Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 3 IGORRE IGORRE
A, A.
G, A.
LEMOA BE
B, A.
E, U.
2 - 1
(6-10) (10-8) (5-3)
Akta
2023/01/20 17:00 4 LEMOA LEMOA BO
B, M.
O, I.
DURANGO
O, X.
P, A.
0 - 2
(4-10) (2-10)
Akta
2023/01/20 17:00 5 LEMOA LEMOA SG
G, S.
S, I.
TXUMULUXUETA OA
B, A.
T, O.
2 - 0
(10-1) (10-1)
Akta
2023/01/20 18:00 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
LEMOA GL
G, M.
L, E.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2023/01/20 MANDOIA UAA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 9 LEMOA LEMOA BE BIDEBIETA AGO -
2023/01/27 17:00 10 LEMOA LEMOA GL MANDOIA UAA -
2023/01/27 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA OA
B, A.
T, O.
LEMOA BO
B, M.
O, I.
2 - 1
(6-10) (10-3) (5-0)
Akta
2023/01/27 18:15 6 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO
O, X.
P, A.
IGORRE
A, A.
G, A.
2 - 0
(10-5) (10-5)
2023/01/29 Atsedena LEMOA SG -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 BIDEBIETA AGO DURANGO -
2023/02/05 IGORRE TXUMULUXUETA OA -
2023/02/05 LEMOA BO LEMOA SG -
2023/02/05 MANDOIA UAA LEMOA BE -
2023/02/05 LEMOA GL Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 DURANGO MANDOIA UAA -
2023/02/19 LEMOA BE LEMOA GL -
2023/02/19 LEMOA SG IGORRE -
2023/02/19 TXUMULUXUETA OA BIDEBIETA AGO -
2023/02/19 Atsedena LEMOA BO -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 BIDEBIETA AGO LEMOA SG -
2023/02/26 IGORRE LEMOA BO -
2023/02/26 LEMOA GL DURANGO -
2023/02/26 MANDOIA UAA TXUMULUXUETA OA -
2023/02/26 LEMOA BE Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 DURANGO LEMOA BE -
2023/03/05 LEMOA BO BIDEBIETA AGO -
2023/03/05 LEMOA SG MANDOIA UAA -
2023/03/05 TXUMULUXUETA OA LEMOA GL -
2023/03/05 Atsedena IGORRE -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 BIDEBIETA AGO IGORRE -
2023/03/19 LEMOA BE TXUMULUXUETA OA -
2023/03/19 LEMOA GL LEMOA SG -
2023/03/19 MANDOIA UAA LEMOA BO -
2023/03/19 DURANGO Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/03/26 IGORRE MANDOIA UAA -
2023/03/26 LEMOA BO LEMOA GL -
2023/03/26 LEMOA SG LEMOA BE -
2023/03/26 TXUMULUXUETA OA DURANGO -
2023/03/26 BIDEBIETA AGO Atsedena -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 DURANGO LEMOA SG -
2023/04/02 LEMOA BE LEMOA BO -
2023/04/02 LEMOA GL IGORRE -
2023/04/02 MANDOIA UAA BIDEBIETA AGO -
2023/04/02 Atsedena TXUMULUXUETA OA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA OA 3 2 1 1 0 2 3
2 DURANGO 2 1 1 0 0 2 0
3 LEMOA BO 2 2 0 2 0 1 4
4 LEMOA SG 2 1 1 0 0 2 0
5 BIDEBIETA AGO 2 1 1 0 0 2 0
6 IGORRE 2 1 1 0 0 2 1
7 LEMOA BE 1 1 0 1 0 1 2
8 LEMOA GL 1 1 0 1 0 0 2
9 MANDOIA UAA 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 2 GALDAKAO ADISKIDE E MUNGIA A 0 - 2
(2-10) (5-10)
Akta
2023/01/20 18:30 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
H, J.
L, M.
BALMASEDA HF
A, T.
F, P.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
2023/01/20 18:30 6 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
C, A.
C, S.
DANOK LAGUNAK
V, I.
0 - 2
(1-10) (3-10)
Akta
2023/01/22 10:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
B, Z.
B, S.
HARTZAK 2 - 0
(10-3) (10-7)
Akta
2023/01/22 17:30 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
B, J.
MUNGIA B
A, J.
S, E.
1 - 2
(10-8) (8-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/26 18:30 1 BALMASEDA BALMASEDA HF
H, U.
A, T.
ADISKIDE E
E, M.
E, A.
2 - 0
(10-1) (10-3)
Akta
2023/01/27 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK SESTAO D
C, A.
C, S.
1 - 2
(10-3) (5-10) (4-5)
Akta
2023/01/27 18:15 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA DANOK LAGUNAK SESTAO E -
2023/01/28 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A
A, J.
A, J.
SANTURTZI I
B, J.
B, L.
2 - 1
(10-6) (8-10) (5-2)
Akta
2023/01/28 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B
A, J.
Z, K.
SESTAO C
B, Z.
B, S.
1 - 2
(9-10) (10-6) (0-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ADISKIDE E DANOK LAGUNAK -
2023/02/05 BALMASEDA HF MUNGIA A -
2023/02/05 SESTAO D MUNGIA B -
2023/02/05 SESTAO E HARTZAK -
2023/02/05 SESTAO C SANTURTZI I -
Jardunaldia: 4
2023/02/18 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B SESTAO E -
2023/02/18 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A SESTAO C -
2023/02/19 SANTURTZI I SESTAO D -
2023/02/19 HARTZAK ADISKIDE E -
2023/02/19 DANOK LAGUNAK BALMASEDA HF -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ADISKIDE E MUNGIA B -
2023/02/26 SESTAO D SESTAO C -
2023/02/26 BALMASEDA HF HARTZAK -
2023/02/26 DANOK LAGUNAK MUNGIA A -
2023/02/26 SESTAO E SANTURTZI I -
Jardunaldia: 6
2023/03/04 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A SESTAO D -
2023/03/04 16:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B BALMASEDA HF -
2023/03/05 SESTAO C SESTAO E -
2023/03/05 SANTURTZI I ADISKIDE E -
2023/03/05 HARTZAK DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 SESTAO E SESTAO D -
2023/03/19 ADISKIDE E SESTAO C -
2023/03/19 HARTZAK MUNGIA A -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK MUNGIA B -
2023/03/19 BALMASEDA HF SANTURTZI I -
Jardunaldia: 8
2023/03/24 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA B HARTZAK -
2023/03/26 SESTAO E MUNGIA A -
2023/03/26 SESTAO C BALMASEDA HF -
2023/03/26 SESTAO D ADISKIDE E -
2023/03/26 SANTURTZI I DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 9
2023/04/01 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA A MUNGIA B -
2023/04/02 DANOK LAGUNAK SESTAO C -
2023/04/02 HARTZAK SANTURTZI I -
2023/04/02 BALMASEDA HF SESTAO D -
2023/04/02 ADISKIDE E SESTAO E -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BALMASEDA HF 3 2 1 1 0 2 2
2 SESTAO D 3 2 1 1 0 2 3
3 SESTAO C 2 1 1 0 0 2 0
4 MUNGIA A 2 1 1 0 0 2 0
5 HARTZAK 2 2 0 2 0 1 4
6 ADISKIDE E 2 2 0 2 0 0 4
7 SESTAO E 2 1 1 0 0 2 0
8 DANOK LAGUNAK 2 1 1 0 0 2 0
9 MUNGIA B 2 1 1 0 0 2 1
10 SANTURTZI I 1 1 0 1 0 1 2