Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B ALTUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 2 LEMOA LEMOA AO
A, P.
O, L.
LEMOA FO
F, J.
O, X.
0 - 4
(5-6) (3-6) (3-6) (2-6)
Akta
2023/01/20 18:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
A, U.
I, A.
LEA EG (erkiaga - goikoetxea)
E, A.
4 - 0
(6-0) (6-0) (6-1) (6-2)
Akta
2023/01/21 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BA
A, A.
B, A.
ATXTXIKI
A, M.
E, B.
1 - 4
(5-6) (5-6) (5-6) (6-2) (0-6)
Akta
2023/01/22 11:30 2 IGORRE IGORRE 3
E, A.
A, E.
ARKUPE AE
A, L.
E, A.
4 - 2
(4-6) (6-4) (6-5) (4-6) (6-4) (6-3)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 6 LEMOA LEMOA FO MARKINA -
2023/01/27 17:30 2 ISPASTER LEA EG (erkiaga - goikoetxea) IGORRE 3 -
2023/01/27 17:30 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AE
A, L.
E, A.
LAGUN ONAK BA
A, A.
3 - 4
(3-6) (6-2) (6-5) (6-3) (5-6) (5-6) (5-6)
Akta
2023/01/27 19:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI
A, M.
E, B.
LEMOA AO
A, P.
O, L.
4 - 0
(6-1) (6-5) (6-1) (6-3)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:00 2 IGORRE IGORRE 3 LEMOA FO -
2023/02/04 15:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA ATXTXIKI -
2023/02/05 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) ARKUPE AE -
2023/02/05 LEMOA AO LAGUN ONAK BA -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 ARKUPE AE LEMOA AO -
2023/02/12 ATXTXIKI IGORRE 3 -
2023/02/12 LAGUN ONAK BA MARKINA -
2023/02/12 LEMOA FO LEA EG (erkiaga - goikoetxea) -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 IGORRE 3 LAGUN ONAK BA -
2023/02/26 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) ATXTXIKI -
2023/02/26 LEMOA FO ARKUPE AE -
2023/02/26 MARKINA LEMOA AO -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 ATXTXIKI LEMOA FO -
2023/03/05 LAGUN ONAK BA LEA EG (erkiaga - goikoetxea) -
2023/03/05 LEMOA AO IGORRE 3 -
2023/03/05 MARKINA ARKUPE AE -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 ARKUPE AE ATXTXIKI -
2023/03/12 IGORRE 3 MARKINA -
2023/03/12 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) LEMOA AO -
2023/03/12 LEMOA FO LAGUN ONAK BA -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 ARKUPE AE IGORRE 3 -
2023/03/19 ATXTXIKI LAGUN ONAK BA -
2023/03/19 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) MARKINA -
2023/03/19 LEMOA FO LEMOA AO -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 IGORRE 3 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) -
2023/03/26 LAGUN ONAK BA ARKUPE AE -
2023/03/26 LEMOA AO ATXTXIKI -
2023/03/26 MARKINA LEMOA FO -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 ARKUPE AE LEA EG (erkiaga - goikoetxea) -
2023/04/02 ATXTXIKI MARKINA -
2023/04/02 LAGUN ONAK BA LEMOA AO -
2023/04/02 LEMOA FO IGORRE 3 -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 IGORRE 3 ATXTXIKI -
2023/04/23 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) LEMOA FO -
2023/04/23 LEMOA AO ARKUPE AE -
2023/04/23 MARKINA LAGUN ONAK BA -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 ARKUPE AE LEMOA FO -
2023/04/30 ATXTXIKI LEA EG (erkiaga - goikoetxea) -
2023/04/30 LAGUN ONAK BA IGORRE 3 -
2023/04/30 LEMOA AO MARKINA -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 ARKUPE AE MARKINA -
2023/05/07 IGORRE 3 LEMOA AO -
2023/05/07 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) LAGUN ONAK BA -
2023/05/07 LEMOA FO ATXTXIKI -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 ATXTXIKI ARKUPE AE -
2023/05/14 LAGUN ONAK BA LEMOA FO -
2023/05/14 LEMOA AO LEA EG (erkiaga - goikoetxea) -
2023/05/14 MARKINA IGORRE 3 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ATXTXIKI 4 2 2 0 0 8 1
2 LAGUN ONAK BA 3 2 1 1 0 5 7
3 IGORRE 3 2 1 1 0 0 4 2
4 LEMOA FO 2 1 1 0 0 4 0
5 ARKUPE AE 2 2 0 2 0 5 8
6 LEMOA AO 2 2 0 2 0 0 8
7 MARKINA 2 1 1 0 0 4 0
8 LEA EG (erkiaga - goikoetxea) 1 1 0 1 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B ALTUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:00 1 IGORRE IGORRE 2
E, I.
