Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/15 17:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
22 - 16 Akta
2022/09/15 18:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 3
MADARIAGA, O.
LEJARDI, M.
ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
9 - 22 Akta
2022/09/17 11:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SL
SANCHEZ, A.
LANBARRI, L.
MARKINA 3
SOLAGUREN, H.
ARRIZABALAGA, P.
22 - 20 Akta
2022/09/18 11:00 1 MAÑARIA DURANGO B
MARTIN, B.
URIBE, E.
LAGUN ONAK ME
MORALES, A.
ZALLOETXEBARRIA, I.
11 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
DURANGO B
URIBE, E.
MARTIN, B.
22 - 12 Akta
2022/09/23 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
DANOK LAGUNAK SL
ERRAIZ, R.
LANBARRI, L.
7 - 22 Akta
2022/09/24 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ME
ERAUZKIN, I.
MORALES, A.
LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
22 - 9 Akta
2022/09/25 16:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 3
SOLAGUREN, H.
ARRIZABALAGA, P.
ARKUPE 3
LEJARDI, M.
MADARIAGA, O.
22 - 17 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 19:00 1 LEZAMA LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
ARKUPE 1
ORMAETXEA, I.
ARGARATE, J.
22 - 15 Akta
2022/09/30 19:15 3 MAÑARIA DURANGO B
MARTIN, B.
URIBE, E.
ARKUPE 3
MADARIAGA, O.
LEJARDI, M.
22 - 16 Akta
2022/09/30 19:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
MARKINA 3
ARRIZABALAGA, P.
SOLAGUREN, H.
4 - 22 Akta
2022/10/01 11:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SL
ERRAIZ, R.
LANBARRI, L.
LAGUN ONAK ME
ERAUZKIN, I.
MORALES, A.
4 - 22 Akta
Jardunaldia: 4
2022/10/05 18:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA LAGUN ONAK ME
MORALES, A.
ZALLOETXEBARRIA, I.
BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
22 - 7 Akta
2022/10/07 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
DANOK LAGUNAK SL
SANCHEZ, A.
ERRAIZ, R.
21 - 22 Akta
2022/10/07 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 3
MADARIAGA, O.
LEJARDI, M.
LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
8 - 22 Akta
2022/10/09 16:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 3
ARRIZABALAGA, P.
SOLAGUREN, H.
DURANGO B
URIBE, E.
MARTIN, B.
15 - 22 Akta
Jardunaldia: 5
2022/10/11 18:15 2 LEZAMA LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
DURANGO B
AGIRRESAROBE, A.
URIBE, E.
15 - 22 Akta
2022/10/12 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ME
ERAUZKIN, I.
MORALES, A.
MARKINA 3
ARRIZABALAGA, P.
SOLAGUREN, H.
8 - 22 Akta
2022/10/14 19:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
ARKUPE 1
ORMAETXEA, I.
ARGARATE, J.
6 - 22 Akta
2022/10/14 19:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SL
SANCHEZ, A.
ERRAIZ, R.
ARKUPE 3
MADARIAGA, O.
LEJARDI, M.
20 - 22 Akta
Jardunaldia: 6
2022/10/19 18:45 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 3
LEJARDI, M.
MADARIAGA, O.
BIDE BIETA CA
ATXUTEGI, X.
CERRATO, A.
22 - 5 Akta
2022/10/21 19:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
LAGUN ONAK ME
ERAUZKIN, I.
MORALES, A.
22 - 4 Akta
2022/10/21 20:00 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO B
MARTIN, B.
URIBE, E.
DANOK LAGUNAK SL
SANCHEZ, A.
LANBARRI, L.
22 - 8 Akta
2022/10/23 18:15 1 LEZAMA LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
MARKINA 3
SOLAGUREN, H.
ARRIZABALAGA, P.
11 - 22 Akta
Jardunaldia: 7
2022/10/28 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SL
ERRAIZ, R.
SANCHEZ, A.
LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
16 - 22 Akta
2022/10/28 19:30 1 IURRETA MARKINA 3
SOLAGUREN, H.
ARRIZABALAGA, P.
ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
22 - 12 Akta
2022/10/28 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
DURANGO B
MARTIN, B.
URIBE, E.
17 - 22 Akta
2022/10/30 18:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ME
MORALES, A.
ERAUZKIN, I.
ARKUPE 3
LEJARDI, M.
MADARIAGA, O.
