Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 1.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 17:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE
LOPEZ, E.
LIZARBE, M.
DURANGO A
AGIRRESAROBE, A.
GERRIKABEITIA, J.
22 - 14 Akta
2022/09/16 18:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
LAGUN ARTEA (Ret.)
MONGE, A.
QUIJANO, O.
22 - 9 Akta
2022/09/16 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
22 - 4 Akta
2022/09/18 10:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
IBARZABAL, U.
ZEARRA , B.
MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
22 - 10 Akta
2022/09/18 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK TO
OTXANDIO, B.
TORRALBA, I.
LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
14 - 22 Akta
2022/09/18 TXUMULUXUETA RO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA (Ret.)
QUIJANO, O.
PEREZ, P.
TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
11 - 22 Akta
2022/09/23 19:30 1 MAÑARIA DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
NOGUEIRAS, L.
IURRETA SA
SAN ANTON, I.
ATUTXA, L.
9 - 22 Akta
2022/09/23 20:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
ARKUPE
LOPEZ, E.
LIZARBE, M.
22 - 15 Akta
2022/09/24 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG
GOTI, L.
MANDALUNIZ, J.
MARKINA 1
IBARZABAL, U.
ZEARRA , B.
3 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
11 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena LAGUN ONAK TO -
Jardunaldia: 3
2022/09/27 19:15 1 DIMA TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
URIBE, E.
22 - 18 Akta
2022/09/27 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
LAGUN ONAK MG
GOTI, L.
MANDALUNIZ, J.
22 - 11 Akta
2022/09/28 20:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
22 - 7 Akta
2022/09/29 19:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE
LOPEZ, E.
LIZARBE, M.
MARKINA 2
URZELAI, U.
ALVAREZ , A.
22 - 20 Akta
2022/09/29 20:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
ZEARRA , B.
IBARZABAL, U.
LAGUN ONAK TO
TORRALBA, I.
OTXANDIO, B.
22 - 1 Akta
2022/09/28 LAGUN ARTEA (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/09/30 19:00 1 DIMA UPO MENDI GM TXUMULUXUETA RO 0* - 22 Akta
2022/09/30 19:15 2 MAÑARIA DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
NOGUEIRAS, L.
LAGUN ARTEA (Ret.)
PEREZ, P.
QUIJANO, O.
15 - 22 Akta
2022/10/01 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
12 - 22 Akta
2022/10/01 17:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK TO
OTXANDIO, B.
TORRALBA, I.
UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
6 - 22 Akta
2022/10/01 17:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG
GOTI, L.
MANDALUNIZ, J.
ARKUPE
LIZARBE, M.
LOPEZ, E.
22 - 10 Akta
2022/10/02 Atsedena MARKINA 1 -
Jardunaldia: 5
2022/10/07 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LAGUN ONAK TO 0* - 22 Akta
2022/10/07 18:30 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA (Ret.)
PEREZ, P.
QUIJANO, O.
UPO MENDI GM
MEABE, D.
GOMEZ, A.
8 - 22 Akta
2022/10/07 20:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI E
ELORZ, O.
EGILIOR, I.
MARKINA 1
ZEARRA , B.
IBARZABAL, U.
22 - 17 Akta
2022/10/08 10:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
22 - 7 Akta
2022/10/08 11:00 1 DIMA TXUMULUXUETA RO
OLAZABALAGA, E.
REKALDE, I.
MARKINA 2
URZELAI, U.
ALVAREZ , A.
22 - 18 Akta
2022/10/09 DURANGO A Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/11 20:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
NOGUEIRAS, L.
22 - 1 Akta
2022/10/12 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG
GOTI, L.
MANDALUNIZ, J.
TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
9 - 22 Akta
2022/10/14 19:15 1 ETXEBARRIA MARKINA 1
ZEARRA , B.
IBARZABAL, U.
ARKUPE
LIZARBE, M.
LOPEZ, E.
22 - 14 Akta
2022/10/15 10:00 1 IURRETA LAGUN ONAK TO
OTXANDIO, B.
TORRALBA, I.
IURRETA SA
SAN ANTON, I.
ATUTXA, L.
14 - 22 Akta
2022/10/15 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
LAGUN ARTEA (Ret.)
PEREZ, P.
QUIJANO, O.
