Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: URIBE KOSTA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE PSL MUNGIA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/14 18:00 3 ISPASTER LEA ZG BERMEO B 2 - 0
(10-1) (10-1)
Akta
2022/10/14 18:30 2 BERMEO - ARTZA BERMEO A
M, D.
A, K.
ADISKIDE R
A, A.
R, U.
2 - 1
(6-10) (10-5) (5-1)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/22 16:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, L.
BERMEO A
A, K.
O, I.
2 - 0
(10-1) (10-5)
Akta
2022/10/22 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE R
A, A.
R, I.
LEA ZG 0 - 2
(1-10) (1-10)
Akta
2022/10/22 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO B
B, J.
I, M.
ARKUPE PSL
L, H.
S, L.
2 - 1
(10-6) (9-10) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 2 ISPASTER LEA ZG BERMEO A 2 - 0
(10-2) (10-3)
Akta
2022/11/11 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE PSL ADISKIDE R 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/11 18:45 2 BERMEO - ARTZA BERMEO B
B, J.
I, M.
MUNGIA
C, O.
L, L.
0 - 2
(4-10) (5-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 4 GALDAKAO ADISKIDE R BERMEO B 2 - 0
(10-4) (10-4)
Akta
2022/11/18 18:00 4 ISPASTER LEA ZG MUNGIA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/19 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO A
A, K.
M, D.
ARKUPE PSL
P, I.
S, L.
1 - 2
(8-10) (10-7) (2-5)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/16 18:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA ADISKIDE R -
2022/12/18 ARKUPE PSL LEA ZG -
2022/12/18 BERMEO B BERMEO A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEA ZG 8 4 4 0 0 8 0
2 ARKUPE PSL 7 4 3 1 0 7 3
3 BERMEO A 5 4 1 3 0 3 7
4 BERMEO B 5 4 1 3 0 2 7
5 MUNGIA 4 4 2 2 2 4 4
6 ADISKIDE R 4 4 1 3 1 3 6
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: ENKANTERRIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
M, A.
R, G.
DANOK LAGUNAK 2
F, U.
G, E.
1 - 2
(2-10) (10-2) (1-5)
Akta
2022/10/14 18:31 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
M, U.
O, A.
BARBADUN A
G, A.
P, I.
2 - 0
(10-3) (10-2)
Akta
2022/10/15 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI M
H, A.
O, G.
SESTAO E 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA BARBADUN A
P, I.
G, A.
SANTURTZI M
H, A.
O, G.
0 - 2
(2-10) (0-10)
Akta
2022/10/21 18:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2
F, U.
G, E.
SESTAO C
M, U.
O, A.
2 - 0
(10-6) (10-6)
Akta
2022/10/22 16:31 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
S, L.
R, H.
DANOK LAGUNAK 1 0 - 2
(8-10) (2-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C
M, U.
O, A.
SESTAO E
R, H.
S, L.
2 - 0
(10-6) (10-1)
Akta
2022/11/12 17:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
M, A.
R, G.
SANTURTZI M
H, A.
O, G.
2 - 0
(10-8) (10-5)
Akta
2022/11/12 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 2
F, U.
G, E.
BARBADUN A
R, H.
P, I.
2 - 0
(10-1) (10-3)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK 1
M, A.
R, G.
BARBADUN A
G, A.
R, H.
2 - 0
(10-2) (10-2)
Akta
2022/11/19 16:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI M
H, A.
O, G.
SESTAO C
M, U.
O, A.
0 - 2
(3-10) (7-10)
Akta
2022/11/19 16:31 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO E
R, H.
S, L.
DANOK LAGUNAK 2
F, U.
G, E.
0 - 2
(3-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 SESTAO C DANOK LAGUNAK 1 -
2022/12/18 BARBADUN A SESTAO E -
2022/12/18 DANOK LAGUNAK 2 SANTURTZI M -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANOK LAGUNAK 2 8 4 4 0 0 8 1
2 DANOK LAGUNAK 1 7 4 3 1 0 7 2
3 SESTAO C 7 4 3 1 0 6 2
4 SANTURTZI M 6 4 2 2 0 4 4
5 BARBADUN A 4 4 0 4 0 0 8
6 SESTAO E 3 4 0 4 1 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: DURANGALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/12 17:30 1 IURRETA IURRETA AD4
O, U.
Q, N.
ATXTXIKI ABADIÑO 2
B, I.
Q, U.
0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
2022/10/14 18:00 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO 5 MALLABIA I B 0 - 2
(2-10) (2-10)
Akta
2022/10/14 18:00 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I A
A, O.
M, G.
IURRETA AD5
E, P.
T, A.
2 - 0
(10-2) (10-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 2 IURRETA IURRETA AD5
T, A.
G, P.
