Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE BAKARRA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (2.FASEA) UMETXOAK A ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: TALDE BAKARRA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2023/01/19 17:45 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
M, D.
R, J.
ARKUPE MA
A, A.
M, G.
3 - 4
(3-6) (5-6) (6-4) (6-1) (5-6) (6-1) (1-6)
Akta
2023/01/19 18:30 1 DIMA DURANGO
L, A.
O, A.
TXUMULUXUETA GH
A, H.
Z, G.
1 - 4
(6-3) (3-6) (3-6) (5-6) (4-6)
Akta
2023/01/21 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK IA
A, J.
I, P.
UPO MENDI J.M.-E.
R, J.
4 - 1
(6-0) (3-6) (6-5) (6-2) (6-1)
Akta
2023/01/21 16:30 3 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
O, U.
R, A.
SOPELA A
M, O.
M, S.
1 - 4
(6-5) (5-6) (0-6) (3-6) (5-6)
Akta
2023/01/21 17:00 1 IURRETA IURRETA BA
A, A.
B, I.
MARKINA 1
A, O.
G, O.
0 - 4
(4-6) (4-6) (2-6) (3-6)
Akta
2023/01/22 11:30 1 IGORRE IGORRE
A, L.
E, B.
MARKINA 2
L, A.
O, P.
0 - 4
(3-6) (4-6) (3-6) (2-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2023/01/27 17:30 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI J.M.-E. DANOK LAGUNAK 4 - 0
(6-1) (6-4) (6-4) (6-1)
Akta
2023/01/27 17:30 6 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MA DURANGO -
2023/01/27 18:00 4 DIMA TXUMULUXUETA GH
A, H.
Z, G.
GALLARTA
O, U.
R, A.
4 - 2
(6-5) (6-3) (4-6) (6-4) (5-6) (6-5)
Akta
2023/01/27 18:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
A, O.
G, O.
LAGUN ONAK IA
A, J.
I, P.
-
2023/01/27 18:30 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
L, A.
O, P.
IURRETA BA -
2023/01/27 18:30 3 BERANGO SOPELA A
M, O.
M, S.
IGORRE
A, L.
E, B.
0 - 4
(1-6) (3-6) (3-6) (5-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2023/02/03 17:00 3 IGORRE IGORRE TXUMULUXUETA GH -
2023/02/03 18:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 UPO MENDI J.M.-E. -
2023/02/03 18:00 2 IURRETA IURRETA BA SOPELA A -
2023/02/05 DURANGO DANOK LAGUNAK -
2023/02/05 GALLARTA ARKUPE MA -
2023/02/05 LAGUN ONAK IA MARKINA 2 -
Jardunaldia: 4
2023/02/12 ARKUPE MA IGORRE -
2023/02/12 DANOK LAGUNAK GALLARTA -
2023/02/12 MARKINA 2 MARKINA 1 -
2023/02/12 SOPELA A LAGUN ONAK IA -
2023/02/12 TXUMULUXUETA GH IURRETA BA -
2023/02/12 UPO MENDI J.M.-E. DURANGO -
Jardunaldia: 5
2023/02/26 GALLARTA DURANGO -
2023/02/26 IGORRE DANOK LAGUNAK -
2023/02/26 IURRETA BA ARKUPE MA -
2023/02/26 LAGUN ONAK IA TXUMULUXUETA GH -
2023/02/26 MARKINA 1 SOPELA A -
