Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA Multzoa: URIBE KOSTA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MPG
M, I.
P, J.
ADISKIDE E
A, O.
E, A.
2 - 0
(10-1) (10-2)
Akta
2022/10/15 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
Z, K.
M, A.
BIDEBIETA GM 2 - 1
(10-2) (9-10) (5-2)
Akta
2022/10/16 BIDEBIETA AGO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 19:15 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA GM
G, A.
M, A.
BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
0 - 2
(5-10) (8-10)
Akta
2022/10/22 17:00 3 GALDAKAO ADISKIDE E
A, O.
E, A.
MUNGIA
A, J.
0 - 2
(3-10) (2-10)
Akta
2022/10/23 Atsedena ARKUPE MPG -
Jardunaldia: 3
2022/11/05 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, J.
S, E.
ARKUPE MPG
M, I.
P, J.
0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
2022/11/06 16:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
ADISKIDE E
A, O.
E, M.
2 - 0
(10-1) (10-4)
Akta
2022/11/06 BIDEBIETA GM Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 2 GALDAKAO ADISKIDE E BIDEBIETA GM 0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
2022/11/18 18:00 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MPG
M, I.
P, J.
BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
2 - 1
(5-10) (10-4) (5-2)
Akta
2022/11/20 MUNGIA Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 19:15 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA GM
G, A.
M, A.
ARKUPE MPG
P, J.
M, I.
1 - 2
(10-7) (7-10) (3-5)
Akta
2022/11/25 19:15 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AGO
G, G.
O, E.
MUNGIA
M, A.
B, A.
2 - 0
(10-4) (10-7)
Akta
2022/11/27 Atsedena ADISKIDE E -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARKUPE MPG 8 4 4 0 0 8 2
2 BIDEBIETA AGO 7 4 3 1 0 7 2
3 MUNGIA 6 4 2 2 0 4 5
4 BIDEBIETA GM 5 4 1 3 0 4 6
5 ADISKIDE E 4 4 0 4 0 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA Multzoa: ENKANTERRIAK 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:31 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
L, A.
HARTZAK 2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2022/10/15 17:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
B, J.
B, L.
SESTAO C 0 - 2
(5-10) (2-10)
Akta
2022/10/16 BIDEBIETA GU Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK SANTURTZI I
C, C.
I, B.
2 - 0
(10-4) (10-2)
Akta
2022/10/22 16:31 7 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C BIDEBIETA GU
G, D.
U, M.
1 - 2
(3-10) (10-7) (2-5)
Akta
2022/10/23 Atsedena SESTAO B -
Jardunaldia: 3
2022/11/05 16:45 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI I
B, J.
B, L.
SESTAO B
B, I.
L, A.
0 - 2
(5-10) (5-10)
Akta
2022/11/06 16:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA GU
G, D.
U, M.
HARTZAK 2 - 1
(9-10) (10-4) (5-2)
Akta
2022/11/06 SESTAO C Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:45 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK SESTAO C
B, S.
C, A.
2 - 0
(10-7) (10-8)
Akta
2022/11/19 16:31 6 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
B, I.
L, A.
BIDEBIETA GU
G, D.
U, M.
2 - 1
(10-7) (6-10) (5-1)
Akta
2022/11/20 SANTURTZI I Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 19:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C SESTAO B -
2022/11/25 19:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA GU
G, D.
U, M.
SANTURTZI I 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/27 Atsedena HARTZAK -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BIDEBIETA GU 7 4 3 1 0 7 4
2 SESTAO B 6 3 3 0 0 6 1
3 HARTZAK 6 4 2 2 0 5 4
4 SESTAO C 4 3 1 2 0 3 4
5 SANTURTZI I 3 4 0 4 1 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA Multzoa: DURANGALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:01 3 MAÑARIA DURANGO.O.P. AKARREGI 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/10/14 20:00 2 ABADIÑO - MATIENA ATXTXIKI ABADIÑO 3
L, A.
G, J.
IURRETA ID2
B, A.
P, E.
2 - 1
(8-10) (10-6) (5-2)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 4 IURRETA IURRETA ID2
B, A.
E, M.
DURANGO.O.P. 2 - 0
(10-6) (10-6)
Akta
2022/10/21 18:30 4 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 3
G, J.
L, A.
AKARREGI 1 - 2
(10-2) (5-10) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.O.P. ATXTXIKI ABADIÑO 3
G, J.
L, A.
0 - 2
(3-10) (2-10)
Akta
2022/11/04 18:30 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI IURRETA ID2 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 3 IURRETA IURRETA ID2
B, A.
P, E.
ATXTXIKI ABADIÑO 3
G, J.
L, A.
1 - 2
(10-7) (6-10) (2-5)
Akta
2022/11/18 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI DURANGO.O.P. 2 - 0
(10-8) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.O.P.
O, X.
P, A.
IURRETA ID2
B, A.
0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
2022/11/25 19:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI ATXTXIKI ABADIÑO 3 1 - 2
(10-6) (4-10) (1-5)
Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 AKARREGI 9 5 4 1 0 9 3
2 ATXTXIKI ABADIÑO 3 9 5 4 1 0 9 5
3 IURRETA ID2 6 5 2 3 1 6 6
4 DURANGO.O.P. 4 5 0 5 1 0 10
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA Multzoa: ARRATIA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 5 LEMOA LEMOA TU IGORRE 2 2 - 0
(10-3) (10-8)
Akta
2022/10/15 16:30 3 DIMA TXUMULUXUETA OAP MANDOIA AK 1 - 2
(10-9) (5-10) (2-5)
Akta
2022/10/16 LEMOA GL Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:01 3 IGORRE IGORRE 2
A, G.
