Kartelera

Astea
Kluba
Txapelketa
Data Ordua Zk. Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa Lehiaketa
2024/05/14 16:30 1 - Abadiño HORI HORI ELORRIO ERREKALEOR B PALETA ARGENTINA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/14 20:15 1 2 - 0
(12-6) (12-3)
GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE (MIKEL IRAURGI)
IRAURGI, M.
GETXO (BORJA RAMOS)
RAMOS , B.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/15 18:30 2 2 - 0
(12-9) (12-6)
GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE (MIKEL SARRIA)
SARRIA, M.
LAGUN ARTEA (GORKA CASTILLO)
CASTILLO, G.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/15 18:30 1 2 - 1
(8-12) (12-9) (8-3)
GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE (AITOR LEJARZEGI)
LEJARZEGI, A.
LAGUN ARTEA (LOIC ARROITA)
DE ARROITA, L.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/15 19:00 1 4 - 3
(6-2) (5-6) (6-3) (3-6) (5-6) (6-5) (6-4)
BERMEO - ARTZA BERMEO IU
L, U.
A, I.
ARKUPE EG
E, A.
G, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/15 19:15 2 0 - 2
(5-12) (10-12)
BAKIO ALAITASUNA (ISKANDER AYO)
AYO, I.
GALLARTA (IÑIGO SANTAMARIA)
SANTAMARIA, I.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/15 19:15 1 1 - 2
(12-11) (7-12) (3-8)
BAKIO ALAITASUNA (MIKEL LASA)
LASA, M.
GALLARTA (ANDONI GARCIA)
GARCIA, A.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/15 20:00 1 22 - 13 BERMEO - ARTZA ARTZA (IVAN SOLER)
SOLER, I.
ORMA BI (AITOR BRIONGOS)
BRIONGOS, A.
NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/15 21:00 1 - SOPELA KURENE (HEGOI LARRAZABAL) DANOK LAGUNAK (LIHER DE LA TORRE) NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/16 17:00 1 22 - 5 LEIOA - SAKONETA HARTZAK LEIOA (GAIZKA ASTIGARRAGA)
ASTIGARRAGA, G.
DANAK BAT (UNAX ACILLONA)
ACILLONA, U.
NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/16 18:00 1 2 - 0
(12-6) (12-11)
SOPELA KURENE (MARKEL SIERRA)
SIERRA, M.
LAGUN ARTEA (ENDIKA GARCIA)
GARCIA , E.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/16 18:45 1 4 - 1
(5-6) (6-5) (6-3) (6-2) (6-0)
ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA BM
B, A.
M, L.
DURANGO AJ
B, A.
E, J.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/16 19:00 2 22 - 11 MUNITIBAR LEA (KEPA ALBIZU) DANOK LAGUNAK (LIHER KORTAZAR) NAGUSIAK NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/16 19:00 1 22 - 9 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA (IZAI ORUESAGASTI) ARTZA (OIHAN PALACIOS) KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/16 19:00 1 - OROZKO OLGETAN IEC GETXO PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 1.MAILA
2024/05/16 19:00 1 22 - 15 MUNITIBAR LEA (JANITZ BENGOETXEA) LEMOA (JOSEBA BEDIAGA) KADETEAK KADETEAK 1.MAILA
2024/05/16 19:00 1 - Trinkete Abadiño ATXTXIKI ABADIÑO ZARAMAGA A ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/16 19:30 1 22 - 14 ORTUELLA DANOK LAGUNAK (INHAR CORTAZAR)
CORTAZAR, I.
LAGUN ARTEA (OIER QUIJANO)
QUIJANO, O.
GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/16 19:30 2 22 - 6 ORTUELLA DANOK LAGUNAK (EKAIN LOPEZ)
LOPEZ, E.
OLABURU (HARITZ SOLAGUREN)
SOLAGUREN, H.
GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/16 20:00 1 1 - 2
(12-11) (4-12) (4-8)
LOIU - LARRONDO IRTXAN (GORKA FERNANDEZ) IRTXAN (FERNANDO PONCE) PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/16 20:00 1 22 - 35 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA SB
SAEZ, I.
RODRIGUEZ, M.
OLARRETA AZ
ZUGAZA, N.
ANITUA, E.
PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 1.MAILA
2024/05/16 20:15 1 2 - 1
(10-12) (12-6) (8-6)
BAKIO ALAITASUNA (JOSU ETXEBARRIA)
ETXEBARRIA, J.
ALAITASUNA (ARITZ JAUREGIZAR)
JAUREGIZAR, A.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 17:00 2 - IGORRE IGORRE D HORI HORI BP ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 17:00 1 4 - 3
(6-3) (5-6) (6-4) (6-1) (5-6) (5-6) (6-4)
IURRETA IURRETA BD3
G, T.
A, A.
IURRETA BD2
I, I.
A, P.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 17:00 2 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
IURRETA IURRETA BBB ARBOLANTXA BB
M, A.
G, I.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 17:00 1 - IGORRE IGORRE A IGORRE B ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 17:00 1 24 - 35 BAKIO ALAITASUNA 1
LLAGUNO, U.
ETXEBARRIA, J.
ALAITASUNA 2
AYO, I.
LARRUCEA, J.
PALETA LARRUZ KADETE-GAZTE MAILA
2024/05/17 17:30 1 - ZEANURI JOKO ALAI MN JOKO ALAI TJ ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 17:30 1 - USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO JAU DURANGO IU ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 17:30 1 - LEZAMA LEZAMA JOKO ALAI KAA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 17:30 1 - BERANGO SOPELA E SAN NIKOLAS UP ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 17:30 2 - BERANGO SOPELA B ARKUPE GZ ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 17:45 1 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
LEIOA - SAKONETA HARTZAK D
E, A.
O, E.
IURRETA BD1 ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 17:45 1 0 - 4
(5-6) (3-6) (2-6) (4-6)
ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI MP
B, M.
I, P.
ARKUPE AS ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 17:45 2 4 - 3
(6-3) (6-5) (6-2) (5-6) (4-6) (4-6) (6-4)
ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI DP
D, P.
C, D.
HORI HORI PL
U, P.
A, L.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:00 1 - SOPELA KURENE (UNAX CURROS) IRTXAN (IÑIGO LIZARRAGA) PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 18:00 1 - OROZKO OLGETAN 1 GALLARTA OME ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:00 2 - OROZKO OLGETAN 3 DURANGO PI ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:00 1 1 - 4
(6-5) (5-6) (1-6) (5-6) (2-6)
BALMASEDA BALMASEDA GL
G, E.
L, J.
MARKINA
L, O.
U, L.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK A
2024/05/17 18:00 1 - SESTAO - LAS LLANAS SESTAO A DURANGO PNJ ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:00 1 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ZMA OLGETAN 2 ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 18:00 1 - ARRIGORRIAGA ARGUIA A SOPELA D ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:00 1 - ZEANURI JOKO ALAI LAGUN ONAK ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK A
2024/05/17 18:00 2 - ZEANURI JOKO ALAI EO ZALDUA BR ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:00 1 17 - 22 DIMA TXUMULUXUETA (DORKAITZ MEABE)
MEABE, D.
ARKUPE (PERU UGALDE)
UGALDE, P.
GAZTEAK GAZTEAK 1.MAILA
2024/05/17 18:00 2 22 - 5 DIMA TXUMULUXUETA (IKER REKALDE)
REKALDE, I.
OLABURU (LIHER ORTIZ DE ZARATE)
ORTIZ DE ZARATE, L.
GAZTEAK GAZTEAK 1.MAILA
2024/05/17 18:00 3 22 - 17 DIMA TXUMULUXUETA (MALEN LAMADRID)
LAMADRID, M.
