Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GS
G, X.
S, L.
LEZAMA
G, G.
P, E.
0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
2023/01/21 LEA JZ ARKUPE MO 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2023/01/21 16:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, U.
B, A.
OLARRETA GM
B, G.
L, M.
2 - 1
(4-10) (10-7) (5-2)
Akta
2023/01/22 LAGUN ONAK AB Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 7 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO MUNGIA -
2023/01/27 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA GM USANSOLO GS 2 - 1
(10-4) (9-10) (5-3)
Akta
2023/01/29 10:00 1 LEZAMA LEZAMA LAGUN ONAK AB 2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2023/01/29 Atsedena LEA JZ -
Jardunaldia: 3
2023/02/11 16:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA LEA JZ -
2023/02/12 LAGUN ONAK AB OLARRETA GM -
2023/02/12 USANSOLO GS ARKUPE MO -
2023/02/12 LEZAMA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 ARKUPE MO LAGUN ONAK AB -
2023/02/26 LEA JZ USANSOLO GS -
2023/02/26 OLARRETA GM LEZAMA -
2023/02/26 Atsedena MUNGIA -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 LAGUN ONAK AB LEA JZ -
2023/03/12 LEZAMA ARKUPE MO -
2023/03/12 USANSOLO GS MUNGIA -
2023/03/12 OLARRETA GM Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/18 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA LAGUN ONAK AB -
2023/03/19 ARKUPE MO OLARRETA GM -
2023/03/19 LEA JZ LEZAMA -
2023/03/19 USANSOLO GS Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 LAGUN ONAK AB USANSOLO GS -
2023/04/02 LEZAMA MUNGIA -
2023/04/02 OLARRETA GM LEA JZ -
2023/04/02 Atsedena ARKUPE MO -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEZAMA 4 2 2 0 0 4 0
2 OLARRETA GM 3 2 1 1 0 3 3
3 ARKUPE MO 2 1 1 0 0 2 0
4 MUNGIA 2 1 1 0 0 2 1
5 USANSOLO GS 2 2 0 2 0 1 4
6 LAGUN ONAK AB 1 1 0 1 0 0 2
7 LEA JZ 0 1 0 1 1 0 2
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
2 - 0
(10-7) (10-3)
Akta
2023/01/21 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
F, E.
F, M.
USANSOLO GB
B, B.
G, A.
2 - 1
(10-2) (8-10) (5-4)
Akta
2023/01/21 16:30 1 BALMASEDA BALMASEDA AE
L, O.
E, E.
GALLARTA
A, A.
A, A.
0 - 2
(3-10) (3-10)
Akta
2023/01/21 17:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
USANSOLO JB
B, U.
J, E.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO GB
B, B.
G, A.
DANOK LAGUNAK
L, E.
T, K.
0 - 2
(2-10) (0-10)
Akta
2023/01/27 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO JB
B, U.
J, E.
SANTURTZI J
F, E.
F, M.
2 - 0
(10-4) (10-6)
Akta
2023/01/27 18:15 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
BALMASEDA AE
A, I.
E, E.
2 - 0
(10-9) (10-1)
Akta
2023/01/28 17:30 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
A, A.
A, A.
UPO MENDI GL
A, L.
A, G.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 BALMASEDA AE USANSOLO GB -
2023/02/12 DANOK LAGUNAK SANTURTZI J -
2023/02/12 GALLARTA USANSOLO JB -
2023/02/12 UPO MENDI GL BIDEBIETA SY -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 BIDEBIETA SY GALLARTA -
2023/02/26 SANTURTZI J BALMASEDA AE -
2023/02/26 USANSOLO GB UPO MENDI GL -
2023/02/26 USANSOLO JB DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 BALMASEDA AE DANOK LAGUNAK -
2023/03/12 BIDEBIETA SY USANSOLO JB -
2023/03/12 GALLARTA USANSOLO GB -
2023/03/12 UPO MENDI GL SANTURTZI J -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 BALMASEDA AE USANSOLO JB -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK UPO MENDI GL -
2023/03/19 SANTURTZI J GALLARTA -
2023/03/19 USANSOLO GB BIDEBIETA SY -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 BIDEBIETA SY SANTURTZI J -
2023/04/02 GALLARTA DANOK LAGUNAK -
2023/04/02 UPO MENDI GL BALMASEDA AE -
2023/04/02 USANSOLO JB USANSOLO GB -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GALLARTA 4 2 2 0 0 4 0
2 DANOK LAGUNAK 4 2 2 0 0 4 0
3 USANSOLO JB 3 2 1 1 0 2 2
4 UPO MENDI GL 3 2 1 1 0 2 2
5 SANTURTZI J 3 2 1 1 0 2 3
6 BIDEBIETA SY 3 2 1 1 0 2 2
7 USANSOLO GB 2 2 0 2 0 1 4
8 BALMASEDA AE 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA C
M, P.
