Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: URIBE KOSTA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:30 1 GALDAKAO ADISKIDE Z
B, L.
Z, K.
ARKUPE PI
I, A.
P, A.
0 - 2
(4-10) (5-10)
Akta
2022/10/14 18:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO OLARRETA LX 2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
2022/10/15 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA SOPELA B (Ret.) -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE PI
I, A.
P, A.
BERMEO
S, C.
P, O.
0 - 2
(3-10) (7-10)
Akta
2022/10/21 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX MUNGIA 2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
2022/10/23 SOPELA B (Ret.) ADISKIDE Z -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO
P, O.
S, C.
ADISKIDE Z
B, L.
U, L.
2 - 0
(10-1) (10-0)
Akta
2022/11/05 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, J.
M, B.
ARKUPE PI
I, A.
P, A.
0 - 2
(2-10) (2-10)
Akta
2022/11/06 OLARRETA LX SOPELA B (Ret.) -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 1 GALDAKAO ADISKIDE Z MUNGIA 2 - 1
(5-10) (10-8) (5-2)
Akta
2022/11/18 18:00 6 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE PI
I, A.
P, A.
OLARRETA LX
T, L.
0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
2022/11/20 BERMEO SOPELA B (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LX ADISKIDE Z -
2022/11/26 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
M, B.
G, A.
BERMEO
P, O.
S, C.
0 - 2
(0-10) (2-10)
Akta
2022/11/27 SOPELA B (Ret.) ARKUPE PI -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BERMEO 8 4 4 0 0 8 0
2 ARKUPE PI 6 4 2 2 0 4 4
3 OLARRETA LX 5 3 2 1 0 4 2
4 ADISKIDE Z 4 3 1 2 0 2 5
5 MUNGIA 4 4 0 4 0 1 8
6 SOPELA B (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: ENKANTERRIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 19:00 2 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA B
O, A.
F, X.
SESTAO A
B, Z.
M, A.
2 - 1
(10-9) (7-10) (5-3)
Akta
2022/10/15 17:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI H (Ret.)
D, I.
BALMASEDA F 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/15 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
P, O.
BIDEBIETA AS 2 - 1
(1-10) (10-2) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 19:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS SANTURTZI H (Ret.) -
2022/10/22 16:31 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
M, A.
DANOK LAGUNAK
P, O.
2 - 0
(10-0) (10-1)
Akta
2022/10/22 17:30 4 GALDAMES BALMASEDA F
A, A.
I, A.
GALLARTA B
O, A.
F, X.
0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/05 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
D, B.
P, O.
GALLARTA B
O, A.
F, X.
1 - 2
(10-7) (5-10) (0-5)
Akta
2022/11/06 SANTURTZI H (Ret.) SESTAO A -
2022/11/06 16:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
BALMASEDA F
A, A.
I, A.
2 - 0
(10-2) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:30 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
D, B.
P, O.
BALMASEDA F 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/19 16:31 7 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
B, Z.
M, A.
BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
2 - 0
(10-6) (10-6)
Akta
2022/11/20 GALLARTA B SANTURTZI H (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 19:15 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA AS
A, J.
S, I.
GALLARTA B
F, X.
R, I.
2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2022/11/26 17:30 3 BALMASEDA BALMASEDA F SESTAO A -
2022/11/27 SANTURTZI H (Ret.) DANOK LAGUNAK -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GALLARTA B 7 4 3 1 0 6 4
2 DANOK LAGUNAK 6 4 2 2 0 5 5
3 BIDEBIETA AS 6 4 2 2 0 5 4
4 SESTAO A 5 3 2 1 0 5 2
5 BALMASEDA F 2 3 0 3 1 0 6
6 SANTURTZI H (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: DURANGALDEA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 1 ETXEBARRIA MARKINA 2
Z, N.
ZALDUA E 2 - 0
(10-1) (10-5)
Akta
2022/10/15 16:30 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA MARKINA 1
C, J.
L, E.
DURANGO.A.E. 2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2022/10/15 16:30 5 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
A, M.
L, P.
ATXTXIKI ABADIÑO 1
J, M.
O, I.
0 - 2
(1-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 4 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA E
F, A.
L, A.
MARKINA 1
C, J.
L, E.
0 - 2
(0-10) (2-10)
Akta
2022/10/21 18:00 6 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.A.E. HORI HORI
A, M.
L, P.
2 - 0
(10-0) (10-2)
Akta
2022/10/21 18:30 6 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 1
J, M.
O, I.
MARKINA 2
Z, N.
R, O.
2 - 0
(10-3) (10-3)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:45 3 ETXEBARRIA MARKINA 1
C, J.
L, E.
MARKINA 2
R, O.
