Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 ETXEBARRIA MARKINA 1
F, T.
L, E.
LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
2023/01/20 18:00 5 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
J, M.
U, U.
UPO MENDI ME
M, E.
R, M.
1 - 2
(10-8) (7-10) (3-5)
Akta
2023/01/20 19:00 2 MAÑARIA DURANGO XA
A, X.
E, A.
ARKUPE LP
L, A.
P, A.
2 - 0
(10-8) (10-3)
Akta
2023/01/21 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK JS
S, U.
MARKINA 2
I, J.
M, J.
0 - 2
(2-10) (9-10)
Akta
2023/01/21 17:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
IGORRE
A, E.
E, E.
2 - 0
(10-5) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2 MARKINA 1
F, T.
0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2023/01/27 17:00 6 IGORRE IGORRE
A, E.
E, E.
ATXTXIKI 2
J, M.
L, A.
2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2023/01/27 17:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME DURANGO XA 1 - 2
(10-7) (7-10) (2-5)
Akta
2023/01/27 17:30 8 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LP LAGUN ONAK JS -
2023/01/27 19:00 3 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
UPO MENDI AE
G, E.
R, A.
2 - 1
(4-10) (10-4) (5-4)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:00 5 IGORRE IGORRE UPO MENDI ME -
2023/02/04 16:45 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 ARKUPE LP -
2023/02/05 ATXTXIKI 2 LAGUN ONAK VG -
2023/02/05 LAGUN ONAK JS DURANGO XA -
2023/02/05 UPO MENDI AE MARKINA 2 -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 ARKUPE LP UPO MENDI AE -
2023/02/19 DURANGO XA MARKINA 1 -
2023/02/19 LAGUN ONAK VG IGORRE -
2023/02/19 MARKINA 2 ATXTXIKI 2 -
2023/02/19 UPO MENDI ME LAGUN ONAK JS -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ATXTXIKI 2 ARKUPE LP -
2023/02/26 IGORRE MARKINA 2 -
2023/02/26 LAGUN ONAK VG UPO MENDI ME -
2023/02/26 MARKINA 1 LAGUN ONAK JS -
2023/02/26 UPO MENDI AE DURANGO XA -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 ARKUPE LP IGORRE -
2023/03/05 DURANGO XA ATXTXIKI 2 -
2023/03/05 LAGUN ONAK JS UPO MENDI AE -
2023/03/05 MARKINA 2 LAGUN ONAK VG -
2023/03/05 UPO MENDI ME MARKINA 1 -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 ATXTXIKI 2 LAGUN ONAK JS -
2023/03/19 IGORRE DURANGO XA -
2023/03/19 LAGUN ONAK VG ARKUPE LP -
2023/03/19 MARKINA 2 UPO MENDI ME -
2023/03/19 UPO MENDI AE MARKINA 1 -
Jardunaldia: 8
2023/03/26 ARKUPE LP MARKINA 2 -
2023/03/26 DURANGO XA LAGUN ONAK VG -
2023/03/26 LAGUN ONAK JS IGORRE -
2023/03/26 MARKINA 1 ATXTXIKI 2 -
2023/03/26 UPO MENDI AE UPO MENDI ME -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 ATXTXIKI 2 UPO MENDI AE -
2023/04/02 IGORRE MARKINA 1 -
2023/04/02 LAGUN ONAK VG LAGUN ONAK JS -
2023/04/02 MARKINA 2 DURANGO XA -
2023/04/02 UPO MENDI ME ARKUPE LP -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA 1 4 2 2 0 0 4 0
2 DURANGO XA 4 2 2 0 0 4 1
3 UPO MENDI AE 3 2 1 1 0 3 2
4 LAGUN ONAK VG 3 2 1 1 0 2 3
5 IGORRE 3 2 1 1 0 2 2
6 MARKINA 2 3 2 1 1 0 2 2
7 UPO MENDI ME 3 2 1 1 0 3 3
8 ATXTXIKI 2 2 2 0 2 0 1 4
9 ARKUPE LP 1 1 0 1 0 0 2
10 LAGUN ONAK JS 1 1 0 1 0 0 2
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 3 ARRIGORRIAGA ARGUIA EG ARGUIA T 0 - 2
(9-10) (9-10)
Akta
2023/01/20 18:00 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/20 18:00 5 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX
F, X.