22 - 12 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 MARKINA 3 12 7 5 2 0 145 96
2 LAGUN ONAK ME 12 7 5 2 0 122 87
3 DURANGO B 12 7 5 2 0 133 115
4 LEZAMA 11 7 4 3 0 123 121
5 ARKUPE 1 11 7 4 3 0 136 97
6 DANOK LAGUNAK SL 10 7 3 4 0 114 136
7 ARKUPE 3 9 7 2 5 0 106 135
8 BIDE BIETA CA 7 7 0 7 0 62 154
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK TP
PRESA , M.
TXABARRI, O.
ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
21 - 22 Akta
2022/09/17 11:00 2 SOPELA KURENE
TRUEBA, I.
ESCUDERO, E.
BIDE BIETA AA
APARIZIO, M.
AGIRREBENGOA, U.
22 - 12 Akta
2022/09/17 17:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ARRIZABALAGA , U.
ARAKISTAIN, I.
MARKINA 1
EZPELETA , M.
ARRIOLA, A.
22 - 17 Akta
2022/09/18 LEA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
LEA
ANDRINUA, A.
ANDRINUA, J.
22 - 15 Akta
2022/09/23 19:30 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA AA
APARIZIO, M.
AGIRREBENGOA, U.
DANOK LAGUNAK TP
TXABARRI, O.
PRESA , M.
19 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
ARRIOLA, A.
EZPELETA , M.
KURENE
BARCENA, J.
TRUEBA, I.
22 - 0 Akta
2022/09/25 Atsedena MARKINA 2 -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK TP
PRESA , M.
TXABARRI, O.
MARKINA 1
EZPELETA , M.
ARRIOLA, A.
10 - 22 Akta
2022/10/01 11:00 2 SOPELA KURENE
ESCUDERO, E.
TRUEBA, I.
MARKINA 2
ARAKISTAIN, I.
ARRIZABALAGA , U.
17 - 22 Akta
2022/10/01 11:00 2 MUNITIBAR LEA
ANDRINUA, J.
PEREZ, A.
BIDE BIETA AA
AGIRREBENGOA, U.
APARIZIO, M.
7 - 22 Akta
2022/10/02 ARKUPE 2 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/07 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA AA
APARIZIO, M.
AGIRREBENGOA, U.
ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
17 - 22 Akta
2022/10/09 16:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
ARRIOLA, A.
EZPELETA , M.
LEA
ANDRINUA, A.
ANDRINUA, J.
22 - 20 Akta
2022/10/09 16:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ARRIZABALAGA , U.
ARAKISTAIN, I.
DANOK LAGUNAK TP
TXABARRI, O.
PRESA , M.
22 - 16 Akta
2022/10/09 Atsedena KURENE -
Jardunaldia: 5
2022/10/14 19:00 3 ISPASTER LEA
ANDRINUA, A.
ANDRINUA, J.
MARKINA 2
ARAKISTAIN, I.
ARRIZABALAGA , U.
14 - 22 Akta
2022/10/14 19:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK TP
PRESA , M.
TXABARRI, O.
KURENE
ESCUDERO, E.
TRUEBA, I.
22 - 4 Akta
2022/10/14 20:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
MARKINA 1
ARRIOLA, A.
EZPELETA , M.
18 - 22 Akta
2022/10/16 BIDE BIETA AA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/22 17:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ARRIZABALAGA , U.
ARAKISTAIN, I.
ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
22 - 12 Akta
2022/10/23 10:00 1 SOPELA KURENE
ESCUDERO, E.
BARCENA, J.
LEA
ANDRINUA, A.
ANDRINUA, J.
5 - 22 Akta
2022/10/23 18:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
EZPELETA , M.
ARRIOLA, A.
BIDE BIETA AA
AGIRREBENGOA, U.
APARIZIO, M.
22 - 11 Akta
2022/10/23 DANOK LAGUNAK TP Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/28 17:45 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
KURENE
ESCUDERO, E.
TRUEBA, I.
21 - 22 Akta
2022/10/29 11:00 1 ISPASTER LEA
ANDRINUA, A.
PEREZ, A.
DANOK LAGUNAK TP
PRESA , M.
TXABARRI, O.
11 - 22 Akta
2022/10/30 17:00 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA AA
APARIZIO, M.
AGIRREBENGOA, U.
MARKINA 2
ARRIZABALAGA , U.
ARAKISTAIN, I.
9 - 22 Akta
2022/10/30 Atsedena MARKINA 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 MARKINA 2 12 6 6 0 0 132 85
2 MARKINA 1 11 6 5 1 0 127 81
3 ARKUPE 2 9 6 3 3 0 117 119
4 DANOK LAGUNAK TP 9 6 3 3 0 113 100
5 KURENE 8 6 2 4 0 70 121
6 BIDE BIETA AA 7 6 1 5 0 90 117
7 LEA 7 6 1 5 0 89 115