Z, N.
0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta
2022/11/04 18:15 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.A.E. ATXTXIKI ABADIÑO 1
J, M.
O, I.
1 - 2
(10-8) (3-10) (3-5)
Akta
2022/11/05 16:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
A, M.
L, P.
ZALDUA E
F, A.
L, A.
1 - 2
(4-10) (10-7) (2-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:45 4 ETXEBARRIA MARKINA 2
R, O.
Z, N.
HORI HORI
A, M.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
2022/11/18 17:45 5 ETXEBARRIA MARKINA 1
C, J.
L, E.
ATXTXIKI ABADIÑO 1
J, M.
O, I.
2 - 1
(5-10) (10-7) (5-2)
Akta
2022/11/18 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA E
F, A.
L, A.
DURANGO.A.E.
E, A.
A, X.
0 - 2
(4-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:15 1 MAÑARIA DURANGO.A.E.
A, X.
E, A.
MARKINA 2
R, O.
Z, N.
2 - 0
(10-5) (10-5)
Akta
2022/11/25 19:00 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 1
J, M.
O, I.
ZALDUA E
F, A.
L, A.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2022/11/26 16:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI MARKINA 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ATXTXIKI ABADIÑO 1 9 5 4 1 0 9 3
2 DURANGO.A.E. 8 5 3 2 0 7 4
3 MARKINA 2 8 5 3 2 0 6 4
4 MARKINA 1 7 4 3 1 0 6 3
5 ZALDUA E 6 5 1 4 0 2 9
6 HORI HORI 4 4 0 4 0 1 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: DURANGALDEA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/12 17:30 3 IURRETA IURRETA IB1 ATXTXIKI ABADIÑO 2
V, O.
U, U.
0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
2022/10/14 18:01 4 MAÑARIA DURANGO.S.L OIZPE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/14 18:30 4 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK EF LAGUN ONAK ANA
A, L.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:30 2 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE IURRETA IB1 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/21 18:30 5 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 2
U, U.
S, E.
LAGUN ONAK EF 0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
2022/10/23 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ANA DURANGO.S.L 1 - 2
(10-8) (5-10) (1-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:15 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.S.L ATXTXIKI ABADIÑO 2
S, E.
V, O.
2 - 1
(7-10) (10-8) (5-3)
Akta
2022/11/06 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ANA
A, L.
OIZPE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/06 16:00 7 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK EF IURRETA IB1 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 4 IURRETA IURRETA IB1 DURANGO.S.L 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/18 18:30 4 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 2
U, U.
V, O.
LAGUN ONAK ANA 2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2022/11/19 16:30 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK EF OIZPE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:00 1 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE ATXTXIKI ABADIÑO 2 -
2022/11/25 18:15 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.S.L
L, I.
S, H.
LAGUN ONAK EF 0 - 2
(5-10) (5-10)
Akta
2022/11/26 16:30 3 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK ANA IURRETA IB1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO.S.L 9 5 4 1 0 8 4
2 LAGUN ONAK EF 8 5 4 1 1 8 2
3 ATXTXIKI ABADIÑO 2 6 4 2 2 0 5 4
4 LAGUN ONAK ANA 6 4 2 2 0 5 4
5 OIZPE 2 4 1 3 3 2 6
6 IURRETA IB1 1 4 0 4 3 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 4 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MT ARGUIA VT 2 - 0
(10-7) (10-3)
Akta
2022/10/14 17:45 5 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME TXUMULUXUETA HE 1 - 2
(6-10) (10-9) (0-5)
Akta
2022/10/14 19:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA AE LEMOA UG
U, N.
0 - 2
(3-10) (9-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:00 9 LEMOA LEMOA UG
G, M.
U, N.
UPO MENDI ME
M, E.
0 - 2
(1-10) (7-10)
Akta
2022/10/21 17:50 1 DIMA TXUMULUXUETA HE UPO MENDI MT 2 - 0
(10-3) (10-3)
Akta
2022/10/21 18:30 5 ARRIGORRIAGA ARGUIA VT ARGUIA AE 1 - 2
(5-10) (10-8) (4-5)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MT UPO MENDI ME 0 - 2
(7-10) (0-10)
Akta
2022/11/04 19:00 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA VT LEMOA UG 0 - 2
(3-10) (5-10)
Akta
2022/11/04 19:00 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA AE TXUMULUXUETA HE
A, H.
O, E.
