Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE LG
G, Z.
L, H.
DURANGO MA
C, A.
L, M.
0 - 2
(1-10) (0-10)
Akta
2023/01/20 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA AP
P, A.
U, P.
ARKUPE SP
P, I.
S, L.
2 - 0
(10-6) (10-4)
Akta
2023/01/21 LEZAMA Atsedena -
2023/01/22 10:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK EB
E, A.
LAGUN ONAK BeA
B, U.
2 - 0
(10-9) (10-8)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE SP
P, I.
S, L.
ARKUPE LG
G, Z.
L, H.
2 - 1
(10-4) (8-10) (5-4)
Akta
2023/01/27 18:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO MA
C, A.
L, M.
LAGUN ONAK EB
E, A.
2 - 0
(10-6) (10-3)
2023/01/28 16:00 2 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK BeA
B, U.
LEZAMA
A, H.
H, H.
0 - 2
(2-10) (6-10)
Akta
2023/01/29 Atsedena OLARRETA AP -
Jardunaldia: 3
2023/02/12 ARKUPE LG Atsedena -
2023/02/12 ARKUPE SP DURANGO MA -
2023/02/12 LEZAMA LAGUN ONAK EB -
2023/02/12 OLARRETA AP LAGUN ONAK BeA -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 Atsedena ARKUPE SP -
2023/02/26 DURANGO MA LEZAMA -
2023/02/26 LAGUN ONAK BeA ARKUPE LG -
2023/02/26 LAGUN ONAK EB OLARRETA AP -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 ARKUPE LG LAGUN ONAK EB -
2023/03/12 ARKUPE SP LAGUN ONAK BeA -
2023/03/12 Atsedena DURANGO MA -
2023/03/12 OLARRETA AP LEZAMA -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 LAGUN ONAK BeA Atsedena -
2023/03/19 LAGUN ONAK EB ARKUPE SP -
2023/03/19 LEZAMA ARKUPE LG -
2023/03/19 OLARRETA AP DURANGO MA -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 ARKUPE LG OLARRETA AP -
2023/04/02 ARKUPE SP LEZAMA -
2023/04/02 Atsedena LAGUN ONAK EB -
2023/04/02 DURANGO MA LAGUN ONAK BeA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO MA 4 2 2 0 0 4 0
2 LAGUN ONAK EB 3 2 1 1 0 2 2
3 ARKUPE SP 3 2 1 1 0 2 3
4 LEZAMA 2 1 1 0 0 2 0
5 LAGUN ONAK BeA 2 2 0 2 0 0 4
6 ARKUPE LG 2 2 0 2 0 1 4
7 OLARRETA AP 2 1 1 0 0 2 0
8 Atsedena 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 1 GALDAKAO ADISKIDE U DANOK LAGUNAK 0 - 2
(1-10) (8-10)
Akta
2023/01/20 18:00 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AA
A, U.
A, E.
ADISKIDE Z
B, L.
U, L.
2 - 0
(10-8) (10-9)
Akta
2023/01/20 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA AU
O, A.
U, U.
USANSOLO LSE
E, G.
L, M.
2 - 0
(10-2) (10-1)
Akta
2023/01/20 19:15 1 SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS IKASTOLA
A, E.
K, M.
ADISKIDE B
A, O.
U, U.
2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO LSE BIDEBIETA AA 0 - 2
(2-10) (1-10)
Akta
2023/01/27 17:30 3 GALDAKAO ADISKIDE B KAMARAKA AU 0 - 2
(6-10) (4-10)
Akta
2023/01/27 17:30 4 GALDAKAO ADISKIDE Z ADISKIDE U 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/27 17:45 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
A, E.
L, U.
SAN NIKOLAS IKASTOLA
A, E.
K, M.