BIDE BIETA (EVA MARTINEZ)
MARTINEZ, E.
EMAKUMEZKOAK EMAKUMEZKOAK MAILA BAKARRA
2024/05/17 18:00 1 2 - 4
(6-4) (6-3) (2-6) (3-6) (2-6) (0-6)
LEMOA LEMOA GG
G, U.
G, U.
BERMEO GL
G, L.
B, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 18:00 2 4 - 1
(6-0) (6-5) (5-6) (6-4) (6-2)
LEMOA LEMOA OM
M, L.
O, X.
MANDOIA A
G, A.
S, I.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:00 3 3 - 4
(3-6) (6-2) (5-6) (6-1) (4-6) (6-4) (5-6)
LEMOA LEMOA GIB
G, M.
I, X.
ARKUPE IBL
B, A.
I, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:00 4 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
LEMOA LEMOA FG
F, J.
G, J.
IURRETA BA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK A
2024/05/17 18:00 1 0 - 4
(0-6) (2-6) (0-6) (5-6)
ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA VAG
A, D.
G, I.
LEZAMA 2
D, A.
U, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 18:00 1 2 - 4
(6-4) (3-6) (3-6) (6-5) (4-6) (3-6)
LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LAL
F, L.
O, A.
ARKUPE UGL
U, A.
L, H.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 18:00 2 4 - 0
(6-0) (6-2) (6-4) (6-3)
LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MU
U, Z.
Z, M.
AXTXIKI 3
A, O.
A, G.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 18:00 3 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA NJ
L, N.
R, J.
IURRETA BBA ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:00 1 22 - 18 IURRETA OLABURU (NIKO ORTIZ)
ORTIZ, N.
ARKUPE (IBAI ORMAETXEA)
ORMAETXEA, I.
KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/17 18:00 2 13 - 22 IURRETA OLABURU (EKAIN VALIER)
VALIER, E.
GURE KIROLA (UNAI CARBAJOSA)
CARBAJOSA, U.
GAZTEAK GAZTEAK 3.MAILA
2024/05/17 18:00 3 22 - 11 IURRETA OLABURU (ARATZ DIEZ)
DIEZ, A.
BIDE BIETA (XABIER ATXUTEGI)
ATXUTEGI, X.
GAZTEAK GAZTEAK 3.MAILA
2024/05/17 18:00 1 22 - 21 LEZAMA LEZAMA (EDORTA BILBAO) JOKO ALAI (BEÑAT MENDIA) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 18:00 1 - IGORRE IGORRE /OLGETAN (KATALIN ITURRITZA - ANE AGIRRE - IZARO ARROITA) JOKO ALAI/OLABURU (PAULE LOPEZ - LAIA AREITIO) PALETA GOMAZ GAZTETXOAK A - B
2024/05/17 18:00 1 0 - 6
(3-6) (3-6) (4-6) (4-6) (5-6) (0-6)
MUNITIBAR LEA
B, O.
U, P.
KAMARAKA EE
B, E.
E, E.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:15 1 - BERANGO BERANGOKO ZUTIK ZL BALMASEDA FO ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:30 2 22 - 13 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (EKAIN PEREA) DURANGO (LIHER NOGEIRAS) GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/17 18:30 1 25 - 35 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ERDU
BERRIO, H.
LEGARRETA, C.
DURANGO
ARRIAGA, N.
AXKOETA, I.
PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA
2024/05/17 18:30 1 22 - 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI (OIHAN GOROSTIZAGA) ITSASALDE (IBAI HOCES) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/17 18:30 2 22 - 9 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI (IZAI MARDARAZ) OLABURU (JON INUNZIAGA) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 18:30 3 20 - 22 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI (EKAIN MINTEGI) DURANGO (BEÑAT MARTIN) KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/17 18:30 1 1 - 4
(0-6) (1-6) (6-4) (3-6) (3-6)
ABADIÑO - MATIENA AXTXIKI 4
U, A.