S, L.
LEMOA GL
G, U.
L, O.
4 - 2
(6-3) (6-4) (3-6) (4-6) (6-4) (6-4)
Akta
2023/01/20 17:30 1 ZEBERIO MANDOIA GB IGORRE 1 0 - 4
(5-6) (2-6) (3-6) (5-6)
2023/01/20 17:30 5 ZEBERIO MANDOIA AMK ZALDUA A 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
2023/01/22 10:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZMA
A, O.
Z, I.
JOKO ALAI EO
B, E.
C, O.
3 - 4
(5-6) (4-6) (6-4) (6-3) (0-6) (6-2) (3-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:00 1 IGORRE IGORRE 1
A, A.
I, P.
MANDOIA AMK
G, A.
I, M.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-4) (6-4)
Akta
2023/01/27 17:00 4 LEMOA LEMOA GL MANDOIA GB -
2023/01/27 18:00 1 ZEANURI JOKO ALAI EO
B, E.
C, O.
IGORRE 2
E, I.
S, L.
0 - 4
(5-6) (1-6) (1-6) (3-6)
2023/01/27 18:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A
G, J.
L, M.
LAGUN ONAK ZMA
M, M.
A, O.
0 - 4
(0-6) (5-6) (2-6) (5-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:00 4 IGORRE IGORRE 2 ZALDUA A -
2023/02/05 LAGUN ONAK ZMA MANDOIA AMK -
2023/02/05 LEMOA GL IGORRE 1 -
2023/02/05 MANDOIA GB JOKO ALAI EO -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 IGORRE 1 LAGUN ONAK ZMA -
2023/02/12 JOKO ALAI EO LEMOA GL -
2023/02/12 MANDOIA AMK IGORRE 2 -
2023/02/12 ZALDUA A MANDOIA GB -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 IGORRE 2 LAGUN ONAK ZMA -
2023/02/26 JOKO ALAI EO IGORRE 1 -
2023/02/26 LEMOA GL ZALDUA A -
2023/02/26 MANDOIA GB MANDOIA AMK -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 IGORRE 2 IGORRE 1 -
2023/03/05 LAGUN ONAK ZMA MANDOIA GB -
2023/03/05 MANDOIA AMK LEMOA GL -
2023/03/05 ZALDUA A JOKO ALAI EO -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 IGORRE 1 ZALDUA A -
2023/03/12 JOKO ALAI EO MANDOIA AMK -
2023/03/12 LEMOA GL LAGUN ONAK ZMA -
2023/03/12 MANDOIA GB IGORRE 2 -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 IGORRE 1 MANDOIA GB -
2023/03/19 JOKO ALAI EO LAGUN ONAK ZMA -
2023/03/19 LEMOA GL IGORRE 2 -
2023/03/19 ZALDUA A MANDOIA AMK -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 IGORRE 2 JOKO ALAI EO -
2023/03/26 LAGUN ONAK ZMA ZALDUA A -
2023/03/26 MANDOIA AMK IGORRE 1 -
2023/03/26 MANDOIA GB LEMOA GL -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 IGORRE 1 LEMOA GL -
2023/04/02 JOKO ALAI EO MANDOIA GB -
2023/04/02 MANDOIA AMK LAGUN ONAK ZMA -
2023/04/02 ZALDUA A IGORRE 2 -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 IGORRE 2 MANDOIA AMK -
2023/04/23 LAGUN ONAK ZMA IGORRE 1 -
2023/04/23 LEMOA GL JOKO ALAI EO -
2023/04/23 MANDOIA GB ZALDUA A -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 IGORRE 1 JOKO ALAI EO -
2023/04/30 LAGUN ONAK ZMA IGORRE 2 -
2023/04/30 MANDOIA AMK MANDOIA GB -
2023/04/30 ZALDUA A LEMOA GL -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 IGORRE 1 IGORRE 2 -
2023/05/07 JOKO ALAI EO ZALDUA A -
2023/05/07 LEMOA GL MANDOIA AMK -
2023/05/07 MANDOIA GB LAGUN ONAK ZMA -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 IGORRE 2 MANDOIA GB -
2023/05/14 LAGUN ONAK ZMA LEMOA GL -
2023/05/14 MANDOIA AMK JOKO ALAI EO -
2023/05/14 ZALDUA A IGORRE 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE 1 4 2 2 0 0 8 0
2 LAGUN ONAK ZMA 3 2 1 1 0 7 4
3 MANDOIA AMK 3 2 1 1 0 4 4
4 IGORRE 2 2 1 1 0 0 4 2
5 JOKO ALAI EO 2 1 1 0 0 4 3
6 ZALDUA A 2 2 0 2 0 0 8
7 LEMOA GL 1 1 0 1 0 2 4
8 MANDOIA GB 1 1 0 1 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK B ALTUA ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: 3.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/20 17:30 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA OLARRETA DM 1 - 4
(4-6) (1-6) (6-2) (4-6) (1-6)
Akta
2023/01/20 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EL
M, E.
