Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: URIBE KOSTA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:30 1 LEZAMA LEZAMA ADISKIDE I 0 - 2
(1-10) (2-10)
Akta
2022/10/14 18:00 1 ISPASTER LEA EL OLARRETA AP 2 - 1
(9-10) (10-5) (5-4)
Akta
2022/10/14 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO
O, X.
M, E.
LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
2 - 0
(10-5) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 2 GALDAKAO ADISKIDE I
I, A.
V, E.
LEA EL 2 - 0
(10-2) (10-2)
Akta
2022/10/21 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA AP ARKUPE MO 0 - 2
(6-10) (6-10)
Akta
2022/10/23 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
LEZAMA 2 - 1
(10-6) (6-10) (5-1)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 17:30 1 LEZAMA LEZAMA OLARRETA AP 2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2022/11/11 18:00 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO LEA EL 2 - 0*
(10-0) (10-0) (0-0)
Akta
2022/11/12 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZE
E, A.
Z, O.
ADISKIDE I
B, L.
V, E.
0 - 2
(6-10) (9-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:00 3 ISPASTER LEA EL LEZAMA 2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
2022/11/18 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA AP LAGUN ONAK ZE 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/18 18:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MO
M, E.
O, X.
ADISKIDE I
I, A.
V, E.
1 - 2
(4-10) (10-8) (2-5)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 ADISKIDE I OLARRETA AP -
2022/12/18 LAGUN ONAK ZE LEA EL -
2022/12/18 LEZAMA ARKUPE MO -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ADISKIDE I 8 4 4 0 0 8 1
2 ARKUPE MO 7 4 3 1 0 7 2
3 LAGUN ONAK ZE 6 4 2 2 0 4 5
4 LEA EL 5 4 2 2 1 4 5
5 LEZAMA 5 4 1 3 0 3 6
6 OLARRETA AP 3 4 0 4 1 1 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: URIBE KOSTA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 4 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MK
G, K.
L, M.
MUNGIA
A, U.
B, A.
2 - 0
(10-8) (10-9)
Akta
2022/10/15 16:30 3 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK TG
G, A.
T, J.
ADISKIDE U 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/16 HARTZAK LEIOA (Ret.) SOPELA B -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 19:00 1 SOPELA SOPELA B LAGUN ONAK TG 1 - 2
(7-10) (10-5) (1-5)
Akta
2022/10/22 16:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA HARTZAK LEIOA (Ret.) -
2022/10/22 17:00 2 GALDAKAO ADISKIDE U
E, I.
OLARRETA MK
G, K.
L, M.
0 - 2
(5-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MK LAGUN ONAK TG 2 - 1
(4-10) (10-8) (5-1)
Akta
2022/11/12 16:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
A, U.
B, A.
SOPELA B
C, A.
K, E.
2 - 0
(10-3) (10-3)
Akta
2022/11/13 HARTZAK LEIOA (Ret.) ADISKIDE U -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 5 GALDAKAO ADISKIDE U MUNGIA 0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
2022/11/18 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA MK SOPELA B 2 - 0
(10-7) (10-2)
Akta
2022/11/20 LAGUN ONAK TG HARTZAK LEIOA (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/12/16 18:00 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA LAGUN ONAK TG -
2022/12/18 SOPELA B ADISKIDE U -
2022/12/18 HARTZAK LEIOA (Ret.) OLARRETA MK -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLARRETA MK 8 4 4 0 0 8 1
2 LAGUN ONAK TG 5 3 2 1 0 5 3
3 MUNGIA 5 3 2 1 0 4 2
4 SOPELA B 3 3 0 3 0 1 6
5 ADISKIDE U 2 3 0 3 1 0 6
6 HARTZAK LEIOA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: ENKANTERRIAK 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LT
L, E.
T, K.
SESTAO A
P, J.
T, A.
2 - 0
(10-6) (10-3)
Akta
2022/10/15 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA C
E, E.
L, O.
BALMASEDA E
B, I.
I, U.
2 - 0
(10-9) (10-8)
Akta
2022/10/16 PORTUGALETE GURE KIROLA A 2 - 0
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 1 BARAKALDO GURE KIROLA A DANOK LAGUNAK LT 2 - 0
(10-1) (10-1)
Akta
2022/10/22 16:31 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
P, J.
T, A.
BALMASEDA C 2 - 0
(10-1) (10-0)
Akta
2022/10/22 17:30 2 GALDAMES BALMASEDA E
I, U.