A, J.
DANOK LAGUNAK
G, E.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 18:30 2 0 - 0
ABADIÑO - MATIENA AXTXIKI 2 ARKUPE FS ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:30 1 22 - 9 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (AMAIA ZARRABEITIA) DURANGO (JUNE URRUTIKOETXEA) EMAKUMEZKOAK EMAKUMEZKOAK MAILA BAKARRA
2024/05/17 18:30 1 - PORTUGALETE IZARRA ARGUIA B ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 18:45 1 2 - 4
(5-6) (3-6) (6-3) (1-6) (6-4) (1-6)
GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA MR
M, E.
R, G.
MARKINA
I, B.
N, M.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 18:45 1 17 - 22 ARRIGORRIAGA ARGUIA (UNAX MARTIN) ADISKIDE (GONTZAL AGIRRE) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/17 19:00 1 22 - 19 PORTUGALETE IZARRA (UNATX RIOL) ADISKIDE (GAIZKA KARREGAL) NAGUSIAK NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/17 19:00 2 22 - 4 PORTUGALETE IZARRA (MIKEL LIZARBE) ARKUPE (AIUR GOIKOETXEA) GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 1 - GETXO - ANDRA MARI GETXO GALLARTA AMU ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 19:00 1 22 - 17 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (AIMAR ARRANZ) ARKUPE (JOANES ARGARATE) GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 2 22 - 12 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (ALBA MONGE) ZALDUA (JUNE AGIRREBEITIA) EMAKUMEZKOAK EMAKUMEZKOAK MAILA BAKARRA
2024/05/17 19:00 3 14 - 22 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (JULEN JIMÉNEZ) OLGETAN (AINGERU OLAGUENAGA) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 1 22 - 20 GALDAKAO ADISKIDE (AIMAR ARIZNABARRETA) DANOK LAGUNAK (GORKA LOPEZ ALDAI) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 2 22 - 19 GALDAKAO ADISKIDE (JOSEBA EREÑO) LAGUN ONAK (BEÑAT OTXANDIO) GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 3 22 - 8 GALDAKAO ADISKIDE (MIKEL ULIBARRI) LAGUN ONAK (IBON ERAUZKIN) KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 4 22 - 5 GALDAKAO ADISKIDE (URKO AGIRRE) DANAK BAT (ARATZ GANBOA) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/17 19:00 1 4 - 2
(6-2) (6-2) (4-6) (6-2) (4-6) (6-3)
BALMASEDA BALMASEDA MD
L, E.
M, C.
ARKUPE ALE
E, E.
L, H.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/17 19:00 1 0* - 0* BAKIO BAKIO
APRAIZ, I.
GONZALEZ, A.
ORMAETXEA, A.
LASA, A.
AMOREBIETA-ETXANO
AURTENETXE, N.
LARREA, I.
SOLAGUREN, U.
ETXEBARRIA, I.
ERRAMINTA GOMAZ HERRIARTEKOA ERREMINTA GOMAZ
2024/05/17 19:00 1 - GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA (Ret.) HORI HORI B PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 1 2 - 1
(12-11) (6-12) (8-4)
SOPELA GALIPA (IÑAKI GONZALEZ) ARMINTZA (GORKA ZABALA) PALETA LARRUZ BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/17 19:00 2 2 - 0
(12-9) (12-9)
SOPELA GALIPA (AGUS MALDONADO) ARMINTZA (JORGE UNDA) PALETA LARRUZ BANAKA NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/17 19:15 2 0 - 0
DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO IL TXUMULUXUETA B ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/17 19:15 1 22 - 17 ZEANURI JOKO ALAI (JON BENGOETXEA)
BENGOETXEA, J.
KURENE (IBAI TRUEBA)
TRUEBA, I.
KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/17 19:15 2 22 - 15 ZEANURI JOKO ALAI (ANTON ERKIAGA)
ERKIAGA, A.
