Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK A BINAKA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/15 16:30 2 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA MARKINA 1
O, G.
S, M.
LEA BU 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/15 16:30 3 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA MARKINA 3
F, T.
O, I.
JOKO ALAI AL 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/15 16:30 6 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK GM ARKUPE AG 2 - 0
(10-1) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 3 ISPASTER LEA BU MARKINA 3 0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta
2022/10/21 18:00 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AG
A, U.
MARKINA 1
O, G.
S, M.
2 - 1
(5-10) (10-8) (5-4)
Akta
2022/10/21 19:15 1 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
LAGUN ONAK GM 0 - 2
(3-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/03 20:15 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK GM LEA BU 1 - 2
(8-10) (10-8) (4-5)
Akta
2022/11/04 17:45 1 ETXEBARRIA MARKINA 3
F, T.
O, I.
MARKINA 1
O, G.
S, M.
2 - 1
(10-9) (9-10) (5-3)
Akta
2022/11/04 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI AL
B, L.
G, A.
ARKUPE AG
A, U.
0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:45 2 ETXEBARRIA MARKINA 3
F, T.
O, I.
ARKUPE AG
A, U.
1 - 2
(10-1) (9-10) (2-5)
Akta
2022/11/18 17:45 3 ETXEBARRIA MARKINA 1
O, G.
S, M.
LAGUN ONAK GM 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/18 18:00 6 ISPASTER LEA BU JOKO ALAI AL 2 - 0
(10-2) (10-4)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/25 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AG LEA BU -
2022/11/25 18:30 3 ZEANURI JOKO ALAI AL MARKINA 1 -
2022/11/26 16:30 5 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK GM MARKINA 3 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARKUPE AG 7 4 3 1 0 6 4
2 MARKINA 3 7 4 3 1 0 7 3
3 MARKINA 1 6 4 2 2 0 6 4
4 LEA BU 5 4 2 2 1 4 5
5 LAGUN ONAK GM 5 4 2 2 1 5 4
6 JOKO ALAI AL 3 4 0 4 1 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) GAZTETXOAK A BINAKA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 3 ETXEBARRIA MARKINA 2
A, U.
I, J.
UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/15 17:00 4 ZEANURI JOKO ALAI GJ
B, J.
E, G.
LEMOA BI
B, J.
I, H.
0 - 2
(3-10) (6-10)
Akta
2022/10/16 SOPELA A Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:00 5 LEMOA LEMOA BI
B, J.
I, H.
SOPELA A
G, B.
M, H.
2 - 1
(10-8) (9-10) (5-3)
Akta
2022/10/21 18:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ JOKO ALAI GJ 0 - 2
(3-10) (2-10)
Akta
2022/10/23 Atsedena MARKINA 2 -
Jardunaldia: 3
2022/11/05 16:30 3 SOPELA SOPELA A
G, B.
M, H.
UPO MENDI MOJ 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/05 17:30 1 ZEANURI JOKO ALAI GJ MARKINA 2
A, U.
I, J.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/06 LEMOA BI Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MOJ LEMOA BI 0 - 2
(5-10) (1-10)
Akta
2022/11/19 16:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
I, J.
A, U.
SOPELA A
G, B.
M, H.
1 - 2
(5-10) (10-8) (1-5)
Akta
2022/11/20 JOKO ALAI GJ Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/11/25 19:45 1 SOPELA SOPELA A JOKO ALAI GJ -
2022/11/26 16:00 7 LEMOA LEMOA BI MARKINA 2 -
2022/11/27 Atsedena UPO MENDI MOJ -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEMOA BI 6 3 3 0 0 6 1
2 SOPELA A 5 3 2 1 0 5 3
3 MARKINA 2 5 3 2 1 0 5 2
4 JOKO ALAI GJ 3 3 1 2 1 2 4
5 UPO MENDI MOJ 2 4 0 4 2 0 8