U, E.
PORTUGALETE
D, E.
S, J.
0 - 2
(1-10) (2-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 2 BALMASEDA BALMASEDA C
A, I.
E, E.
DANOK LAGUNAK LT 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/11 18:00 3 BALMASEDA BALMASEDA E
U, E.
B, I.
GURE KIROLA A 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/12 16:00 1 PORTUGALETE PORTUGALETE
D, E.
S, J.
SESTAO A
P, J.
T, A.
1 - 2
(0-10) (10-4) (1-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LT
L, E.
T, K.
PORTUGALETE
S, J.
D, E.
2 - 0
(10-5) (10-1)
Akta
2022/11/19 16:31 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
P, J.
T, A.
BALMASEDA E
B, I.
U, E.
2 - 0
(10-2) (10-3)
Akta
2022/11/19 17:30 3 BALMASEDA BALMASEDA C
A, I.
L, O.
GURE KIROLA A 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 BALMASEDA E DANOK LAGUNAK LT -
2022/12/18 GURE KIROLA A SESTAO A -
2022/12/18 PORTUGALETE BALMASEDA C -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 SESTAO A 7 4 3 1 0 6 3
2 BALMASEDA C 7 4 3 1 0 6 2
3 PORTUGALETE 6 4 2 2 0 5 4
4 DANOK LAGUNAK LT 5 4 2 2 1 4 4
5 BALMASEDA E 5 4 1 3 0 2 6
6 GURE KIROLA A 2 4 1 3 3 2 6
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: ENKANTERRIAK 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:31 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
A, A.
S, I.
SANTURTZI N
F, E.
F, M.
2 - 0
(10-8) (10-4)
Akta
2022/10/14 19:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
A, A.
A, A.
BALMASEDA D
M, A.
M, E.
2 - 0
(10-4) (10-3)
Akta
2022/10/16 DANOK LAGUNAK AL GURE KIROLA B 2 - 0
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 2 BARAKALDO GURE KIROLA B GALLARTA 0 - 2
(9-10) (6-10)
Akta
2022/10/22 16:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI N
F, E.
F, M.
DANOK LAGUNAK AL
A, E.
L, U.
0 - 2
(2-10) (3-10)
Akta
2022/10/22 17:30 3 GALDAMES BALMASEDA D
M, E.
M, A.
SESTAO B
A, A.
S, I.
0 - 2
(5-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
A, A.
S, I.
GALLARTA
A, A.
A, A.
1 - 2
(10-9) (3-10) (0-5)
Akta
2022/11/12 17:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK AL
A, E.
L, U.
BALMASEDA D 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/13 17:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI N
F, E.
F, M.
GURE KIROLA B 2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/19 16:31 5 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
A, A.
S, I.
GURE KIROLA B 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/19 17:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
A, A.
A, A.
DANOK LAGUNAK AL
A, E.
L, U.
2 - 1
(10-6) (5-10) (5-1)
Akta
2022/11/19 17:30 2 BALMASEDA BALMASEDA D
M, A.
M, E.
SANTURTZI N
F, E.
F, M.
0 - 2
(1-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 GURE KIROLA B BALMASEDA D -
2022/12/18 SANTURTZI N GALLARTA -
2022/12/18 DANOK LAGUNAK AL SESTAO B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GALLARTA 8 4 4 0 0 8 2
2 SESTAO B 7 4 3 1 0 7 2
3 DANOK LAGUNAK AL 7 4 3 1 0 7 2
4 SANTURTZI N 6 4 2 2 0 4 4
5 BALMASEDA D 3 4 0 4 1 0 8
6 GURE KIROLA B 2 4 0 4 2 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: DURANGALDEA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/12 17:30 2 IURRETA IURRETA AB2 ATXTXIKI ABADIÑO 1
A, O.
I, E.
2 - 1
(10-6) (8-10) (5-2)
Akta
2022/10/14 18:00 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.4. DURANGO.B.E. 1 - 2
(10-5) (8-10) (1-5)
Akta
2022/10/14 18:00 6 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.S.L. LEA BZ 0 - 2
(3-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 2 ISPASTER LEA BZ DURANGO.4. 2 - 0
(10-9) (10-8)
Akta
2022/10/21 18:00 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.B.E.
B, M.
E, O.
IURRETA AB2 2 - 1
(1-10) (10-3) (5-4)
Akta
2022/10/21 18:30 3 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO 1
A, O.
S, P.