KURENE (UNAX RAMIREZ) NAGUSIAK NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/17 19:15 1 - SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS MI GALLARTA MIN ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 19:15 1 3 - 0
(30-10) (30-26) (30-22)
BERRIATUA - MENDIBARREN BERRIATUA
URKIRI, A.
ALDAZABAL, I.
BILBAO, L.
GALDOS, X.
ALBERDI, A.
LEKUE, R.
GERNIKA-LUMO
ALBERDI, A.
AGIRRE, O.
ASTELARRA, E.
INTXAUSTI, A.
ASTELARRA, A.
DIAZ, O.
ZESTA PUNTA ZESTA PUNTAKO HERRIARTEKOA
2024/05/17 19:15 1 3 - 4
(3-6) (6-5) (4-6) (6-4) (6-3) (2-6) (2-6)
DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO PIA
C, P.
D, I.
MALLABIA I
A, A.
C, L.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK D
2024/05/17 19:30 2 22 - 8 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT (UNAI URLEZAGA)
URLEZAGA, U.
GALLARTA (AITOR IRAZABAL)
IRAZABAL, A.
NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/17 19:30 1 22 - 16 MAÑARIA DURANGO (XABI ALBERDI) LEMOA (JAREIN CHORRO) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/17 19:30 1 35 - 22 AREATZA AREATZA HI
ITURBE, H.
VALDELVIRA, I.
OLARRETA RI
IPARRAGUIRRE, M.
RIOBO, A.
PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA
2024/05/17 19:30 1 22 - 4 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO (RUBEN AZKONA)
AZKONA, R.
DURANGO (MARTIN LARRAÑAGA)
LARRAÑAGA, M.
NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/17 19:30 1 22 - 19 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT (BEÑAT MIÑANA)
MIÑANA, B.
HORI HORI (PEIO LOPEZ)
LOPEZ, P.
KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/17 19:40 1 - GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA (AITOR PUENTE) HARTZAK LEIOA (BEÑAT LANDA) NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/17 19:45 1 22 - 9 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK (JON MANDALUNIZ)
MANDALUNIZ, J.
MARKINA (ANER ARRIOLA)
ARRIOLA, A.
GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/17 20:00 1 22 - 10 DURANGO - EZKURDI JAI ALAI DURANGO (ENAITZ URIBE) LAGUN ONAK (JON FRAILE) KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/17 20:30 1 19 - 22 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA (UNAX AGIRREBENGOA)
AGIRREBENGOA, U.
OLABURU (HAITZ ORTIZ DE ZARATE)
ORTIZ DE ZARATE , H.
KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/18 10:00 3 16 - 22 LEMOA LEMOA (MIKEL AURREKOETEXEA)
AURREKOETXEA , M.
TXUMULUXUETA (XABI REKALDE)
REKALDE, X.
NAGUSIAK NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/18 10:00 1 2 - 4
(6-2) (6-5) (0-6) (5-6) (1-6) (2-6)
BILBAO - ESPERANTZA BERMEO BG
B, J.
G, M.
AKARREGI 1
G, X.
G, X.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK D
2024/05/18 10:00 2 0 - 4
(0-6) (1-6) (2-6) (2-6)
BILBAO - ESPERANTZA DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
HORI HORI AE
A, U.
P, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMEAK B BAXUA
2024/05/18 10:00 3 2 - 1
(9-10) (10-8) (5-4)
BILBAO - ESPERANTZA IGORRE
E, B.
M, E.
DURANGO AA
C, A.
O, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA UMEAK B ALTUA
2024/05/18 10:00 4 0 - 2
(9-10) (6-10)
BILBAO - ESPERANTZA LAGUN ONAK IZ
I, P.
Z, O.
MARKINA 2
A, J.
U, E.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA UMEAK A
2024/05/18 10:00 1 21 - 22 LEMOA LEMOA (NAIA URIARTE) USANSOLO (IRENE AZKONA)
AZKONA, I.