DURANGO 5
N, A.
E, A.
2 - 0
(10-6) (10-8)
Akta
2022/10/21 18:00 2 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I B
O, A.
P, I.
IURRETA AD4
O, U.
Q, N.
2 - 1
(9-10) (10-7) (5-2)
Akta
2022/10/21 18:30 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 2
B, I.
A, O.
MALLABIA I A
M, G.
A, O.
0 - 2
(4-10) (7-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I A
A, O.
M, G.
IURRETA AD4
O, U.
Q, N.
2 - 0
(10-4) (10-2)
Akta
2022/11/11 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO 5 ATXTXIKI ABADIÑO 2 2 - 1
(1-10) (10-8) (5-4)
Akta
2022/11/12 16:00 3 IURRETA IURRETA AD5
K, H.
MALLABIA I B
O, A.
P, I.
1 - 2
(10-5) (3-10) (3-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 2 IURRETA IURRETA AD4
O, U.
Q, N.
DURANGO 5
B, M.
2 - 0
(10-1) (10-4)
Akta
2022/11/18 18:30 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 2
B, I.
Q, U.
IURRETA AD5
K, H.
E, P.
2 - 0
(10-8) (10-5)
Akta
2022/11/18 18:30 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I A
A, O.
M, G.
MALLABIA I B
O, A.
P, I.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 MALLABIA I B ATXTXIKI ABADIÑO 2 -
2022/12/18 DURANGO 5 MALLABIA I A -
2022/12/18 IURRETA AD5 IURRETA AD4 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MALLABIA I A 8 4 4 0 0 8 0
2 MALLABIA I B 7 4 3 1 0 6 4
3 ATXTXIKI ABADIÑO 2 6 4 2 2 0 5 4
4 IURRETA AD4 5 4 1 3 0 3 6
5 IURRETA AD5 5 4 1 3 0 3 6
6 DURANGO 5 5 4 1 3 0 2 7
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: ARRATIA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 2 ZEBERIO MANDOIA JAI ALAI ORDUÑA 0 - 2
(8-10) (4-10)
2022/10/14 18:00 4 ARRANKUDIAGA KAMARAKA LA OLGETAN IA 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/10/16 BIDEBIETA CEF Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 05:30 2 OROZKO OLGETAN IA
A, E.
MANDOIA 2 - 0
(10-7) (10-5)
Akta
2022/10/23 JAI ALAI ORDUÑA BIDEBIETA CEF 2 - 0
(10-2) (10-6)
Akta
2022/10/23 Atsedena KAMARAKA LA -
Jardunaldia: 3
2022/11/11 17:30 3 ZEBERIO MANDOIA KAMARAKA LA 0 - 2
(6-10) (4-10)
Akta
2022/11/13 16:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA CEF
C, A.
F, E.
OLGETAN IA
A, E.
0 - 2
(5-10) (3-10)
Akta
2022/11/13 JAI ALAI ORDUÑA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 1 OROZKO OLGETAN IA
A, E.
JAI ALAI ORDUÑA
G, E.
S, A.
2 - 1
(10-2) (8-10) (5-2)
Akta
2022/11/18 17:30 5 ARRANKUDIAGA KAMARAKA LA
L, A.
M, L.
BIDEBIETA CEF
C, A.
F, E.
-
2022/11/20 MANDOIA Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/12/18 JAI ALAI ORDUÑA KAMARAKA LA -
2022/12/18 BIDEBIETA CEF MANDOIA -
2022/12/18 Atsedena OLGETAN IA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLGETAN IA 8 4 4 0 0 8 1
2 JAI ALAI ORDUÑA 5 3 2 1 0 5 2
3 MANDOIA 3 3 0 3 0 0 6
4 KAMARAKA LA 2 2 1 1 1 2 2
5 BIDEBIETA CEF 2 2 0 2 0 0 4
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: ARRATIA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLA
B, N.
B, C.
IGORRE D 0 - 2
(0-10) (5-10)
Akta
2022/10/14 18:00 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA AU USANSOLO L
E, G.
L, M.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/10/15 16:30 2 DIMA TXUMULUXUETA AYB TXUMULUXUETA AK 2 - 1
(10-5) (3-10) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:01 4 IGORRE IGORRE D TXUMULUXUETA AYB 2 - 0
(10-6) (10-6)
Akta
2022/10/21 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO L
E, G.
S, I.
KAMARAKA NLA
G, L.
B, C.
2 - 0
(10-8) (10-2)
Akta
2022/10/22 16:30 2 DIMA TXUMULUXUETA AK KAMARAKA AU 0 - 2
(5-10) (7-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AYB KAMARAKA NLA 2 - 0
(10-2) (10-8)
Akta
2022/11/11 18:00 3 DIMA TXUMULUXUETA AK USANSOLO L 2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
2022/11/11 18:00 4 ARRANKUDIAGA KAMARAKA AU
O, A.