2023/02/26 MARKINA 2 UPO MENDI J.M.-E. -
Jardunaldia: 6
2023/03/05 ARKUPE MA LAGUN ONAK IA -
2023/03/05 DANOK LAGUNAK IURRETA BA -
2023/03/05 DURANGO IGORRE -
2023/03/05 SOPELA A MARKINA 2 -
2023/03/05 TXUMULUXUETA GH MARKINA 1 -
2023/03/05 UPO MENDI J.M.-E. GALLARTA -
Jardunaldia: 7
2023/03/12 IGORRE GALLARTA -
2023/03/12 IURRETA BA DURANGO -
2023/03/12 LAGUN ONAK IA DANOK LAGUNAK -
2023/03/12 MARKINA 1 ARKUPE MA -
2023/03/12 MARKINA 2 TXUMULUXUETA GH -
2023/03/12 SOPELA A UPO MENDI J.M.-E. -
Jardunaldia: 8
2023/03/19 ARKUPE MA MARKINA 2 -
2023/03/19 DANOK LAGUNAK MARKINA 1 -
2023/03/19 DURANGO LAGUN ONAK IA -
2023/03/19 GALLARTA IURRETA BA -
2023/03/19 TXUMULUXUETA GH SOPELA A -
2023/03/19 UPO MENDI J.M.-E. IGORRE -
Jardunaldia: 9
2023/03/26 IURRETA BA IGORRE -
2023/03/26 LAGUN ONAK IA GALLARTA -
2023/03/26 MARKINA 1 DURANGO -
2023/03/26 MARKINA 2 DANOK LAGUNAK -
2023/03/26 SOPELA A ARKUPE MA -
2023/03/26 TXUMULUXUETA GH UPO MENDI J.M.-E. -
Jardunaldia: 10
2023/04/02 ARKUPE MA TXUMULUXUETA GH -
2023/04/02 DANOK LAGUNAK SOPELA A -
2023/04/02 DURANGO MARKINA 2 -
2023/04/02 GALLARTA MARKINA 1 -
2023/04/02 IGORRE LAGUN ONAK IA -
2023/04/02 IURRETA BA UPO MENDI J.M.-E. -
Jardunaldia: 11
2023/04/23 LAGUN ONAK IA IURRETA BA -
2023/04/23 MARKINA 1 IGORRE -
2023/04/23 MARKINA 2 GALLARTA -
2023/04/23 SOPELA A DURANGO -
2023/04/23 TXUMULUXUETA GH DANOK LAGUNAK -
2023/04/23 UPO MENDI J.M.-E. ARKUPE MA -
Jardunaldia: 12
2023/04/30 ARKUPE MA DANOK LAGUNAK -
2023/04/30 MARKINA 1 IURRETA BA -
2023/04/30 MARKINA 2 IGORRE -
2023/04/30 SOPELA A GALLARTA -
2023/04/30 TXUMULUXUETA GH DURANGO -
2023/04/30 UPO MENDI J.M.-E. LAGUN ONAK IA -
Jardunaldia: 13
2023/05/07 DANOK LAGUNAK UPO MENDI J.M.-E. -
2023/05/07 DURANGO ARKUPE MA -
2023/05/07 GALLARTA TXUMULUXUETA GH -
2023/05/07 IGORRE SOPELA A -
2023/05/07 IURRETA BA MARKINA 2 -
2023/05/07 LAGUN ONAK IA MARKINA 1 -
Jardunaldia: 14
2023/05/14 ARKUPE MA GALLARTA -
2023/05/14 DANOK LAGUNAK DURANGO -
2023/05/14 MARKINA 2 LAGUN ONAK IA -
2023/05/14 SOPELA A IURRETA BA -
2023/05/14 TXUMULUXUETA GH IGORRE -
2023/05/14 UPO MENDI J.M.-E. MARKINA 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA GH 4 2 2 0 0 8 3
2 IGORRE 3 2 1 1 0 4 4
3 SOPELA A 3 2 1 1 0 4 5
4 UPO MENDI J.M.-E. 3 2 1 1 0 5 4
5 ARKUPE MA 2 1 1 0 0 4 3
6 DANOK LAGUNAK 2 2 0 2 0 3 8
7 MARKINA 2 2 1 1 0 0 4 0
8 MARKINA 1 2 1 1 0 0 4 0
9 LAGUN ONAK IA 2 1 1 0 0 4 1
10 GALLARTA 2 2 0 2 0 3 8
11 DURANGO 1 1 0 1 0 1 4
12 IURRETA BA 1 1 0 1 0 0 4