P, I.
ATXTXIKI 1
A, O.
I, E.
1 - 2
(10-7) (8-10) (1-5)
Akta
2023/01/20 18:00 3 ETXEBARRIA MARKINA
A, J.
S, E.
ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
2 - 0
(10-7) (10-7)
Akta
2023/01/21 10:30 2 ISPASTER LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) 1 - 2
(9-10) (10-3) (3-5)
Akta
2023/01/21 17:00 2 IURRETA IURRETA ABA
G, K.
S, N.
DURANGO AO
I, A.
S, O.
0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 1 ISPASTER LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) MARKINA -
2023/01/27 18:10 1 MAÑARIA ARTATZAGAN AB
A, M.
Z, E.
ZALDUA C
P, I.
M, P.
2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2023/01/27 18:15 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO AO
I, A.
S, O.
LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea)
B, X.
2 - 1
(10-5) (6-10) (5-1)
2023/01/27 19:00 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI 1
I, E.
S, P.
IURRETA ABA
G, A.
1 - 2
(10-5) (4-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 ATXTXIKI 1 DURANGO AO -
2023/02/12 IURRETA ABA ARTATZAGAN AB -
2023/02/12 MARKINA LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) -
2023/02/12 ZALDUA C LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 ARTATZAGAN AB ATXTXIKI 1 -
2023/02/26 DURANGO AO MARKINA -
2023/02/26 LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) IURRETA ABA -
2023/02/26 LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) ZALDUA C -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 ARTATZAGAN AB DURANGO AO -
2023/03/12 ATXTXIKI 1 LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) -
2023/03/12 IURRETA ABA LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) -
2023/03/12 ZALDUA C MARKINA -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) ARTATZAGAN AB -
2023/03/19 LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) ATXTXIKI 1 -
2023/03/19 MARKINA IURRETA ABA -
2023/03/19 ZALDUA C DURANGO AO -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 ARTATZAGAN AB LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) -
2023/04/02 ATXTXIKI 1 MARKINA -
2023/04/02 DURANGO AO LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) -
2023/04/02 IURRETA ABA ZALDUA C -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO AO 4 2 2 0 0 4 1
2 IURRETA ABA 3 2 1 1 0 2 3
3 ATXTXIKI 1 3 2 1 1 0 3 3
4 ARTATZAGAN AB 3 2 1 1 0 2 2
5 LEA GZ (Goikoetxea - Zuazo) 2 1 1 0 0 2 1
6 LEA ZB (zenarruzabeitia - begoetxea) 2 2 0 2 0 2 4
7 ZALDUA C 2 2 0 2 0 1 4
8 MARKINA 2 1 1 0 0 2 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA DURANGO MU 1 - 2
(9-10) (10-6) (4-5)
Akta
2023/01/20 18:00 4 ARRANKUDIAGA KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
TXUMULUXUETA EA
Z, A.
A, E.
0 - 2
(6-10) (1-10)
Akta
2023/01/20 18:30 5 DIMA TXUMULUXUETA AM
G, A.
L, M.
UPO MENDI OE
B, E.
B, O.
2 - 1
(10-3) (7-10) (5-1)
Akta
2023/01/21 17:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
2 - 1
(10-6) (4-10) (5-1)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 4 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI OE KAMARAKA LA 2 - 0
(10-2) (10-2)
Akta
2023/01/27 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
ARGUIA
B, A.
O, I.
0 - 2
(7-10) (7-10)
Akta
2023/01/27 18:00 6 DIMA TXUMULUXUETA EA
A, E.
Z, A.
UPO MENDI IA
E, I.
S, A.
2 - 0
(10-3) (10-2)
Akta
2023/01/27 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO MU
M, U.
U, M.
TXUMULUXUETA AM 2 - 0
(10-0) (10-0)
Jardunaldia: 3
2023/02/12 ARGUIA TXUMULUXUETA EA -
2023/02/12 DURANGO MU UPO MENDI OE -
2023/02/12 TXUMULUXUETA AM KAMARAKA MG -
2023/02/12 UPO MENDI IA KAMARAKA LA -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 KAMARAKA LA ARGUIA -
2023/02/26 KAMARAKA MG DURANGO MU -
2023/02/26 TXUMULUXUETA EA TXUMULUXUETA AM -
2023/02/26 UPO MENDI OE UPO MENDI IA -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 ARGUIA UPO MENDI IA -
2023/03/12 DURANGO MU TXUMULUXUETA EA -
2023/03/12 KAMARAKA MG UPO MENDI OE -
2023/03/12 TXUMULUXUETA AM KAMARAKA LA -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 ARGUIA UPO MENDI OE -
2023/03/19 KAMARAKA LA DURANGO MU -
2023/03/19 TXUMULUXUETA EA KAMARAKA MG -
2023/03/19 UPO MENDI IA TXUMULUXUETA AM -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 DURANGO MU UPO MENDI IA -
2023/04/02 KAMARAKA MG KAMARAKA LA -
2023/04/02 TXUMULUXUETA AM ARGUIA -
2023/04/02 UPO MENDI OE TXUMULUXUETA EA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA EA 4 2 2 0 0 4 0
2 ARGUIA 3 2 1 1 0 3 2
3 UPO MENDI OE 3 2 1 1 0 3 2
4 UPO MENDI IA 3 2 1 1 0 2 3
5 DURANGO MU 2 1 1 0 0 2 1
6 TXUMULUXUETA AM 2 1 1 0 0 2 1
7 KAMARAKA MG 2 2 0 2 0 1 4
8 KAMARAKA LA 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 5.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 5.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 2 IGORRE IGORRE A
B, O.
