Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK DANOK LAGUNAK 1 2 - 4
(0-6) (6-4) (2-6) (0-6) (6-4) (1-6)
Akta
2023/01/21 10:00 1 LEZAMA LEZAMA BERANGO D 4 - 0*
(10-0) (10-0) (10-0) (10-0)
Akta
2023/01/21 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
E, L.
M, M.
SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2023/01/22 DANOK LAGUNAK 2 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:45 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1 DANOK LAGUNAK 2 4 - 3
(6-4) (2-6) (2-6) (6-2) (6-4) (5-6) (6-5)
Akta
2023/01/27 18:00 1 BERANGO BERANGO D
A, I.
B, J.
HARTZAK 0 - 0*
Akta
2023/01/27 18:30 1 BERANGO SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) LEZAMA
H, A.
L, U.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2023/01/29 Atsedena MUNGIA -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 DANOK LAGUNAK 2 BERANGO D -
2023/02/05 HARTZAK SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) -
2023/02/05 LEZAMA MUNGIA -
2023/02/05 DANOK LAGUNAK 1 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/11 16:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA HARTZAK -
2023/02/12 BERANGO D DANOK LAGUNAK 1 -
2023/02/12 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) DANOK LAGUNAK 2 -
2023/02/12 Atsedena LEZAMA -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 DANOK LAGUNAK 1 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) -
2023/02/26 DANOK LAGUNAK 2 MUNGIA -
2023/02/26 HARTZAK LEZAMA -
2023/02/26 BERANGO D Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/04 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA DANOK LAGUNAK 1 -
2023/03/05 LEZAMA DANOK LAGUNAK 2 -
2023/03/05 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) BERANGO D -
2023/03/05 HARTZAK Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 BERANGO D MUNGIA -
2023/03/12 DANOK LAGUNAK 1 LEZAMA -
2023/03/12 DANOK LAGUNAK 2 HARTZAK -
2023/03/12 Atsedena SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 BERANGO D LEZAMA -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK 1 HARTZAK -
2023/03/19 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) MUNGIA -
2023/03/19 Atsedena DANOK LAGUNAK 2 -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 DANOK LAGUNAK 2 DANOK LAGUNAK 1 -
2023/03/26 HARTZAK BERANGO D -
2023/03/26 LEZAMA SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) -
2023/03/26 MUNGIA Atsedena -
Jardunaldia: 10
2023/04/01 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA LEZAMA -
2023/04/02 BERANGO D DANOK LAGUNAK 2 -
2023/04/02 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) HARTZAK -
2023/04/02 Atsedena DANOK LAGUNAK 1 -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 DANOK LAGUNAK 1 BERANGO D -
2023/04/23 DANOK LAGUNAK 2 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) -
2023/04/23 HARTZAK MUNGIA -
2023/04/23 LEZAMA Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 LEZAMA HARTZAK -
2023/04/30 MUNGIA DANOK LAGUNAK 2 -
2023/04/30 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) DANOK LAGUNAK 1 -
2023/04/30 Atsedena BERANGO D -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 BERANGO D SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) -
2023/05/07 DANOK LAGUNAK 1 MUNGIA -
2023/05/07 DANOK LAGUNAK 2 LEZAMA -
2023/05/07 Atsedena HARTZAK -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 HARTZAK DANOK LAGUNAK 2 -
2023/05/14 LEZAMA DANOK LAGUNAK 1 -
2023/05/14 MUNGIA BERANGO D -
2023/05/14 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEZAMA 4 2 2 0 0 8 0
2 DANOK LAGUNAK 1 4 2 2 0 0 8 5
3 MUNGIA 2 1 1 0 0 2 0
4 DANOK LAGUNAK 2 1 1 0 1 0 3 4
5 HARTZAK 0 1 0 1 1 2 4
6 BERANGO D 0 1 0 1 1 0 4
7 SOPELA D (ARITZ AZKUE, BEÑAT ARDEO) 0 2 0 2 2 0 6
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 1 LEMOA LEMOA BIB
B, I.
I, X.
OLARRETA NJ
L, N.
R, J.
0 - 4
(2-6) (4-6) (4-6) (2-6)
Akta
2023/01/20 18:30 1 DIMA TXUMULUXUETA AT
B, A.
G, T.
LAGUN ONAK LU
L, I.