0 - 2
(0-10) (2-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 4 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MT LEMOA UG 2 - 0
(10-9) (10-3)
Akta
2022/11/18 17:30 5 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ME ARGUIA AE 2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
2022/11/18 18:00 4 DIMA TXUMULUXUETA HE ARGUIA VT 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:45 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA VT UPO MENDI ME 0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
2022/11/25 18:45 3 ARRIGORRIAGA ARGUIA AE UPO MENDI MT 0 - 2
(4-10) (5-10)
Akta
2022/11/26 16:00 6 LEMOA LEMOA UG TXUMULUXUETA HE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 UPO MENDI ME 9 5 4 1 0 9 2
2 TXUMULUXUETA HE 8 4 4 0 0 8 1
3 UPO MENDI MT 8 5 3 2 0 6 4
4 LEMOA UG 6 4 2 2 0 4 4
5 ARGUIA AE 6 5 1 4 0 2 9
6 ARGUIA VT 4 5 0 5 1 1 10
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 7 LEMOA LEMOA UR UPO MENDI AE 2 - 1
(10-5) (4-10) (5-3)
Akta
2022/10/14 17:45 4 ZEBERIO MANDOIA AE ARGUIA GL 2 - 0
(10-0) (10-0)
2022/10/16 ARGUIA OM (Ret.) LAGUN ONAK JS -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:30 4 ARRIGORRIAGA ARGUIA GL LEMOA UR 0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
2022/10/23 UPO MENDI AE ARGUIA OM (Ret.) -
2022/10/23 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK JS MANDOIA AE 2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:30 2 ZEBERIO MANDOIA AE UPO MENDI AE 0 - 2
(3-10) (5-10)
Akta
2022/11/06 ARGUIA OM (Ret.) LEMOA UR -
2022/11/06 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK JS
S, U.
ARGUIA GL 2 - 0
(10-5) (10-2)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AE LAGUN ONAK JS 2 - 1
(7-10) (10-3) (5-0)
Akta
2022/11/19 16:00 6 LEMOA LEMOA UR
R, U.
U, M.
MANDOIA AE 2 - 0
(10-2) (10-2)
Akta
2022/11/20 ARGUIA OM (Ret.) ARGUIA GL -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:45 4 ARRIGORRIAGA ARGUIA GL UPO MENDI AE 1 - 2
(3-10) (10-8) (3-5)
Akta
2022/11/26 16:30 4 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK JS LEMOA UR -
2022/11/27 MANDOIA AE ARGUIA OM (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 UPO MENDI AE 7 4 3 1 0 7 4
2 LEMOA UR 6 3 3 0 0 6 1
3 LAGUN ONAK JS 5 3 2 1 0 5 2
4 MANDOIA AE 5 4 1 3 0 2 6
5 ARGUIA GL 4 4 0 4 0 1 8
6 ARGUIA OM (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 3
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 3 LEMOA LEMOA MK OLAGETAN JO 1 - 2
(10-3) (7-10) (1-5)
Akta
2022/10/14 17:00 5 IGORRE IGORRE A ARGUIA GS 2 - 0
(10-3) (10-4)
Akta
2022/10/15 16:30 5 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
UPO MENDI JA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 05:30 1 OROZKO OLAGETAN JO
G, O.
Z, J.
IGORRE A 0 - 2
(4-10) (5-10)
Akta
2022/10/21 18:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JA LEMOA MK 2 - 0
(10-5) (10-8)
Akta
2022/10/21 18:30 3 ARRIGORRIAGA ARGUIA GS LAGUN ONAK VG 0 - 2
(5-10) (5-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:00 6 LEMOA LEMOA MK
K, H.
M, M.
ARGUIA GS 1 - 2
(10-9) (5-10) (1-5)
Akta
2022/11/04 18:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JA OLAGETAN JO 2 - 1
(10-9) (4-10) (5-2)
Akta
2022/11/06 16:00 6 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
IGORRE A 2 - 1
(10-5) (4-10) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:00 7 IGORRE IGORRE A LEMOA MK 2 - 0
(10-1) (10-1)
Akta
2022/11/18 17:15 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA GS UPO MENDI JA 0 - 2
(2-10) (5-10)
Akta
2022/11/19 16:30 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK VG
G, A.
V, A.
OLAGETAN JO
G, O.
Z, J.
2 - 1
(3-10) (10-2) (5-2)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 17:30 1 OROZKO OLAGETAN JO
G, O.
Z, J.
ARGUIA GS 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/25 18:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI JA IGORRE A -
2022/11/26 16:00 9 LEMOA LEMOA MK LAGUN ONAK VG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LAGUN ONAK VG 8 4 4 0 0 8 2
2 IGORRE A 7 4 3 1 0 7 2
3 OLAGETAN JO 7 5 2 3 0 6 7
4 UPO MENDI JA 6 4 3 1 1 6 3
5 ARGUIA GS 5 5 1 4 1 2 9
6 LEMOA MK 4 4 0 4 0 2 8