O, I.
JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
2 - 1
(9-10) (10-9) (5-3)
Akta
2023/01/20 18:30 4 DIMA TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
0 - 2
(2-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 18:00 5 DIMA TXUMULUXUETA EU
B, E.
M, U.
JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
0 - 2
(5-10) (7-10)
Akta
2023/01/27 19:00 1 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
IGORRE A
B, O.
O, I.
0 - 2
(8-10) (9-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 IGORRE A TXUMULUXUETA EU -
2023/02/12 JOKO ALAI AO LAGUN ONAK ZE -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 JOKO ALAI AO IGORRE A -
2023/02/26 LAGUN ONAK ZE TXUMULUXUETA EU -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 IGORRE A LAGUN ONAK ZE -
2023/03/12 JOKO ALAI AO TXUMULUXUETA EU -
Jardunaldia: 6
2023/04/02 LAGUN ONAK ZE JOKO ALAI AO -
2023/04/02 TXUMULUXUETA EU IGORRE A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE A 4 2 2 0 0 4 1
2 JOKO ALAI AO 3 2 1 1 0 3 2
3 LAGUN ONAK ZE 3 2 1 1 0 2 2
4 TXUMULUXUETA EU 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 6.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK B ALTUA BINAKA (2) Multzoa: 6.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 6 ZEBERIO MANDOIA BI ZALDUA D 0 - 2
(1-10) (6-10)
2023/01/21 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK EE
E, J.
E, M.
IGORRE B
P, I.
I, E.
2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2023/01/21 17:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO OA
E, O.
O, A.
LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
2023/01/22 TXUMULUXUETA UO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 5 IGORRE IGORRE B
I, E.
P, I.
DURANGO OA
E, O.
O, A.
0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
2023/01/27 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA D
B, L.
O, D.
LAGUN ONAK EE
E, M.
1 - 2
(10-9) (7-10) (2-5)
Akta
2023/01/27 19:00 2 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
TXUMULUXUETA UO
C, U.
S, O.
2 - 0
(10-9) (10-4)
Akta
2023/01/29 Atsedena MANDOIA BI -
Jardunaldia: 3
2023/02/12 DURANGO OA ZALDUA D -
2023/02/12 LAGUN ONAK EE MANDOIA BI -
2023/02/12 TXUMULUXUETA UO IGORRE B -
2023/02/12 LAGUN ONAK ZL Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/26 IGORRE B LAGUN ONAK ZL -
2023/02/26 MANDOIA BI DURANGO OA -
2023/02/26 ZALDUA D TXUMULUXUETA UO -
2023/02/26 Atsedena LAGUN ONAK EE -
Jardunaldia: 5
2023/03/12 DURANGO OA LAGUN ONAK EE -
2023/03/12 LAGUN ONAK ZL ZALDUA D -
2023/03/12 TXUMULUXUETA UO MANDOIA BI -
2023/03/12 IGORRE B Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/19 LAGUN ONAK EE TXUMULUXUETA UO -
2023/03/19 MANDOIA BI LAGUN ONAK ZL -
2023/03/19 ZALDUA D IGORRE B -
2023/03/19 DURANGO OA Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/04/02 IGORRE B MANDOIA BI -
2023/04/02 LAGUN ONAK ZL LAGUN ONAK EE -
2023/04/02 TXUMULUXUETA UO DURANGO OA -
2023/04/02 Atsedena ZALDUA D -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO OA 4 2 2 0 0 4 0
2 LAGUN ONAK EE 4 2 2 0 0 4 1
3 ZALDUA D 3 2 1 1 0 3 2
4 LAGUN ONAK ZL 3 2 1 1 0 2 2
5 IGORRE B 2 2 0 2 0 0 4
6 TXUMULUXUETA UO 1 1 0 1 0 0 2
7 MANDOIA BI 1 1 0 1 0 0 2