TXUMULUXUETA OAP
B, A.
2 - 0
(10-3) (10-6)
Akta
2022/10/21 17:30 2 ZEBERIO MANDOIA AK LEMOA GL 1 - 2
(5-10) (10-8) (4-5)
2022/10/23 Atsedena LEMOA TU -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:00 4 LEMOA LEMOA GL
G, M.
L, E.
IGORRE 2
A, G.
E, B.
0 - 2
(7-10) (1-10)
Akta
2022/11/04 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA OAP LEMOA TU 1 - 2
(9-10) (10-9) (0-5)
Akta
2022/11/06 MANDOIA AK Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:00 4 IGORRE IGORRE 2 MANDOIA AK 2 - 0
(10-4) (10-6)
Akta
2022/11/19 16:00 4 LEMOA LEMOA TU
T, D.
U, E.
LEMOA GL
G, M.
L, E.
2 - 0
(10-5) (10-5)
Akta
2022/11/20 TXUMULUXUETA OAP Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/26 16:00 8 LEMOA LEMOA GL TXUMULUXUETA OAP -
2022/11/27 09:30 2 ZEBERIO MANDOIA AK LEMOA TU -
2022/11/27 Atsedena IGORRE 2 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE 2 7 4 3 1 0 6 2
2 LEMOA TU 6 3 3 0 0 6 1
3 LEMOA GL 4 3 1 2 0 2 5
4 MANDOIA AK 4 3 1 2 0 3 5
5 TXUMULUXUETA OAP 3 3 0 3 0 2 6
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA Multzoa: ARRATIA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 4 IGORRE IGORRE 1 LEMOA BO 2 - 0
(10-6) (10-6)
Akta
2022/10/14 17:00 6 LEMOA LEMOA SG
S, I.
MANDOIA AU 1 - 2
(8-10) (10-4) (3-5)
Akta
2022/10/16 LEMOA VB Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:00 3 LEMOA LEMOA BO
B, M.
O, I.
LEMOA VB
B, A.
V, L.
0 - 2
(5-10) (8-10)
Akta
2022/10/21 17:30 1 ZEBERIO MANDOIA AU IGORRE 1 2 - 0
(10-3) (10-4)
2022/10/23 Atsedena LEMOA SG -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:00 5 LEMOA LEMOA VB
B, A.
V, L.
MANDOIA AU 0 - 2
(1-10) (1-10)
Akta
2022/11/04 17:01 1 IGORRE IGORRE 1 LEMOA SG 2 - 1
(10-8) (7-10) (5-4)
Akta
2022/11/06 LEMOA BO Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:30 2 ZEBERIO MANDOIA AU LEMOA BO 2 - 0
(10-2) (10-3)
2022/11/19 16:00 5 LEMOA LEMOA SG
G, S.
S, I.
LEMOA VB
B, A.
V, L.
1 - 2
(8-10) (10-3) (4-5)
Akta
2022/11/20 IGORRE 1 Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/26 16:00 4 LEMOA LEMOA BO LEMOA SG -
2022/11/26 16:00 5 LEMOA LEMOA VB IGORRE 1 -
2022/11/27 Atsedena MANDOIA AU -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MANDOIA AU 6 3 3 0 0 6 1
2 LEMOA VB 5 3 2 1 0 4 3
3 IGORRE 1 5 3 2 1 0 4 3
4 LEMOA SG 3 3 0 3 0 3 6
5 LEMOA BO 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK D BINAKA Multzoa: ENKANTERRIAK 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/15 17:00 5 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
B, O.
G, I.
SESTAO E 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/15 17:30 3 BALMASEDA BALMASEDA G
A, T.
F, P.
DANOK LAGUNAK
V, I.
0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
2022/10/16 SESTAO D GURE KIROLA 2 - 0
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 2 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA DANOK LAGUNAK
V, I.
SESTAO D 2 - 0
(10-7) (10-2)
Akta
2022/10/21 18:00 3 BARAKALDO GURE KIROLA SANTURTZI J 2 - 0
(10-2) (10-4)
Akta
2022/10/22 16:31 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E BALMASEDA G 0 - 2
(3-10) (2-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/05 16:29 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
B, Z.
SESTAO E 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/05 17:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
V, I.
Z, K.
GURE KIROLA 0 - 2
(7-10) (2-10)
Akta
2022/11/05 17:30 2 BALMASEDA BALMASEDA G
A, T.
F, P.
SANTURTZI J
G, I.
B, O.
0 - 2
(6-10) (1-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/19 16:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI J
B, O.
G, I.
SESTAO D
B, Z.
L, M.
2 - 0
(10-9) (10-5)
Akta
2022/11/19 16:31 8 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E DANOK LAGUNAK 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/19 17:30 4 BALMASEDA BALMASEDA G
F, P.
H, U.
GURE KIROLA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 17:30 2 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA DANOK LAGUNAK SANTURTZI J -
2022/11/25 18:00 1 BARAKALDO GURE KIROLA SESTAO E -
2022/11/25 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D BALMASEDA G -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 SANTURTZI J 7 4 3 1 0 6 2
2 BALMASEDA G 6 4 2 2 0 4 4
3 SESTAO D 6 4 2 2 0 4 4
4 DANOK LAGUNAK 5 4 2 2 1 4 4
5 GURE KIROLA 4 4 2 2 2 4 4
6 SESTAO E 3 4 1 3 2 2 6