T, L.
SANTURTZI G
G, A.
D, I.
0 - 2
(5-10) (8-10)
Akta
2023/01/21 16:00 6 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK FE UPO MENDI JAE
H, A.
M, E.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
2023/01/22 OLGETAN I JO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ LAGUN ONAK FE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/27 17:30 5 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JAE OLARRETA LX 0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
2023/01/27 18:45 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA T BIDEBIETA AS
S, I.
A, J.
0 - 2
(7-10) (9-10)
Akta
2023/01/28 16:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G
D, I.
G, A.
OLGETAN I JO
G, O.
Z, J.
2 - 0
(10-7) (10-2)
Akta
2023/01/29 Atsedena ARGUIA EG -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 BIDEBIETA AS ARGUIA EG -
2023/02/05 LAGUN ONAK FE ARGUIA T -
2023/02/05 OLARRETA LX UPO MENDI MOJ -
2023/02/05 OLGETAN I JO UPO MENDI JAE -
2023/02/05 SANTURTZI G Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 ARGUIA EG LAGUN ONAK FE -
2023/02/19 ARGUIA T OLARRETA LX -
2023/02/19 UPO MENDI JAE SANTURTZI G -
2023/02/19 UPO MENDI MOJ OLGETAN I JO -
2023/02/19 Atsedena BIDEBIETA AS -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 LAGUN ONAK FE BIDEBIETA AS -
2023/02/26 OLARRETA LX ARGUIA EG -
2023/02/26 OLGETAN I JO ARGUIA T -
2023/02/26 SANTURTZI G UPO MENDI MOJ -
2023/02/26 UPO MENDI JAE Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 ARGUIA EG OLGETAN I JO -
2023/03/05 ARGUIA T SANTURTZI G -
2023/03/05 BIDEBIETA AS OLARRETA LX -
2023/03/05 UPO MENDI MOJ UPO MENDI JAE -
2023/03/05 Atsedena LAGUN ONAK FE -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 OLARRETA LX LAGUN ONAK FE -
2023/03/19 OLGETAN I JO BIDEBIETA AS -
2023/03/19 SANTURTZI G ARGUIA EG -
2023/03/19 UPO MENDI JAE ARGUIA T -
2023/03/19 UPO MENDI MOJ Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/03/26 ARGUIA EG UPO MENDI JAE -
2023/03/26 ARGUIA T UPO MENDI MOJ -
2023/03/26 BIDEBIETA AS SANTURTZI G -
2023/03/26 LAGUN ONAK FE OLGETAN I JO -
2023/03/26 OLARRETA LX Atsedena -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 OLGETAN I JO OLARRETA LX -
2023/04/02 SANTURTZI G LAGUN ONAK FE -
2023/04/02 UPO MENDI JAE BIDEBIETA AS -
2023/04/02 UPO MENDI MOJ ARGUIA EG -
2023/04/02 Atsedena ARGUIA T -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BIDEBIETA AS 4 2 2 0 0 4 0
2 OLARRETA LX 3 2 1 1 0 2 2
3 ARGUIA T 3 2 1 1 0 2 2
4 LAGUN ONAK FE 2 2 1 1 1 2 2
5 UPO MENDI MOJ 2 2 1 1 1 2 2
6 UPO MENDI JAE 2 2 0 2 0 0 4
7 SANTURTZI G 2 1 1 0 0 2 0
8 ARGUIA EG 1 1 0 1 0 0 2
9 OLGETAN I JO 0 0 0 0 0 0 0