2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 ADISKIDE U USANSOLO LSE -
2023/02/12 BIDEBIETA AA KAMARAKA AU -
2023/02/12 DANOK LAGUNAK ADISKIDE B -
2023/02/12 SAN NIKOLAS IKASTOLA ADISKIDE Z -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 ADISKIDE B BIDEBIETA AA -
2023/02/26 ADISKIDE Z DANOK LAGUNAK -
2023/02/26 KAMARAKA AU ADISKIDE U -
2023/02/26 USANSOLO LSE SAN NIKOLAS IKASTOLA -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 ADISKIDE U BIDEBIETA AA -
2023/03/12 ADISKIDE Z ADISKIDE B -
2023/03/12 DANOK LAGUNAK USANSOLO LSE -
2023/03/12 SAN NIKOLAS IKASTOLA KAMARAKA AU -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 ADISKIDE U ADISKIDE B -
2023/03/19 BIDEBIETA AA SAN NIKOLAS IKASTOLA -
2023/03/19 KAMARAKA AU DANOK LAGUNAK -
2023/03/19 USANSOLO LSE ADISKIDE Z -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 ADISKIDE B USANSOLO LSE -
2023/04/02 ADISKIDE Z KAMARAKA AU -
2023/04/02 DANOK LAGUNAK BIDEBIETA AA -
2023/04/02 SAN NIKOLAS IKASTOLA ADISKIDE U -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KAMARAKA AU 4 2 2 0 0 4 0
2 BIDEBIETA AA 4 2 2 0 0 4 0
3 DANOK LAGUNAK 4 2 2 0 0 4 0
4 SAN NIKOLAS IKASTOLA 3 2 1 1 0 2 2
5 ADISKIDE U 3 2 1 1 0 2 2
6 USANSOLO LSE 2 2 0 2 0 0 4
7 ADISKIDE B 2 2 0 2 0 0 4
8 ADISKIDE Z 1 2 0 2 1 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 4 ZEBERIO MANDOIA KH TXUMULUXUETA AB 0 - 2
(0-10) (0-10)
2023/01/20 18:00 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA KM
E, K.
S, M.
URDUÑA JAI-ALAI
G, E.
G, O.
2 - 1
(8-10) (10-9) (5-2)
Akta
2023/01/20 18:30 3 DIMA TXUMULUXUETA YK
B, K.
L, Y.
LEMOA FSL
F, O.
L, L.
0 - 2
(8-10) (3-10)
Akta
2023/01/22 10:30 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK SAA
A, D.
A, K.
IGORRE D
M, E.
O, E.
0 - 2
(5-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 3 IGORRE IGORRE D
M, E.
O, E.
MANDOIA KH
E, K.
U, H.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2023/01/27 17:00 7 LEMOA LEMOA FSL KAMARAKA KM -
2023/01/27 18:00 3 DIMA TXUMULUXUETA AB
A, A.
E, B.
TXUMULUXUETA YK
B, K.
L, Y.
0 - 2
(6-10) (7-10)
Akta
2023/01/29 12:30 1 ORDUÑA URDUÑA JAI-ALAI LAGUN ONAK SAA 0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 KAMARAKA KM TXUMULUXUETA AB -
2023/02/12 LEMOA FSL URDUÑA JAI-ALAI -
2023/02/12 MANDOIA KH LAGUN ONAK SAA -
2023/02/12 TXUMULUXUETA YK IGORRE D -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 IGORRE D KAMARAKA KM -
2023/02/26 LAGUN ONAK SAA TXUMULUXUETA YK -
2023/02/26 TXUMULUXUETA AB LEMOA FSL -
2023/02/26 URDUÑA JAI-ALAI MANDOIA KH -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 KAMARAKA KM LAGUN ONAK SAA -
2023/03/12 LEMOA FSL IGORRE D -
2023/03/12 TXUMULUXUETA AB URDUÑA JAI-ALAI -
2023/03/12 TXUMULUXUETA YK MANDOIA KH -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 IGORRE D TXUMULUXUETA AB -
2023/03/19 LAGUN ONAK SAA LEMOA FSL -
2023/03/19 MANDOIA KH KAMARAKA KM -
2023/03/19 TXUMULUXUETA YK URDUÑA JAI-ALAI -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 KAMARAKA KM TXUMULUXUETA YK -
2023/04/02 LEMOA FSL MANDOIA KH -
2023/04/02 TXUMULUXUETA AB LAGUN ONAK SAA -
2023/04/02 URDUÑA JAI-ALAI IGORRE D -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE D 4 2 2 0 0 4 0
2 TXUMULUXUETA YK 3 2 1 1 0 2 2
3 TXUMULUXUETA AB 3 2 1 1 0 2 2
4 LAGUN ONAK SAA 3 2 1 1 0 2 2
5 KAMARAKA KM 2 1 1 0 0 2 1
6 URDUÑA JAI-ALAI 2 2 0 2 0 1 4
7 LEMOA FSL 2 1 1 0 0 2 0
8 MANDOIA KH 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 2
B, I.
Q, U.
ARTATZAGAN B
A, I.
A, J.
2 - 1
(10-9) (3-10) (5-3)
Akta
2023/01/20 18:00 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 3
A, P.
L, U.
LAGUN ONAK GT
G, A.
2 - 0
(10-7) (10-3)
Akta
2023/01/21 17:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO JJEA
A, E.
Z, A.
IURRETA ABB 1 - 2
(10-4) (7-10) (2-5)
Akta
2023/01/21 17:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO OMO
B, M.
E, O.
MARKINA
I, J.
U, E.
0 - 2
(4-10) (7-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:10 1 MAÑARIA ARTATZAGAN B
A, I.
A, J.
ATXTXIKI 3
A, P.
B, G.
