Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 6 LEMOA LEMOA MK
K, H.
M, M.
MUNGIA
A, J.
M, U.
0 - 2
(1-10) (1-10)
Akta
2023/01/20 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE IPM LAGUN ONAK AA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/20 19:00 1 MAÑARIA DURANGO OI
L, I.
S, H.
BIDEBIETA GM
G, A.
M, A.
2 - 0
(10-2) (10-3)
Akta
2023/01/22 LEMOA TU Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:15 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA GM ARKUPE IPM 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/28 16:00 4 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK AA
A, G.
LEMOA TU
T, D.
U, E.
2 - 1
(10-3) (6-10) (5-4)
Akta
2023/01/28 16:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
M, B.
G, A.
DURANGO OI
L, I.
S, H.
0 - 2
(7-10) (7-10)
Akta
2023/01/29 Atsedena LEMOA MK -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ARKUPE IPM MUNGIA -
2023/02/05 DURANGO OI LEMOA MK -
2023/02/05 LEMOA TU BIDEBIETA GM -
2023/02/05 LAGUN ONAK AA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/25 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA LEMOA TU -
2023/02/26 BIDEBIETA GM LAGUN ONAK AA -
2023/02/26 LEMOA MK ARKUPE IPM -
2023/02/26 Atsedena DURANGO OI -
Jardunaldia: 5
2023/03/05 ARKUPE IPM DURANGO OI -
2023/03/05 LAGUN ONAK AA MUNGIA -
2023/03/05 LEMOA TU LEMOA MK -
2023/03/05 BIDEBIETA GM Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/18 16:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA BIDEBIETA GM -
2023/03/19 DURANGO OI LEMOA TU -
2023/03/19 LEMOA MK LAGUN ONAK AA -
2023/03/19 ARKUPE IPM Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/26 BIDEBIETA GM LEMOA MK -
2023/03/26 LAGUN ONAK AA DURANGO OI -
2023/03/26 LEMOA TU ARKUPE IPM -
2023/03/26 Atsedena MUNGIA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARKUPE IPM 4 2 2 0 0 4 0
2 DURANGO OI 4 2 2 0 0 4 0
3 MUNGIA 3 2 1 1 0 2 2
4 LAGUN ONAK AA 2 2 1 1 1 2 3
5 LEMOA TU 1 1 0 1 0 1 2
6 LEMOA MK 1 1 0 1 0 0 2
7 BIDEBIETA GM 1 2 0 2 1 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 7 LEMOA LEMOA UG
G, M.
U, N.
LEMOA UR
R, U.
U, M.
0 - 2
(2-10) (7-10)
Akta
2023/01/20 17:30 2 ZEBERIO MANDOIA AE IGORRE 2 2 - 0
(10-4) (10-8)
2023/01/20 18:00 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA GU
G, D.
U, M.
ARGUIA LAG 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/22 ARGUIA OGS (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 11 LEMOA LEMOA UR MANDOIA AE -
2023/01/27 18:45 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA LAG
A, E.
L, A.
LEMOA UG
U, N.
G, M.
1 - 2
(10-9) (5-10) (2-5)
2023/01/29 IGORRE 2 ARGUIA OGS (Ret.) -
2023/01/29 Atsedena BIDEBIETA GU -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ARGUIA OGS (Ret.) LEMOA UR -
2023/02/05 LEMOA UG BIDEBIETA GU -
2023/02/05 MANDOIA AE ARGUIA LAG -
2023/02/05 IGORRE 2 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 ARGUIA LAG ARGUIA OGS (Ret.) -
2023/02/26 BIDEBIETA GU MANDOIA AE -
2023/02/26 LEMOA UR IGORRE 2 -
2023/02/26 Atsedena LEMOA UG -
Jardunaldia: 5
2023/03/05 ARGUIA OGS (Ret.) BIDEBIETA GU -
2023/03/05 IGORRE 2 ARGUIA LAG -
2023/03/05 MANDOIA AE LEMOA UG -
2023/03/05 LEMOA UR Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 ARGUIA LAG LEMOA UR -
2023/03/19 BIDEBIETA GU IGORRE 2 -
2023/03/19 LEMOA UG ARGUIA OGS (Ret.) -
2023/03/19 MANDOIA AE Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/26 ARGUIA OGS (Ret.) MANDOIA AE -
2023/03/26 IGORRE 2 LEMOA UG -
2023/03/26 LEMOA UR BIDEBIETA GU -
2023/03/26 Atsedena ARGUIA LAG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEMOA UR 2 1 1 0 0 2 0
2 BIDEBIETA GU 2 1 1 0 0 2 0
3 LEMOA UG 1 1 0 1 0 0 2
4 ARGUIA OGS (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
5 MANDOIA AE 0 0 0 0 0 0 0
6 IGORRE 2 0 0 0 0 0 0 0
7 ARGUIA LAG 0 1 0 1 1 0 2
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 2 IURRETA IURRETA IBB
B, A.