3 - 4
(5-6) (6-4) (2-6) (6-4) (1-6) (6-3) (5-6)
Akta
2023/01/21 16:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI NBP
B, P.
F, B.
ARKUPE AO
A, A.
O, B.
4 - 2
(6-5) (3-6) (6-1) (6-3) (5-6) (6-1)
Akta
2023/01/22 DURANGO JO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AO
A, A.
L, H.
LEMOA BIB
I, X.
B, I.
3 - 4
(6-1) (6-2) (2-6) (3-6) (6-2) (5-6) (5-6)
Akta
2023/01/27 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA NJ TXUMULUXUETA AT 4 - 1
(6-4) (1-6) (6-1) (6-2) (6-4)
Akta
2023/01/28 16:00 1 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK LU
L, I.
DURANGO JO
E, J.
G, O.
0 - 4
(3-6) (3-6) (1-6) (3-6)
Akta
2023/01/29 Atsedena HORI HORI NBP -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 DURANGO JO OLARRETA NJ -
2023/02/05 LEMOA BIB HORI HORI NBP -
2023/02/05 TXUMULUXUETA AT ARKUPE AO -
2023/02/05 LAGUN ONAK LU Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 ARKUPE AO DURANGO JO -
2023/02/12 HORI HORI NBP TXUMULUXUETA AT -
2023/02/12 OLARRETA NJ LAGUN ONAK LU -
2023/02/12 Atsedena LEMOA BIB -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 DURANGO JO HORI HORI NBP -
2023/02/26 LAGUN ONAK LU ARKUPE AO -
2023/02/26 TXUMULUXUETA AT LEMOA BIB -
2023/02/26 OLARRETA NJ Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 ARKUPE AO OLARRETA NJ -
2023/03/05 HORI HORI NBP LAGUN ONAK LU -
2023/03/05 LEMOA BIB DURANGO JO -
2023/03/05 TXUMULUXUETA AT Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 DURANGO JO TXUMULUXUETA AT -
2023/03/12 LAGUN ONAK LU LEMOA BIB -
2023/03/12 OLARRETA NJ HORI HORI NBP -
2023/03/12 Atsedena ARKUPE AO -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 ARKUPE AO HORI HORI NBP -
2023/03/19 LAGUN ONAK LU TXUMULUXUETA AT -
2023/03/19 OLARRETA NJ LEMOA BIB -
2023/03/19 Atsedena DURANGO JO -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 DURANGO JO LAGUN ONAK LU -
2023/03/26 LEMOA BIB ARKUPE AO -
2023/03/26 TXUMULUXUETA AT OLARRETA NJ -
2023/03/26 HORI HORI NBP Atsedena -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 ARKUPE AO TXUMULUXUETA AT -
2023/04/02 HORI HORI NBP LEMOA BIB -
2023/04/02 OLARRETA NJ DURANGO JO -
2023/04/02 Atsedena LAGUN ONAK LU -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 DURANGO JO ARKUPE AO -
2023/04/23 LAGUN ONAK LU OLARRETA NJ -
2023/04/23 TXUMULUXUETA AT HORI HORI NBP -
2023/04/23 LEMOA BIB Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 ARKUPE AO LAGUN ONAK LU -
2023/04/30 HORI HORI NBP DURANGO JO -
2023/04/30 LEMOA BIB TXUMULUXUETA AT -
2023/04/30 Atsedena OLARRETA NJ -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 DURANGO JO LEMOA BIB -
2023/05/07 LAGUN ONAK LU HORI HORI NBP -
2023/05/07 OLARRETA NJ ARKUPE AO -
2023/05/07 Atsedena TXUMULUXUETA AT -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 HORI HORI NBP OLARRETA NJ -
2023/05/14 LEMOA BIB LAGUN ONAK LU -
2023/05/14 TXUMULUXUETA AT DURANGO JO -
2023/05/14 ARKUPE AO Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLARRETA NJ 4 2 2 0 0 8 1
2 LEMOA BIB 3 2 1 1 0 4 7
3 LAGUN ONAK LU 3 2 1 1 0 4 7
4 HORI HORI NBP 2 1 1 0 0 4 2
5 ARKUPE AO 2 2 0 2 0 5 8
6 TXUMULUXUETA AT 2 2 0 2 0 4 8
7 DURANGO JO 2 1 1 0 0 4 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO PII
A, P.