2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
2023/01/27 18:30 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA ATXTXIKI 2 2 - 0
(10-2) (10-6)
Akta
2023/01/27 19:00 1 IURRETA IURRETA ABB
E, A.
L, J.
DURANGO OMO
E, O.
S, O.
0 - 2
(2-10) (8-10)
Akta
2023/01/28 16:00 3 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK GT
G, A.
T, J.
DURANGO JJEA
A, E.
A, J.
1 - 2
(10-9) (4-10) (0-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 ATXTXIKI 3 ATXTXIKI 2 -
2023/02/12 DURANGO JJEA ARTATZAGAN B -
2023/02/12 DURANGO OMO LAGUN ONAK GT -
2023/02/12 IURRETA ABB MARKINA -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 ARTATZAGAN B DURANGO OMO -
2023/02/26 ATXTXIKI 2 DURANGO JJEA -
2023/02/26 LAGUN ONAK GT IURRETA ABB -
2023/02/26 MARKINA ATXTXIKI 3 -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 DURANGO JJEA ATXTXIKI 3 -
2023/03/12 DURANGO OMO ATXTXIKI 2 -
2023/03/12 IURRETA ABB ARTATZAGAN B -
2023/03/12 LAGUN ONAK GT MARKINA -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 ARTATZAGAN B LAGUN ONAK GT -
2023/03/19 ATXTXIKI 2 IURRETA ABB -
2023/03/19 ATXTXIKI 3 DURANGO OMO -
2023/03/19 DURANGO JJEA MARKINA -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 DURANGO OMO DURANGO JJEA -
2023/04/02 IURRETA ABB ATXTXIKI 3 -
2023/04/02 LAGUN ONAK GT ATXTXIKI 2 -
2023/04/02 MARKINA ARTATZAGAN B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA 4 2 2 0 0 4 0
2 ARTATZAGAN B 3 2 1 1 0 3 2
3 IURRETA ABB 3 2 1 1 0 2 3
4 DURANGO OMO 3 2 1 1 0 2 2
5 ATXTXIKI 2 3 2 1 1 0 2 3
6 DURANGO JJEA 3 2 1 1 0 3 3
7 ATXTXIKI 3 3 2 1 1 0 2 2
8 LAGUN ONAK GT 2 2 0 2 0 1 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 5.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B BAXUA BINAKA (2) Multzoa: 5.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
A, A.
S, I.
SOPELA B
C, A.
K, E.
2 - 1
(9-10) (10-4) (5-0)
Akta
2023/01/21 16:30 1 BALMASEDA BALMASEDA BI
B, I.
I, U.
SESTAO A
P, J.
T, A.
0 - 2
(6-10) (9-10)
Akta
2023/01/22 11:15 1 PORTUGALETE PORTUGALETE
D, E.
S, J.
GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz 2 - 0
(10-5) (10-4)
Akta
2023/01/22 SESTAO C Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:30 4 BERANGO SOPELA B
K, E.
C, A.
PORTUGALETE
D, E.
H, U.
1 - 2
(10-9) (3-10) (1-5)
Akta
2023/01/27 18:31 1 BARAKALDO GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz BALMASEDA BI 2 - 0
(10-3) (10-3)
Akta
2023/01/28 16:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
P, J.
T, A.
SESTAO C
O, A.
M, U.
2 - 0
(10-3) (10-3)
Akta
2023/01/29 Atsedena SESTAO B -
Jardunaldia: 3
2023/02/12 BALMASEDA BI SOPELA B -
2023/02/12 PORTUGALETE SESTAO B -
2023/02/12 SESTAO C GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz -
2023/02/12 SESTAO A Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz SESTAO A -
2023/02/26 SESTAO B BALMASEDA BI -
2023/02/26 SOPELA B SESTAO C -
2023/02/26 Atsedena PORTUGALETE -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 BALMASEDA BI PORTUGALETE -
2023/03/12 SESTAO A SOPELA B -
2023/03/12 SESTAO C SESTAO B -
2023/03/12 GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 PORTUGALETE SESTAO C -
2023/03/19 SESTAO B SESTAO A -
2023/03/19 SOPELA B GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz -
2023/03/19 BALMASEDA BI Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz SESTAO B -
2023/04/02 SESTAO A PORTUGALETE -
2023/04/02 SESTAO C BALMASEDA BI -
2023/04/02 Atsedena SOPELA B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 PORTUGALETE 4 2 2 0 0 4 1
2 GURE KIROLA ekaitz aretx uhaitz 3 2 1 1 0 2 2
3 SESTAO A 2 1 1 0 0 2 0
4 SESTAO B 2 1 1 0 0 2 1
5 SOPELA B 2 2 0 2 0 2 4
6 BALMASEDA BI 2 2 0 2 0 0 4
7 SESTAO C 0 0 0 0 0 0 0