22 - 9 Akta
2022/10/16 Atsedena UPO MENDI E -
Jardunaldia: 7
2022/10/18 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE
LIZARBE, M.
LOPEZ, E.
UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
3 - 22 Akta
2022/10/18 20:00 1 MAÑARIA DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
NOGUEIRAS, L.
MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
12 - 22 Akta
2022/10/19 19:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
MARKINA 1
IBARZABAL, U.
ZEARRA , B.
22 - 7 Akta
2022/10/19 19:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA (Ret.)
PEREZ, P.
QUIJANO, O.
LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
15 - 22 Akta
2022/10/19 20:30 1 DIMA TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
LAGUN ONAK TO
TORRALBA, I.
OTXANDIO, B.
22 - 6 Akta
2022/10/21 UPO MENDI GM Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/10/21 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
22 - 5 Akta
2022/10/23 17:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK TO LAGUN ARTEA (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/10/23 17:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
NOGUEIRAS, L.
22 - 8 Akta
2022/10/23 18:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
ZEARRA , B.
ARRIZABALAGA , U.
TXUMULUXUETA RO
OLAZABALAGA, E.
REKALDE, I.
12 - 22 Akta
2022/10/23 18:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
8 - 22 Akta
2022/10/23 Atsedena ARKUPE -
Jardunaldia: 9
2022/10/26 20:30 1 DIMA TXUMULUXUETA RO
OLAZABALAGA, E.
REKALDE, I.
UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
14 - 22 Akta
2022/10/26 21:15 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GM
MEABE, D.
GOMEZ, A.
LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
22 - 4 Akta
2022/10/28 18:15 2 MAÑARIA DURANGO A
AGIRRESAROBE, A.
GERRIKABEITIA, J.
LAGUN ONAK TO
OTXANDIO, B.
TORRALBA, I.
22 - 20 Akta
2022/10/28 18:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
ARKUPE
LIZARBE, M.
LOPEZ, E.
22 - 8 Akta
2022/10/29 11:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA (Ret.)
ARRANZ, A.
QUIJANO, O.
MARKINA 1
ZEARRA , B.
IBARZABAL, U.
7 - 22 Akta
2022/10/30 MARKINA 2 Atsedena -
Jardunaldia: 10
2022/11/04 18:45 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE
LIZARBE, M.
LOPEZ, E.
TXUMULUXUETA RO
OLAZABALAGA, E.
REKALDE, I.
10 - 22 Akta
2022/11/04 UPO MENDI E LAGUN ARTEA (Ret.) 22 - 0 Akta
2022/11/05 16:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
IBARZABAL, U.
ZEARRA , B.
DURANGO A 22 - 0* Akta
2022/11/05 18:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK TO
OTXANDIO, B.
TORRALBA, I.
UPO MENDI GM
MEABE, D.
GOMEZ, A.
5 - 22 Akta
2022/11/05 18:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
9 - 22 Akta
2022/11/06 IURRETA SA Atsedena -
Jardunaldia: 11
2022/11/11 19:00 2 MAÑARIA DURANGO A UPO MENDI E 0* - 22 Akta
2022/11/11 19:30 1 DIMA TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
IURRETA SA
SAN ANTON, I.
ATUTXA, L.
14 - 22 Akta
2022/11/11 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
MARKINA 1
ZEARRA , B.
IBARZABAL, U.
15 - 22 Akta
2022/11/12 16:15 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
LAGUN ONAK TO
TORRALBA, I.
OTXANDIO, B.
22 - 4 Akta
2022/11/13 LAGUN ARTEA (Ret.) ARKUPE -
2022/11/13 Atsedena LAGUN ONAK MG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 UPO MENDI E 18 9 9 0 0 198 71
2 IURRETA SA 17 9 8 1 0 181 100
3 TXUMULUXUETA RO 16 9 7 2 0 182 117
4 MARKINA 1 15 9 6 3 0 168 109
5 UPO MENDI GM 13 9 5 4 1 136 121
6 MARKINA 2 12 9 3 6 0 145 157
7 LAGUN ONAK MG 12 9 3 6 0 109 164
8 LAGUN ONAK TO 10 9 1 8 0 92 176
9 ARKUPE 10 9 2 7 1 104 188
10 DURANGO A 8 9 1 8 2 84 196
11 LAGUN ARTEA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0