DURANGO.S.L. 2 - 1
(10-2) (9-10) (5-4)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.B.E. ATXTXIKI ABADIÑO 1 1 - 2
(6-10) (10-8) (2-5)
Akta
2022/11/11 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.4. DURANGO.S.L. 2 - 0
(10-6) (10-7)
Akta
2022/11/12 16:00 2 IURRETA IURRETA AB2 LEA BZ 0 - 2
(1-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:00 2 ISPASTER LEA BZ DURANGO.B.E. 2 - 1
(10-3) (5-10) (5-2)
Akta
2022/11/18 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.S.L. IURRETA AB2 2 - 0
(10-8) (10-5)
Akta
2022/11/18 18:15 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.4.
A, E.
A, J.
ATXTXIKI ABADIÑO 1
A, O.
I, E.
0 - 2
(9-10) (6-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 ATXTXIKI ABADIÑO 1 LEA BZ -
2022/12/18 DURANGO.B.E. DURANGO.S.L. -
2022/12/18 IURRETA AB2 DURANGO.4. -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEA BZ 8 4 4 0 0 8 1
2 ATXTXIKI ABADIÑO 1 7 4 3 1 0 7 4
3 DURANGO.B.E. 6 4 2 2 0 6 6
4 DURANGO.S.L. 5 4 1 3 0 3 6
5 DURANGO.4. 5 4 1 3 0 3 6
6 IURRETA AB2 5 4 1 3 0 3 7
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: DURANGALDEA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 2 ISPASTER LEA OI IURRETA AB3 2 - 0
(10-5) (10-6)
Akta
2022/10/14 18:00 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.E.U. MARKINA 1 - 2
(10-9) (5-10) (4-5)
Akta
2022/10/15 16:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, A.
F, E.
DURANGO.A.E.
A, I.
E, P.
0 - 2
(1-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 3 IURRETA IURRETA AB3 DURANGO.E.U.
U, M.
0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/10/21 18:00 2 ETXEBARRIA MARKINA
S, E.
U, E.
HORI HORI AE
A, A.
F, E.
2 - 0
(10-1) (10-2)
Akta
2022/10/21 18:00 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.A.E.
A, I.
E, P.
LEA OI 2 - 0
(10-4) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 1 ISPASTER LEA OI HORI HORI AE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/11 18:15 6 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.E.U. DURANGO.A.E. 0 - 2
(7-10) (6-10)
Akta
2022/11/12 16:00 1 IURRETA IURRETA AB3 MARKINA
I, J.
U, E.
2 - 1
(5-10) (10-9) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:00 1 ISPASTER LEA OI MARKINA 1 - 2
(10-2) (8-10) (3-5)
Akta
2022/11/18 18:15 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.A.E.
A, I.
E, P.
IURRETA AB3 2 - 0
(10-5) (10-3)
Akta
2022/11/19 16:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI AE
A, A.
F, E.
DURANGO.E.U. 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 IURRETA AB3 HORI HORI AE -
2022/12/18 DURANGO.E.U. LEA OI -
2022/12/18 MARKINA DURANGO.A.E. -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO.A.E. 8 4 4 0 0 8 0
2 MARKINA 7 4 3 1 0 7 4
3 LEA OI 6 4 2 2 0 5 4
4 DURANGO.E.U. 6 4 2 2 0 5 4
5 IURRETA AB3 4 4 1 3 1 2 7
6 HORI HORI AE 2 4 0 4 2 0 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA 3
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: DURANGALDEA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.I.S. LEA ZG (Ret.) 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/14 19:00 1 MAÑARIA ARTATZAGAN P. K. AREATZA 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/15 16:30 4 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI MA
A, M.
P, A.
ZALDUA C 0 - 2
(0-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA C
M, P.
P, I.
ARTATZAGAN P. K.
A, J.
A, I.
2 - 0
(10-4) (10-2)
Akta
2022/10/21 18:00 4 ISPASTER LEA ZG (Ret.) HORI HORI MA -
2022/10/21 18:30 1 AREATZA AREATZA DURANGO.I.S.
I, A.
S, O.
0 - 2
(1-10) (2-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI MA
A, M.
P, A.
AREATZA 2 - 0
(10-7) (10-5)
Akta
2022/11/11 18:15 4 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.I.S. ARTATZAGAN P. K. 2 - 0
(10-8) (10-8)
Akta
2022/11/13 LEA ZG (Ret.) ZALDUA C -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.I.S. ZALDUA C 2 - 0
(10-8) (10-5)
Akta
2022/11/18 19:00 3 MAÑARIA ARTATZAGAN P. K.
