Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMEAK A BINAKA (2) Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 3 GALDAKAO ADISKIDE I OIZPE 2 0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
2023/01/20 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EB TXUMULUXUETA AI 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/20 19:00 1 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE 1 DURANGO PI 2 - 0
(10-4) (10-4)
Akta
2023/01/20 19:30 2 BERANGO SOPELA A
F, U.
A, K.
LAGUN ONAK SM -
2023/01/21 17:00 3 IURRETA IURRETA AA
A, X.
B, A.
LEMOA BF
B, A.
F, D.
2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 8 LEMOA LEMOA BF ADISKIDE I -
2023/01/27 18:00 8 DIMA TXUMULUXUETA AI
A, I.
M, A.
OIZPE 1 2 - 0
(10-3) (10-9)
Akta
2023/01/27 18:15 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PI
A, I.
E, P.
IURRETA AA 0 - 2
(8-10) (2-10)
2023/01/27 18:30 1 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE 2 SOPELA A 1 - 2
(6-10) (10-8) (1-5)
Akta
2023/01/27 19:00 4 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK SM
M, E.
S, K.
OLARRETA EB
A, E.
T, B.
2 - 0
(10-6) (10-2)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/12 ADISKIDE I DURANGO PI -
2023/02/12 IURRETA AA TXUMULUXUETA AI -
2023/02/12 OIZPE 1 OLARRETA EB -
2023/02/12 OIZPE 2 LAGUN ONAK SM -
2023/02/12 SOPELA A LEMOA BF -
Jardunaldia: 4
2023/02/19 LAGUN ONAK SM OIZPE 1 -
2023/02/19 DURANGO PI SOPELA A -
2023/02/19 LEMOA BF OIZPE 2 -
2023/02/19 OLARRETA EB IURRETA AA -
2023/02/19 TXUMULUXUETA AI ADISKIDE I -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ADISKIDE I OLARRETA EB -
2023/02/26 IURRETA AA OIZPE 1 -
2023/02/26 LEMOA BF LAGUN ONAK SM -
2023/02/26 OIZPE 2 DURANGO PI -
2023/02/26 SOPELA A TXUMULUXUETA AI -
Jardunaldia: 6
2023/03/12 LAGUN ONAK SM IURRETA AA -
2023/03/12 DURANGO PI LEMOA BF -
2023/03/12 OIZPE 1 ADISKIDE I -
2023/03/12 OLARRETA EB SOPELA A -
2023/03/12 TXUMULUXUETA AI OIZPE 2 -
Jardunaldia: 7
2023/03/19 ADISKIDE I IURRETA AA -
2023/03/19 DURANGO PI LAGUN ONAK SM -
2023/03/19 LEMOA BF TXUMULUXUETA AI -
2023/03/19 OIZPE 2 OLARRETA EB -
2023/03/19 SOPELA A OIZPE 1 -
Jardunaldia: 8
2023/04/02 ADISKIDE I LAGUN ONAK SM -
2023/04/02 IURRETA AA SOPELA A -
2023/04/02 OIZPE 1 OIZPE 2 -
2023/04/02 OLARRETA EB LEMOA BF -
2023/04/02 TXUMULUXUETA AI DURANGO PI -
Jardunaldia: 9
2023/04/30 LAGUN ONAK SM TXUMULUXUETA AI -
2023/04/30 DURANGO PI OLARRETA EB -
2023/04/30 LEMOA BF OIZPE 1 -
2023/04/30 OIZPE 2 IURRETA AA -
2023/04/30 SOPELA A ADISKIDE I -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OIZPE 2 3 2 1 1 0 3 2
2 OIZPE 1 3 2 1 1 0 2 2
3 OLARRETA EB 3 2 1 1 0 2 2
4 IURRETA AA 2 1 1 0 0 2 0
5 LAGUN ONAK SM 2 1 1 0 0 2 0
6 SOPELA A 2 1 1 0 0 2 1
7 TXUMULUXUETA AI 2 2 1 1 1 2 2
8 ADISKIDE I 1 1 0 1 0 0 2
9 DURANGO PI 1 1 0 1 0 0 2
10 LEMOA BF 1 1 0 1 0 0 2