Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) KADETEAK D BINAKA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:30 2 GALDAKAO ADISKIDE A
A, G.
A, U.
TXUMULUXUETA MA
E, M.
L, A.
2 - 0
(10-1) (10-5)
Akta
2022/10/15 11:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A SANTURTZI E
H, I.
L, I.
2 - 0
(10-6) (10-4)
Akta
2022/10/16 SANTURTZI G Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/22 16:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI E
H, I.
L, I.
ADISKIDE A
A, G.
A, U.
2 - 0
(10-7) (10-6)
Akta
2022/10/22 16:30 7 DIMA TXUMULUXUETA MA SANTURTZI G 1 - 2
(4-10) (10-7) (2-5)
Akta
2022/10/23 Atsedena SESTAO A -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:45 1 GALDAKAO ADISKIDE A
A, G.
A, U.
SESTAO A
B, G.
S, A.
2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
2022/11/05 16:45 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G
R, I.
S, E.
SANTURTZI E
H, I.
L, I.
2 - 1
(10-6) (5-10) (5-3)
Akta
2022/11/04 TXUMULUXUETA MA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/19 16:00 5 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI E
H, I.
L, I.
TXUMULUXUETA MA
E, M.
L, A.
2 - 0
(10-2) (10-4)
Akta
2022/11/19 16:31 9 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
B, G.
S, A.
SANTURTZI G
R, I.
S, E.
2 - 1
(10-0) (7-10) (5-1)
Akta
2022/11/20 ADISKIDE A Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:00 3 DIMA TXUMULUXUETA MA SESTAO A 0 - 2
(0-10) (6-10)
Akta
2022/11/26 18:30 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI G ADISKIDE A -
2022/11/27 Atsedena SANTURTZI E -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 SESTAO A 7 4 3 1 0 6 3
2 SANTURTZI E 6 4 2 2 0 5 4
3 ADISKIDE A 5 3 2 1 0 4 2
4 SANTURTZI G 5 3 2 1 0 5 4
5 TXUMULUXUETA MA 4 4 0 4 0 1 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) KADETEAK D BINAKA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:31 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B GALLARTA 0 - 2
(5-10) (3-10)
Akta
2022/10/15 17:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI F
I, P.
L, K.
BERANGO 1 - 2
(1-10) (10-5) (0-5)
Akta
2022/10/16 BETIKO IKASTOLA (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 19:30 1 SOPELA BERANGO SESTAO B -
2022/10/22 17:00 3 ABANTO ZIERBENA - LAS CARRERAS GALLARTA BETIKO IKASTOLA (Ret.) 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/23 Atsedena SANTURTZI F -
Jardunaldia: 3
2022/11/05 16:29 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
D, A.
SANTURTZI F
I, P.
L, K.
0 - 2
(8-10) (2-10)
Akta
2022/11/06 BETIKO IKASTOLA (Ret.) BERANGO 0 - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/06 GALLARTA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/19 16:30 2 SOPELA BERANGO GALLARTA 2 - 0
(10-2) (10-5)
Akta
2022/11/20 SANTURTZI F BETIKO IKASTOLA (Ret.) -
2022/11/20 SESTAO B Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:00 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA SANTURTZI F -
2022/11/27 BETIKO IKASTOLA (Ret.) SESTAO B -
2022/11/27 Atsedena BERANGO -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BERANGO 4 2 2 0 0 4 1
2 SANTURTZI F 3 2 1 1 0 3 2
3 GALLARTA 3 2 1 1 0 2 2
4 SESTAO B 2 2 0 2 0 0 4
5 BETIKO IKASTOLA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0