Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B BAXUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/17 19:00 1 ZEANURI JOKO ALAI BX IURRETA BB 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2023/01/20 18:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
U, U.
G, A.
ZALDIBAR B
B, A.
G, I.
4 - 0
(6-1) (6-3) (6-2) (6-3)
Akta
2023/01/20 19:00 1 MAÑARIA ARTATZAGAN A
M, I.
A, A.
JOKO ALAI MM
G, M.
O, M.
4 - 1
(6-3) (5-6) (6-4) (6-4) (6-3)
Akta
2023/01/22 TXUMULUXUETA AU Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 1 IURRETA IURRETA BB
C, N.
E, I.
ARTATZAGAN A
A, I.
A, A.
4 - 0
(6-3) (6-5) (6-4) (6-1)
Akta
2023/01/27 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR B
B, A.
G, I.
JOKO ALAI BX 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2023/01/28 16:45 1 ZEANURI JOKO ALAI MM
G, M.
O, M.
TXUMULUXUETA AU
G, U.
P, A.
4 - 1
(6-2) (6-3) (5-6) (6-5) (6-2)
2023/01/29 Atsedena MARKINA -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ARTATZAGAN A ZALDIBAR B -
2023/02/05 JOKO ALAI BX MARKINA -
2023/02/05 TXUMULUXUETA AU IURRETA BB -
2023/02/05 JOKO ALAI MM Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 IURRETA BB JOKO ALAI MM -
2023/02/12 MARKINA ARTATZAGAN A -
2023/02/12 ZALDIBAR B TXUMULUXUETA AU -
2023/02/12 Atsedena JOKO ALAI BX -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ARTATZAGAN A JOKO ALAI BX -
2023/02/26 JOKO ALAI MM ZALDIBAR B -
2023/02/26 TXUMULUXUETA AU MARKINA -
2023/02/26 IURRETA BB Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 JOKO ALAI BX TXUMULUXUETA AU -
2023/03/05 MARKINA JOKO ALAI MM -
2023/03/05 ZALDIBAR B IURRETA BB -
2023/03/05 ARTATZAGAN A Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 IURRETA BB MARKINA -
2023/03/12 JOKO ALAI MM JOKO ALAI BX -
2023/03/12 TXUMULUXUETA AU ARTATZAGAN A -
2023/03/12 Atsedena ZALDIBAR B -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 IURRETA BB JOKO ALAI BX -
2023/03/19 JOKO ALAI MM ARTATZAGAN A -
2023/03/19 ZALDIBAR B MARKINA -
2023/03/19 Atsedena TXUMULUXUETA AU -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 ARTATZAGAN A IURRETA BB -
2023/03/26 JOKO ALAI BX ZALDIBAR B -
2023/03/26 TXUMULUXUETA AU JOKO ALAI MM -
2023/03/26 MARKINA Atsedena -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 IURRETA BB TXUMULUXUETA AU -
2023/04/02 MARKINA JOKO ALAI BX -
2023/04/02 ZALDIBAR B ARTATZAGAN A -
2023/04/02 Atsedena JOKO ALAI MM -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 ARTATZAGAN A MARKINA -
2023/04/23 JOKO ALAI MM IURRETA BB -
2023/04/23 TXUMULUXUETA AU ZALDIBAR B -
2023/04/23 JOKO ALAI BX Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 JOKO ALAI BX ARTATZAGAN A -
2023/04/30 MARKINA TXUMULUXUETA AU -
2023/04/30 ZALDIBAR B JOKO ALAI MM -
2023/04/30 Atsedena IURRETA BB -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 IURRETA BB ZALDIBAR B -
2023/05/07 JOKO ALAI MM MARKINA -
2023/05/07 TXUMULUXUETA AU JOKO ALAI BX -
2023/05/07 Atsedena ARTATZAGAN A -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 ARTATZAGAN A TXUMULUXUETA AU -
2023/05/14 JOKO ALAI BX JOKO ALAI MM -
2023/05/14 MARKINA IURRETA BB -
2023/05/14 ZALDIBAR B Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA BB 4 2 2 0 0 8 0
2 ZALDIBAR B 3 2 1 1 0 4 4
3 ARTATZAGAN A 3 2 1 1 0 4 5
4 MARKINA 2 1 1 0 0 4 0
5 JOKO ALAI MM 1 1 0 1 0 1 4
6 TXUMULUXUETA AU 0 0 0 0 0 0 0
7 JOKO ALAI BX 0 2 0 2 2 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B BAXUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA APL
S, P.
S, L.
ARKUPE GJ
G, A.
