Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK D BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO SAE
A, A.
E, A.
BERMEO B
B, J.
I, M.
0 - 2
(7-10) (9-10)
Akta
2023/01/20 18:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO C
A, I.
M, I.
ADISKIDE R 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/20 19:30 1 BERANGO SOPELA D
S, E.
G, B.
BERMEO A
A, K.
M, D.
-
2023/01/21 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
E, M.
L, L.
BIDEBIETA CEF
C, A.
F, E.
2 - 0
(10-5) (9-3)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO A
A, K.
O, I.
USANSOLO SAE
E, A.
S, J.
2 - 0
(10-7) (10-4)
Akta
2023/01/27 17:30 2 GALDAKAO ADISKIDE R
A, A.
R, I.
MUNGIA 0 - 2
(3-10) (7-10)
Akta
2023/01/27 18:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA CEF
C, A.
F, E.
SOPELA D 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/27 18:30 2 BERMEO - ARTZA BERMEO B
B, J.
I, M.
BERMEO C
A, I.
M, I.
1 - 2
(5-10) (10-7) (1-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 BERMEO B ADISKIDE R -
2023/02/12 BERMEO C BERMEO A -
2023/02/12 SOPELA D MUNGIA -
2023/02/12 USANSOLO SAE BIDEBIETA CEF -
Jardunaldia: 4
2023/02/25 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA USANSOLO SAE -
2023/02/26 ADISKIDE R SOPELA D -
2023/02/26 BERMEO A BERMEO B -
2023/02/26 BIDEBIETA CEF BERMEO C -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 BERMEO A ADISKIDE R -
2023/03/12 BERMEO B BIDEBIETA CEF -
2023/03/12 BERMEO C MUNGIA -
2023/03/12 USANSOLO SAE SOPELA D -
Jardunaldia: 6
2023/03/18 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA BERMEO B -
2023/03/19 BIDEBIETA CEF BERMEO A -
2023/03/19 SOPELA D BERMEO C -
2023/03/19 USANSOLO SAE ADISKIDE R -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 ADISKIDE R BIDEBIETA CEF -
2023/04/02 BERMEO A MUNGIA -
2023/04/02 BERMEO B SOPELA D -
2023/04/02 BERMEO C USANSOLO SAE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MUNGIA 4 2 2 0 0 4 0
2 BERMEO C 4 2 2 0 0 4 1
3 BERMEO B 3 2 1 1 0 3 2
4 BIDEBIETA CEF 3 2 1 1 0 2 2
5 BERMEO A 2 1 1 0 0 2 0
6 USANSOLO SAE 2 2 0 2 0 0 4
7 ADISKIDE R 1 2 0 2 1 0 4
8 SOPELA D 0 1 0 1 1 0 2
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK D BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:45 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA B URRETXINDORRA D 0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
2023/01/20 17:45 3 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA A BARBADUN 0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
2023/01/20 18:30 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
R, H.
S, L.
SANTURTZI K
O, G.
H, A.
0 - 2
(7-10) (8-10)
Akta
2023/01/22 SESTAO D Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA BARBADUN
G, A.
P, I.
SESTAO E 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/27 18:00 1 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA D URRETXINDORRA A -
2023/01/28 16:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI K
H, A.
O, G.
SESTAO D
D, I.
I, U.
2 - 1
(10-7) (6-10) (5-0)
Akta
2023/01/29 Atsedena URRETXINDORRA B -
Jardunaldia: 3
2023/02/12 SESTAO D BARBADUN -
2023/02/12 SESTAO E URRETXINDORRA D -
2023/02/12 URRETXINDORRA A URRETXINDORRA B -
2023/02/12 SANTURTZI K Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 BARBADUN SANTURTZI K -
2023/02/26 URRETXINDORRA B SESTAO E -
2023/02/26 URRETXINDORRA D SESTAO D -
2023/02/26 Atsedena URRETXINDORRA A -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 SANTURTZI K URRETXINDORRA D -
2023/03/12 SESTAO D URRETXINDORRA B -
2023/03/12 SESTAO E URRETXINDORRA A -
2023/03/12 BARBADUN Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 URRETXINDORRA A SESTAO D -
2023/03/19 URRETXINDORRA B SANTURTZI K -
2023/03/19 URRETXINDORRA D BARBADUN -
2023/03/19 SESTAO E Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 BARBADUN URRETXINDORRA B -
2023/04/02 SANTURTZI K URRETXINDORRA A -
2023/04/02 SESTAO D SESTAO E -
2023/04/02 Atsedena URRETXINDORRA D -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BARBADUN 4 2 2 0 0 4 0
2 URRETXINDORRA D 2 1 1 0 0 2 0
3 SANTURTZI K 2 1 1 0 0 2 0
4 URRETXINDORRA A 1 1 0 1 0 0 2
5 URRETXINDORRA B 1 1 0 1 0 0 2
6 SESTAO E 1 2 0 2 1 0 4
7 SESTAO D 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK D BINAKA (2) Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 IURRETA IURRETA AD2
K, H.