A, L.
SOPELA B
V, L.
L, U.
4 - 0
(6-2) (6-0) (6-4) (6-0)
Akta
2023/01/20 19:00 1 BERANGO BERANGO ZUTIK B ADISKIDE S -
2023/01/21 16:30 1 BALMASEDA BALMASEDA GL
G, E.
DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
3 - 4
(4-6) (4-6) (4-6) (6-2) (6-4) (6-5) (3-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 1 GALDAKAO ADISKIDE S
I, A.
S, E.
OLARRETA EL
A, L.
M, E.
2 - 4
(1-6) (0-6) (6-4) (3-6) (6-5) (1-6)
Akta
2023/01/27 17:45 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
BERANGO ZUTIK B
H, I.
U, I.
4 - 2
(6-1) (6-2) (6-3) (2-6) (4-6) (6-4)
Akta
2023/01/27 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA DM BALMASEDA GL 4 - 1
(4-6) (6-3) (6-2) (6-3) (6-4)
Akta
2023/01/27 18:30 2 BERANGO SOPELA B
L, J.
V, L.
ARGUIA
G, A.
M, A.
4 - 3
(5-6) (6-4) (6-4) (5-6) (6-3) (3-6) (6-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/05 ARGUIA ADISKIDE S -
2023/02/05 BALMASEDA GL SOPELA B -
2023/02/05 OLARRETA DM DANOK LAGUNAK -
2023/02/05 OLARRETA EL BERANGO ZUTIK B -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 ADISKIDE S BALMASEDA GL -
2023/02/12 BERANGO ZUTIK B ARGUIA -
2023/02/12 DANOK LAGUNAK OLARRETA EL -
2023/02/12 SOPELA B OLARRETA DM -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 ARGUIA OLARRETA EL -
2023/02/26 BALMASEDA GL BERANGO ZUTIK B -
2023/02/26 OLARRETA DM ADISKIDE S -
2023/02/26 SOPELA B DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 ADISKIDE S SOPELA B -
2023/03/05 ARGUIA DANOK LAGUNAK -
2023/03/05 BERANGO ZUTIK B OLARRETA DM -
2023/03/05 OLARRETA EL BALMASEDA GL -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 BALMASEDA GL ARGUIA -
2023/03/12 DANOK LAGUNAK ADISKIDE S -
2023/03/12 OLARRETA DM OLARRETA EL -
2023/03/12 SOPELA B BERANGO ZUTIK B -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 ADISKIDE S BERANGO ZUTIK B -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK BALMASEDA GL -
2023/03/19 OLARRETA DM ARGUIA -
2023/03/19 SOPELA B OLARRETA EL -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 ARGUIA SOPELA B -
2023/03/26 BALMASEDA GL OLARRETA DM -
2023/03/26 BERANGO ZUTIK B DANOK LAGUNAK -
2023/03/26 OLARRETA EL ADISKIDE S -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 ADISKIDE S ARGUIA -
2023/04/02 BERANGO ZUTIK B OLARRETA EL -
2023/04/02 DANOK LAGUNAK OLARRETA DM -
2023/04/02 SOPELA B BALMASEDA GL -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 ARGUIA BERANGO ZUTIK B -
2023/04/23 BALMASEDA GL ADISKIDE S -
2023/04/23 OLARRETA DM SOPELA B -
2023/04/23 OLARRETA EL DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 ADISKIDE S OLARRETA DM -
2023/04/30 BERANGO ZUTIK B BALMASEDA GL -
2023/04/30 DANOK LAGUNAK SOPELA B -
2023/04/30 OLARRETA EL ARGUIA -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 BALMASEDA GL OLARRETA EL -
2023/05/07 DANOK LAGUNAK ARGUIA -
2023/05/07 OLARRETA DM BERANGO ZUTIK B -
2023/05/07 SOPELA B ADISKIDE S -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 ADISKIDE S DANOK LAGUNAK -
2023/05/14 ARGUIA BALMASEDA GL -
2023/05/14 BERANGO ZUTIK B SOPELA B -
2023/05/14 OLARRETA EL OLARRETA DM -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLARRETA EL 4 2 2 0 0 8 2
2 OLARRETA DM 4 2 2 0 0 8 2
3 DANOK LAGUNAK 4 2 2 0 0 8 5
4 SOPELA B 3 2 1 1 0 4 7
5 ARGUIA 2 2 0 2 0 4 8
6 BALMASEDA GL 2 2 0 2 0 4 8
7 ADISKIDE S 1 1 0 1 0 2 4
8 BERANGO ZUTIK B 1 1 0 1 0 2 4