J, O.
2 - 4
(6-1) (6-3) (1-6) (4-6) (1-6) (5-6)
Akta
2023/01/20 18:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO ILB
A, I.
B, E.
BERMEO
L, U.
G, M.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-4) (6-3)
Akta
2023/01/21 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BI
B, M.
ARKUPE NU
U, E.
N, H.
0 - 4
(2-6) (0-6) (4-6) (1-6)
Akta
2023/01/22 ARKUPE AG Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GJ
G, A.
J, O.
ARKUPE AG
A, A.
G, E.
1 - 4
(4-6) (6-5) (2-6) (1-6) (1-6)
Akta
2023/01/27 17:30 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE NU
N, H.
U, E.
OLARRETA APL
E, A.
S, P.
2 - 4
(3-6) (4-6) (6-4) (6-3) (5-6) (1-6)
Akta
2023/01/27 18:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO
G, M.
L, U.
LAGUN ONAK BI 4 - 0
(10-2) (10-4) (10-0) (10-2)
Akta
2023/01/29 Atsedena DURANGO ILB -
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ARKUPE AG ARKUPE NU -
2023/02/05 LAGUN ONAK BI DURANGO ILB -
2023/02/05 OLARRETA APL BERMEO -
2023/02/05 ARKUPE GJ Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 ARKUPE NU ARKUPE GJ -
2023/02/12 BERMEO ARKUPE AG -
2023/02/12 DURANGO ILB OLARRETA APL -
2023/02/12 Atsedena LAGUN ONAK BI -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ARKUPE AG DURANGO ILB -
2023/02/26 ARKUPE GJ BERMEO -
2023/02/26 OLARRETA APL LAGUN ONAK BI -
2023/02/26 ARKUPE NU Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 BERMEO ARKUPE NU -
2023/03/05 DURANGO ILB ARKUPE GJ -
2023/03/05 LAGUN ONAK BI ARKUPE AG -
2023/03/05 OLARRETA APL Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 ARKUPE AG OLARRETA APL -
2023/03/12 ARKUPE GJ LAGUN ONAK BI -
2023/03/12 ARKUPE NU DURANGO ILB -
2023/03/12 Atsedena BERMEO -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 ARKUPE GJ OLARRETA APL -
2023/03/19 ARKUPE NU LAGUN ONAK BI -
2023/03/19 BERMEO DURANGO ILB -
2023/03/19 Atsedena ARKUPE AG -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 ARKUPE AG ARKUPE GJ -
2023/03/26 LAGUN ONAK BI BERMEO -
2023/03/26 OLARRETA APL ARKUPE NU -
2023/03/26 DURANGO ILB Atsedena -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 ARKUPE NU ARKUPE AG -
2023/04/02 BERMEO OLARRETA APL -
2023/04/02 DURANGO ILB LAGUN ONAK BI -
2023/04/02 Atsedena ARKUPE GJ -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 ARKUPE AG BERMEO -
2023/04/23 ARKUPE GJ ARKUPE NU -
2023/04/23 OLARRETA APL DURANGO ILB -
2023/04/23 LAGUN ONAK BI Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 BERMEO ARKUPE GJ -
2023/04/30 DURANGO ILB ARKUPE AG -
2023/04/30 LAGUN ONAK BI OLARRETA APL -
2023/04/30 Atsedena ARKUPE NU -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 ARKUPE AG LAGUN ONAK BI -
2023/05/07 ARKUPE GJ DURANGO ILB -
2023/05/07 ARKUPE NU BERMEO -
2023/05/07 Atsedena OLARRETA APL -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 DURANGO ILB ARKUPE NU -
2023/05/14 LAGUN ONAK BI ARKUPE GJ -
2023/05/14 OLARRETA APL ARKUPE AG -
2023/05/14 BERMEO Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLARRETA APL 3 2 1 1 0 6 6
2 ARKUPE GJ 3 2 1 1 0 5 6
3 ARKUPE NU 3 2 1 1 0 6 4
4 BERMEO 3 2 1 1 0 4 4
5 DURANGO ILB 2 1 1 0 0 4 0
6 ARKUPE AG 2 1 1 0 0 4 1
7 LAGUN ONAK BI 2 2 0 2 0 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B BAXUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 3 LEMOA LEMOA MG
G, U.
M, L.
URDUÑA JAI-ALAI
G, U.
O, B.
0 - 4
(2-6) (3-6) (1-6) (3-6)
Akta
2023/01/20 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO APB
B, E.
P, K.
LEMOA GG
G, U.
