK BM 22 - 0* Akta
2022/10/14 GURE KIROLA (Ret.) LEA 0 - 22 Akta
2022/10/14 20:00 1 SOPELA KURENE
URRUTIA, E.
ZUBELDIA, H.
IURRETA VD
VALIER, E.
DIEZ, A.
15 - 22 Akta
2022/10/16 BIDE BIETA GC Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/22 10:30 4 ISPASTER LEA
BENGOETXEA, A.
PEREZ, A.
BIDE BIETA GC
CARRASCO, J.
LLORENTE, E.
22 - 4 Akta
2022/10/22 11:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BM
CABORNERO, E.
MAGDALENO, A.
KURENE
ZUBELDIA, H.
URRUTIA, E.
13 - 22 Akta
2022/10/22 16:30 1 IURRETA IURRETA VD
VALIER, E.
DIEZ, A.
GURE KIROLA (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/10/23 AKARREGI Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/29 11:00 1 SOPELA KURENE
URRUTIA, E.
ZUBELDIA, H.
AKARREGI
TXOPITEA, A.
LO, K.
16 - 22 Akta
2022/10/30 GURE KIROLA (Ret.) DANOK LAGUNAK BM -
2022/10/30 17:00 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA GC
LLORENTE, E.
CARRASCO, J.
IURRETA VD
DIEZ, A.
VALIER, E.
19 - 22 Akta
2022/10/30 Atsedena LEA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LEA 10 5 5 0 0 110 41
2 AKARREGI 9 5 4 1 0 108 66
3 KURENE 7 5 2 3 0 84 97
4 IURRETA VD 6 5 2 3 1 70 100
5 BIDE BIETA GC 6 5 1 4 0 72 95
6 DANOK LAGUNAK BM 5 5 1 4 1 43 88
7 GURE KIROLA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT (Ret.) DANOK LAGUNAK GB 0* - 22 Akta
2022/09/16 20:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA BC (Ret.)
BILBAO, A.
CALVO, S.
MANDOIA
ECHEVARRIA, Z.
MARTIN , U.
1 - 22 Akta
2022/09/17 10:30 1 LEMOA LEMOA
INCHAUSTI, D.
OREGI, P.
IURRETA OO
ORTIZ DE ZARATE , H.
ORTIZ, N.
5 - 22 Akta
2022/09/17 16:30 2 ZEANURI JOKO ALAI
RUIZ DE INFANTE, A.
BENGOETXEA, J.
LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
21 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
LEMOA 22 - 0* Akta
2022/09/23 18:30 1 ZEBERIO MANDOIA DANAK BAT (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/09/23 20:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK GB
BRULL, E.
GRANADOS, L.
JOKO ALAI
BENGOETXEA, J.
RUIZ DE INFANTE, A.
12 - 22 Akta
2022/09/24 12:00 1 IURRETA IURRETA OO
ORTIZ, N.
ORTIZ DE ZARATE , H.
BIDE BIETA BC (Ret.)
BILBAO, A.
CALVO, S.
22 - 4 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 17:30 1 LEMOA LEMOA
OREGI, P.
INCHAUSTI, D.
DANOK LAGUNAK GB
GRANADOS, L.
ERRAIZ, R.
22 - 15 Akta
2022/09/30 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA BC (Ret.)
BILBAO, A.
CALVO, S.
LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
1 - 22 Akta
2022/10/01 16:30 1 IURRETA IURRETA OO
ORTIZ, N.
ORTIZ DE ZARATE , H.
MANDOIA
ECHEVARRIA, Z.
MARTIN , U.
22 - 7 Akta
2022/10/01 16:30 2 ZEANURI JOKO ALAI DANAK BAT (Ret.) -
Jardunaldia: 4
2022/10/07 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
IURRETA OO
ORTIZ DE ZARATE , H.
ORTIZ, N.
22 - 14 Akta
2022/10/07 DANAK BAT (Ret.) LEMOA -
2022/10/07 20:15 1 ZEBERIO MANDOIA
ECHEVARRIA, Z.
MARTIN , U.
JOKO ALAI
RUIZ DE INFANTE, A.
BENGOETXEA, J.
22 - 21 Akta
2022/10/08 11:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK GB BIDE BIETA BC (Ret.) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 5
2022/10/15 11:30 1 IURRETA IURRETA OO
ORTIZ, N.
ORTIZ DE ZARATE , H.
DANOK LAGUNAK GB
BRULL, E.
GRANADOS, L.
22 - 13 Akta
2022/10/16 BIDE BIETA BC (Ret.) DANAK BAT (Ret.) -
2022/10/16 10:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
MANDOIA
MARTIN , U.
ECHEVARRIA, Z.
22 - 12 Akta
2022/10/16 17:00 1 LEMOA LEMOA
INCHAUSTI, D.
OREGI, P.
JOKO ALAI
BENGOETXEA, J.
RUIZ DE INFANTE, A.
8 - 22 Akta
Jardunaldia: 6
2022/10/21 DANAK BAT (Ret.) IURRETA OO -
2022/10/22 10:30 1 LEMOA LEMOA
INCHAUSTI, D.
OREGI, P.
MANDOIA
ECHEVARRIA, Z.
MARTIN , U.
22 - 8 Akta
2022/10/22 11:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK GB
BRULL, E.
GRANADOS, L.
LAGUN ARTEA
DOMINGUEZ, E.
ARRANZ, A.
16 - 22 Akta
2022/10/23 JOKO ALAI BIDE BIETA BC (Ret.) -
Jardunaldia: 7
2022/10/27 18:00 1 IURRETA IURRETA OO
ORTIZ, N.
ORTIZ DE ZARATE , H.
JOKO ALAI
BENGOETXEA, J.
RUIZ DE INFANTE, A.
22 - 8 Akta
2022/10/28 18:00 1 ORTUELLA MANDOIA
ECHEVARRIA, Z.
MARTIN , U.
DANOK LAGUNAK GB
BRULL, E.
GRANADOS, L.
22 - 11 Akta
2022/10/30 BIDE BIETA BC (Ret.) LEMOA -
2022/10/30 LAGUN ARTEA DANAK BAT (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ARTEA 10 5 5 0 0 110 63
2 IURRETA OO 9 5 4 1 0 102 55
3 MANDOIA 7 5 2 3 0 71 98
4 JOKO ALAI 7 5 2 3 0 94 86
5 LEMOA 6 5 2 3 1 57 89
6 DANOK LAGUNAK GB 5 5 0 5 0 67 110
7 DANAK BAT (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
8 BIDE BIETA BC (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0