A, J.
HORI HORI MA
A, M.
2 - 0
(10-0) (10-5)
Akta
2022/11/20 AREATZA LEA ZG (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/12/18 ZALDUA C AREATZA -
2022/12/18 LEA ZG (Ret.) ARTATZAGAN P. K. -
2022/12/18 HORI HORI MA DURANGO.I.S. -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO.I.S. 6 3 3 0 0 6 0
2 ARTATZAGAN P. K. 6 4 2 2 0 4 4
3 ZALDUA C 5 3 2 1 0 4 2
4 HORI HORI MA 4 3 1 2 0 2 4
5 AREATZA 2 3 0 3 1 0 6
6 LEA ZG (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL TXUMULUXUETA AA 0 - 2
(5-10) (4-10)
2022/10/15 16:30 4 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK AB
A, S.
B, I.
IGORRE A 2 - 0
(10-2) (10-9)
Akta
2022/10/15 17:00 3 ZEANURI JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
USANSOLO G
B, B.
G, A.
2 - 1
(10-7) (5-10) (5-3)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:01 6 IGORRE IGORRE A
M, E.
UPO MENDI GL 0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2022/10/21 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO G
B, B.
G, A.
LAGUN ONAK AB
A, S.
B, I.
0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2022/10/22 16:30 6 DIMA TXUMULUXUETA AA JOKO ALAI AO 2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL LAGUN ONAK AB 2 - 1
(7-10) (10-8) (5-4)
2022/11/11 18:30 2 ZEANURI JOKO ALAI AO
E, A.
O, O.
IGORRE A
I, E.
M, E.
2 - 0
(10-9) (10-3)
Akta
2022/11/12 16:30 3 DIMA TXUMULUXUETA AA USANSOLO G 2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:00 5 IGORRE IGORRE A TXUMULUXUETA AA 0 - 2
(6-10) (3-10)
Akta
2022/11/18 17:30 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GL USANSOLO G 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/20 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AB JOKO ALAI AO 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 TXUMULUXUETA AA LAGUN ONAK AB -
2022/12/18 USANSOLO G IGORRE A -
2022/12/18 JOKO ALAI AO UPO MENDI GL -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA AA 8 4 4 0 0 8 0
2 UPO MENDI GL 7 4 3 1 0 6 3
3 LAGUN ONAK AB 7 4 3 1 0 7 2
4 JOKO ALAI AO 5 4 2 2 1 4 5
5 IGORRE A 4 4 0 4 0 0 8
6 USANSOLO G 3 4 0 4 1 1 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AI
E, I.
S, A.
IGORRE B 1 - 2
(3-10) (10-4) (4-5)
Akta
2022/10/14 18:00 5 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
LAGUN ONAK AE
E, J.
E, M.
2 - 0
(10-7) (10-7)
Akta
2022/10/15 16:30 4 DIMA TXUMULUXUETA EM USANSOLO J 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:01 5 IGORRE IGORRE B
O, I.
TXUMULUXUETA EM
A, E.
2 - 0
(10-8) (10-7)
Akta
2022/10/21 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO J
B, U.
J, E.
KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
2 - 0
(10-8) (10-1)
Akta
2022/10/23 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AE
E, J.
E, M.
UPO MENDI AI
E, I.
S, A.
0 - 2
(4-10) (3-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI AI USANSOLO J 1 - 2
(10-6) (9-10) (4-5)
Akta
2022/11/11 18:00 5 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
TXUMULUXUETA EM
A, E.
L, M.
1 - 2
(10-5) (6-10) (4-5)
Akta
2022/11/12 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK AE
E, J.
E, M.
IGORRE B
O, I.
0 - 2
(5-10) (1-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO J
B, U.
J, E.
LAGUN ONAK AE 3 - 0*
(10-0) (10-0) (5-0)
Akta
2022/11/18 17:30 6 ARRANKUDIAGA KAMARAKA MG
G, G.
G, M.
IGORRE B
O, I.
P, I.