1 - 4
(6-4) (4-6) (5-6) (1-6) (3-6)
Akta
2023/01/20 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA PH
B, H.
M, P.
IGORRE 4
D, A.
Z, I.
2 - 4
(5-6) (6-3) (6-4) (3-6) (3-6) (1-6)
Akta
2023/01/22 KAMARAKA EA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 2 IGORRE IGORRE 4
D, A.
Z, I.
LEMOA MG
G, U.
M, L.
4 - 1
(4-6) (6-3) (6-3) (6-3) (6-4)
Akta
2023/01/27 17:00 2 LEMOA LEMOA GG KAMARAKA EA -
2023/01/29 12:15 1 ORDUÑA URDUÑA JAI-ALAI USANSOLO APB 3 - 4
(6-4) (3-6) (6-4) (3-6) (6-4) (1-6) (4-6)
Akta
2023/01/29 Atsedena KAMARAKA PH -
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO APB IGORRE 4 -
2023/02/05 KAMARAKA EA URDUÑA JAI-ALAI -
2023/02/05 LEMOA MG KAMARAKA PH -
2023/02/05 LEMOA GG Atsedena -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 IGORRE 4 KAMARAKA EA -
2023/02/12 KAMARAKA PH USANSOLO APB -
2023/02/12 URDUÑA JAI-ALAI LEMOA GG -
2023/02/12 Atsedena LEMOA MG -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 KAMARAKA EA KAMARAKA PH -
2023/02/26 LEMOA GG IGORRE 4 -
2023/02/26 USANSOLO APB LEMOA MG -
2023/02/26 URDUÑA JAI-ALAI Atsedena -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 IGORRE 4 URDUÑA JAI-ALAI -
2023/03/05 KAMARAKA PH LEMOA GG -
2023/03/05 LEMOA MG KAMARAKA EA -
2023/03/05 USANSOLO APB Atsedena -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 KAMARAKA EA USANSOLO APB -
2023/03/12 LEMOA GG LEMOA MG -
2023/03/12 URDUÑA JAI-ALAI KAMARAKA PH -
2023/03/12 Atsedena IGORRE 4 -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 IGORRE 4 KAMARAKA PH -
2023/03/19 LEMOA GG USANSOLO APB -
2023/03/19 URDUÑA JAI-ALAI LEMOA MG -
2023/03/19 Atsedena KAMARAKA EA -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 KAMARAKA EA LEMOA GG -
2023/03/26 LEMOA MG IGORRE 4 -
2023/03/26 USANSOLO APB URDUÑA JAI-ALAI -
2023/03/26 KAMARAKA PH Atsedena -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 IGORRE 4 USANSOLO APB -
2023/04/02 KAMARAKA PH LEMOA MG -
2023/04/02 URDUÑA JAI-ALAI KAMARAKA EA -
2023/04/02 Atsedena LEMOA GG -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 KAMARAKA EA IGORRE 4 -
2023/04/23 LEMOA GG URDUÑA JAI-ALAI -
2023/04/23 USANSOLO APB KAMARAKA PH -
2023/04/23 LEMOA MG Atsedena -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 IGORRE 4 LEMOA GG -
2023/04/30 KAMARAKA PH KAMARAKA EA -
2023/04/30 LEMOA MG USANSOLO APB -
2023/04/30 Atsedena URDUÑA JAI-ALAI -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 KAMARAKA EA LEMOA MG -
2023/05/07 LEMOA GG KAMARAKA PH -
2023/05/07 URDUÑA JAI-ALAI IGORRE 4 -
2023/05/07 Atsedena USANSOLO APB -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 KAMARAKA PH URDUÑA JAI-ALAI -
2023/05/14 LEMOA MG LEMOA GG -
2023/05/14 USANSOLO APB KAMARAKA EA -
2023/05/14 IGORRE 4 Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE 4 4 2 2 0 0 8 3
2 URDUÑA JAI-ALAI 3 2 1 1 0 7 4
3 USANSOLO APB 3 2 1 1 0 5 7
4 LEMOA GG 2 1 1 0 0 4 1
5 LEMOA MG 2 2 0 2 0 1 8
6 KAMARAKA PH 1 1 0 1 0 2 4
7 KAMARAKA EA 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B BAXUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 4.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 19:15 2 SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS EP2
I, A.
R, A.
SESTAO A
L, B.
V, A.
0 - 2
(3-10) (4-10)
Akta
2023/01/20 19:15 3 SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS EP1
R, M.
U, A.
SAN NIKOLAS EP3
A, I.
M, A.
