Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK A BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 4 GALDAKAO ADISKIDE L LAGUN ONAK GM 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/20 18:00 2 ETXEBARRIA MARKINA 2
A, U.
O, I.
LEMOA BI
B, J.
2 - 0
(10-7) (10-9)
Akta
2023/01/21 11:00 1 DIMA TXUMULUXUETA EH
A, H.
O, E.
JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
2 - 0
(10-7) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 5 LEMOA LEMOA BI TXUMULUXUETA EH -
2023/01/28 16:00 5 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK GM MARKINA 2
A, U.
O, I.
0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
2023/01/28 16:45 2 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
ADISKIDE L
U, M.
1 - 2
(10-8) (4-10) (0-5)
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ADISKIDE L LEMOA BI -
2023/02/05 JOKO ALAI AL LAGUN ONAK GM -
2023/02/05 TXUMULUXUETA EH MARKINA 2 -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 LEMOA BI JOKO ALAI AL -
2023/02/19 MARKINA 2 ADISKIDE L -
2023/02/19 TXUMULUXUETA EH LAGUN ONAK GM -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ADISKIDE L TXUMULUXUETA EH -
2023/02/26 JOKO ALAI AL MARKINA 2 -
2023/02/26 LAGUN ONAK GM LEMOA BI -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 JOKO ALAI AL TXUMULUXUETA EH -
2023/03/05 LAGUN ONAK GM ADISKIDE L -
2023/03/05 LEMOA BI MARKINA 2 -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 ADISKIDE L JOKO ALAI AL -
2023/03/19 MARKINA 2 LAGUN ONAK GM -
2023/03/19 TXUMULUXUETA EH LEMOA BI -
Jardunaldia: 8
2023/03/26 LAGUN ONAK GM JOKO ALAI AL -
2023/03/26 LEMOA BI ADISKIDE L -
2023/03/26 MARKINA 2 TXUMULUXUETA EH -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 ADISKIDE L MARKINA 2 -
2023/04/02 JOKO ALAI AL LEMOA BI -
2023/04/02 LAGUN ONAK GM TXUMULUXUETA EH -
Jardunaldia: 10
2023/04/30 LEMOA BI LAGUN ONAK GM -
2023/04/30 MARKINA 2 JOKO ALAI AL -
2023/04/30 TXUMULUXUETA EH ADISKIDE L -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA 2 4 2 2 0 0 4 0
2 LAGUN ONAK GM 3 2 1 1 0 2 2
3 TXUMULUXUETA EH 2 1 1 0 0 2 0
4 ADISKIDE L 2 2 1 1 1 2 3
5 JOKO ALAI AL 2 2 0 2 0 1 4
6 LEMOA BI 1 1 0 1 0 0 2
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) GAZTETXOAK A BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 4 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
2 - 0
(10-9) (10-7)
Akta
2023/01/21 10:30 1 ISPASTER LEA GA
A, U.
G, A.
SOPELA A
G, B.
M, H.
0 - 2
(4-10) (8-10)
Akta
2023/01/22 MARKINA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
MARKINA 1
O, G.
S, M.
2 - 0
(10-4) (10-9)
2023/01/28 16:30 1 SOPELA SOPELA A
G, B.
M, H.
ATXTXIKI 1
O, I.
V, O.
2 - 1
(9-10) (10-9) (5-4)
Akta
2023/01/29 Atsedena LEA GA -
Jardunaldia: 3
2023/02/04 16:45 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 SOPELA A -
2023/02/05 ATXTXIKI 1 LEA GA -
2023/02/05 JOKO ALAI GJ Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 LEA GA MARKINA 1 -
2023/02/19 SOPELA A JOKO ALAI GJ -
2023/02/19 ATXTXIKI 1 Atsedena -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 JOKO ALAI GJ LEA GA -
2023/02/26 MARKINA 1 ATXTXIKI 1 -
2023/02/26 Atsedena SOPELA A -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 JOKO ALAI GJ ATXTXIKI 1 -
2023/03/05 SOPELA A LEA GA -
2023/03/05 Atsedena MARKINA 1 -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 ATXTXIKI 1 SOPELA A -
2023/03/19 MARKINA 1 JOKO ALAI GJ -
2023/03/19 LEA GA Atsedena -
Jardunaldia: 8
2023/03/26 LEA GA ATXTXIKI 1 -
2023/03/26 SOPELA A MARKINA 1 -
2023/03/26 Atsedena JOKO ALAI GJ -
Jardunaldia: 9
2023/04/02 JOKO ALAI GJ SOPELA A -
2023/04/02 MARKINA 1 LEA GA -
2023/04/02 Atsedena ATXTXIKI 1 -
Jardunaldia: 10
2023/04/30 ATXTXIKI 1 MARKINA 1 -
2023/04/30 LEA GA JOKO ALAI GJ -
2023/04/30 SOPELA A Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 SOPELA A 4 2 2 0 0 4 1
2 ATXTXIKI 1 3 2 1 1 0 3 2
3 JOKO ALAI GJ 3 2 1 1 0 2 2
4 MARKINA 1 1 1 0 1 0 0 2
5 LEA GA 1 1 0 1 0 0 2