EMAKUMEZKOAK EMAKUMEZKOAK MAILA BAKARRA
2024/05/18 10:00 2 12 - 22 LEMOA LEMOA (MAREN EMALDI)
EMALDI, M.
LAGUN ONAK (IORITZ PRIETO)
PRIETO, I.
NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/18 10:00 1 - Trinkete Abadiño ZALDUA ATXTXIKI ABADIÑO ESKUZ BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/18 10:00 2 - Trinkete Abadiño TORNOSOLO ERREKALEOR A PALETA ARGENTINA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/18 10:00 3 - Trinkete Abadiño TORNOSOLO BETI ONAK A ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/18 10:30 1 22 - 8 MUNITIBAR LEA (ALEXANDER ANDRINUA) ARTZA (MARCOS CID) GAZTEAK GAZTEAK 2.MAILA
2024/05/18 10:30 1 0 - 2
(11-12) (11-12)
SOPELA KURENE (GORKA NAFARRATE)
NAFARRETE, G.
IRTXAN (GONZALO MARTINEZ)
MARTINEZ, G.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/18 11:30 1 0 - 2
(7-12) (0-12)
BAKIO ALAITASUNA (UNAI LLAGUNO)
LLAGUNO, U.
KURENE (OSERTZ MOLINA)
MOLINA, O.
PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/18 11:30 1 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE A ZALLA PALETA LARRUZ KADETE-GAZTE MAILA
2024/05/18 11:30 1 2 - 1
(13-22) (22-4) (22-17)
BARAKALDO BARAKALDO
BERGANTIÑOS, I.
CARBAJOSA, U.
URBANEJA, X.
EGUILLOR , A.
MUNGIA
ARRUZA, J.
MIÑANA, B.
ARETXAGA, K.
ETXEBERRIA, U.
URLEZAGA, U.
ELORRIAGA, B.
ESKU PILOTA ESKUZKO HERRIARTEKOA
2024/05/18 12:00 1 - Trinkete Abadiño KURENE ZARAMAGA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/18 15:30 1 39 - 40 IRURA TRINKETE BEHAR ZANA B LAGUN ONAK B ESKUZ BINAKA GIZONEZKO GAZTEAK
2024/05/18 16:00 1 22 - 20 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA (UNAX ARRIZABALAGA) MARKINA (IBAI ARAKISTAIN) KADETEAK KADETEAK 1.MAILA
2024/05/18 16:00 2 22 - 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA (UNAX ALBIZU) DANOK LAGUNAK (ENEKO BRULL) KADETEAK KADETEAK 2.MAILA
2024/05/18 16:00 3 22 - 8 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA (BEÑAT ZEARRA) LEMOA (HEGOI IBARGARAI) KADETEAK KADETEAK 1.MAILA
2024/05/18 16:00 1 2 - 4
(6-5) (5-6) (3-6) (6-3) (5-6) (3-6)
SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI O
B, E.
O, I.
SAN NIKOLAS AD
A, I.
D, O.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/18 16:00 1 22 - 7 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (EDER DOMINGUEZ) ARBOLANTXA (ANDER PUENTES) GAZTEAK GAZTEAK 3.MAILA
2024/05/18 16:00 2 22 - 16 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (ANER MARIN) LEMOA (MIKEL UZURIAGA) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/18 16:00 3 22 - 17 SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (GALDER BURUAGA) LEMOA (UNAX RODRIGUEZ) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/18 16:15 1 0 - 2
(9-10) (6-10)
BILBAO - ESPERANTZA GURE KIROLA AG
M, G.
R, A.
SANTURTZI E
R, I.
S, E.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA KADETEAK B
2024/05/18 16:15 2 1 - 2
(10-5) (3-10) (4-5)
BILBAO - ESPERANTZA MUNGIA
B, A.
S, E.
SESTAO F
B, S.
C, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA GAZTETXOAK D
2024/05/18 16:15 3 2 - 0
(10-8) (10-8)
BILBAO - ESPERANTZA LEMOA FBT
B, A.
F, D.
MUNGIA A
A, J.
Z, K.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA GAZTETXOAK B BAXUA
2024/05/18 16:15 4 0 - 2
(7-10) (5-10)
BILBAO - ESPERANTZA BIDE BIETA AS
A, J.
S, I.
ARKUPE PI
I, A.
P, A.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA GAZTETXOAK B ALTUA
2024/05/18 16:15 5 2 - 0
(10-5) (10-8)
BILBAO - ESPERANTZA JOKO ALAI
B, J.
E, G.
SOPELA A
A, K.
D, I.
ESKU PILOTA (2.FASEA) ESKUZ BINAKA GAZTETXOAK A
2024/05/18 16:30 1 - SOPELA BERANGOKO ZUTIK ES LEZAMA 1 ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/18 17:00 1 - SOPELA KURENE (AITOR FERNANDEZ) LAGUN ARTEA (ANDER PEREZ) PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/18 17:00 2 - SOPELA KURENE (EKAIN ESKUDERO) IZARRA (OIER GABILONDO) GAZTEAK GAZTEAK 3.MAILA
2024/05/18 17:00 3 - SOPELA KURENE (HEREN MENDIZABAL) MARKINA (IKER OTXOANTEZANA) KADETEAK KADETEAK 1.MAILA
2024/05/18 17:00 1 - ABADIÑO - ZELAIETA AXTXIKI (URKO UGARTE) ITSASALDE (IÑAKI LARRAONA) KADETEAK KADETEAK 3.MAILA
2024/05/18 18:00 1 2 - 0
(12-2) (12-9)
ELORRIO - HILARIO AZKARATE GETXO (IRAITZ UGALDE)
UGALDE, I.
ARKUPE (AITOR EREZUMA)
EREZUMA, A.
PALETA GOMA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/18 18:00 2 2 - 1
(11-12) (12-11) (8-4)
ELORRIO - HILARIO AZKARATE DANAK BAT (AGER URRUTIA)
URRUTIA, A.
GALIPA (OSCAR MEDINA)
MEDINA, O.
PALETA GOMA BANAKA NAGUSIAK 1.MAILA
2024/05/18 18:00 1 - ARMINTZA ARMINTZA (ALVARO GARCIA) GALLARTA (IBON IPARAGIRRE) PALA MOTZA BANAKA NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/19 10:00 3 - LARRAIBIDE LARRAINA IRTXAN P.T. LARRUZKO PALETA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/19 10:00 1 - ASTRONOMOS ZARAMAGA B HARTZAK LEIOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/19 10:30 1 - LEMOA LEMOA DURANGO ESKU PILOTA ESKUZKO HERRIARTEKOA
2024/05/19 11:00 1 - LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LU OLGETAN ZS PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 1.MAILA
2024/05/19 11:00 2 35 - 17 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA BOT
TELLERIA , N.
OYARZABAL, A.
AREATZA AA
ARNAIZ, A.
ZULUAGA, A.
PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA
2024/05/19 11:00 1 - ELORRIO - HILARIO AZKARATE ELORRIO ATXONDO ERRAMINTA GOMAZ HERRIARTEKOA ERREMINTA GOMAZ
2024/05/19 11:00 2 - ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI A OLGETAN IB PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA
2024/05/19 11:00 1 22 - 9 LEZAMA LEZAMA (JOKIN BARANDIKA) ZALDUA (IGOR PASCUAL) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/19 11:00 1 3 - 0
(30-20) (35-32) (40-19)
SESTAO - LAS LLANAS SESTAO
PEREZ, P.
QUIJANO, O.
ZABALA, U.
RUIZ, D.
MUNGIA
ZARRAGA, M.
ZARRAGA, J.