Z, H.
IURRETA AD1
O, U.
Q, N.
2 - 0
(10-6) (10-9)
Akta
2023/01/20 18:00 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I MA
A, O.
M, G.
HORI HORI MA
A, M.
P, A.
2 - 1
(10-5) (9-10) (5-4)
Akta
2023/01/20 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO MAAE
E, A.
B, M.
MALLABIA I OP 2 - 0*
(2-0) (2-0)
Akta
2023/01/21 16:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, A.
F, E.
AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia))
G, X.
2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 2 IURRETA IURRETA AD1
O, U.
Q, N.
MALLABIA I MA
A, O.
M, G.
1 - 2
(10-7) (1-10) (3-5)
Akta
2023/01/27 17:30 2 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I OP
O, A.
P, I.
HORI HORI AE
A, A.
F, E.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2023/01/27 19:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia))
G, X.
IURRETA AD2
K, H.
Z, H.
0 - 2
(4-10) (2-10)
Akta
2023/01/27 19:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA HORI HORI MA
A, M.
P, A.
DURANGO MAAE
N, A.
E, A.
1 - 2
(10-6) (6-10) (2-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 DURANGO MAAE IURRETA AD1 -
2023/02/12 HORI HORI MA MALLABIA I OP -
2023/02/12 IURRETA AD2 HORI HORI AE -
2023/02/12 MALLABIA I MA AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia)) -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia)) DURANGO MAAE -
2023/02/26 HORI HORI AE MALLABIA I MA -
2023/02/26 IURRETA AD1 HORI HORI MA -
2023/02/26 MALLABIA I OP IURRETA AD2 -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 DURANGO MAAE HORI HORI AE -
2023/03/12 HORI HORI MA AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia)) -
2023/03/12 IURRETA AD1 MALLABIA I OP -
2023/03/12 MALLABIA I MA IURRETA AD2 -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia)) IURRETA AD1 -
2023/03/19 HORI HORI AE HORI HORI MA -
2023/03/19 IURRETA AD2 DURANGO MAAE -
2023/03/19 MALLABIA I MA MALLABIA I OP -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 DURANGO MAAE MALLABIA I MA -
2023/04/02 HORI HORI MA IURRETA AD2 -
2023/04/02 IURRETA AD1 HORI HORI AE -
2023/04/02 MALLABIA I OP AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia)) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA AD2 4 2 2 0 0 4 0
2 DURANGO MAAE 4 2 2 0 0 4 1
3 MALLABIA I MA 4 2 2 0 0 4 2
4 HORI HORI AE 3 2 1 1 0 2 2
5 MALLABIA I OP 2 2 1 1 1 2 2
6 HORI HORI MA 2 2 0 2 0 2 4
7 IURRETA AD1 2 2 0 2 0 1 4
8 AKARREGI (Aitor Casterone, ibai uriarte,andoni idoiagabeitia)) 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK D BINAKA (2) Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:45 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA F KAMARAKA NJ 2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2023/01/20 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK RM
M, A.
R, G.
URRETXINDORRA E 2 - 0
(10-1) (10-3)
Akta
2023/01/20 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK FG
F, U.
G, E.
BIDEBIETA RY
R, A.
Y, H.
2 - 1
(10-6) (4-10) (5-1)
Akta
2023/01/22 KAMARAKA LA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NJ
B, N.
M, J.
KAMARAKA LA
B, C.
G, L.
1 - 2
(4-10) (10-9) (2-5)
Akta
2023/01/27 18:00 2 URRETXINDORRA IKASTOLA URRETXINDORRA E URRETXINDORRA F -
2023/01/27 18:15 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA RY
R, A.
Y, H.
DANOK LAGUNAK RM
M, A.
R, G.