2 - 0
(10-5) (10-5)
Akta
2023/01/21 16:30 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) BALMASEDA EK 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2023/01/21 16:30 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA 2
B, O.
M, G.
SANTURTZI L
M, M.
M, U.
0 - 4
(4-6) (2-6) (3-6) (1-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/26 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA EK
L, E.
R, S.
GALLARTA 2
B, O.
M, G.
1 - 4
(4-6) (6-3) (2-6) (3-6) (3-6)
Akta
2023/01/27 19:15 1 SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS EP3 SAN NIKOLAS EP2 -
2023/01/28 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI L
M, U.
S, R.
SAN NIKOLAS EP1
R, M.
U, A.
-
2023/01/28 16:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
L, B.
V, A.
GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.)
A, J.
I, E.
-
Jardunaldia: 3
2023/02/05 GALLARTA 2 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) -
2023/02/05 SAN NIKOLAS EP1 BALMASEDA EK -
2023/02/05 SAN NIKOLAS EP2 SANTURTZI L -
2023/02/05 SAN NIKOLAS EP3 SESTAO A -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 BALMASEDA EK SAN NIKOLAS EP2 -
2023/02/12 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) SAN NIKOLAS EP1 -
2023/02/12 SANTURTZI L SAN NIKOLAS EP3 -
2023/02/12 SESTAO A GALLARTA 2 -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 SAN NIKOLAS EP1 GALLARTA 2 -
2023/02/26 SAN NIKOLAS EP2 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) -
2023/02/26 SAN NIKOLAS EP3 BALMASEDA EK -
2023/02/26 SANTURTZI L SESTAO A -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 BALMASEDA EK SANTURTZI L -
2023/03/05 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) SAN NIKOLAS EP3 -
2023/03/05 GALLARTA 2 SAN NIKOLAS EP2 -
2023/03/05 SAN NIKOLAS EP1 SESTAO A -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 SAN NIKOLAS EP2 SAN NIKOLAS EP1 -
2023/03/12 SAN NIKOLAS EP3 GALLARTA 2 -
2023/03/12 SANTURTZI L GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) -
2023/03/12 SESTAO A BALMASEDA EK -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 BALMASEDA EK GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) -
2023/03/19 SAN NIKOLAS EP3 SAN NIKOLAS EP1 -
2023/03/19 SANTURTZI L GALLARTA 2 -
2023/03/19 SESTAO A SAN NIKOLAS EP2 -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) SESTAO A -
2023/03/26 GALLARTA 2 BALMASEDA EK -
2023/03/26 SAN NIKOLAS EP1 SANTURTZI L -
2023/03/26 SAN NIKOLAS EP2 SAN NIKOLAS EP3 -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 BALMASEDA EK SAN NIKOLAS EP1 -
2023/04/02 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) GALLARTA 2 -
2023/04/02 SANTURTZI L SAN NIKOLAS EP2 -
2023/04/02 SESTAO A SAN NIKOLAS EP3 -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 GALLARTA 2 SESTAO A -
2023/04/23 SAN NIKOLAS EP1 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) -
2023/04/23 SAN NIKOLAS EP2 BALMASEDA EK -
2023/04/23 SAN NIKOLAS EP3 SANTURTZI L -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 BALMASEDA EK SAN NIKOLAS EP3 -
2023/04/30 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) SAN NIKOLAS EP2 -
2023/04/30 GALLARTA 2 SAN NIKOLAS EP1 -
2023/04/30 SESTAO A SANTURTZI L -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 SAN NIKOLAS EP2 GALLARTA 2 -
2023/05/07 SAN NIKOLAS EP3 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) -
2023/05/07 SANTURTZI L BALMASEDA EK -
2023/05/07 SESTAO A SAN NIKOLAS EP1 -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 BALMASEDA EK SESTAO A -
2023/05/14 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) SANTURTZI L -
2023/05/14 GALLARTA 2 SAN NIKOLAS EP3 -
2023/05/14 SAN NIKOLAS EP1 SAN NIKOLAS EP2 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GALLARTA 2 3 2 1 1 0 4 5
2 SANTURTZI L 2 1 1 0 0 4 0
3 GALLARTA 1 (Markel E. eta Oinatz O.) 2 1 1 0 0 4 0
4 SESTAO A 2 1 1 0 0 2 0
5 SAN NIKOLAS EP1 2 1 1 0 0 2 0
6 SAN NIKOLAS EP2 1 1 0 1 0 0 2
7 SAN NIKOLAS EP3 1 1 0 1 0 0 2
8 BALMASEDA EK 1 2 0 2 1 1 8