2 - 1
(5-10) (10-6) (5-3)
Akta
2022/11/18 18:00 3 DIMA TXUMULUXUETA EM UPO MENDI AI 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 LAGUN ONAK AE TXUMULUXUETA EM -
2022/12/18 IGORRE B USANSOLO J -
2022/12/18 UPO MENDI AI KAMARAKA MG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 USANSOLO J 8 4 4 0 0 9 1
2 IGORRE B 7 4 3 1 0 7 3
3 KAMARAKA MG 6 4 2 2 0 5 5
4 TXUMULUXUETA EM 5 4 2 2 1 4 5
5 UPO MENDI AI 4 4 1 3 1 4 6
6 LAGUN ONAK AE 3 4 0 4 1 0 9
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 3
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 2 IGORRE IGORRE C ARGUIA 0 - 2
(6-10) (7-10)
Akta
2022/10/14 17:45 2 DIMA LAGUN ONAK SA
A, K.
S, A.
TXUMULUXUETA UE 0 - 2
(9-10) (7-10)
Akta
2022/10/14 17:45 3 ZEBERIO MANDOIA UPO MENDI OE 0 - 2
(4-10) (6-10)
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI OE IGORRE C 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/21 18:30 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA LAGUN ONAK SA 2 - 0
(10-3) (10-1)
Akta
2022/10/22 16:30 4 DIMA TXUMULUXUETA UE MANDOIA 0 - 2
(6-10) (5-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 17:30 1 ZEBERIO MANDOIA ARGUIA 1 - 2
(10-9) (7-10) (2-5)
Akta
2022/11/12 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK SA
A, D.
S, A.
IGORRE C
B, O.
O, E.
0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
2022/11/12 16:30 1 DIMA TXUMULUXUETA UE UPO MENDI OE 0 - 2
(7-10) (4-10)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:00 6 IGORRE IGORRE C MANDOIA 0 - 2
(7-10) (6-10)
Akta
2022/11/18 17:15 2 ARRIGORRIAGA ARGUIA TXUMULUXUETA UE 2 - 0
(10-9) (10-4)
Akta
2022/11/20 16:30 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK SA UPO MENDI OE 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 MANDOIA LAGUN ONAK SA -
2022/12/18 TXUMULUXUETA UE IGORRE C -
2022/12/18 UPO MENDI OE ARGUIA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARGUIA 8 4 4 0 0 8 1
2 UPO MENDI OE 6 4 3 1 1 6 2
3 MANDOIA 6 4 2 2 0 5 4
4 TXUMULUXUETA UE 5 4 1 3 0 2 6
5 LAGUN ONAK SA 5 4 1 3 0 2 6
6 IGORRE C 4 4 1 3 1 2 6
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA 4
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK B BINAKA Multzoa: ARRATIA 4
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO S
G, X.
S, L.
TXUMULUXUETA UO
M, U.
S, O.
0 - 2
(8-10) (5-10)
Akta
2022/10/14 18:00 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.O.M ZALDUA D 2 - 0
(10-1) (10-1)
Akta
2022/10/16 11:00 1 BASAURI - ARTUNDUAGA LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
2 - 0
(10-8) (10-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA D
B, L.
LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
0 - 2
(1-10) (2-10)
Akta
2022/10/21 19:15 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
USANSOLO S 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/10/22 16:30 5 DIMA TXUMULUXUETA UO DURANGO.O.M 0 - 2
(1-10) (1-10)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO S
G, X.
S, L.
LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
0 - 2
(5-10) (4-10)
Akta
2022/11/11 18:15 5 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.O.M BIDEBIETA SY 2 - 0
(10-1) (10-5)
Akta
2022/11/12 16:30 2 DIMA TXUMULUXUETA UO ZALDUA D 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:30 3 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO S
G, X.
S, L.
ZALDUA D 3 - 0*
(10-0) (10-0) (5-0)
Akta
2022/11/18 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA SY
S, J.
Y, A.
TXUMULUXUETA UO
M, U.
S, O.
1 - 2
(9-10) (10-8) (0-5)
Akta
2022/11/19 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZL
L, J.
Z, O.
DURANGO.O.M
M, U.
O, A.
0 - 2
(6-10) (7-10)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 ZALDUA D BIDEBIETA SY -
2022/12/18 DURANGO.O.M USANSOLO S -
2022/12/18 TXUMULUXUETA UO LAGUN ONAK ZL -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO.O.M 8 4 4 0 0 8 0
2 LAGUN ONAK ZL 7 4 3 1 0 6 2
3 TXUMULUXUETA UO 7 4 3 1 0 6 3
4 BIDEBIETA SY 5 4 1 3 0 3 6
5 USANSOLO S 4 4 1 3 1 3 6
6 ZALDUA D 2 4 0 4 2 0 9