0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2023/01/29 Atsedena DANOK LAGUNAK FG -
Jardunaldia: 3
2023/02/12 DANOK LAGUNAK RM DANOK LAGUNAK FG -
2023/02/12 KAMARAKA LA URRETXINDORRA E -
2023/02/12 URRETXINDORRA F BIDEBIETA RY -
2023/02/12 KAMARAKA NJ Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 BIDEBIETA RY KAMARAKA LA -
2023/02/26 DANOK LAGUNAK FG URRETXINDORRA F -
2023/02/26 URRETXINDORRA E KAMARAKA NJ -
2023/02/26 Atsedena DANOK LAGUNAK RM -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 KAMARAKA LA DANOK LAGUNAK FG -
2023/03/12 KAMARAKA NJ BIDEBIETA RY -
2023/03/12 URRETXINDORRA F DANOK LAGUNAK RM -
2023/03/12 URRETXINDORRA E Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 BIDEBIETA RY URRETXINDORRA E -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK FG KAMARAKA NJ -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK RM KAMARAKA LA -
2023/03/19 URRETXINDORRA F Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 KAMARAKA LA URRETXINDORRA F -
2023/04/02 KAMARAKA NJ DANOK LAGUNAK RM -
2023/04/02 URRETXINDORRA E DANOK LAGUNAK FG -
2023/04/02 Atsedena BIDEBIETA RY -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANOK LAGUNAK RM 4 2 2 0 0 4 0
2 KAMARAKA NJ 2 2 0 2 0 1 4
3 KAMARAKA LA 2 1 1 0 0 2 1
4 URRETXINDORRA F 2 1 1 0 0 2 0
5 DANOK LAGUNAK FG 2 1 1 0 0 2 1
6 BIDEBIETA RY 2 2 0 2 0 1 4
7 URRETXINDORRA E 1 1 0 1 0 0 2
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 5.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK D BINAKA (2) Multzoa: 5.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 3 ZEBERIO MANDOIA EA TXUMULUXUETA IK 2 - 0
(10-3) (10-5)
2023/01/20 18:00 1 OROZKO OLGETAN A AA
A, A.
I, A.
LEMOA AIF
A, L.
I, L.
2 - 0
(10-7) (10-5)
Akta
2023/01/20 18:30 2 DIMA TXUMULUXUETA PSK
E, P.
P, K.
IGORRE E
G, A.
S, M.
2 - 1
(10-8) (7-10) (5-3)
Akta
2023/01/22 AREATZA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 3 LEMOA LEMOA AIF TXUMULUXUETA PSK -
2023/01/27 17:00 4 IGORRE IGORRE E
G, A.
S, M.
AREATZA
D, O.
V, O.
0 - 2
(6-10) (7-10)
Akta
2023/01/27 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA IK
E, I.
G, K.
OLGETAN A AA
A, A.
I, A.
0 - 2
(1-10) (6-10)
Akta
2023/01/29 Atsedena MANDOIA EA -
Jardunaldia: 3
2023/02/12 AREATZA LEMOA AIF -
2023/02/12 OLGETAN A AA MANDOIA EA -
2023/02/12 TXUMULUXUETA PSK TXUMULUXUETA IK -
2023/02/12 IGORRE E Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 LEMOA AIF IGORRE E -
2023/02/26 MANDOIA EA TXUMULUXUETA PSK -
2023/02/26 TXUMULUXUETA IK AREATZA -
2023/02/26 Atsedena OLGETAN A AA -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 AREATZA MANDOIA EA -
2023/03/12 IGORRE E TXUMULUXUETA IK -
2023/03/12 TXUMULUXUETA PSK OLGETAN A AA -
2023/03/12 LEMOA AIF Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 MANDOIA EA IGORRE E -
2023/03/19 OLGETAN A AA AREATZA -
2023/03/19 TXUMULUXUETA IK LEMOA AIF -
2023/03/19 TXUMULUXUETA PSK Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 AREATZA TXUMULUXUETA PSK -
2023/04/02 IGORRE E OLGETAN A AA -
2023/04/02 LEMOA AIF MANDOIA EA -
2023/04/02 Atsedena TXUMULUXUETA IK -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLGETAN A AA 4 2 2 0 0 4 0
2 TXUMULUXUETA PSK 2 1 1 0 0 2 1
3 AREATZA 2 1 1 0 0 2 0
4 IGORRE E 2 2 0 2 0 1 4
5 MANDOIA EA 2 1 1 0 0 2 0
6 TXUMULUXUETA IK 2 2 0 2 0 0 4
7 LEMOA AIF 1 1 0 1 0 0 2