P, E.
OIZPE 2 - 0
(10-7) (10-5)
Akta
2023/01/20 18:00 3 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 3
S, E.
G, J.
AKARREGI GT
G, D.
T, L.
2 - 1
(9-10) (10-7) (5-4)
Akta
2023/01/21 16:30 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
L, P.
A, M.
ZALDUA E
F, A.
L, A.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
2023/01/22 MARKINA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 4 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA E
F, A.
L, A.
IURRETA IBB
B, A.
1 - 2
(10-7) (9-10) (3-5)
Akta
2023/01/27 18:30 2 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE MARKINA 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/27 19:00 2 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI GT
G, D.
T, L.
HORI HORI
A, M.
L, P.
1 - 2
(10-8) (3-10) (3-5)
Akta
2023/01/29 Atsedena ATXTXIKI 3 -
Jardunaldia: 3
2023/02/03 18:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA ZALDUA E -
2023/02/03 18:00 3 IURRETA IURRETA IBB AKARREGI GT -
2023/02/05 HORI HORI ATXTXIKI 3 -
2023/02/05 OIZPE Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 AKARREGI GT MARKINA -
2023/02/26 ATXTXIKI 3 IURRETA IBB -
2023/02/26 ZALDUA E OIZPE -
2023/02/26 Atsedena HORI HORI -
Jardunaldia: 5
2023/03/05 IURRETA IBB HORI HORI -
2023/03/05 MARKINA ATXTXIKI 3 -
2023/03/05 OIZPE AKARREGI GT -
2023/03/05 ZALDUA E Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 AKARREGI GT ZALDUA E -
2023/03/19 ATXTXIKI 3 OIZPE -
2023/03/19 HORI HORI MARKINA -
2023/03/19 IURRETA IBB Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/26 MARKINA IURRETA IBB -
2023/03/26 OIZPE HORI HORI -
2023/03/26 ZALDUA E ATXTXIKI 3 -
2023/03/26 Atsedena AKARREGI GT -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA IBB 4 2 2 0 0 4 1
2 HORI HORI 4 2 2 0 0 4 1
3 ATXTXIKI 3 2 1 1 0 0 2 1
4 AKARREGI GT 2 2 0 2 0 2 4
5 ZALDUA E 2 2 0 2 0 1 4
6 MARKINA 2 1 1 0 0 2 0
7 OIZPE 1 2 0 2 1 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/21 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI H
B, O.
G, I.
SESTAO B
B, I.
2 - 0
(10-5) (10-5)
Akta
2023/01/21 16:30 1 BALMASEDA BALMASEDA AI GURE KIROLA kimetx gael diego 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/21 16:30 4 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
O, A.
DANOK LAGUNAK
P, O.
2 - 0
(10-4) (10-9)
Akta
2023/01/22 SESTAO A Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:15 2 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA DANOK LAGUNAK BALMASEDA AI -
2023/01/27 18:31 2 BARAKALDO GURE KIROLA kimetx gael diego SESTAO A 0 - 2
(3-10) (6-10)
Akta
2023/01/28 16:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
B, I.
L, A.
GALLARTA
F, X.
L, K.
2 - 0
(10-2) (10-1)
Akta
2023/01/29 Atsedena SANTURTZI H -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 BALMASEDA AI SESTAO B -
2023/02/05 GALLARTA SANTURTZI H -
2023/02/05 SESTAO A DANOK LAGUNAK -
2023/02/05 GURE KIROLA kimetx gael diego Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 DANOK LAGUNAK GURE KIROLA kimetx gael diego -
2023/02/26 SANTURTZI H BALMASEDA AI -
2023/02/26 SESTAO B SESTAO A -
2023/02/26 Atsedena GALLARTA -
Jardunaldia: 5
2023/03/05 BALMASEDA AI GALLARTA -
2023/03/05 GURE KIROLA kimetx gael diego SESTAO B -
2023/03/05 SESTAO A SANTURTZI H -
2023/03/05 DANOK LAGUNAK Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 GALLARTA SESTAO A -
2023/03/19 SANTURTZI H GURE KIROLA kimetx gael diego -
2023/03/19 SESTAO B DANOK LAGUNAK -
2023/03/19 BALMASEDA AI Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/26 DANOK LAGUNAK SANTURTZI H -
2023/03/26 GURE KIROLA kimetx gael diego GALLARTA -
2023/03/26 SESTAO A BALMASEDA AI -
2023/03/26 Atsedena SESTAO B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GURE KIROLA kimetx gael diego 3 2 1 1 0 2 2
2 SANTURTZI H 2 1 1 0 0 2 0
3 GALLARTA 2 1 1 0 0 2 0
4 SESTAO A 2 1 1 0 0 2 0
5 SESTAO B 1 1 0 1 0 0 2
6 DANOK LAGUNAK 1 1 0 1 0 0 2
7 BALMASEDA AI 0 1 0 1 1 0 2