N, I.
DURANGO UAD
E, D.
G, U.
0 - 4
(4-6) (3-6) (4-6) (4-6)
Akta
2023/01/21 16:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GP
B, G.
R, P.
MALLABIA I
A, E.
Z, E.
4 - 1
(6-1) (6-0) (4-6) (6-2) (6-2)
Akta
2023/01/21 16:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IL
R, L.
U, I.
LEMOA GAG
G, M.
4 - 0
(6-1) (6-0) (6-1) (6-2)
Akta
2023/01/22 IURRETA BD Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 1 LEMOA LEMOA GAG IURRETA BD -
2023/01/27 17:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
O, U.
Z, E.
HORI HORI IL
R, L.
U, I.
1 - 4
(5-6) (4-6) (3-6) (6-4) (3-6)
Akta
2023/01/27 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO UAD
E, D.
G, U.
HORI HORI GP
B, G.
R, P.
4 - 1
(5-6) (6-2) (6-4) (6-5) (6-2)
Akta
2023/01/29 Atsedena DURANGO PII -
Jardunaldia: 3
2023/02/03 18:00 1 IURRETA IURRETA BD MALLABIA I -
2023/02/05 HORI HORI GP DURANGO PII -
2023/02/05 HORI HORI IL DURANGO UAD -
2023/02/05 LEMOA GAG Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 DURANGO PII HORI HORI IL -
2023/02/12 DURANGO UAD IURRETA BD -
2023/02/12 MALLABIA I LEMOA GAG -
2023/02/12 Atsedena HORI HORI GP -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 HORI HORI IL HORI HORI GP -
2023/02/26 IURRETA BD DURANGO PII -
2023/02/26 LEMOA GAG DURANGO UAD -
2023/02/26 MALLABIA I Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 DURANGO PII LEMOA GAG -
2023/03/05 DURANGO UAD MALLABIA I -
2023/03/05 HORI HORI GP IURRETA BD -
2023/03/05 HORI HORI IL Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 IURRETA BD HORI HORI IL -
2023/03/12 LEMOA GAG HORI HORI GP -
2023/03/12 MALLABIA I DURANGO PII -
2023/03/12 Atsedena DURANGO UAD -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 DURANGO UAD DURANGO PII -
2023/03/19 LEMOA GAG HORI HORI IL -
2023/03/19 MALLABIA I HORI HORI GP -
2023/03/19 Atsedena IURRETA BD -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 HORI HORI GP DURANGO UAD -
2023/03/26 HORI HORI IL MALLABIA I -
2023/03/26 IURRETA BD LEMOA GAG -
2023/03/26 DURANGO PII Atsedena -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 DURANGO PII HORI HORI GP -
2023/04/02 DURANGO UAD HORI HORI IL -
2023/04/02 MALLABIA I IURRETA BD -
2023/04/02 Atsedena LEMOA GAG -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 HORI HORI IL DURANGO PII -
2023/04/23 IURRETA BD DURANGO UAD -
2023/04/23 LEMOA GAG MALLABIA I -
2023/04/23 HORI HORI GP Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 DURANGO PII IURRETA BD -
2023/04/30 DURANGO UAD LEMOA GAG -
2023/04/30 HORI HORI GP HORI HORI IL -
2023/04/30 Atsedena MALLABIA I -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 IURRETA BD HORI HORI GP -
2023/05/07 LEMOA GAG DURANGO PII -
2023/05/07 MALLABIA I DURANGO UAD -
2023/05/07 Atsedena HORI HORI IL -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 DURANGO PII MALLABIA I -
2023/05/14 HORI HORI GP LEMOA GAG -
2023/05/14 HORI HORI IL IURRETA BD -
2023/05/14 DURANGO UAD Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO UAD 4 2 2 0 0 8 1
2 HORI HORI IL 4 2 2 0 0 8 1
3 HORI HORI GP 3 2 1 1 0 5 5
4 MALLABIA I 2 2 0 2 0 2 8
5 DURANGO PII 1 1 0 1 0 0 4
6 LEMOA GAG 1 1 0 1 0 0 4
7 IURRETA BD 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/19 14:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI O
S, U.
Z, L.
SANTURTZI N
P, H.