URRUTIA, A.
IBARLUZEA, X.
ERRAMINTA LARRUZ HERRIARTEKOA ERRAMINTA LARRUZ
2024/05/19 11:00 2 7 - 22 LEZAMA LEZAMA (ENEKO ZARRAGA) DANAK BAT (BEÑAT ELORRIAGA) NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/19 11:30 1 - LEIOA - SAKONETA HARTZAK LEIOA (JON INORIZA) ITSASALDE (UNAI GOMEZ) NAGUSIAK NAGUSIAK 3.MAILA
2024/05/19 12:00 1 - GETXO - FADURA GETXO 3 ( Eneko Laka - Luka Briones) GETXO 2 ( Paula Ruiz - Markel Perales ) FRONTENISA FRONTENISA
2024/05/19 12:00 1 22 - 20 OROZKO OLGETAN (JON BEASKOETXEA) ORMA BI (IÑIGO TELLITU) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/19 12:30 1 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA HORI HORI A ZALDUA MP TRINKETEA TRINKETE ESKUZ UMEAK B
2024/05/19 12:30 2 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA MARKINA 1 DURANGO TRINKETEA TRINKETE ESKUZ UMEAK A
2024/05/19 12:30 3 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA BIDE BIETA 4 KURENE B TRINKETEA TRINKETE ESKUZ GAZTETXOAK B
2024/05/19 12:30 4 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA MARKINA 3 MARKINA 1 TRINKETEA TRINKETE ESKUZ GAZTETXOAK A
2024/05/19 12:30 1 - IURRETA OLABURU (LUKEN ATUTXA) LAGUN ONAK (BEÑAT OREGI) GAZTEAK GAZTEAK 1.MAILA
2024/05/19 13:00 1 22 - 0* SESTAO - LAS LLANAS LAGUN ARTEA (MIKEL ESTRADA) LEZAMA (IKER BILBAO) NAGUSIAK NAGUSIAK 2.MAILA
2024/05/19 16:00 1 - MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA (MIKEL EGURROLA) LEZAMA (IZEI SARATXU) GAZTEAK GAZTEAK 1.MAILA
2024/05/19 16:30 3 - DURANGO - EZKURDI JAI ALAI GERNIKA JAI ALAI 3 GERNIKA JAI ALAI 7 ZESTA PUNTA A GAZTETXOAK
2024/05/19 16:30 4 - DURANGO - EZKURDI JAI ALAI BERRIATUA B MARKINA - XEMEIN 1 ZESTA PUNTA A GAZTETXOAK
2024/05/19 16:30 2 - DURANGO - EZKURDI JAI ALAI GERNIKA JAI ALAI 1 GERNIKA JAI ALAI 2 ZESTA PUNTA A UMEAK
2024/05/19 17:30 1 - Abadiño LEMOAKO EPLE ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK
2024/05/19 18:30 1 - SOPELA SOPELA BAKIO ERRAMINTA LARRUZ HERRIARTEKOA ERRAMINTA LARRUZ
2024/05/19 - - - - ARMINTZA Atsedena ERRAMINTA LARRUZ HERRIARTEKOA ERRAMINTA LARRUZ
2024/05/19 - - - - Atsedena MARKINA-XEMEIN ZESTA PUNTA ZESTA PUNTAKO HERRIARTEKOA
2024/05/19 - - - - Atsedena TXUMULUXUETA B ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B BAXUA
2024/05/19 - - - - Atsedena DURANGO ADO ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/19 - - - - AXTXIKI 1 Atsedena ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK B ALTUA
2024/05/19 - - - - Descanso BERMEO PALETA GOMAZ UMETXOAK A
2024/05/19 - - - - OLGETAN LI Atsedena PALETA LARRUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 1.MAILA
2024/05/19 - - - - SOPELA A Atsedena ESKU PILOTA (2.FASEA) ERROTAZIO SISTEMA UMETXOAK A