U, U.
IGORRE D 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:00 1 IGORRE IGORRE D TXUMULUXUETA AK 0 - 2
(5-10) (7-10)
Akta
2022/11/18 17:30 4 ARRANKUDIAGA KAMARAKA NLA
B, N.
B, C.
KAMARAKA AU
O, A.
U, U.
0 - 2
(4-10) (4-10)
Akta
2022/11/18 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA AYB USANSOLO L 2 - 0
(10-3) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 KAMARAKA AU TXUMULUXUETA AYB -
2022/12/18 TXUMULUXUETA AK KAMARAKA NLA -
2022/12/18 USANSOLO L IGORRE D -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA AYB 7 4 3 1 0 6 3
2 KAMARAKA AU 6 4 3 1 1 6 2
3 TXUMULUXUETA AK 6 4 2 2 0 5 4
4 USANSOLO L 6 4 2 2 0 4 4
5 IGORRE D 5 4 2 2 1 4 4
6 KAMARAKA NLA 4 4 0 4 0 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 3
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: ARRATIA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA KM
E, K.
S, M.
ATXTXIKI ABADIÑO 3
A, P.
L, U.
1 - 2
(7-10) (10-7) (3-5)
Akta
2022/10/15 16:30 2 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK BEA
A, D.
B, U.
LEMOA FSL 0 - 2
(6-10) (1-10)
Akta
2022/10/16 LEMOA AIF Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:00 8 LEMOA LEMOA FSL
F, O.
S, M.
LEMOA AIF
A, L.
I, L.
2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
2022/10/21 18:30 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 3
B, G.
L, U.
LAGUN ONAK BEA
A, D.
E, A.
2 - 0
(10-3) (10-7)
Akta
2022/10/23 Atsedena KAMARAKA KM -
Jardunaldia: 3
2022/11/11 17:00 5 LEMOA LEMOA AIF
I, L.
F, I.
ATXTXIKI ABADIÑO 3
A, P.
B, G.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/12 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BEA
A, D.
E, A.
KAMARAKA KM
E, K.
S, M.
0 - 2
(2-10) (4-10)
Akta
2022/11/11 LEMOA FSL Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:30 3 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 3
A, P.
L, U.
LEMOA FSL
L, L.
F, O.
2 - 0
(10-5) (10-5)
Akta
2022/11/20 11:00 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA KM
E, K.
S, M.
LEMOA AIF 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/20 LAGUN ONAK BEA Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/12/18 LEMOA AIF LAGUN ONAK BEA -
2022/12/18 LEMOA FSL KAMARAKA KM -
2022/12/18 Atsedena ATXTXIKI ABADIÑO 3 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ATXTXIKI ABADIÑO 3 8 4 4 0 0 8 1
2 KAMARAKA KM 5 3 2 1 0 5 2
3 LEMOA FSL 5 3 2 1 0 4 2
4 LAGUN ONAK BEA 3 3 0 3 0 0 6
5 LEMOA AIF 1 3 0 3 2 0 6
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa BILBOALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK D BINAKA Multzoa: BILBOALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:30 1 SOPELA SOPELA D
G, B.
S, E.
SESTAO D
D, I.
I, U.
0 - 2
(7-10) (9-10)
Akta
2022/10/16 HARTZAK (Ret.) ADISKIDE B -
2022/10/16 BIDEBIETA ARY Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 3 GALDAKAO ADISKIDE B
A, O.
U, U.
SOPELA D
G, B.
S, E.
1 - 2
(10-4) (7-10) (3-5)
Akta
2022/10/22 16:31 6 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO D
D, I.
I, U.
BIDEBIETA ARY 1 - 2
(7-10) (10-8) (0-5)
Akta
2022/10/23 Atsedena HARTZAK (Ret.) -
Jardunaldia: 3
2022/11/13 SOPELA D HARTZAK (Ret.) -
2022/11/13 16:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA ARY
R, A.
Y, H.
ADISKIDE B
U, U.
A, O.
2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2022/11/13 SESTAO D Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 3 GALDAKAO ADISKIDE B SESTAO D 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/20 HARTZAK (Ret.) BIDEBIETA ARY -
2022/11/20 SOPELA D Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/12/18 BIDEBIETA ARY SOPELA D -
2022/12/18 SESTAO D HARTZAK (Ret.) -
2022/12/18 Atsedena ADISKIDE B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BIDEBIETA ARY 4 2 2 0 0 4 1
2 ADISKIDE B 4 3 1 2 0 3 4
3 SESTAO D 3 3 1 2 1 3 4
4 SOPELA D 3 2 1 1 0 2 3
5 HARTZAK (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0