U, O.
4 - 2
(6-4) (6-3) (3-6) (6-5) (0-6) (6-2)
Akta
2023/01/20 18:00 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA BARBADUN
P, M.
R, A.
SANTURTZI M
G, A.
U, A.
1 - 4
(0-6) (0-6) (1-6) (6-5) (2-6)
Akta
2023/01/20 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
M, A.
M, U.
PORTUGALETE 4 - 0
(6-0) (6-2) (6-2) (6-2)
Akta
2023/01/20 18:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C GAZTE-ZARRAK
F, J.
S, L.
3 - 4
(6-4) (5-6) (6-5) (6-4) (5-6) (3-6) (3-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/28 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI N SESTAO B
M, A.
M, U.
-
2023/01/28 16:00 5 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI M
B, R.
G, A.
SANTURTZI O
M, O.
Z, L.
-
2023/01/28 16:15 1 PORTUGALETE PORTUGALETE SESTAO C -
2023/01/28 16:30 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK BARBADUN -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 BARBADUN PORTUGALETE -
2023/02/05 GAZTE-ZARRAK SANTURTZI M -
2023/02/05 SESTAO B SANTURTZI O -
2023/02/05 SESTAO C SANTURTZI N -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 PORTUGALETE GAZTE-ZARRAK -
2023/02/12 SANTURTZI M SESTAO B -
2023/02/12 SANTURTZI N BARBADUN -
2023/02/12 SANTURTZI O SESTAO C -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 BARBADUN SANTURTZI O -
2023/02/26 GAZTE-ZARRAK SANTURTZI N -
2023/02/26 PORTUGALETE SANTURTZI M -
2023/02/26 SESTAO C SESTAO B -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 SANTURTZI N PORTUGALETE -
2023/03/05 SANTURTZI O GAZTE-ZARRAK -
2023/03/05 SESTAO B BARBADUN -
2023/03/05 SESTAO C SANTURTZI M -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 BARBADUN SESTAO C -
2023/03/12 GAZTE-ZARRAK SESTAO B -
2023/03/12 PORTUGALETE SANTURTZI O -
2023/03/12 SANTURTZI M SANTURTZI N -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 GAZTE-ZARRAK SESTAO C -
2023/03/19 PORTUGALETE SESTAO B -
2023/03/19 SANTURTZI M BARBADUN -
2023/03/19 SANTURTZI N SANTURTZI O -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 BARBADUN GAZTE-ZARRAK -
2023/03/26 SANTURTZI O SANTURTZI M -
2023/03/26 SESTAO B SANTURTZI N -
2023/03/26 SESTAO C PORTUGALETE -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 PORTUGALETE BARBADUN -
2023/04/02 SANTURTZI M GAZTE-ZARRAK -
2023/04/02 SANTURTZI N SESTAO C -
2023/04/02 SANTURTZI O SESTAO B -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 BARBADUN SANTURTZI N -
2023/04/23 GAZTE-ZARRAK PORTUGALETE -
2023/04/23 SESTAO B SANTURTZI M -
2023/04/23 SESTAO C SANTURTZI O -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 SANTURTZI M PORTUGALETE -
2023/04/30 SANTURTZI N GAZTE-ZARRAK -
2023/04/30 SANTURTZI O BARBADUN -
2023/04/30 SESTAO B SESTAO C -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 BARBADUN SESTAO B -
2023/05/07 GAZTE-ZARRAK SANTURTZI O -
2023/05/07 PORTUGALETE SANTURTZI N -
2023/05/07 SANTURTZI M SESTAO C -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 SANTURTZI N SANTURTZI M -
2023/05/14 SANTURTZI O PORTUGALETE -
2023/05/14 SESTAO B GAZTE-ZARRAK -
2023/05/14 SESTAO C BARBADUN -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 SESTAO B 2 1 1 0 0 4 0
2 SANTURTZI M 2 1 1 0 0 4 1
3 SANTURTZI O 2 1 1 0 0 4 2
4 GAZTE-ZARRAK 2 1 1 0 0 4 3
5 SESTAO C 1 1 0 1 0 3 4
6 SANTURTZI N 1 1 0 1 0 2 4
7 BARBADUN 1 1 0 1 0 1 4
8 PORTUGALETE 1 1 0 1 0 0 4