Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) KADETEAK D BINAKA (2) Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/21 BETIKO IKASTOLA BERANGOKO ZUTIK 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/21 16:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI E
I, P.
L, K.
SESTAO A
B, G.
S, A.
0 - 2
(8-10) (8-10)
Akta
2023/01/21 16:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI F
R, I.
S, E.
TXUMULUXUETA MA
E, M.
L, A.
2 - 0
(10-5) (10-3)
Akta
2023/01/21 16:30 5 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA (Kerman L, Enaitz)
L, K.
M, E.
SESTAO C 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/22 11:15 2 PORTUGALETE PORTUGALETE SESTAO B
B, M.
B, F.
1 - 2
(10-6) (1-10) (3-5)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 7 DIMA TXUMULUXUETA MA
E, M.
L, A.
BETIKO IKASTOLA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/27 20:15 1 BERANGO BERANGOKO ZUTIK GALLARTA (Kerman L, Enaitz) -
2023/01/28 16:30 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
D, A.
P, I.
PORTUGALETE
M, M.
D, A.
1 - 2
(3-10) (10-6) (2-5)
Akta
2023/01/28 16:30 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
B, M.
B, F.
SANTURTZI E
I, P.
L, K.
2 - 1
(10-5) (2-10) (5-2)
Akta
2023/01/28 16:30 6 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
B, G.
S, A.
SANTURTZI F
R, I.
S, E.
2 - 0
(10-9) (10-1)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/05 GALLARTA (Kerman L, Enaitz) BETIKO IKASTOLA -
2023/02/05 SANTURTZI F SESTAO B -
2023/02/05 PORTUGALETE BERANGOKO ZUTIK -
2023/02/05 SESTAO A TXUMULUXUETA MA -
2023/02/05 SANTURTZI E SESTAO C -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 SESTAO B SESTAO A -
2023/02/19 BERANGOKO ZUTIK SANTURTZI E -
2023/02/19 TXUMULUXUETA MA GALLARTA (Kerman L, Enaitz) -
2023/02/19 BETIKO IKASTOLA PORTUGALETE -
2023/02/19 SESTAO C SANTURTZI F -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 SANTURTZI F BERANGOKO ZUTIK -
2023/02/26 PORTUGALETE GALLARTA (Kerman L, Enaitz) -
2023/02/26 SESTAO B TXUMULUXUETA MA -
2023/02/26 SESTAO A SESTAO C -
2023/02/26 SANTURTZI E BETIKO IKASTOLA -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 GALLARTA (Kerman L, Enaitz) SANTURTZI E -
2023/03/05 BERANGOKO ZUTIK SESTAO A -
2023/03/05 TXUMULUXUETA MA PORTUGALETE -
2023/03/05 BETIKO IKASTOLA SANTURTZI F -
2023/03/05 SESTAO C SESTAO B -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 SESTAO A BETIKO IKASTOLA -
2023/03/19 SESTAO C TXUMULUXUETA MA -
2023/03/19 SANTURTZI E PORTUGALETE -
2023/03/19 SESTAO B BERANGOKO ZUTIK -
2023/03/19 SANTURTZI F GALLARTA (Kerman L, Enaitz) -
Jardunaldia: 8
2023/03/26 PORTUGALETE SANTURTZI F -
2023/03/26 GALLARTA (Kerman L, Enaitz) SESTAO A -
2023/03/26 BERANGOKO ZUTIK SESTAO C -
2023/03/26 SANTURTZI E TXUMULUXUETA MA -
2023/03/26 BETIKO IKASTOLA SESTAO B -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 TXUMULUXUETA MA BERANGOKO ZUTIK -
2023/04/02 SANTURTZI F SANTURTZI E -
2023/04/02 SESTAO B GALLARTA (Kerman L, Enaitz) -
2023/04/02 SESTAO A PORTUGALETE -
2023/04/02 SESTAO C BETIKO IKASTOLA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA MA 3 2 1 1 0 2 2
2 BERANGOKO ZUTIK 2 1 1 0 0 2 0
3 GALLARTA (Kerman L, Enaitz) 2 1 1 0 0 2 0
4 SANTURTZI F 2 1 1 0 0 2 0
5 SESTAO A 2 1 1 0 0 2 0
6 SESTAO B 2 1 1 0 0 2 1
7 PORTUGALETE 1 1 0 1 0 1 2
8 SANTURTZI E 1 1 0 1 0 0 2
9 SESTAO C 0 1 0 1 1 0 2
10 BETIKO IKASTOLA 0 2 0 2 2 0 4